Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. pro 2009

Jani 😀 😀 😀 tak nevím zda ybch ty své děti neměla zahnat někam do lesa... aby 😝

martinka79
10. pro 2009

my jsme po ránu uklidili a umyly všechny dveře v domě a potom se u pc v pracovně váleli a pouštěli sinahrývky a asutem, bagrem a mašinou... avše si říkáali on to tak milujie ty stroje...
má na to úplnou úchylku. teď si čte
nevím co dnes vařit polévku a mám druhé... asi nebude.,
venku slunečno vidím to na prochajdu na bagra a traktor

anta
10. pro 2009

Ale i nezaháněj, bylo by ti smutno 😉 Jsem utahaná jako prase, po tom otřesu s Honzíkem jsem spala dost na nic a ještě k tomu mě vzbudil hlad, tak jsem se musela nacpat aspoň párkama, aby se mi dobře spinkalo 😀 😀 😀

martinka79
10. pro 2009

jani tak si hajni...

anta
10. pro 2009

Chropčííííííííííí 🙂

many
10. pro 2009

ahojky 🙂 🙂 🙂 🙂

many
10. pro 2009

Marti u vás svítí sluníčko, to se máte 🙂 u nás je tak jak před deštěm nebo před sněhem

many
10. pro 2009

jééééééééééééé Gabča je těhulka 🙂 🙂 🙂 tak velká gratulace a ať se moc moc opatruje 🙂

many
10. pro 2009

Gabčo jukla jsem na fotečky, malej taky pěkně roste a taky sám krásně papá šikulka 🙂 a všimla jsem si toho talířku 😉 tam je kouzelná školka 😉 😉 😉 😉 kde si to sehnala 😉 😉 😉 my mu teď na vánoce za babičku koupili maňásky - Františka i Fanynku 🙂 vybral si to sám 😀 😀 😀 šli jsme do hračkárny a jen to uviděl tak říkal koka koka 😀 😀 😀 a bylo to jasný 😀 😀

many
10. pro 2009

jako školka kdyby něco 😉 😀 😀

martinka79
10. pro 2009

tak my zahradničili přesadili nějaké květiny a bagrovali jsme jak čuňata Míša baští.

martinka79
10. pro 2009

Míša už leží snad usne... dnes má moc energie...
Many ahojky jak se máte a co to sluníčko nestraš se sněhem ikdyž já ho mám oc ráda... a jak je na tom vysočina???

many
10. pro 2009

tak Ladík taky teď vytuhl , musela jsem jít sním, ale naštěstí to dlouho netrvalo 🙂 už mám udělanou kávičku a můžu lítat po netu 🙂 já mám vše hotový, tak nemám do čeho píchnout, ale ty jsi na baráčku, tam je furt práce dokola. Já večer požehlila jak usnul a prách, vysáto, koupelka,... vše hotový, jen pak odpoledne jen vytřu a na víkend mám padla 🙂

many
10. pro 2009

jinak už tady sluníčko začalo vykukovat 😉 to je ten den hned pěknější,že 😀 veselejší 😀 néé tak únavný no

martinka79
10. pro 2009

no u nás je také hotovo žehlení etdy ějaké mám,ale je toho moc málo.. a vytírám 2krát denně takže to je jako taková malá tančící setava po domě...
já chci udělt nějaké těsto...
ja hledám ěnco pro nikolku k vánocům. Hanna montana a pro míšu ty jeho šílená auta a mašinku. anšla jsem jídelní servis a tak. je toho dost.

many
10. pro 2009

musím na netu juknout na rady jak vyčistit koberec od kávy 😠 babička si nehlídala kávu a Ladík ji vylil 😠 měla štěstí, že se neopařil, ještě byla horká 😠 a přitom furt dokola opakuju všem , hlídejte si tu kávu a jo,jo, chvilka nepozornosti a je to 😠 takže už 4. den jí drhnu, mám doma vaniš za 100,- na koberce a ho... 😠 nejde to furt dolů 😠 😠 😠

martinka79
10. pro 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16387732&tab=7

nechco tě strašit, ale nešlo mi to ničím. byl to turek nebo rozpustná. jelikož ta je fakt sina.a le třeba najdeš nějakou babskou radičku.

martinka79
10. pro 2009

na toto je zl. dlažba, ale zase trpí nádobí... Míša chudáček už omylem rozbil dvě své misky na jídlo....

many
10. pro 2009

Marti tak u nás naštěstí stačí vytírát ob den 🙂 taky mám v plánu juknout do receptů a sepsat si co budu muset nakoupit, ale letost se pečení nějak konat nebude, Ladík stejně to sladký nemůže a my to moc nejíme, spíš máme rádi krémový, takže to vidím jen na moka kolečka a nepečenou ořechovou roládu, nějaký kuličky - rafaelo,... a roládu z bebe sušenek a konec 😉 nejvíc u nás pojedou stejně chuťovky a chlebíčky a až Ladíček bude větší tak mu napeču pořádně 😀 😀 😀 jinak možná , že bych pak udělala ten skládaný nepečený dort , to může i Laďoušek 🙂 uvidíme jo a co hlavně uděláme, bych zapomněla, marokánky 🙂 ty mám v plánu už nějakej ten rok a letos je teda poprvé konečně uděláme 🙂 jo a k té mašince - Ladík taky miluje Tomáška a zatím jsme nesehnali nic, vše u nás s ním vyprodaný a nebo nic nemaj 😒 ale už jsme toho nakoupili moc, babička s dědou nám dali penízky pro něj, takže v úterý jsme málem vykoupili hračkárnu 😀 😀 😀

many
10. pro 2009

Marti jdu juknout na ten odkaz a káva - turek 😠

martinka79
10. pro 2009

tak nahod pár nápadů...
no u nás může sladké každý takže to 10druhů jistí a samo něco slaného a tal. míša miluje sl. tyčinky tedy bez soli... ale s kmínem a či sezamem... vločkami peču je jen tak na chuť.

martinka79
10. pro 2009

tak to půjde... to se zlvádne co soda.... a potom jeně setřít úřijela bych ti to yvčisti mám takový ten vysavač se suchým čistěním a to jde dolů vše.

hele já ti odliju trochu do lahvičky a jednoho přípravku co mám k tomu vysavači ty to na tu skrvrnu naliješ.... suchým hadříkem setřeš a bude... jo písni mi do Ip adresu zítra ti to hodím na poštu...

martinka79
10. pro 2009

to auto mu musím koupit, jelikož on stále se bou něco tahá autíčka panáčky.. vozíky traktory... a nikdy nic nikde nezapomene vše si střeží... to u nikolky neznám.

gaba3
10. pro 2009

ahojky, tak jak jsem slíbila, jsem tu 🙂 vojtas chrní, uvařeno mám taky, tak mám klídek....

marti: prosím tě, nemáš proč se omlouvat, já si dělala srandu, vůbec mi to nevadí. do pasu, že jsem těhu jsem si dala tento týden, dosud je pravda, že to nikdo pořádně nevěděl.

holky, děkuji za přání, jste moc hodné 🙂 🙂 nechtěla jsem to zatím nikde zvěřejnovat, tak proto se hlásím až ted....podle dr. to bylo takový hodně blbý, začala jsem před nějakým týdnem hodně silně krvácet, tak mě dr. poslala do špitálu, tam mi krvácení zastavili, ale utz vypadal nějak pořád špatně, jen gestační váček bez plodu, už jsem měla za sebou i internu a 3x čekala nalačno na revizi, po krevních testech, kde hladina hcg rostla mi vždy donesli jídlo, že se ještě počká, no divočina v nemocnici v novém městě a to už jsem 3x slyšela, že jsem už určitě potratila..... pak mě pustili na mojí žádost domů za vojtíkem a asi po 14dnech se na utz v gestačním váčku objevil plůdek i se srdíčkem, v úterý jsem byla u své dr. a bobík krásně vyrostl, tak jen doufám, že už se nic nestane a zvládneme to do konce tuk tuk tuk 😉 musím se ale pořád šetřit, vojtu moc netehat a láduju se udržovákama, abychom ty první 3rizikové měsíce zvládli.... tak na nás myslete, at to dobře dopadne 🙂

a co vy? občas vás přečtu, nestihnu odepsat a ted jak mi bylo furt blbě a zvracela jsem, tak jsem pc zanedbávala..

jani: bundička je krásné, tyhle nextovky jsou super, má jí malej od kamarádky a vypadá ve skutečnosti nááádherně 🙂

marti: ty tady lákáš na druhý, co tak třetí co? 😀 😉

jdu juknout na všechny fotečky....

martinka79
10. pro 2009

Pavli pomoc.....
myslíš, že se ty sušenky sušííííííííí jako jen tak volně nebo v troiubě. ☹

many
10. pro 2009

Marti pěkný autíčko, jdu vás dočíst 😉

martinka79
10. pro 2009

😉

paolin
10. pro 2009

ahoj holky!
Marti, v troubě je usuš.
Gábi, tak supééér! ti řeknu..máš úplně stejný průběh, jak já s Adámkem. taky už nás hnali na revizi..při příjmu prý potrat do 3 hodin. no a houbelec 😀 hlavně zdravíčko přeju!

many
10. pro 2009

Marti ty si zlatá 🙂 ale nebudu tě zatím otravovat, nějak to zkusím znovu a znovu a pak se uvidí 🙂 díky za pomoc 🙂
jdu dočíst ještě Gabču, co nám pěknýho napsala

paolin
10. pro 2009

holky, jste moc šikulky, že tak hezky pečete 🙂