Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. pro 2009

pšššššššššš Míša spí

anta
11. pro 2009

Marti, my svou hubenost cítíme jako problém 😉
Honýš spal hodinu a třičtvrtě, udělal mi radost, hurá.
Pavli, na hlavu si kálet opravdu nenechám od nikoho 😀 😀 😀

martinka79
11. pro 2009

Jani ani já ne... Já vím, ale ono se nám takovým těm normálním tak těžko čte, že jíte či nejíte,a le hlavně hubnete... já chci dolů 3kg a nic. ☹ ale samo nic vám nezávidím.
jste to stejně krásné maminy.

anta
11. pro 2009

I ty optimistko 😀 , já si teda moc krásná nepřipadám, ale pracuji na tom, abych byla 😉 Ale raději bych byla normální, co se týče postavy, nějak mi to ale nejde 😉

martinka79
11. pro 2009

každý je nějaký... Já se připravila na koružky se mi dnes tak moc nechce...
u nás stále lije...

martinka79
11. pro 2009

papa holky.

anta
11. pro 2009

Tady taky lije, je to na nic, člověk nemůže ani ven, už mě to nebaví být pořád zavřená doma s dítětem, blé 😅

anta
11. pro 2009

Tak holčiny, vypadá to mnohem lépe, Honzíkovi se evidentně ulevilo, spal hodinu a třičtvrtě a vůbec, chová se už normálně a i začíná breptat a vůbec je hodný a usměvavý, hurááááá a zaplaťpánbůh teda, bylo toho na mě nějak moc 😉 Akorát, že MM přijde zase do toho nejlepšího, ten se má, všechno si vždycky vyžeru sama 😎

many
11. pro 2009

ahojky 🙂 kde jste kdo 🙂 synek už má půlnoc 🙂 a tatin na pařbě 🙂 jdu vás dočíst, měla jsem tu celý den segru tak nebyl čas na net 🙂

many
11. pro 2009

teda jste toho nakecaly 😉 jídlo, děti,.. 😀 no u mě je první jídlo většinou tak kolem 12 a nebo 14.00 😖 ráno nemám chuť na jídlo a nejvíc mi chutná večer, ale musím se držet, taky bych ráda ještě něco dolů 😖 to břicho, jsem fakt jak ve 4 měsíci aspoň 😖 ale to chce taky cvičit a cvičit a nějak se nemůžu donutit 😖

many
11. pro 2009

jinak to chování dětí 😉 no Ladík je fakt zlatej, fakt každýmu říkam, že si mateřskou užívám, ale taky už umí dát někdy zabrat, nervičky zapracují a pěkně zvýším hlas, když mě zkouší, vzteká se,............ 😀 no jako každý jiný dítě, že 😀 a na zadek a po ruce taky musí dostat 😉 když si zaslouží 😉

many
11. pro 2009

jinak v kočárku je taky hodnej, ale skoro pokaždý , když razíme ven a dávám ho do kočárku, tak vzdoruje, ťapy ťapy a začne se i vztekat,.... no ale musí poslechnout a sednout 🙂 a pak se uklidní 🙂 a jede se na nákupy 🙂 jinak na procházku, to už je fine za baráček na trávu, tam ty auta a kola nejezdí 🙂 cykostezky jsou fine, ale když tam nemůže pěkně sám spokojeně ťapkat, tak je to naprd

many
11. pro 2009

spíte 😉 já nespím 😀

many
12. pro 2009

Budííííííííííííííííček 🙂

tatin je ve vaně , synek si hraje, já převlíkla peřiny a nemám už do čeho píchnout 🙂 jen uvařit a to je dost času 😀

many
12. pro 2009

si tady zase pěkně vykládám sama co 😀 už si pomalu zvykám 😀 😀 😀

many
12. pro 2009

kuky kuky 😉 😉 😉 😉
pečete 😉

many
12. pro 2009

tak jsem se nudila a zmenšila a přidala pár foteček 🙂 tak až se budete nudit, můžete juknout 😉

martinka79
12. pro 2009

čusík holky many pěkně jsi si pokecal já dnes nestíhala... nákupy návštěva as hlídáním apootm můj vl. otec bylo to prima....
jinak pohoda táta pracuje venku já doma. a je paráda já musím říci.že tedy M9šas nekočárkuje dnes opět uděll blééééééééé a naznačil mi, že není bůb co sedí... ale co nadělám. 😠 tak chodí pěšo i po městě.
Ovšem hraji tak bravurně sám, že koukám nakládá do vozejku na traktor a tak.. no fakt šikovnej a samostatnej.
jdu péct... včera jsme udělalal jeden druh. mějte se tu. pa

martinka79
13. pro 2009

čauyk tak jsme byla zase ve víru města a nakoupila co se dalo.... 😀 i strom...

many
13. pro 2009

ahojky 🙂
tak my už máme vše nakoupený a už se nemůžu dočkat další neděle 🙂 ozdobíme si už stromeček 😀 jééé tak se to krátí a pak se rozdají dárečky a je povšem 😉

many
13. pro 2009

pak Nový rok a hned další týden jedeme na dovču 😀 😀 😀 😀 😀 a konečně jsou mrazy a sníh, takže lyžovat a sáňkovat a snowboardit se bude 😀 😀 😀

martinka79
13. pro 2009

Many to bude... jé to siužiješ my jedem v únoru o sníh se nebojím. jinak já rpostě neodoláváma a nakupuji stále ale třeba vše nedám... jelikož miluji spíš tu atmosferu než ten pocit toho spotřebního zboží... nakupuji i maličkosti a to je krásné... jo koupili jsme jedličku cm ja krásná..... se zase vyžiji ve zdobení...
Novinka Míša je bez plínky přes den.. sám si řekne jde na WC.. akorát do auta a na cesty a to ho dost rozhazuje,ale co nadělám...
dnes i koupil slipy s autama. 😀 nevím zda je to jen chvilkové nebo celo.... to ukáže čas. já to nenutím. jsem laxní matka.

martinka79
14. pro 2009

Tak krásné ráno...
nejhorší je nakupovat Nikolce hračky už moc nechce a co chce dají babi a něco můj otec takže to jí stačí a pro ni vážně moc těžké koupit cokoliv... ☹ jé to poznáte až budou větší.

many
14. pro 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂

many
14. pro 2009

teda Marti to je šikulka Mišánek 😉 mojí spolužačky malá je taky od 18ti měsíců bez plin a četla jsem ,že u kluků je to horší, že ty neumějí zadržet moč tak brzo jak holčičky a teda Ladík má období, že teda na nočník teď vůbec nechce ani čururů,ale naštěstí není sám, je takových dost, takže to mě uklidňuje 🙂 a na záchod, to ještě ani nezkouším , ale už bych mohla pomalu koupit sedátko a zkošet to sem tam, ale vím, že zatím to bude jak s nočníkem 🙂 ale uvidíme za dva měsíce, myslím, že to tady psala Pavla, že si většinou až ve 20 měsících řeknou, že chtějí udělat aaaa 😀 jinak teda znám dost chlapečků co mají i ve dvou a půl letech venku plínu projistotu 😀

many
14. pro 2009

jinak té Nikče, no co tak vím, tak takový holčičky v tom jejím věku si rádi hrají s bárbínama 😀 nebo koupit skycáky, pastelky,tužky,fixy,... do zásoby a teď hodně letí i ty samolepky, co si děti vyměňují, se můžou furt přelepovat ze sešitu na sešit, je to bomba 😀 no a pokud má vlásky tak sponečky, je takový výběr a do zásoby nikdy neuškodí 😀

many
14. pro 2009

nebo nějakou pěknou knížečku a nebo deníček na klíček 😀 puzzle,...a nebo super oblečení 😀 holky už jsou brzo frajerky 😀 😀 😀

many
14. pro 2009

když si vzpomenu jak to bylo u nás, když jsme byly my menší a vždycky po vánocích do školy v novém oblečení 😀 frajerky, že máme zase něco novýho 😀 hlavně, když to zrovna letělo 😀 😀 😀 jinak Ladíčkovi taky jsme hodně nakoupili maličkosti i do vody 😀 tatin si v hračkárně úplně užíval 😀 😀 😀 jak jsem chtěla koupit jednu větší hračku a dost, raději plíny, tak to dopadlo úplně naopak 😀 jednou to dáme do charity 😀

martinka79
14. pro 2009

No právě barbín má a si a k tomu tatínky a dětičky ... ale nakonec jsme koupila Hanna montana u nás vede a knihu malý princ... nějaké džíny a zkášlovadla ... a blbůstky..toto je nejhorší období hraček má tisíc her moc není... a koupila jsme dostihy.
Míša si sám právě řekl... atak uvidíme taky jsem to nehrotila máme tu kamarádky skoro dvou leté a tyk plínujou takže co?,, právě nic se nemá přehánět. 😀 jo Míšy je ostříhaná strojkem....

Vy jako rodinka vypadáte senzačně moc vám to sluší..

martinka79
14. pro 2009

víš co miluje Michal pouštět si na youtube bargy JCB 3CX normáně u toho sedía šílí..... má doma úplně stejná plastový velký a jak je z něj odvařenej a stále něco nakládá a bagruje...