Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

haniak123
11. lis 2009
monkia.pv
11. lis 2009

holky kde jste kdo?Ja jsem se vyprdla na uklid a brouzdam tu na netu a vy nikde! ☹ Odpocivate s detmi?

anta
11. lis 2009

Jé Moni, kde jsi viděla, aby člověk mohl odpočívat s naším Honýsem?? 😀 😀 😀 Dobrý vtip týdne 😀 😀 😀 Lítám jak hadr na koštěti a náhodou jsem utrhla od dítěte 😀 😀 😀

paolin
11. lis 2009

ahoj holky, tak jsme domaaa! Očkování bylo Prevenar a Vítek hepatitida A. No řevu bylo 😀 Pak jsme byli u babi, pak u táty v práci a teď čekám na chrnění chlapečků. Po dnešní noci jsem celá zblblá a spím za pochodu 😀
Martince jsem včera pslala sms. Jsem děsná...myslím na to týden a nejsem schopná 😒 Jinak se kolem nás rozmáhá střevní chřipka, tak snad nás to nesmete. Mireček jede příští týden pryč, tak to by bylo řechtando grando, kdybysme blili..

e.k.t
autor
11. lis 2009

Jani, ty peníze jsou ještě pořád řešitelné, ale naše snažení nesnažení je o tom, že na Joli se čekalo 10 let, tak se ani nepředpokládá že to půjde nějak rychle, to víš když se ti zbouří hormony tak s tím moc nenaděláš, ale ona i ta četnost u nás je sporadická, Joli je spolehlivá antikoncepce, jak usne tak padáme na hubu a na nějaké dovádění není ani čas ani chuť. 😉

anta
12. lis 2009

Ahoj holčiny, tak Honzík trhnul rekord, byl asi 5x v noci vzhůru a straší tu od 5 hodin. Byl rozeřvaný, tak dostal sprdunk a jsme kamarádi. 😀 😀 😀
Evi, je mi to naprosto jasný 🙂 😉

anta
12. lis 2009

Tak dítě mi odpadlo, byl unavenej jak prasák 😀 😀

e.k.t
autor
12. lis 2009

Jani a ty nejsi unavená po takové noci? 😉

anta
12. lis 2009

Ale i kdepak, vstával k němu manža 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. lis 2009

Vyřizuji pozdravy od Martinky, Míša kebuli dobrou a zase řádí a domluvily jsme se předběžně že 29 přijedeme s Joli zůstaneme na lampionový perůvod a rozsvícení stromečku a přes noc. Jinak budeme Martince 20.11. držet pěsti dělá cvičitelské zkoušky tak aby je zvládla v pohodě 😉

anta
12. lis 2009

Super Evi, jsi šikulka 😉

e.k.t
autor
12. lis 2009

Jani tak to máš dobře zařízené 😀 😀 to než by se martin probudil to ji mám obstaranou 10x 😅

e.k.t
autor
12. lis 2009

Jo a Niki má během měsíce už druhou angínu, že jim to ve škole děsně řádí ☹ tak jsem poradila imunoaktivátor a snad už bude dobře 😉

anta
12. lis 2009

Evi, já manžela nikdy nenutila vstávat, ale on vstával už od začátku a div, že ho nekojil, 😀 😀 no tak jsem si na to tak zvykla, že už mu to ani nerozmlouvám, stejně by si nedal říct 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. lis 2009

No tak to má lehké spaní, u nás mám lehké spaní stejně já, takže fakt než by se vzbudil, to už Joli dávno chrní, já mám štěstí že mi stačí i málo spánku, ale když na mne něco leze to je fujky. To potřebuju spát i já.

anta
12. lis 2009

Evi, já nosím na noc špunty, jináč by mě kluk taky budil, protože občas pláče, ale ono stačí, když brouká. Já od té operace slyším i trávu růst 😉

e.k.t
autor
12. lis 2009

Jani jasně, navíc musíš být celý den fit, jinak by jsi Honzulu víc okřikovala a byli byste neš%tastní oba 😉

anta
12. lis 2009

Tak tak, takto jsem to i manžílkovi podala, aby chápal, že je lepší mít doma pohodové dítě a pohodovou manželku než uřvanýho spratka a hysterickou kozu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. lis 2009

hih to se mu asi líbilo 😀 😀 😀

many
12. lis 2009

ahojky holky 🙂 synek spí, byt uklizený, tak jdu dočíst a chvíli tu pobýt 😉
Mončo - hexy jsou 4 😉 ta poslední je v 18ti měsících 😉

many
12. lis 2009

jééé teda Honzíček si večer užíval chudáček ☹ Ladík dnes spal, tak dneska se bude určo budit, je to teď u nás ob den 😀 zvláštní 😀 uvidíme třeba to skončí 😀 ale já se probudila ve 2.45 ucpaný nos a bolest v krku, tak cucám prášky zatím co mám doma, pro kojící a pak poletím později kdyby něco už pro normální 🙂 už si to můžu konečně dovolit 😀 😀 😀 ale doufám, že se to zastaví a budeme všichni fit

many
12. lis 2009

no a jak se Laďouš probudí tak povalíme na procházku a k babičce, dnes mu zkusím vzít ven odrážedlo, pokud nebude pršet a jestli ho to bude venku vůbec bavit 🙂

many
12. lis 2009

tak to je dnešní plán, už nic jinýho nemáme 😉 zítra ráno se tu taky neukážeme, přijede segra s Kvídouškem a povalíme na nějaké nákupy 🙂 tak pokud tu nebudu už ani odpoledne, tak vám už teď dopředu přeju pěkný víkend 😉

many
12. lis 2009

Evi držím pěstičky ať na to druhé dítko tak dlouho nečekáte 😉

many
12. lis 2009

soused vysává 😠 to bude synek asi brzo vzhůru 😠 😠 😠

many
12. lis 2009

si tady sama vykládám 😀 pohoda klídek 😀

e.k.t
autor
12. lis 2009

tak my právě poobědvali, měli jsme zelné brambory s kořením a dušené plecko 😉

paolin
13. lis 2009

dobré ránko holky! včera jsem toho měla moc, tak jsem nestihla juknout. Vítek šel dnes na dopolko do školky a Adam teď spí. Vstával zase kolem 5 a byl nevyspalej. proč vstával, to je moje každodenní dilema 😀
Včera mi dorazil objednáný golfáč - úplně ten klasický a je moc pěkný 🙂 Váží 2kg, což je o 5 kg míň, než náš běžný. Jupí! Budu tahat o 5 kg míň 😀 Když si do kočáru naložím notebook, tak už je to dost síla kočár tahat do MHD 😝

anta
13. lis 2009

Ahoj holčiny, tak noc opět stála docela za prd, Honýš byl zase třikrát vzhůru, ne že by mi to vadilo,mám špunty 😀 😀 😀 Honzík teď taky vstává kolem té páté hodiny, spí na hovňouse a je brzy vzhůru 😒 .
Pavli, vyfoť a dej fotku, ať se juknu a můžu chválit 😉

anta
13. lis 2009

Byli jsme s Honzíkem nakupovat, jak my říkáme doma "kupy kupy" a jedna paní mě tam začala chválit, že mám hodné dítě a že je dobře, že si s ním povídám. Tak jsem jí řekla, že mi povídání nedělá problémy, neboť jsem od přírody ukecaná a že si doma i zpíváme a říkanky povídáme a ta paní říkala, že to dělám dobře, že to jednou uvidím, že bude kluk spokojený, že je to prý v pozdějším věku poznat, jak se kterému dítěti rodiče věnují nebo ne - tak doufám, že nekecala 😀 😀 Ale je fakt, že to potěší 🙂