Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

Pavli prima cvičeníčko my asi půjdem balit knihy do krabice a potoms pláštěnkou směr školka... něco tam musím vrátit. ☹

anta
30. zář 2009

Dobré ranko, holčiny, Honzík mi teď usnul, dnes vstával o třičtvtě hodiny dřív, tak to musí asi dohnat. Je hodný, je vidět, že mu zuby na chvíli dávají pokoj, to jsem ráda i kvůli němu. 😉

martinka79
30. zář 2009

Jani čauky tak se usměj na mě... a je hned líp. já taky nevím co dělat pběd skoro vařený Míša si krsáně hraje.

anta
30. zář 2009

Honzík ještě spinká, tak aspoň že tak, Marti, kuk 🙂

martinka79
30. zář 2009

Jani to je prima... ani jsem ti nepsala, že jsem díky sousedovi na domečku přišla na chuť myslivcovi... 😀 😝 s i spolu dáme.

anta
30. zář 2009

Myslivec je jemné pití, ale nesmí se to přehnat 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

neboj já to nepřeháněla...

e.k.t
autor
30. zář 2009

Tak Joli nás vytáhla z postele až v 8:45, ale vzhůru byla už dřív, z nočního stolku si vzala připravené mlíko a nechala nás dospat 😀 😀

Joli vydržela v pohodě, ale noční pamperska teda ne, ta se roztrhla a kuličky jsem likvidovala sprchou 😀 😀 😀

paolin
30. zář 2009

tak Adam spinká. Pro Vítka jde dnes babi, tak ho nemusím budit. to by mě fakt mrzelo 😀 Odpo půjdeme na návštěvu za kamoškou, udělat jim z bytu kůlničku na dříví 😀 Adam je dnes protivný, ale dá se to. prima, že ostatní drobečci jsou v poho 😉

martinka79
30. zář 2009

Pavli u nás se také chrupe... my byli venku na loužích a tak moc prima...

martinka79
30. zář 2009

tak mám vypitou kvu jsme odpočinuáa čekám na dcerušku. budem péct makovec. neprší tu a taka si pototm pošupajdáme ven... musme vyvenčit hafana.. 🙂

anta
30. zář 2009

Tak holčiny, měla jsem takové "vyprávění" se sousedkou, která bydlí nad námi a již půl roku každý den po celý den a nejvíc večer dělá takový rámus, že se to fakt nedá poslouchat. Dnes jsem jí konečně potkala a zeptala se jí, co to jako má znamenat ty každodenní rány od nábytku a vrzání a stěhování bůhvíčeho. Ona má doma manžela, který je nemohoucí, to já samozřejmě taky vím. No a ona každý večer stěhuje těžká křesla, aby ho mezi ně mohla zaklínit, jinak jí dědek spadne na prdel, no evidentně jí spadl, to taky bylo slyšet. Řekla jsem jí, že si to samozřejmě s manželem uvědomujeme, že má nemohoucího manžela, ale ať se na nás nezlobí, ale že už jsme z toho jejího rámusení fakt s MM nešťastný, že toho máme taky za celý dost a že sotva nám usne malej, tak ona tam začne stěhovat nábytek, ale kdyby to byly jen občasné rány, to je vrzání od 19,00 do 20,30 hodin v jednom vrzu 😠 😠 Přes den se toho i Honzík leká, jak tam věčně s něčím mlátí.
Ona mi zase na to řekla, že prý kluk dělá bordel již od čtvrt na šest, že pořád huláká a kvílí a kňourá, tak jsem jí na to řekla, že těžko můžu dítěti zalepovat pusu, aby nekřičelo nebo něco takového. Pak mi řekla, že já prý na kluka tak řvu, že je to slyšet až k nim. Tak jsem jí řekla, že na něj neřvu, ale že mám dost sytý hlas a že stačí když je zvýším a přeřvu celou smějící se hospodu. 🙂 Manžel tam na ní dokonce 2x zvonil a ona mu neotevřela!

martinka79
30. zář 2009

Jani tak to je dobrý... tedy ironicky.. no já se do pří se sousedy už nehrnu a když se mi něco nelíbí raději to překousnu... prtože přesně něco podobného jsme zažila... ☹ vydž... a kldině dál křič a křič jelikož bude hůř až budou děti ve škole a ty jim budeš něco vysvětlovat či po nic dokonce něco chtít ať si to bába užije.... 😀 😀 nemá argumenty tak spustila přes kluka...

martinka79
30. zář 2009

Jani tak to je dobrý... tedy ironicky.. no já se do pří se sousedy už nehrnu a když se mi něco nelíbí raději to překousnu... prtože přesně něco podobného jsme zažila... ☹ vydž... a kldině dál křič a křič jelikož bude hůř až budou děti ve škole a ty jim budeš něco vysvětlovat či po nic dokonce něco chtít ať si to bába užije.... 😀 😀 nemá argumenty tak spustila přes kluka...
mě dnes Míša spadla na stavbě ze schodů jsem z toho vyklepaná a yvčkávám co bude.... i MM se dost bál teď tvrdí, že je to pohodě.

martinka79
1. říj 2009

šupky dupky z peřinek...
YMíša dobrý ani nemá bouli... jen u pusiny malou oděrku...

martinka79
1. říj 2009

tak já peču chleba míša je řádně nachlazen a je malinko protivnější než jindy.

martinka79
1. říj 2009

janča cvás zdraví nejde jí net... ale doma je vše OK.. tak si aspoň více počtě v knihách a užije malého.

paolin
1. říj 2009

čauky holky! byli jsme cvičit a bylo to supr! akorát mi křuplo v zádech, když jsem šla do schodů s kočárem ☹
Adam teď spinká, tak relaxuju.
Jani, to máš prima sousedku! baba jedna...třeba se jí v hlavě brzy rozsvítí 😉
Marti, ať je Míša brzy fit!
já přemýšlím, zda letos hrát registrovaný voliš nebo nee..přeci jen hraju K1 Vysočinu a to dojíždění na zápasy je někdy dost na...dilema teda! v neděli jdu poprvé s kotníkem na trenál, tak to asi rozhodne 😉

martinka79
1. říj 2009

pavli ttaks e rozhodni dobře... já vařím oběd druhé jídlo.. Míša spí. peču chleba a celkvě jsme nějak na pr.... jelikož do 11.10musíme být přestěhovaní a ještě jsme nezačali chápete to??? a taky tak jsou dodělávky a Mm si dáva na čas... mě sere... jetšě že toho 12.10vypadne na 14dní pryč jinak bych po něm házela vše nepotřebné do domu. 😠

anta
1. říj 2009

Hurá, tak už to funguje. Co se týče sousedky, tak už pak jí nic říkat nebudu, to nemá smysl, stejně tam zase rachotila, no jo no. Jinak Honzík dnes spal celých 40 minut a od té doby ani prd, je to normální? Mně to teda nepřijde 😒

martinka79
1. říj 2009

Jani normální je asi pro něj. já mám nervy na pochodu ... doma binec krabice nějaké sbalené Míša o to víc zlobí jak vidí změnu... no šílené... asi odjedu někam opryč ať si to Mm udělá sám. ☹ ser... že nikdo nepohlídá toho prdelína.

martinka79
1. říj 2009

Nikolka má za týden anrozeniny a to jako čekají, že budu ěnco dělat... NIC normálně nikho nezvu seru na všechyn ajako oni na nás. dnes se zeptám někoho tady zda by o víkendu nehlídal. ☹

anta
1. říj 2009

Marti, já se sice nestěhuji, ale taky mám nějak nervíky pocuchaný, protože to je nějaký těžší, kluk vlastně tři týdny přes den pořádně nespí, lítám kolem něj kromě těch 30-40 minut, kdy spí, vlastně celý den, MM ho vydrží mít u sebe jeden jediný den z celého týdne a pak mi ho znechuceně vráží do ruky a mámo poraď si, jak umíš ☹ Už je to poněkud na mě vysilující, a na to, abych chodila mezi jiné maminy a poslouchala, jak mají nejlepší děti na světě, fakt sílu nemám 😅 😅 😅
Jo a máš recht, vyser se na každýho, na vás taky každej prdí, nikdo vám s ničím nepomůže a ještě by se chtěli cpát dortem, chápu tě, máš toho už tak nad hlavu na to, aby jsi si hrála na to, že jsi v klidu a že vše zmákneš levou zadní 🙄

martinka79
1. říj 2009

Jani přesně na hrdinky jsem už stará... Jani já vím, že jít mezi maminy byl brbý nápad.. přijeď za mnou... od 12.10mám volný dům děti nějak zvládneme.... a budeme na zahradě a u toho pít myslivce...

martinka79
1. říj 2009

MM je někde v Paraze ach jo.. ☹

anta
1. říj 2009

Achjo, nějak se to celý sere, fakt. Ještě to počasí je takový na nic. No táta je už doma, samozřejmě vysmátej, kurňa, já bych chtěla být na jeho místě, aby mě ten kluk tak nevysával 😉

martinka79
1. říj 2009

Jani ale... vydrž...

anta
1. říj 2009

Já to vydržím 🙂 Svým způsobem se ale nedivím, že některý ženský chlastaj 😀 😀 😀

martinka79
1. říj 2009

jé to začnu já až bude Mm pryč

martinka79
2. říj 2009

Ahojky... 😉