Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. lis 2009

čauky holčiny jsme doma z nemocnicew a máme net............. zítra po ránu jedu směr nemocnice zase. moc moc vás zdravím všechny.

e.k.t
autor
25. lis 2009

Ahoj Marti to je fakt super. Držím pěsti ať je to v pohodě

paolin
25. lis 2009

ahoj Marti! drž se!
holky, já jen na skok...od rána zvrací i Adam. jen se děsím, že zase skončíme na kapačkách ☹

e.k.t
autor
25. lis 2009

Pavli kdy už si budeš moct pořádně vydechnout to neví nikdo. Držte se, bojujte jak se dá. Držím pěsti

paolin
25. lis 2009

EVi, nápodobně 😉 nějak se to se** u všech. chi chi, já věděla, proč jsem kupovala vánoční dárky pro děti už před měsícem 😉 teď se jak dlouho nikam neodstanu.

e.k.t
autor
25. lis 2009

Tramtadadá, od 1.1. Mám plný úvazek. Sice v nové stanici ale v turnuse. První směna 2.1. Jé jsem zvědavá co to bude.

paolin
25. lis 2009

Evíí, no tak gratulace!
jinak se musím taky pochlubit...jen doufám, že to nezakřiknu..získala jsem exkluzivní smlouvu na svatební šaty..tedy já to vydolovala, ale je to Mirkova smlouva, že 😉 jsem si dělala srandu, že teď už je to na něm 😀 tak snad to k něčemu bude, no. ale vyjednávání to bylo těžké, je to můj první velký úspěch 😉

many
25. lis 2009

ahojky holky 🙂 jdu vás pomalu dočíst 🙂
Jani taky už mám skoro všechny dárky nakoupený a zabalený, dnes jdu k foťákovi pro poslední 🙂 nechali jsme babičkám udělat hrníčky 🙂 a tatin si jen objedná strunky na kytárku, trsátka,... a konec, vše už máme a možná ještě něco Ladíčkovi a padla 🙂 už šetřit jen na hory 😀 jinak ty pětky,to by mu rostly teda brzo,ale tak vše je možný, takže Honzík už má 20 zoubků jo, zubáček 😀 nám už se taky dere ta poslední trojka, dnešní noc horor 😖 plakal a plakal 😖

many
25. lis 2009

Marti super, že už jste doma 🙂

many
25. lis 2009

jéééé ☹ Pavli ☹ to je hrůza ☹ ☹ ☹ ☹ hlavně raději k doktorce, teď se u nás stalo něco hroznýho, včera jsem se to dozvěděla, ale nebudu vás strašit ☹

many
25. lis 2009

Evi , Pavli gratulace k práci 😉

anta
25. lis 2009

Ahoj holky, tak Honzík už spí, dnes šel později, ale to neva. Dnešní noc jsem spala nějak blbě, ráno jsem byla na té očkovandě. No jsem nějaká přejetá 😒 .
Vítám Martinku, no konečně 😀 😀 😉

paolin
25. lis 2009

Míši, klidně piš, co se stalo. aspoň budu vědět, na co si dát bacha! furt chodím koukat na Ádu, jestli dejchá..spinká od osmi. poblil se asi 5x za hodinu. děsný...k Mudr to nemá smysl. v tomhle stavu raději nee. stejně mi řekne - pít po lžičkách, nejíst, hlídat. jakmile ale naskočí teploty, ihned frčím.

anta
25. lis 2009

Teda holky samý radosti, koukám.
Many, co se stalo? 😉 Honzík všechny zubáky právě nemá, to byl hrozný omyl 😀 😀 😀

many
25. lis 2009

tak Ladík je tuhej 😉 a doufám, že bude spát aspoň do 12ti 😀
holky, prý je u nás nějaká mamča, mám být tak strará jako já ,ale příjmení mi nic neříká,tak nevím jestli jí znám nebo ne a je ve 3 měsíci těhu, ale měla i 3 letýho chlepačka 😢 prý nějak minulý týden, nevím to přesně, měl 3 dny průjem, pak sním valili k doktorce, poslala je do nemocnice, prý skolabobal a odvezli ho až do Ostravy a prý mu selhali ledvinky 😢 prý se zatím neví proč 😢 je to hrozný, já to slyšela včera byla jsem v noci hotová, furt jsem myslela na tu maminku 😢 a chudáček bobíšek to má za sebou 😢 fakt nikdy nevíte, doktorka řekne to je dobrý, pak raději neplašíme a nelítáme k doktorce a pak se bůh ví co stane 😢

anta
25. lis 2009

Pavli, gratuluji ti k exkluzivní zakázce, jsi šikulka. 😉 Chudáček Ádík, samý hnusy se na vás valí, fakt je mi tě už líto, co ty s těma klukama zažíváš, to je fakt peklo ☹

many
25. lis 2009

a pak mi večer psala kámoška na facebooku, že má taky sestřenku, a ta má dvou letou holčičku a už od mala má nádor na mozku a že už přerostl ten mozek a všichni se bojí operovat 😢 to je síla 😢 fakt to zdraví je nejdůležitější, na co jsou peníze,.. když tím si ho nekoupíš 😢 díky Bohu , že máme zdravé děti, a kéž by byly všechny děti zdravé

anta
25. lis 2009

Many, ten chlapeček jako zemřel, jo? No to je děsný 😢 😢 😔 Taky doma říkáme s mm, že je lepší jít desekrát k dr. s ničím než jednou nejít a....☹

many
25. lis 2009

jo,jo ☹

anta
25. lis 2009

Many, já si zdraví Honzíka velmi cením a jsem ráda za každý den, kdy divočí 😅
Teda to je strašný 😢 😢 😢

anta
25. lis 2009

No samý lepší věci teda ☹ V poslední době jsem si všimla, že si Honzík pořád jakoby mne ruce jako by ho bolely, nechápu, co to je 😕

many
25. lis 2009

teda tak to nevím Jani 😒

anta
25. lis 2009

On docela roste, tak přemýšlím, jestli to není z toho, nevím. 😨

many
25. lis 2009

uvidíš, kdyby se ti to nezdálo, tak se běž doktorky zeptat je budeš mít klid, vy jdete na tu 18ti měsíční nebo taky ne 😉

many
25. lis 2009

Marti vy jste byli 😉 kolik měl Mišánek 😉 jestli rosteme stejně 😉

anta
25. lis 2009

Teprve půjdeme v prosinci 29.12., tak uvidíme. 😉

paolin
25. lis 2009

hmm...s tím chlapečkem je to síla...
holky, Adam už je vyspaný a vypadá líp. zatím nezvracel a dokonce se i napil. Vítek je teď s babi venku. nafasoval golfáč a vozí se 😀 mám hlad, ale Áda mě nechce od sebe pustit 😒

anta
25. lis 2009

Tak kousni Ádu, kluka, přece tě nemůže dohnat k hladovce 😀 😀 😀 To je dobře, že vypadá líp, loupežník 😀 😀

paolin
25. lis 2009

no, teď zase plakal, že bude zvracet. nakonec z toho nic nebylo. fajn, že udržel tekutiny. a to musím odpo ještě do salonu :o(

e.k.t
autor
25. lis 2009

Tak další prima zpráva Joli dopadla na srdečním na 1* a už tam nemusíme chodit na kontroly. Hurá. Takže závěr je že nás na rizikovce předávkovali léky na tlak a srdce. Takže proto ta arytmie. Jupí.