Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. zář 2009

recept na buchtičku co dům dá... sama jsem ji dělala a vymyšlela 😀 😀 1hr. hl. mouky, 1hr. hr mouky, 1hr. cukru(může být i méně), 1hr. mléka, 1/2hr. oleje, 1vejce, pr. do peč, hrst vloček, 2vrchovaté lžíce nutely. je to ňamka. pečeme asi 15-20min. holky fakt churné. 🙂 příště dám více vlíček méně mouky. 🙂

martinka79
24. zář 2009

už vím co pořídím Mišákovi k Vánocům, dostane vláčkodráhu dřevěnou... a potom autobusy. 🙂 jo a taky další bagr.

anta
24. zář 2009

Ahoj holčinky, už je mi po vás smutno. Honzík dnes zase spal hodně, celých 40 minut ☹ , to je fakt k uzoufání, nevím, co se to s ním najednou děje. Byl vzhůru ráno před půl šestou, celé dopoledne zabil řevem, ale už je klidný. Je to děs, buď ho chytají hysteráky dopoledne anebo odpoledne. Mám co dělat, abych ho uklidnila. Používám teď metodu pevného objetí, panč se mi v ruce občas dost cuká a chce dolů, ale já vím, jak by to dopadlo. Dneska ještě k tomu MM přijede později, takže je to celý nějaký divný. Jinak nám rostou další zubáky, takže vše se odvíjí od nich, Honýš skoro nechce papat, je utahaný a tak s ním nechodím odpoledne ani ven, protože se sotva udrží na nohách, jak je unavený. A já si taky ráda na té prdeli pohovím 😀 😀 Naštěstí neklesám na mysli a věřím v zářné zítřky, to jediné kromě vás mě udržuje ve svěží mysli, jinak bych se asi už houpala ve větru 😀 😀 😀
Napište mi něco optimistického, ať se nezblázním, stačí třeba, že to jednou přejde 😅

paolin
24. zář 2009

Jani, třeba...počkej, až přijde období vzdoru? 😉 😉 nééé..Honzík bude zlatíčko. Jestli mu rostou i trojka, tak to je vždy na levačku 😒 ty jsou nejhorší ☹ co nějaký ten gelík, nezabírá? určitě bude brzy líp!
Jinak oslavu máme za sebou. Byl to tedy dost mazec. Mirek dostal "rakev" na auto. Přál si ji, ale pak zase ne, že je drahá a nakonec jsme mu ji i tak pořídili, aniž to věděl. Dostal na ni dva věnce 😀 Mamka na něj napsala: usínej sladce jěště dalších 40 let 😀 Mrňousci se pak mohli zbláznit z krabice a řádili, jak černá ruka. 3 divoký děti pod jednou střechou..to byl fakt mazec 😀 😀 Ale bylo to prima. Myslím, že Mireček je spokojený. Měl dnes i svátek, tak jsme to hezky sfoukli 😉 Kluci už spí. Tak jdu za chvíli taky. Prima noc všem!

martinka79
24. zář 2009

Jani a hojky no tak to je mazec ten tvůj den,a le neboj ono to je u všech podobné.
Já ti napíši otimismus... chodím za jednou babinkou, pomáhám jí sbírat jablka a tak různě. Ona mi vyprávěla, že jde na mejdan 80tin jedné babči a já jí říkám a já NE? ona to je jen pro bábinky a ne pro pubertu 😀 😀 tak jsem jí řekla, že jsou pěkné babice.... 😉

Jo a tyk jsem pěkla tu buchtu, jelikož jsem doma neměla skoro nic pol. mouku atd. 😀 😀 proto ta Novinka.

Pavli sladké sny.Tak to měl Mirek radost, michal by ji také bral... aspoň vím od koho si jí půjčit. 😀 😀 neboj to se nestane.
Pěkně jste slavili. 🙂

anta
25. zář 2009

Dobré raníčko, holčiny, děkuji vám za slova povzbuzení, ano Honzíkovi právě rostou s těmi čtyřkami i všechny trojky, ten se chudák natrápí a já s ním. Dnes tedy vstával před šestou, v noci byl vzhůru jen jednou a to jen proto, že byl zase zaklíněný v postýlce a vypadá v pohodě, tak aby mu to vydrželo. Vím, že je to těmi zoubky, protože když ho nic netrápí, tak je opravdu zlatíčko veliké a k sežrání. Zabírá mu baby dent na ty zuby, tak aspoň že tak. To jsem nevěděla, že ty trojky jsou nejhorší, aha, tak proto ten mazec. Teď tady sedí u autíčka a směje se na celé kolo 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. zář 2009

Jani hurá snad bude dnes lépe. Nám rostly vššchny 4 trojky to bylo.... nechtěl ani jíst a dost mě to znepokojovalo,a le zvládli jsme to. 🙂

anta
25. zář 2009

Přesně tak, Honzík toho taky poslední dobou moc nenarve, takže kolikrát ani nevím, zda pláče bolestí či hladem. Včera jsem mu uvařila moc dobrou polívčičku, takovou rychlovku a to si dal, panč byl hladovej jak polskej zájezd. 🙂

martinka79
25. zář 2009

Míša taky sbaští polévku, dnes třeba nesnídal jen pil bílou kávu. tak já nevím.... te´d jsem mu dala na sucho kukuř. lupínky ☹

e.k.t
autor
25. zář 2009

teda nestrašte, Joli se včera konečně skoro po měsíci vyklubala spodní dvojka, se vším si dává na čas, myslí že dětem už budou padat zuby a Joli je ještě nebude mít ani vyrostlé 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. zář 2009

Marti studovala jsem knihu Dítě a já od Penelope leachové, kapitolu o batolatech, a prý nemáme řešit kolik toho sní, že děti mají velmi kolísavou potřebu co se týká množství, i co se výběru poživatin týká, moc rozumně napsáno. prostě se má dát výběr, a množství je nechat na nich a taky je nechat kombinovat dle chuti a nálady 😉 , pokud vysloveně nehubnou a nemají suché plíny tak neřešit 😉

martinka79
25. zář 2009

jé tak to mi nehubneme ale nic moc nejí,a le jeho problém.

anta
25. zář 2009

Tak jsem Honzu unudila ke spánku, zrovna řeším úložné prostory na jeho hračky, panč nemá v pokoji ani jednu skříňku, tak má ty hračky, zejména větší autíčka všude možně a už mi to vadí, mám ráda řád 🙂

e.k.t
autor
25. zář 2009

no právě to řešíme taky, páčkoš má už rozbitý 😝

anta
25. zář 2009

Evi, je to vtipné, jsme na tom stejně. MM ani nenapadne, aby mu pořídil nějaký pitomý pořádný koš, to všechno tady zařizuji věčně sama 😠

paolin
25. zář 2009

Marti, tak to jsme na tom stejně. Adam jídlu taky moc nedá. Tedy, pokud to není maso. Je megamasožrout 😀
Ráno vstal prckou napřed a teď spí. Odpo pojedeme k tátovi do práce na ořechy a ovečky a pak mám masáž 😉

anta
25. zář 2009

Tak dneska je zaplaťpánbůh klídek, hurááááá, to je docela úleva, ale předpokládám, že zase zítra ty zuby nastoupí, občas jeden den je klidnější a pak zase to přijde, hrozný 😅

e.k.t
autor
25. zář 2009

Jani ono i to počasí je divné, Joli teda docela pěkně zalehla po fazolové polívce, měla ji i včera a moc si pochutnala a trávení v pohodičce 😉

many
25. zář 2009

ahojky holky 🙂

many
25. zář 2009

teda Marti pokusím se co nejdřív udělat tu tvojí buchtičku 🙂 jsem si jí zkopírovala a poslala emailem 🙂 tak pak opíšu a ozkouším 😀 už teď bych si jí dala 😀

many
25. zář 2009

Jani vám jede tolik zoubků zaráz ☹ chudáček Honzíček ☹ teda my už čtverky máme naštěstí všechny venku, a 1 trojku, ale poprvé bez teplot, jen zvýšená 37.2 a tak 3 noci se párkrát probudil,zaplakal a spal dál, kéž by tak rostly i ty předtím

many
25. zář 2009

Evi kolik má Jolanka zoubečků 😉 že píšeš takový srandičky 😀 😀

e.k.t
autor
25. zář 2009

5,5 nahoře a 3 dole 😅

martinka79
26. zář 2009

čauky holky nemám čas ani číst a nic... jsem na nervy. ☹

e.k.t
autor
26. zář 2009

jéééé co se děje?

anta
26. zář 2009

Ahojky holčiny 😉 Tak Honzík si šel na chvíli schrupnout, dnes to také vypadá docela v pohodě, tak doufám, že mu to vydrží. Už se natrápil dost. 🙂
Marti, co se děje?

martinka79
26. zář 2009

nic jen už mě ten byt sere.... kouknu a vidím co by bylo třeba přerovnata tak, ale já už nemám sílu už se mi tu nic nelíbí... asi zahájím vážně akce stěhování 🙂

many
26. zář 2009

ahojky holky 🙂 dobrou chuť všem k obídku a krááásný den 🙂

anta
26. zář 2009

Tak to naprosto chápu, Marti, taky by mi to už vadilo a chtěla bych pryč co nejrychleji.
Dnes se jdeme podívat s Honzíkem na medvídka do zahrady kladenského zámečku, tak snad se nebude nějak bát. Včera jsme byli daleko od domova a Honzík si udělal již pořádný výšlap, šel moc pěkně, tak dneska ho vypustíme do volné přírody obehnané zdí😀 😀 😀

many
26. zář 2009

Jani pěkný výletek 😉