Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
4. pro 2008

Ali jo přebaluji je to pohodlné sice mu nohy vysí ven, ale jde to. je jak drak stále se někam sápe. pryč z přebalováku.

martinka79
4. pro 2008

Jani zvládnite to vše v poho.
my dnes máme náročný také den. ani nějak nemám sílu na tolik věcí.

anta
4. pro 2008

Budeme se snažit, malej má zase náladu, dala jsem ho do ložnice spát, ale řve jak protrženej, achjo, mě to nebaví ho neustále poslouchat. 😉

alianka
4. pro 2008

Jani tak pekne do ruk a chovat a chovat 🙂 asi to potrebuje 😉

martinka79
4. pro 2008

Jani dnes jsem u nás na řvaní spíš já a kdo bude chovat mě to nevím. taky to potřebuji. ☹ Michla místo spaní v postýlce řádí, ale já ho nechávám potom tam nakráčím položím a šup s ním spát. snad. 😉 máme kroužek a potom to vystoupení a jetšě jakousi výstavu Nikolky. děsné do toho úkoly.

holky máte doma barborku? Já na ni musle avčera večer Nikolka měla mít do školy děsné to úkoly.

alianka
4. pro 2008

Marti no musis rict manzilkovi at Te pekne pochova 🙂 Barborku jeste nemam, ale rada bych si zasla dnes..

anta
4. pro 2008

Holčiny už spí, ale povězte mi upřímně, pláčou vám děti taky každý den?

martinka79
4. pro 2008

Jé tak to doufám, že mě pochová. ☹ Jani pravda je taková,že náš prdelín se spíše vzteká občas a když je hod..a spal n kopnutí je jsme ho chovala tak šel do vany už v portivnej ajko včera tak pláče. Včera od 17.hod se choval a pbyl protivnej tak šel v 17.30hod do vany a v 17:58 do hajan´ a spal hnen někdy jsou děti protivky. Michla mě spíš vyčerpává svojí energií stále ěnco dělá arabuje a leze a šťourá a na slova anic nehledí. 😠
Zlatá Nkolka. 😉 ☹

martinka79
4. pro 2008

tak já jdu kouknout zda spíme také.

anta
4. pro 2008

Pak Marti klidně přijeď, já tě pochovám ju? Dám ti dudlína a budu ti tiše šeptat něco v tom smyslu "Hlavně neřvi" a tak 😀 😀 😀 Z malýho mám slušně zocelený svaly, tak se neboj, já tě neupustím 😀 😀 😀
Co se týče Barborek, tak mám jednu v bývalé práci (kolegyňku) 😀 😀

martinka79
4. pro 2008

Tak ji doval domů třeba ti pohlídá Honzíka. No Mišák nespí, ale i tak vyrážím na chovačku. 😀 a dík už se těším.

anta
4. pro 2008

Super, čekám tě 🙂 Vem i Mišáka, nějak vás unesu 😀 😀 Jsem nějaká nerves z tý dr., mám strach, aby nám nenadávala, že malej zase něco přibral, za tři týdny přibral asi 400 gramů, to si myslím, že je dobrý na to, že přibíral za měsíc přes kilo 😉

pavlina05
4. pro 2008

Ahoj holky!!!
leze na mě chřipka... ☹ Co mi prosím doporučíte na teplotu a bolest v krku? Díky moc

martinka79
4. pro 2008

PAvli já mohu foporučit paralen.přepadlo mě to v pátek a pocení v noci mě z tho docela dostalo. Bolest v krku stříkat jox.

Jani tak jsme prdelína udolala a spí. Já se jdu šlechtit. Jinak nebuď nervozní bude to OK.

e.k.t
autor
4. pro 2008

pavli když kojíš tak paralen ovoce a na krk septisam a co nejvíc odpočívat, ale Alík tě moc nenechá. Pokud nemáš teplotu nad 38°C ok pokud jo tak už určitě nechodit ven a omezit kojení, v nemocnici mi zakázali kojit teda odstříkávat dokud jsem nespadla na celý den pod 38°C, prý se nějak mění mlíčko a dětem to není zdravé, ale zase alešek má půlroček a tam už by to nemělo být kritické s MM. jo a lipový čaj s meden a citronem

pavlina05
4. pro 2008

díky moc holky, jste zlatíčka 🙂

martinka79
4. pro 2008

No já pila čaj stříkala si jox mám to vyzkoušené a paraleny ye mohou i při kojení i ibalgin volala jsme u toho dr. 🙂 tak hurá do léčení. fuj je to hrozné když musíš ještě obstarávat malýho. to znám já byla s dvěma dětmi zrovna sama.

anta
4. pro 2008

Tak já nebudu nervozní, teď se malej vykakal, jsem moc ráda, hurááááá 😀 😀
Dobrou chuť k obědu všem 😉

paolin
4. pro 2008

ahoj holky! jsem tu od zubarky. ovsem za chvili hupky-dupky pro Vitu. dnes maji ve skolce Mikulase, tak ho radeji vezmu uz poo, aby nemel tech zazitku prilis 😉 rano zase natahoval.
Adam se vzbudil...tak zatim letim!

paolin
4. pro 2008

jinak Jani, u nas helakani bezne a denne. od knourani, protestovani az pro rev. po nekolika minutach rvani mi to pekne leze krkem. doted teda nechapu, jak jsem mohla prezit Vitkovo nekolikahodinove jekoty. pak se nekdo divi, ze mam nervy na pochodu 😉

u zubarky nakonec poho. korunka nova byt nemusi, jen se zabrousila. tak se pocka, az se urve cela 🙂
tyjo..Adam se mi zase postavil k zidli, tak jdu za nim, nez hodi zada. je docela sikovnej. malokdy spadne, spis si sedne. Vita vzdy letel primo vzad 😀

martinka79
4. pro 2008

holky pádím na kroužek mějte se pa

anta
4. pro 2008

Tak jsem zpátky z očkování, malej váží 8,2 kg, za tři týdny tedy přibral 300 gramů, což je fajn, byli jsme pochválení a malej u očkovandy opět ani necekl 🙂

e.k.t
autor
4. pro 2008

Jani hrdina 😀 😀

Pavli to se nahlídáš, ani na záchod tě nepustí 😀 😀

Martinka jako vždy čilá 😀

Zato já jsem uzlíček nervů po tom pohřbu a MM šel do práce na noc ☹

anta
4. pro 2008

Děkuji, Evi. 😉 Ale jinak doma si to vybírá, nějak nemůže asi usnout či co, tak je protivnej jak stará bačkora, opravdu je až nepříjemnej, u doktorky sekal dobrotu a pak to zkouší doma na mě, což je děsný 😝 😝 😅 Doufám, že zítra to bude lepší nebo už se jdu pověsit na první větev u baráku 😀 😀 😀 😉

e.k.t
autor
4. pro 2008

už bude na čase dát mu zábavu ve formě jídla a bude klid, týráte ho hlady a tak žaluje a u dr je raději zticha, co kdyby nafasoval další dietu?

anta
4. pro 2008

Myslíš? Mně pořád doktorka straší, že bude obézní ☹

anta
4. pro 2008

Ale máš jistou pravdu v tom, že mě manžel děsně rozčiluje tím, že čeká až malej začne řvát hlady, včera jedl po 5 hodinách a manžel mu to ještě utrhl od pusy a to snědl jen 110! Čímž mě vyloženě naštval, zdá se mi, že to přehání. Malej papá 150 ml a je ale spokojenej, neřve, ale já dohlížím na to, aby dostával po těch třech hodinách i když prostě hlady neřve, nechci ho tady poslouchat, že má hlad, to mi přijde ujetý 😖

e.k.t
autor
4. pro 2008

No Jani to by mne kroutilo taky, to vrčím že by se měla najíst a nebo že má jít spát že je unavená....
a dozvím se že buzeruju 😠

anta
4. pro 2008

Evi, co já tak praktikuji, aby dostával jíst každé tři hodiny, tak manžel se to vždy snaží ten čas jeho jídla natahovat!!!, kluk je nervózní jako prase, bo má hlad, já to poznám a manžel říká, ještě počkáme, to hlad nemá... 😠 😠 To bych ho nakopla do řiti, já to snad poznám, když je kluk nepříjemnej kvůli hladu a kdy je unavenej a tak. Prostě to sama dělám tak, abych tomu vyloženýmu řevu z hladu předešla. Občas mám chuť o víkendu manželovi nedat třeba oběd, aby viděl, jak to dítě trpí.... 😉

e.k.t
autor
4. pro 2008

No Jani zkus mu odložit oběd tak o 3 hodiny a seber vše čeho by mohl zobnout by i se napít 😅 😅