Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

že by nějaká onanyje 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

no zachvíli mi konečně dopere pračka, koupelku už jsem vydrhla a pak se dám s Ladíčkem do uklízení pokojíka 🙂))

many
5. lis 2009

holky jinak u nás teda zabírá, když je Ladík brzo vzhůru, např.po té 5, tak já ležím dál a on si zachvlíli lehne a taky vytuhne do těch 6

anta
5. lis 2009

A já ti, holka, ani nevím, co to je, ale vtipný to teda je. Je fakt, že když si lehnu, tak taky po mně leze a dělá kraviny a směje se tomu 😀 😀
No my ho necháváme v postýlce a buď usne anebo ne. On je fakt šikovnej, večer usíná sám, nikoho k tomu nepotřebuje, což si teda dost pochvaluji. Od narození spí sám v pokoji 😉

many
5. lis 2009

tak to je fine, když spí sám v pokojíčku, my to tak chtěli taky zavézt, ale rušili bysme ho z další místnosti, tak to zatím nejde a půjde do pokojíčka až bude větší 🙂 my to máme tak blbý, že máme 3+1 ale v každé místnosti vlastně jedny dveře ,taže celý byt je průchozí, jdeš z kuchyně do obyváku,z obyváku do pokoje a z pokoje do ložnice :-/ kdyby to šlo předělat, tak bysme dali pokoj do zadu, ale to nejde, každý by nám chodil přes ložnici :-/ takže synek spí zatím snáma , ale je super, že má z postýlky oddělanou tu přední část a postýlka je uplně u postele, takže krásně spí v ní a kdykoliv si může sám slízt,.... a popravdě ani mi nevadí, že spí snáma 🙂 jsem ráda, když se večer procitnu, juknu na něj, přikryju ho, opusinkuju 😀 jsem ráda, že ho mám u sebe, až bude velký tak už semnou nebude spinkat nikdy 😀 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

např. moje 5ti letá ségra od taťku - co má s přítelkyní s něma spí furt, má v ložnici postel 😉 teda ale to by mě trefilo 😉 já bych jí dala 😀 už je na to teda velká a má krásně velký pokojíček

many
5. lis 2009

co je vůbec s Evkou, Marťou,.... 😉
no Marťa se zabydlují že 🙂 a Evka je furt v práci 😉 no a ostatní holčiny by mohly někdy juknout 😉

many
5. lis 2009

jo Jani a stím uspáváním 😉 tak kdybych Ladíka měla nechat usnout samýho, tak neusne asi nikdy 😀 nedávno to bylo, určo sem vám to psala, jak mi dva nebo tři dny krásně po sobě v noci i přes den sám usnul a pak začal zase plakat, tak už to neděláme 😖 buďto si sním jdu lehnout a nebo vytuhne u Ulice na klíně 😀 😀 😀 to je pravděpodobnější, ta je až do půl 8 ale to už je tuhej 😀 😀 😀 ta ulice přes prázdniny chyběla 😀 😀 😀 😀

anta
5. lis 2009

No jo, to je o zvyku toho dítěte, že spí s rodiči od malinka a pak dělá scény, když ho necháš samotnýho. Asi jsem divná, ale mně by to vadilo, kdyby spal u nás v ložnici 😉 Nikdy nespal a ani podle mého by nechtěl, panč je zvyklý spát sám 😉

many
5. lis 2009

no a jinak ho zaručeně uspí kočárek, když jdeme ven, tak je raz dva tuhoš 😀 no teď ho dám kolem 11 spát a pak kolem té 1 vyrazíme zase do obchodu a zatím neprší, tak snad ani nezačne, aby zase nevytuhl v kočáře, včera jak začalo kolem té 1 pršet, tak jsem ho musela zababušit, slídu,... a to bylo spaní jistý :-/ než jsme dojeli do teska , tak byl tuhoš ale večer teda usnul u ulice u mě na klíně a to jsem měla strach, že bude vzhůru dýl 😀

many
5. lis 2009

no to už jsou pak ty rozmazlení 🙂 já bych jí dala kyky 😀 😀 😀 my ho naučíme než se narodí druhý mimi, aby věděl, že už musí do pokojíčku, že je velkej do postele a miminko půjde do postýlky 😀
nejsi divná 😉 znám více mamin, co jim děti spí od mala v pokojíčku 😉 já bych ho nedala, já ho chtěla mít u sebe, bála jsem se, monitor jsem nechtěla v žádným případě, tak jsme ho musela mít u sebe

anta
5. lis 2009

Ladík je šikulka, Honzík přes den únavu řeší tak, že si vezme dudlík, odejde od mámy se slovy "neotravuj - vtip" 😀 😀 a jde se natáhnout na sedačku, která je přes den rozložená kvůli němu, no a pak si třeba čteme a když vidím,že má roupy, řeknu Honý přines boty a on ví, že se jde ven. Už umí vyhazovat věci koše, sám si čistí zoubky, stele postele, ví, že má mít na hlavě čepičku, když jdeme ven 🙂

many
5. lis 2009

no a nebudeš mít žádný problém ho dát do jiné místnosti od maminky a od tatínka 😉

anta
5. lis 2009

Jo a v poslední době si rád krémuje ručičky mojí Niveou za stovku, z toho mám teda velkou radost 😎

many
5. lis 2009

Jani to Ladík ještě nezná 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

šikulka 🙂 maže už od mala 😀

anta
5. lis 2009

Tak tak, kdo maže, ten jede. Včera jsem ho naučila dělat "Honzík je ale hlavička" a děláme to tak, že ukazujeme ukazováčkem na čelo 😀 😀 No a když řeknu, jééé já jsem ale hloupá, tak si začne Honzík ťukat na hlavu 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

no teď čtu, že si psala o tom usínání odpoledne, tak Ladík usíná, když spí v noci u babičky do rána, sám si lehne na gauč a usne, ale my máme v obyváku koženou sedačku, ta není rozkládací a v pokoji má ten domeček, tam ještě nahoru lízt nemůže a teda,když jsem v obyváku,pokoji... tak sám si do ložnice nelehne, to bych tam musela být sním a pak by taky určo pěkně usnul , no bodl by mi noťas 😀 😀 😀 jinak čtení nehrozí, to mi vše bere z ruky,to u nás teda nejde, to mu vykládám to co umím naspaměť 😀 a nebo zpívám spíš 😀 jinak zoubky to si taky už delší dobu čistí sám a do koše taky pěkně vyhazuje a ještě se za to sám pohladí, to se pak každý chláme 😀 😀

anta
5. lis 2009

😀 😀 To je dobrý s tím pohlazením, to jsi mě pobavila 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

joj, sorry za hrubky 🙂 🙂 🙂 ach ten češtin 😀 😀 😀

anta
5. lis 2009

No Honzík hladí zase mě, úplně mám strach, aby mě nevyhladil, jak ho to baví 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

no když dřív chodil na nočník tak vždy jak se vykakal a nebo vyčůral, tak jsem mu řekla - šikovnej Ladíček a pohladila 🙂 a prostě tdď když ho kdykoliv pochválíš tak se sám začne hladit po vláskách a ještě si teda začal i tleskat,ale to jsem ho neučila, to asi od radosti 🙂 už jde na něho spaní, už začíná mrčet, tak ho jdu uložit, snad to nebude trvat půl hoďky 😀 a pak dodělám ten jeho pokoj, sním se to nedá, teď v mezi čase ho uklízím a zase mi pak něco hned vyháže z toho domku, mě klepne pepka 😀 no děkca,že 😀

anta
5. lis 2009

Jojo, Honzík si taky tleská, když ho pochválím, to je fakt 🙂 Ládí, dobrou noc a krásné sny a pusinku na čelíčko 😉

many
5. lis 2009

už je tuhoš 😀 😀 😀

anta
5. lis 2009

Dobrý 🙂 Koukala jsem na tvoje fotky a Ládík ti z prdky vypad, ne? 😀 😀 Ta podoba je neuvěřitelná 😉

many
5. lis 2009

tak snad bude spát dlouho , včera spal ráno jen hoďku a pak vytuhl v tom kočáře, doma je to fine, že spí tak hoďku a půl až dvě, ale v kočáře tak půl hoďky někdy hoďku, tak jsem radši ať spí doma a pak až večer, takže počítám že po 1 vyrazíme na ten nákup a musím promyslet co budu teda zítra vařit tomu Laďouškovi 🙂 asi zapečeu kuře na rajčatech s bramborovou kaší 😀 maso mám nakoupený a včera jsem nakoupila i rajčata

many
5. lis 2009

i rizoto není špatný, že 😉 ale chtěla jsem i tu omáčku 😉 musím ještě promyslet 🙂
fááákt je mi podobnej 🙂 no říká to už dost lidí, dřív, že je hodně na tatina a teď prý na mě 😀 díííky ale krásnější by byl teda po tatinovi 😀 po mně by nemusel být 😀 pár vad se najde 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

ale hodní jsme oba dva - já i tatin a to je to nejhlavnější, že 😀 hlavně , aby v tom byl po nás 😀 😀 😀

many
5. lis 2009

co Honzík, ještě spí 😉

many
5. lis 2009

asi už je vzhůru a papkáte,že 😉 já se dala do toho pokojíčka, to zase bude nachvíli uklizený, ale ten pohled bude stát za to, aspoň nachvíli 😀 😀 😀 😀