Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
29. říj 2009

To je právě to, co nevím, má to na zádech, v podbřišku, na bříšku i trošku u ucha. Tak já doktorce jen raději zavolám, aby to právě nechytly další děti 😒

e.k.t
autor
29. říj 2009

Jani a jak měl dlouho ty teploty? psala jsi něco o 3 dnech, to by nohla být ta 6tá nemoc, neštovice jsou jako puchýřky a to je na nich to nejnakažlivější.

Many věř tomu že je Ládíček nedostane, ale účinnost očkování proti neštovicím je asi 60%

monkia.pv
29. říj 2009

Many ja mam casu celkem dost,mala si vyhraje sama,ale bohuzel kdyz manzel jezdi pryc tak nemam pristup na net(mame notas a ten si bere sebou na cesty).Porad slibuje ze koupi druhej a kde nic tu nic!zitra uz zase odjizdi,takze mam po ptakach 😀 .Mam net v mobilu ale neprisla jsem na to jak sem psat!
Jnai dr.asi radeji zavolej.ona ti rekne jestli mas s Honzikem prijit nebo ne!

anta
29. říj 2009

No teploty byly od neděle do úterý. Ve středu nic nebylo a dneska je osypanej. K dr. raději nepůjdu. Jak píše Monča, dr. mi řekne. Bylo by to nezodpovědný jít mezi ostatní děti a nedej bože, aby tam byla těhotná maminka. 😒

paolin
29. říj 2009

ahoj holky!
Jani, to byla šestá dětská. buď v klidu. kdyby to byla spála, měl by vyrážku pod pupíkem a za nehtama a třeba i v pusině.

paolin
29. říj 2009

jo a neštovice jsou pupínky. jestli má kopřivku, tak to bud 6. dětská nebo spála. asi budou brát pro jistou Honzíkovi krev. z té to poznají. ať o dobře dopadne!
jdu vařit oběd..

anta
29. říj 2009

Asi to fakt je ta "šestka", já nevím, ale on právě má tu vyrážku i v podbříšku ☹

paolin
29. říj 2009

kdyby měl spálu, tak by ji na zádech neměl mít. hele jsou to pupínky slité nebo jsou jako beďary sem tam?

e.k.t
autor
29. říj 2009

Spála by ty horečky byly šílené a to už by dávno bylo na pohotovost, to bude 6tá, uvidíš zítra bude vyrážky míň, něštovky by byly pupímky skoro jako puchýřky ono jak zmizne teplota tak už je nejhorší za váma

paolin
29. říj 2009

Evi, taky bych řekla. hlavně spála bývá až od 4 let a musí u toho bolet v krku apod. jako angína. teď teda nevím, jak dlouho je šestá dětská nakažlivá. Vítek ji měl, když jsem byla těhu a tehdy mu pro jistotu brali krev - kdyby to náhodou nebyla ta spála. uf uf..drobečci naši..ti nám ale dávájí 😉

anta
29. říj 2009

No já si ho holky musím pak prohlídnout, panč teď spí a už v tom mám zmatek 😀 😀 Ale stejně je lepší raději té doktorce jen zavolat, co říkáte?

monkia.pv
29. říj 2009

Ja bych volala!

anta
29. říj 2009

Musím počkat, má hlasovou schránku. V úterý měl Honzík taky průjem jako prase, včera už ne, to je bordel 😨

paolin
29. říj 2009

Jani, zavolej. ke všemu jsme tu už rozhodly, že je to 6. dětská, takže ani vlastně nikam nemusíš 😀 😀 😉

many
29. říj 2009

měla jsem tu kámošku s malou holčičkou , tak jsem vás teď dočetla 😉 to je fakt, pokud Honzík tu 6 nemoc ještě neměl, tak by to mohla být ona, Ladík byl osypanej jen trošku na zádech a na hrudníku, myslím, bych kecala, jsou to takový světlý červený flíčky a brzo to zmizelo, je to už dlouho co to měl

many
29. říj 2009

ale měl tenkrát hrozně vysoký horečky a do toho mu rostly zuby, tak to byl nášup, to si pamatuju , že nás chválili, že jsme to zvládli bez doktorky 🙂

many
29. říj 2009

a tenkrát jsem doktorce taky volala a popsala jsem jí to osypání a řekla jí, že jsem si to našla v knížce, že je to na stopéro ta 6 nemoc, tak mi řekla, že chodit nemusíme, že se na to nic nedává

many
29. říj 2009

jsem se rozepsala co 😀 😀 😀 jsem dala zapéct brambory Ladíčkovi a pak půjde chrupkat a já se dám do žehlení 😀 😀 😀

many
29. říj 2009

Jani, ten průjem má určo od zoubků, když mu rostou, Laďa včera měl 6x průjem a dnes už 2x, teda a toho smradu 😀 😀 😀 😀

many
29. říj 2009

Mončo teď jsem byla v Prostějově celý víkend a myslela jsem na tebe, že je škoda, že na tebe nemám číslo, že jsme se mohli na chvíli někde sejít 😉 tak příště 😉

many
29. říj 2009

13 000 příspěvků 🙂 teda já jsem drbna 😀 😀 😀 😀

paolin
29. říj 2009

Many, to si musíš pořídit něco pro radost, když máš dnes ty "kulatiny příspěvků" 😀

many
29. říj 2009

Pavli že by 😉
Ladík teď papká a pak ho dám spát, jééé to bude tichoooo 😀 😀 😀 udělám nádobí, kávičku a odpoledne vyrazíme na prochajdu 🙂 už se těším na vzduch 🙂 a musím do teska na menší nákupek 🙂

many
29. říj 2009

Ladík je tuhoš 🙂 🙂 🙂 jdu na nádobí a pak se tu ukážu, pokud tu někdo z vás bude 😉
jinak si píšu teď na icq s Aliankou 🙂 a Valušku zatím kojí 🙂 teda ta má výdrž, holka šikovná 🙂

monkia.pv
29. říj 2009

Jee many tak ja ti cislo poslu do IP a jak budes zase nekdy v PV tak pisni! 😉
Jinak ja jsem ted taky zehlila,ale nevyzehlila jsme vsechno!Uz se mi nechce 😝 .Dozehlim to az v sobotu to budu mit klidek!Vaneska jde na cely den k nasim!tak se tesim!Pujdu nakupovat nejaky darecky a pujdu i plavat!jupiii to bude prima!

anta
29. říj 2009

Tak se nemůžu dovolat, achjo. Budu to holt zkoušet 😉

monkia.pv
29. říj 2009

vydrz Jani vydrz! 😉

monkia.pv
29. říj 2009

jani porad nic? a je tam dneska dr.?

anta
29. říj 2009

Tak holky, je to opravdu ta šestka, jste děvčátka chytrá a děkuji vám za podporu. Honzík je jinak naprosto v pohodě, dr. říkala, že se nemá moc namáhat, tak jsem jí řekla, že bych ho musela přivázat 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. říj 2009

Jani to je super že koncilium rozhodlo jednoznačně