Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. pro 2009

Gabi třetí kldině nebudus e za nějaký ten rok bránit a Mm taky ne,a le nohužel nedicína asi tolik moc nedosp+ěje,a by nás oba dva ochránila mě i mimi tak si raději budud ěti půjčovat od sousedek. 😀 😀

paolin
10. pro 2009

jinak jsme dnes byli cvičit, po cestě Adam usnul a ve 3 dorazí moje mamka. tak jsem ráda 🙂 sama se ozvala 😉
jde v lednu na operaci. má bulku v prsu. ale hlídá to, tak to snad bude v poho.
Gábi a co na druhé mimčo manžel? 😉
Jani, co víš, třeba za pár let..jak píša Martinka 😉
my už se definitivně rozhodli, že dvě jsou na nás až až. 😉

many
10. pro 2009

jééé Gabčo tak se moc moc opatruj

gaba3
10. pro 2009

ahojky 🙂
pavli: fakt? s těma doktorama je někdy sranda 😅 a co si měla? hematom?

teda vy jste šikovné, já se k tomu pečení nemůžu dostat, ale začíná mi být líp, tak se ještě do něčeho taky možná pustím, vojtíka vaření a pečení strašně bere, takže to bude práce jednou tolik 😀

many
10. pro 2009

http://www.lepebydlet.cz/inspirace/uklid/skvrny...
tak něco jsme našla, ale zkusím dnes ještě polít tím vanišem, asi ho na to snad vyluju celej 😒
synej je vzhůru, zatím pááááááááá

gaba3
10. pro 2009

marti: já vím 😉 jak piše pavla: 2až až, já jsem říkala, že tohle už je taky konečná!!!

pavli: manžel je nadšenej, až na ty komplikace, nesl to pomalu hůř jak já... my jsme chtěli, v létě jsem vysadila ha a v říjnu bylo zaděláno, jsem si dělali rezervu, že to zase bude trvat min. rok, jak při vojtovi a ono tohle, ale jsme rádi, jen teda nevím, jak to budu zvládat, rozdíl 2a 1/4 není moc veliký 😅 😀

holky: vycházel vám čínskej kalendář??? díky 🙂

gaba3
10. pro 2009

many: ahoj, koukám, že ládík tady vede tabulku vid? to byla váha a výška v 18m, jak si psala?
náš vojtas ted ve 20měsících má 12,5kg a 86 nebo 87cm, taky žádný hovínko 😀 😉

gaba3
10. pro 2009

holky, krásný fotečky 🙂
pavli: adámek a vítek se nezapřou, jsou si tak strašně podobný 😵

paolin
10. pro 2009

Gábi, já jsem jela do nemocnice se začínajícím potratem. dali nám 3 hod. no a ono pořád nic, srdíčko nikde, jen gestační váček, takže UTZ, krev...14 dní dokola. no a pak už jsem skoro jela na sál, poslední UTZ a kuk! Áda tam byl 🙂 hematom jsem měla asi do 14.tt a rizikové těhu do 24.tt. Do nemocnice jsem jela ještě 2x, páč mi bylo šíleně blbě a strašně to bolelo. Taky nám dělali hodně brzy triple test, kdyby se tam něco posr...tak ať ještě stihneme miniinterupci.
čínskej mi tedy vyšel. holt Pečenkoví cholky neumí 😀

martinka79
10. pro 2009

Pavli tak to se máš maminka bude v poho. Moje natupuje 19.1. na operaci a bude min...3měs doma a potom se
uvidí.

paolin
10. pro 2009

Marti, tak to ty naše mamky mají skoro stejně. moje jde 13.1. tvoja mamína to má tedy na dlouho, viď? snad to není nic vážného..

martinka79
10. pro 2009

já si ho nikdy nedělalal tak nevím. many čauky.

martinka79
10. pro 2009

no je to takový ten byklenutý kotník nas noze už nemůže skoro chodit měla na to jít před 10lety,a lt o byla ml. chytrá-blbá tak jede až et´d. sešroubují jí to a uvidí se... děj se ůle bopží.. nikolka se o ni prý postará bude ji vozit v klesle... já max. autem a na chvilku. 😀 😀

paolin
10. pro 2009

taky čekám, že se Áda vzbudí, tak za chvíli budu pádit 😀

martinka79
10. pro 2009

holky to jsou,a le peripetie s těhu... a na to ani nemyslím.

martinka79
10. pro 2009

jéé a co já Míša snad chcilku bude chrupat.

martinka79
10. pro 2009

ví te co jdu dělat to těsto na prníčky...

gaba3
10. pro 2009

pavli: taky dobrý 😅 😅 já se půjdu objednat na ntéčko, to je do 13tt, kdy ti dělali předč.triply?taky jsem na to myslela, aby to krvácení nebylo oprávněné, že to třeba může být špatné, tak snad ne!!! jinak já už mám po obr hematomu jen pár mm kousíčku, takže jsem se ho zbavila nádherně, snad už nic nepřijde!!! a hl. že mamce na to přišli zavčas a hlídá se to!!
marti: tvoje mamča taky? teda to je hrozný, to je všude něco ☹

jinak pavli: jojo, pamatuju si, u vás jen kloučci...nám právě vychází taky druhej kluk, ale jsem v rodině tak napůl, jak hoky, tak kluci....

many
10. pro 2009

Gabčo jo,jo to měl Ladík v 18 měsících 🙂 dočtu vás, ale pomizím, Ladík vstal zadkem napřed :-/ mrčí a chce se mazlinkat

martinka79
10. pro 2009

Many pohlaď drobka... těsto jedno hotové.. na další se chystám.. když chytnu chu´t tak zvládnu i 20druhů.

paolin
10. pro 2009

Gábi, tu krev mi brali nějak 9. nebo 10.tt. Bylo to sice placené, ale co. špatné to nebude, neboj! máme známeho gynekologa a ten říkal, že tam prostě může prasknout cévka a trochu to zakrvácí. blbý je, když tam potom zůstane velký hematom, to hrozí, že se utrhne i s mimčem. Adámek nám pár týdnů plaval v krvi, pak ho utlačoval 4x tak velký hematom a pak to bylo OK. a jaký je to divočák 😀 co vím, tak snad každá druhá mamina špinila nebo krvácela. asi je to teď normální 😀

Marti, já tě vyhlašuji za zázračnou ženu! 😀 fakt jsi dobrá! hele, šupni mi něco na ochutnání 😉 😀

paolin
10. pro 2009

holky, Adam je vzhůru, tak valím za ním. večer se tu asi objevím 🙂

anta
10. pro 2009

Vy jste se rozkecali, to je nádhera 🙂 Já nepeču, panč to neumím, jsem líná se to učit nebo co😀 😀 😀 Tak pak nějaké to cukroví nakoupím. Honzík opět spal jen 45 minut, poté děsný řev, no děsný, co se to s ním děje, to nechápu, od pondělka je jak vyměněnej, ale vím, že umí být i hoooodně milej a zlatej, tak už to tak neřeším, ale nervíky mi občas tedy pěkně praskají tento týden, jsem z něj tak trošku špatná a nevím, co s ním. Předpokládám ty pitomý zuby a mám teda fakt z něj dost ☹ Už aby ho to přešlo.
Venku je hnusně, 4 stupně nad nulou, no fakt dobrý, takže nikam nejdeme, psa by nevyhnal, tak tam nepolezeme my, že? 😉

anta
10. pro 2009

Jé rozkecalY! Ne rozkecaliiii, jsem to ale tupec 😀 😀 😀

martinka79
10. pro 2009

Jani tě to naučím... za rok si dáme malou dovolenou u nás a budem spolu péct... a pak TM překvapíš dobrotami.
Mám 4těsta jsem ale dobrá...
Pavli nepřeháněj to kdepak zázračná, ale neposedná.

martinka79
10. pro 2009

už je vzhuru

martinka79
10. pro 2009

tak jsme si spolu ještě schrupli a te´d baští s leduje autíčko finley

martinka79
10. pro 2009

jelikož jsme s MIšákem nešli na koupit a samoani nejeli... tak peču perník... chleba jsem pekla včera..
venku lije jako z konve úplně hnus... chuděrka nikolka až půjde od busu asi pro ni dojedu. počasí to je šílené a to mám venku ejště nářadí a kolečku a Míša tatru ... no bude to muset počkat až přestane.

e.k.t
autor
10. pro 2009

ahojky dočítám, zítra zase den po denní do pardubic k tchánovcům a domů až v neděli 😉

Gábi gratulujiiiiiiii 😉 tak ať vše klape 😉

e.k.t
autor
10. pro 2009

Gábi to je teda mazec co tu dočítám, no držím všechny pěstičky, ale jsem přesvědčena že nyní už to bude v pohodě 😉