Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
26. pro 2009

jo Evi, jinak opožděně vše nej k svátku!
jsem zasklila i ten Ádův 🤐

e.k.t
autor
26. pro 2009

Pavli neříkej 😀 😀 😀 , naštěstí z toho tatím nemá rozum, tak to napravíš a bude koukat 😀

anta
28. pro 2009

Evi, vše nejlepší k Tvým 18. narozeninkám Ti přejeme my všichni 😉 🙂 Hodně zdravíčka, hodnou holčičku, hodného manžílka a pohodičku nechť máš v dalších letech 😉

paolin
28. pro 2009

Evi, také vše NEJ k narozeninám! Hlavně zdravíčko a pohodu!

e.k.t
autor
28. pro 2009

Děkuji berušky, moc jste mne potěšily 😉

anta
28. pro 2009

Tak holčinky, až nebudete mít co dělat (chachacha - vylez vtipe 😀 😀 ), můžete juknout do mého albíčka, jsou tam super fotky z vánoc.
Evi, nemáš zač, neboť když vidím, jak na tebe prděj, tak ti ráda udělám radost 😉

e.k.t
autor
28. pro 2009

naši ne naši byli v pohodě, dostala jsem korunky abych si nsama vybrala 😉

tak mám mobilní net do netbooku, a už na něm pařím, tak budu on line i v práci

martinka79
29. pro 2009

ahojky holčiny tak juknu do albíček... já zatím nic nedala není čas. Evi vše nej nej k narozeninám....
Jani co návštěva. my si to užili... rodičům jsme určili pravidla my... u našich jeden den potom u tchýNĚ A S radostí domů. včera dojeli naši a pohoda. dnes šel tatin do práce a my doma relaxujeme...

Pavli jak je??? myslím na tebe a děti ať vás to už opustí.

martinka79
29. pro 2009

Jani jééééééééé krásné fotečky... a ten méďa super...

anta
29. pro 2009

Ahoj holčinky, dnes jdeme k dr. na preventivní prohlídku. Tak jsem zvědavá, kolik že to máme těch cm 🙂 Asi dostaneme 4. hexu, ráda bych, ať to máme aspoň za sebou.
Návštěva byla strašně moc fajn. Honzík byl skvělý, hrál si s každým, kdo tady byl a byl usměvavej a vůbec nikdo si prostě na něj rozhodně stěžovat nemůže, že by se choval jak mamánek, jsme na něj s manžou moc pyšní 😉

martinka79
29. pro 2009

Jani to je fajn číst.... tak vám návštěva u dr. dopadne superově....

martinka79
29. pro 2009

jo hlčiny musím se pochlubit ta nejmenší ratolest doma je fakt bez plínek... u stromku si řekl eee bobo a šuk šel kakat... není úžasný.... trocha sebechvály. 😀 nikolka jako mála nijak moc nemilovala oblečky a jako dárky, ale Míša ten šílí z oblečků s autami...... je úplnš hotovej... ajá abych prala jako pradlenka.

anta
29. pro 2009

Jé Marti, tak to mě popadá velká závist 🙂 . Já včera dala kluka na nočníček, panč to vypadalo, že kaká a asi jsem mu tím posazením na nočníček to kakání zarazila 😀 😀 😀 Dohnal to dneska ráno, tak dobrý 😉

anta
29. pro 2009

Jo a též se musím pochlubit novinkami, Honzík si sám umí sundat z poloviny mikinku, zkouší si sám oblékat kalhoty, umí si nasadit čepici a už dělá pusou něco jako dlumdlum a jodl dodl a takový slovíčka s písmenkem "L" a kecá si pro sebe a sám se už uspává, vždy si řekne, že chce do postýlky, já ho tam dám a za 10 minut se sám umí "uválet" ke spánku, takže supeeeer, už ho nemusím nositi 😀 😀 Umíme stavět stavebnici, zdokonalujeme si i v jízdě na motorce, umí házet balónem, včera sám papal makaróny, fuj to jsem se tou chválou vyčerpala 😀 😀 😀 dál už nevím, co umí, ale stále nás překvapuje 😉

anta
29. pro 2009

Tak jsem se taky dala do albíčka, ať vidíte, jaká jsem byla štědrovečerní Krasavice 😀 😀 😀

anta
29. pro 2009

Tak holčiny, můžete mi říkat "milý vole", popletla jsem si nějak dny a na tu preventivní prohlídku jsme měli jít již včera, zafixovala jsem si do hlavy, že tam máme být 29.12., no celý jsem to popletla, takže odpoledne budu volat dr., abychom si domluvily nový termín 😀 😀 😀 Jojo, prý že vánoce jsou svátky klidu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. pro 2009

teda ti kluci jedou, Joli je v pohodě ale nic neřeší nějaký nočník a k čemu?

oblíkat sama leda když mne nutí jít ven, jinak ani nic

martinka79
29. pro 2009

Evi, hele MIšák dlouho nočník a vše bojkotoval, vlastně on začal rovnou chodit na záchod jaképak nočníkování.....
jinak je tajky docela šikula.... zvládá si hrát sám se vším co najde... a docela sdlouho a manuálně je velmi zručný od narození.... 😀
Holky jsou to kluci a holky šikulové.
Jani s dr. si nedělej hlavu.....to je v poho. vypráskala jsme ratolesrti ven i se psem snad se mi vrátí všichni. bojím.

martinka79
29. pro 2009

už jsou doma a tatin taky... Mišák ztratil rukavici

e.k.t
autor
29. pro 2009

Marti tak to je přežitelná ztráta, hlavně že nezztratili psa nebo mišku 😉

anta
29. pro 2009

Tak holčinky, byli jsme přece jen na té preventivce. Honzík má 84 cm a 12,13 kg, to bych řekla, že jde 😀

e.k.t
autor
29. pro 2009

no to je super je to kus chlapa 😉

martinka79
29. pro 2009

no to je víc jak super.....

many
29. pro 2009

ahojky holky 🙂
zdravím 🙂 nějak není čas na net , tak jen nakukuju a zase pomizím 😉 dala jsem jen jednu fotečku do alba, ať je to stručný 😀

vánoce super, dárků bylo hafol, ale ten nej nás stejně čeká příští týden 😀 jedeme na ty hory, už se nemůžeme dočkat 😀 jinak na vánoce jsme šli spát až o půl 12 a to bylo ještě řevu, protože si hrozně chtěl hrát s hračkama 🙂 já s tatinem ležela už v posteli a on seděl a řval 😀 naštěstí po chvlice pochopil, že už prostě musí jít a bude si hrát zase až ráno 😀 😀 😀

na Silvestra jedeme k ségře 🙂 jako v loni 🙂 tak si nechte dařit a snad se tu brzo ukážu 🙂 dětem posílám všem pusenky a hlavně to zdraví do Novýho roku 😉

e.k.t
autor
29. pro 2009

Many tak to byl teda mazec 😉

anta
30. pro 2009

Ahoj holčiny, no my vánoce udělali tak, že Honzík si šel normálně lehnout, my s MM jsme si rozbalili dárky a Honzíkovi jsme dali dárky druhý den ráno po papání, takže jsme měli klídek. Bylo nám jasný, že kdybychom mu dali ty dárky ještě večer, tak by nebyl k zahnání do pelechu jako u Many 😀 😀 😀

anta
30. pro 2009

Včera jsme dostali u tu 4. dávku hexy, tak jsem ráda. Na další očkovandu jdeme někdy v březnu - dubnu, bude to druhá dávka toho priorixu 😉

monkia.pv
30. pro 2009

ahoj holky kdyz uz jsem vam nestihla poprat vesele vanoce tak vam preji aspon pekneho silvestra a stasty novy rok! 🙂

martinka79
30. pro 2009

Jani dobrý... no u nás by to nešlo... děti se těšili až moc. tedY nIKOLKA PODPOROVALA MICHÁLKA.

paolin
30. pro 2009

ahoj holky! tak jsme doma. včera jsme se rozhodli odjet na Vysočinu a dnes jsme jeli zpět. Vítek si zalyžoval, Adam zlobil. bohužel jsme měli silný pocit, že u našich nejsme příliš vítáni, tak jsme raději odjeli. oni měli stejně svůj program a na nás neměli čas. zítra jedeme nečekaně ke známým a budeme tam na Silvestra.
Marti, upřímně závidím nočník 😀
Many, tak přesně takhle u nás vánoce probíhali u Vítka, když měl rok a půl. byl z toho šíííleně vykolejený. Adam to letos díky Vikymu zvládl dobře.
Jani, míry-váhy jsou pěkné 🙂
Evi, jak u vás?
máme tu fofr. zkusím ještě juknout na fotečky 😉