Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. pro 2009

už jsme to slyšela i v radiu... mám naplácané 4druhy cukroví a gruntuji dům... hadry a tak znáte to... a potom pošupeme ven.

martinka79
16. pro 2009

Jani já to chápu.

e.k.t
autor
16. pro 2009

no já od 13 přemlouvám Joli ke spánku, ale už mne to se.e tak posviští do pokoje, jsem z ní opravdu unavená. a přitom by jí s tím kašlem bylo právě po vyspání líp 😠

anta
16. pro 2009

Evi, neklesej na mysli, Honzík je vzhůru od 10 hodin, od rána vesměs otravnej, hrát se s ním nedá, takže asi tak 😉

anta
16. pro 2009

Jo a doplněk, spal jen 45 minut, takže to s ním taky není moc legrační 😉 Já sama jsem se vzbudila v půl pátý, ale jako dobrý, akorát mě ty nálady dítěte občas dost unavují 🙄

e.k.t
autor
16. pro 2009

Jani neboj vždy si na vás vzpomenu a hned je mi líp 😉

anta
16. pro 2009

To jsi moc hodná, že si na nás takhle pěkně vzpomeneš 😀 😀 😀 Fakt to s ním občas taky nemám jednoduchý, ale je fakt, že se již cítím lépe než minulý týden, kdy to s ním nestálo fakt za nic. 😉

e.k.t
autor
16. pro 2009

no ono to je asi cítit z nás to napětí, navíc jak byla týden u babi tak tam bylo celé dny doma 6-7 lidí a tak to bylo o něčem jiném než jen se mnou

martinka79
17. pro 2009

Ahojky holky tak jak vera Míša spí fakt krásně já naplácala to cukroví a potom se až vzbudil.. dnes musím zase svištět do bordu. chce se mnou mluvit ředitelka moje.. a pootm Nikol vyzvednout z vystoupení tajtrdlíkuje učitelkám na vánočním večírku... 😀

martinka79
17. pro 2009

vidím to ža na opdledne dopo chci s Míšou posvait na zahradě sněhuláka...

martinka79
17. pro 2009

tak jsme si opsala další receptíky až bude prdelín spát udělám těsta a něco ještě upeču

e.k.t
autor
17. pro 2009

Marti ty teda jedeš 😉

tak ať se vše vydaří 🙂

anta
17. pro 2009

Ahoj holčiny, tak Martinka je zase motorová myš, koukám 🙂 Byli jsme s Honzou poříditi kalhoty do sněhu, už jsou v albíčku, jsou hezké a stály 320 Kč, což docela jde. Jsou to sice kalhoty na hory, ale jaký je rozdíl mezi sněhem ve městě a na horách že? 😀 😀 Takže jukněte 😉

paolin
17. pro 2009

Jani, kalhoty jsou parádní! Vítek má od stejné značky a spokojenost 🙂
Marti, tak to hezky zvládni!
Evi, co u vás, už je lépe?

U nás teď asi 5 minut klid. Adam kouká na krtka, Vítek razítkuje z brambor. ráno to bylo fakt strašný ☹ jsem se taaaaak nasr....kvůli těm Vítkovým výstupům řvacím blbým... 🙄 teď už to snad bude lepší.
Včera besídka fine. sice jsem hlídala Adama, tak jsem z toho moc neměla, ale Vítek moc hezky řekl básničku a ani se nestyděl 🙂 jéé, no já byla hrdá 😀
Adam mě tahá pryč, tak já musíííím...

anta
17. pro 2009

No tak dítě mi spí a zase tady nějakej debil fláká kladivem, to snad už není pravda! 😠 Pavli, to chce klid a proplesknout 😀 😀 😀 Jé to jsem ráda, že jsem ty kalhoty nekoupila špatně. I moje máma říkala, že nejsou ani tak drahý, tak to víte v Praze je blaze a taky pěkně draze 🙂 Pavli a neboj, Honzíka taky čapou hysteráky, že by ho jeden zazdil zaživa, jenže ty to máš horší, že máš přece jen ty kluky dva, tak ti moc palečky, ať se Vítek uklidní nebo na něj pošlu bubáka 😉

martinka79
17. pro 2009

Jani jaká je to značka sháním Míšovi na hory.. ale i u nás.,... jinak vennčení suepr Míša sněhánkovala jako divý.

anta
17. pro 2009

Marti, je to značka YDI SKI made in Italy. Dám do albíka fotku Honzíka v těch kalhotách, fakt mu seknou 😉

paolin
17. pro 2009

Marti, mají je taky na mimibazaru. u nás stály 300,-. Jsou fakt supr 🙂

paolin
17. pro 2009

Marti, mají je taky na mimibazaru. u nás stály 300,-. jsou fakt supr 🙂

paolin
17. pro 2009

jéé, se mi to tam odeslalo 2x 😀 byli jsme na poště. to je šílený toto!!! kluci jim po půl hodině pomalovali propiskama stolečky. dobře jim tak!

martinka79
17. pro 2009

Pavli díky moc.. holky my do půl dvanácté na cestách přijeli jsme až v 18:30hod to jsme matka, ale oběd jsme nabalila pro malého i jeho kamarádku... zítra hlídám a do toho i pracuji nevím jak to vše zvládnu, ale nedá se svítit kamarádka se stěhuje. 😉

martinka79
17. pro 2009

Jani Honzík je krásnej... 🙂 🙂 🙂 krásnmý večer jdu tedy péct. Mm v řiti na solavě já doma.. zítra písnu podrobnosti co jsme vyváděla se zase pomějete...

e.k.t
autor
17. pro 2009

zvířátko pokašlává v posteli nadopovaná hedelixem a nurofenem tak prolítnu vanou a honem hají, než začne noční rodeo našeho pidimarůdka 😝

martinka79
18. pro 2009

Ahojky já včera udělalla dvě těsta a tak to vidím na večerní pečení.... 🙂 te%ď jdu vyrábět domácí přání a mustry na koužek... to bde veselé míša se těší na stříhání.

anta
18. pro 2009

Ahoj holčinky, zdravím, Honzík se prozměnu válí v postýlce 😉

martinka79
18. pro 2009

No my se chystáme sněhánkovat....

paolin
18. pro 2009

hezký den všem!
u nás sněžákuje. odpo mám objednanou zákaznici, tak alespoň nějaké rozptýlení 🙂 Vítek pokračuje ve zlobení. už se naštval i Mirek a to je co říct, když jeho něco vytočí 😉 přemýšlela jsem přemýšlela a to zlobení bude asi kvůli vánocům. Vítek těžko nese "zážitkové" věci a neví, co ze sebou. tak zlobí 😒

anta
18. pro 2009

Pavli, mě kluc taky už naserinkal, je fakt nemožnej, puberťák jeden. Asi mu brzy vystrčím čumák do mrazu 😎 . Jsem nějaká už alergická na to jeho věčný kňourání a vztekání. Zkouší mě nervíčky už 14 dní a je to teda záhul 😝

anta
18. pro 2009

Tak zase spal jen 45 minut 😠 😠 Se fakt pos....! 😢 😢

martinka79
18. pro 2009

Jani vydrž u nás to je taky boj... dnes tedy nezlobil vůbec,a le děti co si uvědomují svoji identitu dost brzy tak se prosazují více... a tak máme těší... já si říkám lepší boj než mít doma knedlíka co mu je vše šumák a čučí jak kakabus...
Někdy je toho dost, ale neboj ono to přejde MIchal je tak rozumnej, že si enchá už spoustu věcí rozmluvit a sám ví co udělat nejprve se svléknout a pootm teprve na pohajdu... to přijde... myslím na tebe.

Pavli tak to znám Nikolka teky těžko zvládá změny a je taková zvláštní sice se nevzteká, ale ale prostě je to na ní znát. taky vydrž... 😉

Holčiny myslím na vás všechny...
Jo holt zlobení dětí to je život...