Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2009

Jani, to jsou fórky manžílkovy teda...
Evi a jak to máš vlastně s prací? jsem to nějak zapomněla 😀

Dnes tu moc nebudu. Vítkovi se zhoršilo nachlazení, tak zůstane doma. Tak to bude doma fofr 😉

many
15. pro 2009

Dobré ráááánko 🙂

many
15. pro 2009

Pavli tak já se taky dnes probudila s pálením v krku 😒 tak doufám, že se to nerozjede a ladík v noci kuckal, tak taky doufám, že to bylo třeba ze suchýho vzduchu 😖 uvidíme, ale doufám, že nemocní nebudeme, ale tatin byl před týdnem, tak aby to teď nevypuklo u nás 😖

martinka79
15. pro 2009

holky snad budete v poho... ,yslíme na vás míša jde počítačovat... bagry.

many
15. pro 2009

no my už včera dostali od kámošky vypálenýho Elma 😀 tak jsem zvědavá jakej bude úspěch, když to bude trvat delší dobu 😀 😀 😀 teď si hraje, ale půjdu mu to zkusit pustit a čekám sestřenku s malým, tak kdyžtak budou čučet spolu 🙂 tak si tu nechte dařit, pak valíme do města a odpoledne bych už měla začít dělat nějaký to nepečený cukroví 😀 pááá

martinka79
15. pro 2009

jé tak já dnes dopo půjdu ven pak spaní a epečení a odpolecne musím pro Nikolku a potom budu zase péct.

martinka79
15. pro 2009

nějak tento rok nestíhám. 😝

anta
15. pro 2009

Ahoj holčiny, tak jsme byli s Honzíkem kupy kupy. To jsme jeli ve formuli 1, byl vcelku spokojenej bych řekla. No jinak už ty jeho nálady zvládám mnohem lépe než minulý týden, to jsem měmla pocit, že si vyřvu plíce, jak mě vytáčel 😀 😀
Holčiny, my máme s MM 2,5 roku od svatby, no to jde, někdy mám pocit, že jsme se snad spolu narodili 😀 😀 😀

martinka79
15. pro 2009

Jani jé to je pěkné...
my byli venku pěkná zima,a le míša bagroval na zahradě.
my máme už dost... a někdy mám pocit, že mě nemá čím překvapit a on ANO:

anta
15. pro 2009

Tak holčinky, vyřádili jsme se s Honzulákem venku, byl moc hodný, teď sedí v postýlce a něco žbrble a papá přesnídávku. Zdá se, že už se zlepšil, co se chování týče, nebo možná je to mým přístupem, že už to neberu tak tragicky, panč vzteká se každý den aspoň jednou, ale to honem zaženu a je klídek pak po celý den, je to úleva 😉

e.k.t
autor
15. pro 2009

Ahojky, jsem zpět z poslední prosincové směny a další mám až 2.1. 😉 a o potom pojedu jako kombajn, furt furt a furt, ale na ty prašulky se těší celá rodinka 😀

martinka79
15. pro 2009

Evi tak to je prima to ti zbyde čas zavítat k nám.. pokud enbudeš zabvalrna vánoč... návštěvama.

e.k.t
autor
15. pro 2009

no 19 jedeme do Nemotic, 23 do Bohdanče a pak už nehrozíme.

takže Martin má volno 18, jinak bych nějak musela sama s Joli 😉

e.k.t
autor
16. pro 2009

Teda dítě nám dává, včera v noci se budila a to jsem vstávala brzo do práce, dnes se zase budila a je vzhůru asi od dvou 😝 a to už je na cestě do práce martin, asi na ni něco leze protože furt bolí bolí a já nevím co... a navíc si odpoledne rozdrbala ekzém na krku až do krve 😠

anta
16. pro 2009

Dobré ranko, holčiny, no teda Evi, fuj, to je děs ☹ Honzík dneska vstal jakoby prdkou napřed, je unavenej, ale jde to, koučuju si ho slušně 😉

paolin
16. pro 2009

holky, tak u nás to stejné v blědě modrém 😒 taky prckou napřed, v noci nic moc spánek, večer nechtěl usnout. usnul až v 9 a to si odpo dal jen hodinový spánek do půl jedné. dnes je Vítek ve školce, mají Ježíška. domů jde poo a na 4 pak jdeme zpět na vánoční besídku. včera volala mamka, že se staví, ale když prý kluci kašlou, tak na to kašle taky. tak to jsem zvědavá, jak to bude s vánocemi. mají být na Ježucha u nás, ale když přeci kluci kašlou..... 😉 😒
holky, tak ať ten dnešek je příjemný i přes kňouring..

anta
16. pro 2009

Ahoj Pavli, taky doufám, že bude dnešek příjemný. Honzík byl od rána vcelku blé, tak jsem ho šoupla do postýlky a dávala jsem mu z kuchyně kázání a zdálo se mi, že je podezřele ticho, no a on mi během toho kázání vytvrdl, to je morálka toto 😀 😀 😀 Včera jsem mu chtěla koupit v bazárku oteplovačky, jen kalhoty, když už bundu máme, no měla jsem smůlu, paní říkala, že prostě nemají, tak jsem Honzovi koupila župánek za 100 a dostal ještě zadarmo autíčko 😉

paolin
16. pro 2009

Jani, Adam už taky chrní. zvířátka to jsou 😀 oteplovačky seženeš, neboj 😉 asi půjdu žehlit.

e.k.t
autor
16. pro 2009

ahojky Pavli, Jani takže je to všude podobné 😝

no po 5 usla kolem 9 vstala a zase bručí, úplný medvěd 😅

asi se o ni pokouší nějaká choroba, páč je mazlivá a kníkavá zároveň a začíná slušně kašlat 😝

martinka79
16. pro 2009

já byla s Nikol na chirgě,a le vše je OK. jen naražená hlezenní kost.

martinka79
16. pro 2009

teď vařím v poledne jsem tu.

anta
16. pro 2009

Tak jsme spali 45 minut a řev, chjo chjo. Snažila jsem se ho uklidnit a nakonec jsem ho "švihla" do postýlky a celkem dobrý 😉 Nevím, jestli s ním jít ven, asi se na to vyprdnu, kluk není dvakrát ve formě a je zima😉

martinka79
16. pro 2009

venku je hnus

martinka79
16. pro 2009

atk u nás dor ána dobré,a le teď než šel spát si udělal jednus cénku vzteku ... na mě to neplatí a dostal a ledovou stříkačku na obličej a je klid... spí se... a to a ni netuším zda ho rozzuřila plína... že si má dát nebo oběd.

Apvli užjite si to já byla včera na školnní dílničce, ale znáte mě nic pro mě...

e.k.t
autor
16. pro 2009

tady je -6°C fujky, tak jsme doma s chrchlou malou 😝 protivnou, ale jnak je celkem v pohodě 😉

anta
16. pro 2009

Holky, teď jsem lekla. Na Novodvorské v Praze 4 někdo přepadl Komerční banku, je tam takové nákupní centrum a moje máma tam chodí na poštu a tak různě nakupovat a tak. Ten lupič je ozbrojený a drží rukojmí, tak jsem hned mámě volala, jestli je doma a ona, že jo. Tak jsem jí řekla, co se děje, a ona mi říká, jé já se zrovna oblíkám, že tam skočím zaplatit činži, no tak ještě že jsem jí zavolala! 😕 Zakázala jsem jí tam chodit, že tento rok jako každý jiný nepeču a že chceme cukroví 😀 😀 😀 Je to tam beztak uzavřené. No ale mezi náma se ani nedivím, že lidi přepadávají banky, nemají ani na nájem, pomalu ani na jídlo díky naší vládě. 😠 😠 😠

e.k.t
autor
16. pro 2009

Jani právě jsem to sledovala taky, je to fakt zlé. Máš pravdu někdy už lidi oprasvdu nevědí kudy ka, já mám štěstí že se vracím do práce, ale někdo tu možnost nemá a těch mi je líto, stejně jako těch kteří končí na pomoci druhých pro chybu nebo vinu někoho jiného ☹

martinka79
16. pro 2009

tedy holky já to nesledovala,a el je to šílené.. Jani ještěže tak,,, že je mami Ok.

anta
16. pro 2009

Jé když si vzpomenu, jak jsem chodívala do kina zrovna na tu Novodvorskou, je to děsně nepříjemný, neboť se mě to svým způsobem jakoby dotýká, snad chápete, co tím chci říci 😔

e.k.t
autor
16. pro 2009

Jasně Jani, protože to tam dobře znáš, tak si představuješ coby kdyby a navíc že tam chodí i mamka, no hlavně že je ok 😉