Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
28. srp 2009

jinak co začal dělat - obuje si moje zdravotní papuče a chodí v nich po bytě 😀 je to chláma, bych nevěřila, že to udělá tak malé dítě 😀 a často je má teda naruby 😀 kozí nohy 😀 😀 😀

many
28. srp 2009

a jinak poslední dobou nechce moc jíst 😒 ale myslím si, že je to tím, že moc pije 😒 většinou už do oběda má přes 1 litr v sobě a proto určo nechce obědvat 😒 ale zase nedát mu v těch vedrech pít 😒 ale hlavní je, že pije a něco aspoň jí, ale né tolik jako dřív no

many
28. srp 2009

jo a psala mi Alianka, zkusila jsem jí napsat do IP a ukázala se tam a odepsala, daří se jim, ale na net času není, pokud se něco dozvím, dám vám vědět, no mohly by se tu holčiny ukázat, už nás je tu málo

e.k.t
autor
28. srp 2009

Ahojky, koník mi na mobilu neodesílá zprávy, qip tam taky nechodí, aspoň ten okrájený facebook. Jsem u našich a tak jsem se na chvíli vetřela na pc 😀 😀

martinka79
28. srp 2009

holky hlásím novinku Míša začíná rozvazovat a co všechno nového fovede je to koumes... jinak spí ve velké posteli NAší 😀 a hned po výáplatě mu do domu koupím jeho vlastní velkou postel jelikož v postýlce se budí a mlátí a v posteli spí šipca i sám usíná řekne pááá pupu a jde.... 😔
no my máme na stvbě to důležité hotovo já jsem stále tam a vypadá to, že začnu balit do krabic. sice shcody balkon budou později... tedy schody se vyrábějí, ale nebudou hned tak do měsíce..... 😉
many vy jste taky šikulky.....
Jani ty koumes.... a jinak to těch skulin po prahu patří silikon... 😀 😀 😀 ale i tak dobrý nebop tam byly velké díry...? 😕
Evi užívej si Jolanky.

Antíku ty jsi, ale kááááááááásnáááááááááááááááá holčička 😅

anta
29. srp 2009

Dobré ranko, holčiny, tak je tady zase víkend 🙂
Marti, já vím, že do těch děr asi patří silikon, ale my já ty prahy sundala jen na dočasnou dobu, časem je zase vrátíme a ščórat z toho ten silikon se mi pak asi bude blbě, tak jsem to vyřešila tou karimatkou 😀 😀 Přelepíme to pak páskou na koberce, aby to nebylo tak nevzhledné a časem se vše vrátí do původního stavu 🙂
No jinak díky za pochvalu, nechceš mě adoptovat? 😀 😀 😀

martinka79
29. srp 2009

JANI BERU TĚ i za ty tvé vtipné nápady. vím, že víš o silikonu, to jsem jen chtěla být chytrá... 😀

anta
29. srp 2009

Tak už je to přelepené tou páskou na koberce a nevypadá už to tak strašidelně 🙂 Už od dětství mě bavilo hrabat se v nářadí a tak různě opravovat a upravovat věci 🙂
Jé Marti, hurá, už si balím věci a v pondělí pak pojedu s Tebou 😀 😀 😀

martinka79
29. srp 2009

jasně ale moc si toho nebal nemáme usklanovací systém doma jedině, že si ho vyrobíš.
pádíme na stvabu. polévka se vaří a kynuté těsto kyne 😀

anta
29. srp 2009

Tak já uvařila dnes květákovou polévku a ta se mi tedy sakra povedla 🙂 , dáváme z toho i Honýsovi a ten si teda taky pomláskaval, snažím se moc nekořenit, jen tak akorát, aby si pomalu zvykal taky na nové chutě a zatím nijak extra neprotestoval 🙂

martinka79
29. srp 2009

jé to je bezva já tedy dovařila a stihla jsem i uklidt poblitiny po nikolce chuděrka je nějaká nemocná.

martinka79
29. srp 2009

právě když jsem se chystala obrátit knedlíky někdo volal a do toho chuděrka Nikolka začala utíkat zvracet... a Míša ten si inteligentně sedl do toho. 😝 no když se daří tak se daří. ale vše je v poho uklizeno a knedle se povedly.

anta
29. srp 2009

Jé, Marti, to bude asi nějaká viróza, tak šup Nikolku do postele, přikrýt jí až na hlavu a chrápat, ať to neroznáší všude 😉

martinka79
29. srp 2009

už hajá

anta
29. srp 2009

Tak správně, pokud se v pondělí nebude cítiti dobře, tak nejezděte, raději. Ale snad to bude už zítra dobrý 😉

martinka79
29. srp 2009

Jani neboj neohrozila bych Honzíka 😉

martinka79
29. srp 2009

více méně plánuji, pokud to Nikolku nepřejde do večera budeme raději doma...mohl by to mít Míša v sobě... 😝

martinka79
29. srp 2009

pádím na stavbu s knedlíka.... děti spí

anta
29. srp 2009

Tak ju, Marti, vím, že jsi rozumná 🙂 Tak honem s knedlama na stavbu, ať ti TM neumře hladíkem, dobrou chuť 😉

anta
29. srp 2009

Dneska jsem vymyslela kujónovinu na Honýše, uvařila jsem polévku a dala jsem mu jí do hrnečku, aby jí pěkně vypil, protože to jí jak ponocnej, ale chutnala mu moc, olizoval se až za ušákama 😀 😀 😀

martinka79
29. srp 2009

no já na stavbu nakonec nešla MM nemá čas na jídlo a tyk se bojím aby náhodou Nikolku nepřepadlo zvracení ač má u sebe kbelík tak raději sedím doma.

martinka79
29. srp 2009

Jani dobrý nápad Nikolka to ráda také pije.... vařím si kávu kdo se přidá?

anta
29. srp 2009

Byla jsem na nákupu, ale přidávám se jednoznačně s kávičkou 🙂 Díky za schválení hrnečku, napadlo mě to až dnes, já vždycky, když vařím polévku i pro Honýše, tak vyberu třeba já nevím brokolici, květáček z té polévky, pěkně to rozmixuji, vrátím zpět do hrnce, takže polévka je až krémová a moc dobrá 🙂
Jinak máme slušný režim, jak Honzík chodí, tak ráno spíme, potom po obídku si dáme chrupandu, to s ním chodí manža, no a pak kolem čtvrt na pět Honzu čapnu za ručičku a jdeme se ještě vyřádit ven a to ho zcela unaví a pak krááááásně večer usíná, super 🙂

martinka79
29. srp 2009

tak to je super, my spíme jen jednou a dnes až do teď, prdelína vzbudila pračka tak jsem k němu přilehla spla též. Nikolka asi chrupe stále jdu na koukat.

anta
29. srp 2009

Já už jsem z těch dvou vyřízená, Honza u táty furt vyvádí a řve a táta na něj řve a kluk pak s pláčem chodí za mnou, abych ho uklidnila 😝 😝 😝 Trápí ho teď dost zubáky, ale mám pocit, že i když ho trápí zuby a jsem s ním sama, tak tady takový peklo nemám ☹

martinka79
29. srp 2009

Jani vydrž... to víš s dětmi to nejlépem umíme my. 😉 my grilovali a děti už spí. já jsem nějak ovíněná. 😝

martinka79
30. srp 2009

ahojky tak co dneska děláte?

anta
30. srp 2009

Ahooooj, nedělám nic a je to super 😀 😀 😀

martinka79
30. srp 2009

jé se máte. 😉

anta
30. srp 2009

Chlapi jsou venku, dnes je Honýš v pohodě, akorát ještě nekakal, tak snad to dožene, zdá se mi, že zase vyrostl 🙂 Jo a kolik měří a váží Michálek, já si to nepamatuju 😉