Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
6. lis 2009

ahoj holky!
Evi, já ti nevím..ostatní naši kamarádi sportují vrcholově a děti mají vesměs klidné 😉 a to i Ospalí s dvojčaty 🙂
Ty toho máš tedy nad hlavu, to ti řeknu..ať už to máš vše za sebou a můžeš být chvíli v klidu!
Many, dárečky pro kluky už mám. Zabalené ještě nee 🙂
Jani, tak jak ti vyšla barvička na kebuli?

anta
6. lis 2009

Ahojky a víš, že to docela vyšlo? Mám to trošku tmavší, aspoň nevypadám jako blbá blondýna 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. lis 2009

Tak potentované účto mám dodělané, jen mi ten první rok o necelý 200 vyšel větší propad a modlím se abych to nemusela hledat 😝 jinak to teda vyšlo, no uvidíme 😠

Joli ještě nespí

paolin
7. lis 2009

Evi, tak nezbývá, než držet pěstičky!
Adam dělal do 4 v noci borčus a vstával v 6. jsem myslela, že ho uškrtím. Venku zatím neprší, tak třeba bude docela slušný víkend.

e.k.t
autor
7. lis 2009

Pavli díky, u nás se řádilo od 6ti ale spala skoro v klidu, no a přes den začala před polednem děsně hysterčit a nakonec vytuhla na kanapi a chrápala 3 hodiny v kuse, takže je potvora unavená a spaní se vysloveně brání 😠

e.k.t
autor
8. lis 2009

tak si právě chladím pusu, joli dělala kraviny a na 3místech mi prorazila spodní ret 😠 no té krve to je síla 😝

anta
8. lis 2009

Ahojky, holky. Teda Evi, ty máš teda zážitky, Honzík je dnes trošku podrážděný, asi ho čapou zubáky, to jsou radosti, ale celkem to ještě jde 😉

e.k.t
autor
8. lis 2009

Jani to víš občas se stane nehoda, to už je život 😉

anta
9. lis 2009

Ahoj holčiny, tak tu máme zase nový týden. Ráno jsem zjistila, že Honzík už má všechny zoubky venku - komplet 😀 😀 😀 . Sice ho ještě bolí, ale tak nějak je to snesitelnější 😉

anta
9. lis 2009

Jo a dyžtak mi napište, jak často a jak dlouho koupete své děti, panč já nevím, jak často se má. Ale je fakt, že když Honzíka koupu, tak nemám šanci ho dostat z vody 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2009

Jani jak je nálada ale jak začnou být nožičky nebo ručičky bílý skoro vráskují ta bez milosti ven a hned za mokra olej a to je paráda

paolin
9. lis 2009

ahoj holky!
Evi, co pusa, lepší? Jolanka je ale ďáblík!
Jani, gratulace k zoubkům! Jinak my koupeme ob den někdy každý den..ale spíš rámci hry 😉 a délka od 10min-půl hoďky. Já to kolikrát fakt beru, jako zabavení dětí 😉
Dnes mám den blbec. asi to počasí tomu nedodá. za chvíli půjde Adam spát a já se asi zkusím nechat ostříhat. mám kadeřnici dole v domě, tak bych si vzala chůvu..jen nevím, jestli nebudu moc nervozní 😉 ale zkusit bych to asi měla 🙂 jo, jinak včera babi hlídala oba chlapečky a zvládla to hodinu a půl! Adam byl prý moc hodný. to je super, že už je více pohodový i s někým jiným 🙂

anta
9. lis 2009

Evi, díky, on je schopný být ve vodě snad hodinu, ale to já ho nenechávám, jsme tam tak čtvrt hoďky až dvacet minut a už se mi zdá takový vrásčitý 😀 😀 😀 Je to živel. Vždy než ho do tý vody dám, tak děsně ječí, ale jakmile ho posadím do vany, tak už mě nezná 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2009

Pavli jo lepší no asi budu působit dobře na tu kontrolu, ale co jsou to úředníci a byrokrati a doufám že vypadnu bez následků 😉

anta
9. lis 2009

Evi, ouředníci jsou suchaři, něco o tom vím, panč jsem taky úředník 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2009

no to by mi nevadilo, ale bojim bojim výsledku, zvlášť s mou atypickou živností

anta
9. lis 2009

Ahoj Pavli, děkujeme, jsme rádi, že jsou všechny venku, je to úleva a hned mám i lepší náladu, ale je fakt, že ho stejně chytaj 😀 😀

paolin
9. lis 2009

Evi, toje fakt na posr..tady se tunelují firmy, kradou, lžou..ale finančák se vozí po malých "rybičkách". je to banda ignorantů 😠 hele, vem si s sebou manžela. ať třeba čeká venku. kdyby si nějak dovolovali nebo byli nepříjemní, tak jej na něj pusť a basta! 😉 věřím, že ty si nic líbit nenecháš 😉 drž se, holka naše! budu na tebe moooc myslet! pak si dáme panáka, až to dobře dopadne 🙂

e.k.t
autor
9. lis 2009

no to bych si nepomohla, protože je fakt takovej jemnej a o svá práva se brát neumí, natož o mne, to se nezastane ani doma u svých rodičů, ještě bych se musela bát cokoli říct aby mi pak neřekl že jsem byla hruibá, navíc Joli by to neustála, ale kdybych aspoň věděla jak dlouho tam budu a co mne čeká 😝

paolin
9. lis 2009

hm, tak to máš Evi pravdu. uf, uf a kdy tam jdeš?

paolin
9. lis 2009

jinak kadeřnici jsem zvládla 🙂 nechala jsem jeden mobil u Adámka a od kadeřnice jsem si zavolala, jestli chůva funguje 😀 ještě by to chtělo v domě mít kosmetiku, masáž, nákupní centrum, poštu a budu v poho 😀

e.k.t
autor
9. lis 2009

Pavli na 13:30

jinak je super jak jsi to zmákla, a byl to relax? zítra jdu na drápky po školení

anta
9. lis 2009

Pavli, dobře zmáknutý 😉
Evi, uf uf, to ti teda budu držet taky palce 😉

e.k.t
autor
9. lis 2009

děkuji, doufám že dám vědět

e.k.t
autor
9. lis 2009

tak jsem z té živno kontroly zpět, ta nakonec dopadlo ok, ale já jsem ze všeho nějaká ko 😝

many
10. lis 2009

Dobré ránko 🙂
teda jsem se tu pár dní neukázala co 😉 nebyl vůbec čásek a jinak Ladíka furt zlobí zoubky, ty dva nééé a néé vyrůst ☹ teda naplý to má jak stuny a nééé a néé ven, je furt nervózní a srandí a srandí 😒 už ať jsou venku, ale naštěstí teplůtky nejsou, tak to je fine
jinak žádný změny 😉

many
10. lis 2009

áá řešily jste koupání 🙂 taky koupeme ob den a buďto se koupe se mnou nebo s taťkou a někdy sám 🙂 taky miluju koupání ve vaně 😀 už jak řeknu že jdeme koupat, tak letí do koupelny a piští kopy kopy 😀 😀 😀 a skáče u vany, dokud ho nevysleču a nedám do ní 😀 😀 😀 je to chláma
Jani vy už máte všech 20 zoubků 😉 teda tak to je rychlovka 🙂 to už je Honzík pořádný zubáček 😀 😀 😀

many
10. lis 2009

no včera jsem se chtěla za váma ukázat, ale ráno jsem uklízela a pak pekla jablečný perník Ladíčkovi 🙂 a odpoledne jsme jeli autobuskem na návštěvu za tetou a Kvídouškem 🙂 a za Emičkou v bříšku 🙂 na ní taky musíme myslet 😀 😀 😀 teda holky, Ladík není zvyklí jezdit autobusem a už po druhé mi plakal 😢 než si zvykl, byl to nářez, autobus se rozjel a on tak plakal a pak vždy jak se otevřeli a zavřeli dveře ☹ chudáček, bylo mi ho líto, narvaný autobus, že jsem ho do ruky nemohla vzít a sednout si sním a pak si zvykl a přestal, ale síla ☹ segra mi říkala, že jí to malej taky začal dělat, přitom na auta jsou zvyklí, ale je to fakt, je to větší, jsou tam v kočáře a nechápou co se děje a pak ty velký dveře, co dělají rachot,... 😖 no příště raději zase bez kočáru a na kllín 😀

many
10. lis 2009

tak jdu něco dělat a pak tady zase juknu, jestli se tu někdo ukáže 😉 dnes budu dělat Ladíčkovi zapečený brambory 🙂 to si pošmákne zase 😀 😀 😀

paolin
10. lis 2009

Evi, uf teda! tak už to máš za sebou!
Many, to jsi měla ale ošklivý zážitek s autobusem ☹

mně se dnes nic nechce. to počasí je fakt hnus fialovej. sluníčko se u nás neukázalo alespoň 3 týdny 😝