Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
10. lis 2009

ahoj Pavli 🙂
mně se taky nic nechce 😉 ještě jsem se od rána do ničeho nepustila 🙂no čeká mě prách v pokojíčku a pak budu vařit a dělat nádobí a asi jak půjde Laďuška hajat, tak budu žehlit 😀 a pak půjdeme na prochajdu za barák 😀 ať se proběhne na čerstvým vzduchu 😀

anta
10. lis 2009

Ahoj holčiny, tak jsme doma z nákupu a dobrý, Honzík se cpe Lipánkem a je spokojený. Za chvíli půjde spát, tak jsem ráda 😀 😀 😀
Evi, chápu, že jsi byla ko, ono to člověku příliš nepřidá mít takový nervy, ale chválím tě, zvládla jsi to a to je důležitý 😉

anta
10. lis 2009

Jinak tady máme pěkně. Holky, já s Honzíkem ještě autobusem nejela, si představte, máme vše takřka u ruky, tak chodíme pěšky. Chystáme se v prosinci do Práglu na návštěvu babi a dědy, no tak to jsem teda zvědavá, co to bude za ródeo 😀 😀 😀

many
10. lis 2009

ahoj Jani 🙂 u nás je taky fine 🙂 Ladíček už hajá, já dala péct brambory a jdu na nádobí 🙂 paráádička 😀 😀 😀

anta
10. lis 2009

Honzík krásně spinká, v noci byl zase třikrát vzhůru, zuby - kurňa, má jich plnou hubu, ale ještě mu dorůstají 😀 😀 😀

many
10. lis 2009

Jani taky se nám teď občas budí ☹ no musíme to vydržet, snad už budou brzo venku a bude klid 😉

anta
10. lis 2009

Já už mu uvařila polévku, on je moc rád, každý den mu vařím čerstvou, dnes bude mít s brokolicí a pak dostane rýži od včera. Udělala jsem s rybičkou a dala jsem to do pekáče, no už se taky těším 🙂

many
10. lis 2009

Ladík má taky rád polívky, ale nedávám teda každý den, zatím mu dávám jen jednu větší porci 😀 takže střídám - dva dny polívečka, dva dny něco jiného a tak furt dokola, dnes peču ty brambory, bude je mít na dva dny a pak vytáhnu polívečku

many
10. lis 2009

jinak taky mám v plánu rizoto s tuňákem 🙂

anta
10. lis 2009

No to je dobrý plán, super. Já jsem ráda, že Honzík má rád zeleninku, ale masíčko mu nějak v poslední době nejede, asi možná kvůli těm zubům se mu to nechce kousat, no tak to rozmělňuji a je to dobrý 🙂

many
10. lis 2009

jo,jo to bude asi zoubkama 😖 hlavně, že papá

many
10. lis 2009

Laďouš už je vzhůru ☹ to teda moc nepospal :-/

many
10. lis 2009

no i kdyby se neprobudil sám, tak ho teď na stopero by probudili technické služby :-/ vysávají tady listí, před barákem a pak půjdou za barák, to Laďouš asi tušil, tak se probudil sám 😀

e.k.t
autor
11. lis 2009

díky za podporu, ale je to děs, no už je líp a ještě lepší že po školení přišla sms že mám směnu, sice jen jednu, ale ny vyrovnání deficitu stačí, takže nebude to sice žádná velká hitparáda, ale bude dobře 😉

paolin
11. lis 2009

ahoj holky! my jdeme dnes na očkování a pak zůstaneme u našich. venku leje, jak z konve!
Adam dnes zase mizerně spal. od 9-12 si hrál, vstával v 6. asi ho budu dávat spát ještě odpoledne. když spí jen chvíli dopo, je to pak na levačku 😒
Many, my vaříme polívku každý den. i hlavní jídlo. mají oboje 🙂
Evi, směna? tak to je taky prima, ikdyž je jen jedna. třeba toho bude víc 😉 lidi budou nemocní... 😉

many
11. lis 2009

Dobré ránko 🙂
u nás taky chčije a chčije 😖 ale po spaní povalíme ven, musíme nakoupit 🙂 a snad odpoledne přestane na procházečku, včera to taky nevyšlo , chcalo a chcalo 😠 no ale dnes to vypadá na celý den 😒
Pavli nás čeká očkování příští týden, poslední hexa

many
11. lis 2009

no a vlastně už 18ti měsíční prohlídka 😀

e.k.t
autor
11. lis 2009

no víc jich asi nebude, ale i tak jedno školení a jedna směna 1000 na účet to jde

many
11. lis 2009

co Marťa 😉 neozvala se někomu z vás 😉

many
11. lis 2009

Evi to bodne a gor před vánocema 😉 taky bych něco brala 😖

e.k.t
autor
11. lis 2009

no my to máme na dorovnání k placení úvěrů, ale i tak to zalepí teda. no tak díky tomu nemusím tolik schovat z listopadové výplaty a bude i na drobnosti pro dospěláky, už mám pro každou rodinu něco, celkem 1080, to jde, tak ještě vlky samotáře a bude

anta
11. lis 2009

Ahoj holčiny, my byli kupy kupy na nákupech 😉 Tak Honzíkovi dorůstají poslední dvě trojky, to jsou ty nejpekelnější zuby, co tak od vás vím 🙄 .
Co se týče Martinky, no nemá se už špatně tolik bych řekla. Mišák si rozbil minulý týden hlavu, prý to na šití nebylo, ale to víte, to vyleká každýho. Jen vyjádřila smutek nad tím, že se jí moc neozýváte ☹ Já jí docela často píši, voláme si občas, aby nebyla tak sama, takže zachraňuji pověst holek z koníka 😉

many
11. lis 2009

teda nás se po.... pračka, nevím jestli jsem vám to psala, tak jsme museli vzít na splátky novou,,stará nám vydržela 3 roky 😠 doufám, že tato vydrží dýl a aby toho před vánoce nebylo málo tak se nám pos.... baterka v autě a zimní guma je píchlá, takže musíme kupovat dvě gumy a baterku 😠 😠 😠 no jak se říká, když se sere tak se sere 😖
Jani, jo,jo, Ladíkovi ty poslední dvě dole nééé a nééé se prorazit ☹ doufám, že pětky pak budou v pohodě 😉 Martínku pozdravuj, já na ní číslo nemám 😉 ale je fine, že jí aspoň ty za nás za všechny napíšeš, že na ně všechny vzpomínáme a těšíme se až se tu ukáže 😉

many
11. lis 2009

teda Míšánek měl takový úraz bobíšek ☹

anta
11. lis 2009

Many, máme to s těmi zoubky naprosto stejný ☹ No jinak teda, to je gól, nám zatím všechno funguje, ale člověk nikdy neví. Máme i účet na rezervy, kdyby náhodou něco, ale člověku se do toho moc sahat nechce 😅

e.k.t
autor
11. lis 2009

Jani to víš, já čekám na korunky aby byl kredit pak se jí zase ozvu, no je to o penězích všechno ☹ taky cych za ní ráda zajela, ale znáte to je to penězích na benzín 😝

anta
11. lis 2009

Tý jo, Evi a můžu se tě zeptat, vy teď docela máte finanční problémky, jak chcete uživit další dítě? Já bych se docela bála, že to nezvládnu ☹

anta
11. lis 2009

Tak ty trojky, to je fakt slušnej marast, asi kluka pověsím na gumu z okna, zmeťour jeden uvztekanej 😀 😀 😀

monkia.pv
11. lis 2009

ahojky holky!Jsem tu jen na skok!Kouknu jak se vam dari a jdu neco malo podelat!Vanulka spinka a jak se vzbudi jdeme do materskeho centra uz se na to moc tesime!Minule z toho byla mala nadsena!ja mam jen strach ze se bude sapat po ostatnich detech!Vcera byla u nas kamoska se stejne starym chlapeckem jako je Vaneska a porad ho objimala a pusinkovala,ale vite jak to je ona jeste nema ten cit a chudak chlapecek plakal!A vysvetlujte 16mesicnimu cvrckovi ze musi nezne!
Jani vy uz mate venku vsech 20 zoubku?No vy se teda mate!My mame jen 11 ☹ .Nejak nam nechcou vylest ven!
Many kolik tech hexa vakcin je?ja myslela ze 4!
Holky my mame dneska s MM vyroci a predstavte si to on me pozval na veceri a do kina!Uz se mooc tesim!V kine jsem nebyla ani nepamatuji!
Jani Martu pozdravuj i ode me,taky na ni nemam cislo,tak ji nemuzu napsat!

monkia.pv
11. lis 2009

Pavli na co se jdete ockovat?My jdeme 22.12. na Prevenar a odbery krve!mam z toho velikou radost,ze to chcou tak tesne pred vanocema! 😒