Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
14. pro 2009

Marti taky jsem chtěla Ladíka zase vzít strojkem, ale pak jsem si říkala, že počkám, zajímá mě jestli se mu budou delší vlásky kroutit jako taťkovi nebo ne 😀 zatím jsme teda stříhali jen jenou a to nějak v roce 😀
Marti díky za pochvalu, však vám to taky sluší 🙂
jinak Ladíka nějak auta neberou,jako hraje si sněma, má rád,když je spojím za sebou a on říká šššš jako, že je to vláček 😀 ale popravdě, raději si sedne na houpacího koně a houpe se 😀 nebo co už začíná, hodně si prohlíží knížečky,jako už pořádně, néé jak dřív, že to proletěl, např. teď sedí u přebolováku, v jedné ruce drží foťák a v druho listuje knížečku, jsem mu podala říkadla a tam je dost obrázků a dudla v puse 😠 🙂

many
14. pro 2009

na youtube teda zase sleduje včelí medvídky, ty on přímo žere, to je jeho už od léta 😀 😀 😀 bíjá bíjá 😀 jako bílá bílá 😀 😀 😀 to dostal i kvůli tomu k 1. ročku toho hracího včelího medvídka 😀

martinka79
14. pro 2009

Many to taky miluje knihy má načtené a jak srandově čte.... mluví..
jinak u nás mašiny auta as přívěsem fakt vedou a ani nevím jak se to naučitl sám napojovat. koně i kohouta a hopsadlo nějak... nechce... ale odrážecí auto a motorku tou tu brázdí po celém domě a s Nikol hrají na honěnou,.

many
14. pro 2009

no je to sranda už s něma teď jak jsou větší 😀 fakt se těším na ty vánoce 😀 a jinak teď má období, že furt chodí a pěkně mě zkouší, jestli mu to podám nebo ne, chodí a ukazuje to to to to a já ne ne ne ne 😀 😀 😀 když to nemůže, tak má smůlu, naštěstí se nerozeřve, ale pěkně zkoušijou dětičky, aby si pak mohly frkat 😀 😀 😀

many
14. pro 2009

taky máme kohouta ještě po nás 🙂 a na odrážedlech, to začíná pořádně teprve až teď jezdit 🙂 dřív mu to šlo spíš jen po zpátku a měl krátký nohy 😀 😀 😀

many
14. pro 2009

a provokuje ho někdy Nikča nebo si sním hraje furt pěkně

many
14. pro 2009

doprala mi pračka, jdu pověsit prádlo a jsem tu coby dup 😀 jsem dnes vstávala už o půl 7, jsem jaksi nemohla spát, tak Ladík chrněl a já si pouklízela, co bylo potřeba a nemám co dělat akorát je tam hromádka žehlení, ale ta počká 😀 😀 😀

martinka79
14. pro 2009

MAny Nikolka si s ním hraje i ho obstará obleče, ale taky je pěkná potvora a provokuje ho a učí samé blbinky...
No míša to nějak uměl brzy jinak nám vlastně je měs.. tak asi proto ten záchod...
to víš zcela zapomínám kolik muje zaseknu se na nějaké čísle a konec.

my dnes vstávali tradičně na . a Míša se probudil hned se mnou.
Míša tedy pěkně vzteklej je ne často,a le dokáže se rozzuřit. dr. tvdrí, že rpostě je beran a hlavně svébytná osůbka co si prosazuje svoje.., já to to beru, že to prostě Bu´d přejde nebo vyhraju já. 😀 😝

Míšu už jsme vzala podruhé...stříhání.chtěla jsem nůžkami,a le on sebou tak šil, že skončil na strojku.

martinka79
14. pro 2009

já ani nevím kolik je klukovi... haha jsme dobrá matak azsekla jsme se na roku a půl. 😀 😀 😀 😀

anta
14. pro 2009

Dobré ranko holčiny, tak jsme měli dva dny klid a Honzík byl v pohodě, bohužel v neděli se to opět zlomilo a je takovej děsně vztekací, hraje si, hraje si a najednou vztekle švihne hračkou o zem, no je to opravdu děsný, vůbec nechápu, co se to s ním děje, že by nějaké období vzdoru? Snaží se cokoli si vynutit řevem a vůbec má takový divný výkyvy nálady, že jsem z toho vždycky paf. Když se pokaká, tak se nechce nechat přebalit a řve a vůbec mě to s ním nějak nebaví, když je takový pořád protivný. V duchu doufám, že ho to přejde, panč je děsně nevypočitatelný ☹ Jsem z toho fakt už dost smutná a nevím si s ním rady, to se teda přiznám 😢 Poraďte mi, co s tím, zn. zkusím vše 🙂

martinka79
14. pro 2009

Jani yvdržet jinak nic....
asi už nastalo období vzdoru....

many
14. pro 2009

Marti taky ho bereme strojkem, je to lepší jak nůžky 🙂
jinak Ladík začíná být skoro vždy protivný jak se probudí odpoledne, jak spí po obídku tu hoďku, tak se probudí, a pláče a pláče a musím ho chovat a chovat 🙂 vstávám zadkem dopředu no , už to začíná 😀
ahoj Jani jo,jo je to už období, kdy začínají pěkně zkoušet 😉 a přebalování, taky mi už dělá problémy, že začne řvát a říkám mu, že vyměním jen plínku a stejně řve, no tak ať si pořve,když ho to baví 😀 no už jsou vychytralý potvůrky a zkoušejí co si pak na nás můžou dovolit, taky prostě když se vztekne, tak ho nechám být, ať se vzteká ať si řve, on pak přestane, když vidí, že nemá úspěch

anta
14. pro 2009

Marti, mně ti to tak opravdu už přijde jako období vzdoru, protože to není možné. Snažím se mít nadhled, ale když člověku zařve do ucha, tak se pěkně leknu a zařvu taky 😀 😀 Někdy mám pocit, že se chová jako malý tyranosaurus. My se k němu s tátou chováme pořád stejně, ale jemu není nic po chuti a přiznám se, že jsem občas velmi překvapená jeho chováním 😒 No zatím to řeším tím, že jakmile začne vyvádět, dám ho do postýlky a jdu pryč, až když se uklidní, tak za ním přijdu, no ale to aby ho člověk silážoval celý den 😅

martinka79
14. pro 2009

Jani ale děláš to dobře. musím jít jedem cvičit dětičky na nás čekají... v poledne čusík.

anta
14. pro 2009

Ahoj a hezky je vycvič 😉
Many, to máme to samý, Honza spí tedy dopoledne, ale je to stejný, vzbudí se s pláčem a tak ho třeba chovám nebo něco udělám, aby tolik neřval no a pokračuje se, ale je fakt , že jsem z něj občas dost na větvi, musím juknout na internet, jak se dají zmírnit ty jeho nálady nebo spíš, co s tím. Jak to zvládáš? Naštve tě to taky někdy? 😉 No s tím přebalováním je to blbý, panč nechce být přebalován, když se pokaká a já ho tady fakt čuchat nehodlám 😀 😀 😀

anta
14. pro 2009

Tak jsem to prostudovala a je to opravdu období vzdoru, to je sympatické období 😀 😀 😀 Už vím, co tak nějak dělat a nedělat, prý je důležité nechat ty děti "opatrně" vybít, vyřvat a pod., hlavně, aby ty vzteky v sobě nenosily, protože pak vybouchnou kdykoli a bez varování. Takže teď mi nezbývá než se obrniti trpělivostí a vzpomínat na to, jakého jsme měli doma hodného andílka, fakt dobrý 😀 😀 😀

paolin
14. pro 2009

ahoj holky! jdu na chvíli juknout. vařím oběd, Adam spinká. začal mi kašlat, tak mám radost 😒 on už takhle asi 3 týdny kašle Vítek, tak to byla jen otázka času, no. dopo jsem byla psychicky podpořít kamošku, co jde v pátek na operaci. moc se o ní bojím ☹ achich ach ☹
Jani, Many, období vzdoru u vás probíhá? tak aspoň to budete mít za sebou 😉
ale zase je prima, že v tom budeme všichni naráz a aspoň se vzájemně podpoříme 😉 😀

martinka79
14. pro 2009

Pavli čusík... tak u nás se spí jsme po obědě a máme klid... no mě ztropil svoji scénku na cviču kdy odmítal cvičit to co měl... tak si tam trochu poválela a byl klid. 😉

paolin
14. pro 2009

já teď čekám, kdy se Áda vzbudí. není mu dobře, tak ať se pořádně vychrní. jinak ten zlobí a protestuje průběžně, tak mi žádná změna v chování ani nepřijde 😀 spíš se jakoby teď více zklidnil. nelítá, jak splašený, sedí v kočáře, dokonce mě i občas poslechne! 😉

martinka79
14. pro 2009

Pavli to je rkása a si, že je čas Vánoc.... 😀 tak a´t mu to zůstane.

martinka79
14. pro 2009

Pavli poraď existují nějaké odvykací kalhotky slipy??? do auta míša totiž i v autě volá eee, ale bez plínky ho nenechám.. je zima.

paolin
14. pro 2009

Marti, exitují tréninkové kalhotky. jen teď přesně nevím, od kolika kg je vyrábějí. aby nebylyl velké. jsou na nich obrázky, které při počurání zmizí. vypadají, jako plavací plíny.

martinka79
14. pro 2009

už vím... no díky moc našla jsme něco podobného má to smysl kupovat???

martinka79
14. pro 2009

jdu žehlit večer chci péct cukroví a navečer jedem na cvičení... musím při žehlení něco vymyslet co budu s dětmi dělat...

anta
14. pro 2009

Tak to já tu změnu v chování docela dost pociťuji, Honzík je v klidu a pak najednou BUM a vše je v hajzlíku, no ale vzhledem k tomu, že vím, o co jde, tak jsem mnohem klidnější a přistupuji k němu jako k malému puberťákovi 😀 😀

anta
14. pro 2009

To vám musím napsat, kterak jsem zpražila manžu. Psal mi SMS, že to období vzdoru zvládneme bez problémů, tak jsem mu na to odepsala, že i kdybych mu nakecala, že má horečku omladnic, tak že by mi to taky sežral a nejde tolik o to, jak to bude zvládat on, ale já, neboť jsem s Honzou většinou sama a že prostě o tom nic neví. On mi na to napsal, že já zase nevím nic o našich finančních záležitostech, tak jsem mu na to napsala, že je to pravda, ale že aspoň nedělám chytrou a průběžně se u něj informuju 😀 😀 Jak já ty jeho chytrý SMS ve stylu, kterak jsem šikovná, jak všechno dělám dobře a pod., žeru. Někdy mi to vadí, MM má asi pocit, že to tady vede nebo co 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. pro 2009

ahojky zlatíčka, už se mi stýskalo...

převlíkání plíny už mám fintu a zabírá vezmu plínu a hned jak začne tačúd tak se ptám co je tam za obrázek a než se vykecá je slečená a vezmu druhou plínu a dělám vánek na pipinku, to ji zklidní úplně a potom si nechá jednu nebo druhou vyměnit 😉

u nás problém spaní, přes poledne leda V KOČÁRU, ale dnes jsme se pohádaly u postýlky a zdá se že zabrala, venku jsme byly celé dopoledne a já už měla hlad, však dojídám druhý krajíc chleba se sádlem a cibulí 😀 😀

mám nzdobená okna, ještě mrknu jestli spí a donesu si balení do pokoje, aby se to někde pohnulo 😉

e.k.t
autor
14. pro 2009

Jinak taky ráda po svých, ale to sam NEZVLÁDÁM, do města je to přes kilák a cestu zpět ji nosit to je fakt hnus, navlečená má 13 kilo a nákup.... tak jedeme kočárem, sice děsný řev když ji tam posazuju, ale pak se uklidní a společně komentujeme co vidí, docela to jde 😀

e.k.t
autor
14. pro 2009

tak polívečku na odpoledne mám dovařenou, masoje upečené, brambory e slupce se vaří, tak mrknu do pračky pověsím, seberu suché, vyklidím myčku dám druhou a pak asik to balení 😉

martinka79
14. pro 2009

Evi ahojky... já jsme dnes unavená jak pes od 20hod chrápu u tv teď šla plačící dcera spát, že vypadla ze super star ta její... D. 😢
Ty jo... Jani to někdy znám taky mě místo uklidnění vytočí... SMS.