Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. led 2010

Když já mám pocit, že mě tolik nepotřebuje, šel spát dnes později, nechtělo se mu, tak jsem ho nechala a pak si sám ukázal na postýlku, že jako spát jooo a tak šel sám a bylo mu to jedno 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. led 2010

Jani máš holt samostatnou jednotku, ale hlavně že je Honýsek spokojený a ví že když cokoli tak stačí přijít 😀

anta
5. led 2010

Tak to má jistotu, že ať se děje, co se děje, vždy jsem u něj 😉 Ale je to takový divný, že předtím jsem ho uspávala a teď najednou nechce a usne si klidně sám, hm zvláštní. Musím se zbavit toho pocitu, že mě tolik nepotřebuje 😉

e.k.t
autor
5. led 2010

no je to zvláštní pocit, u nás už to trvá přes půl roku sama saMA SAMA 😉

anta
5. led 2010

Musím se s tím vyrovnat, ale co tak vidím, tak maminy na internetu řeší opačné problémy, že jim dítě samo neusne 🙂 a já se zabývám tím, že mám pocit, že mě nechce, což je asi hloupost 😅

e.k.t
autor
5. led 2010

však si to po vtěch dvou týdnech pruzení i zasloužíš. u nás se teda taky neuspává, ale spát se nechce, takže končváme i tak že pustíme dvd večerníčky a zalomíme a Joli někdy odpadne. prostě sama 😉

anta
5. led 2010

No Honzík sám přes den usne a kolikrát večer si sám leze k postýlce, že chce spát, ale my s MM dodržujeme určitý režim a někdy nejhorší bývá posledních 10 minut před večerním spaním. Honzík teď spí hodinu a třičtvrtě. Je fakt, že mi tohle udělal dvakrát před vánoci, tak že bych byla zas tak překvapená, říci nemohu, včera jsem ho tedy uspala v ruce, nějak mu to v postýlce nešlo samotnému, asi záleží na situaci 😉 . Včera jsme spolu ladili rádio (to Honzíkovi jde 😀 😀 😀 ), tak jsem mu pomáhala a on se najednou na mě nalepil a dal mi takovýho hubana, že jsem málem spadla 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. led 2010

no to muselo být super.

naše mamka byla z Joli hotová pořád za dědou mazli mazli, ale jak byl problém tak šup za ní a ne za dědou. doma to dělá taky, dělat blbiny chodí za mm ale bééé chodí ke mě 😀 😀

ale jinak sama sama

hlavně jídlo, no už tolik nepořádku s jídlem ani nenadělá a i jdyž tak plovboučka se jen setře a je to hotové 😀

anta
5. led 2010

Honzík též rád sám jí, sice je to celkem všude, ale nevadí, jak píšeš, plovoučka snese vše 😀 😀 😀 Honzík se se mnou příliš nemazlí, to musím tedy říci, ale když je bébé, tak to najednou ví, že tu jsem 😀 😀 😀 Blbiny dělá jen s MM, panč ví, že u mě by mu to neprošlo 😀 😀 😀

martinka79
5. led 2010

čauky holky...
Míša je trochu starší a tak jí vše už sám... krmení jen když mu je špatně nebo spavo.

martinka79
5. led 2010

konečně mi drobek usnul nějak se mu nechtělo... děsné.

martinka79
5. led 2010

jdu žehlit

e.k.t
autor
5. led 2010

jj Jani je to podobné, jde to s věkem, Míša je nám vzorem 😉

martinka79
5. led 2010

Míša kdepka to byl špatný vzor má tisíce chyb... ale je to moje zlato...

martinka79
6. led 2010

krásné ráno všem dnes spinkal prdelínek do čtvrt na osm.
jinak doma pohodička.

martinka79
6. led 2010

Tak holčiny jak se daří??

martinka79
6. led 2010

Míša si hraje s vláčkodráhou.. je to jeho nej.. činnost.

paolin
6. led 2010

ahoj holky! Adam mi vlezl do vany, tak jsme mu tam dala trochu vody 🙂
venku chumelí, tak se snad dostaneme na poštu. ale bude se bobováááát 😉
Adam pořád zuří a dnes 2x i v noci. nesmí se na něj sáhnout. trochu mě to děsí, co to jako je 😒

martinka79
6. led 2010

¨Pavli to je prostě vzdor...
Michal taky zuřil, když jsme o to víc na něj šahala či mu domlouvala.
Nám dnes Mišák dvaskrát spadl z postele. jelikož si kldině v noci přelejzá k nám... 😝naštěstí nic.

paolin
6. led 2010

Marti, zaráží mě, že ječí i v noci. jinak ať si vyřvává třeba dvě hodiny..

martinka79
6. led 2010

no to míša se probudil a taky bulel spíš se vztekal a já ho vždy trochu otřela studenou vodou.

paolin
6. led 2010

no přesně. začne ječet, jak na lesy, vzteká se. nechce dudlíka, pochovat a vůbec nic. spíš ho to ještě popíchne. tak ho vždy šupnu na zem a tam se pak uklidní a dám ho k nám do postele. kdyby nebyl nachlazený, tak už by zkončil pod studenou sprchou 😉 přes den to vydrží i hodinu. ale vždy jen dopoledne a když máme jít ven. takže momentálně nechodím ani nakupovat, protože je to na ostudu. no, musíme na tu poštu, tak jsem zvědavá, co bude 😒 ikdyž malou scénu už ráno předvedl tátovi, tak by měl být vyřvaný 😉

martinka79
6. led 2010

Pavli a tak mu jen kapesníkem ptři obličej to pomáhá... Míša to taky děšlal a dokonce mmával rukama a říkal nenenenenenene
teď je jak skolkové dítko šikovný samostatný a pohodový.. až na chystání ven to je přemlouvání stále někdě běhá.jdem vařit apak šup na sníh.

e.k.t
autor
6. led 2010

tak
Joli vstala asi před hodinou

je po rádoby snídani, moc toho nedala, ale to neřeším 😉

anta
6. led 2010

Ahoj holčinky, my byli venku 😀 😀
Pavli, Honzík se choval naprosto stejně, někdy jsem měla dojem, že je snad na mě alergický a moc mě to mrzelo 😖
Jinak včera jsem volala té mojí sestře, jak má tu Valinu a holky, ta zase vyváděla ta holka 😖 . Tak jsem se ségry ptala, proč zase řve a ona, že jí zavřela myčku nebo co a že jí chce Valina otevřít. Ta řvala jak kráva, vyloženě. Tak jsem ještě ségře řekla, ať mi Valinku pošle, že jí trošku začnu vychovávat a ségra prý, že jo, že my jí dáme Honzíka a ona nám Valinu, tak jsem jí řekla, že ne, že jí Honzíka rozhodně nesvěřím (v duchu mě napadlo, že by nám ho asi pěkně znervovala). Povídala jsem jí o tom, jak sám Honzík usíná a ona, že to Valinka vůbec neumí, že usíná jen s nimi a té holce je dva a třičtvrtě roku. No to by mě teda bavilo být s holkou hodinu v posteli, než se vyřádí a usne. Hlavně už je ta holka stará na to, aby jí konečně začali něco pořádného učit. No děs, tak jsem ségře řekla, ať dá raději Valince pusu za mě, než aby na ní ještě řvala a ségra na to, že jí Valérka děsně sere a druhým dechem dodala, že je moc hodná, no to jsem fakt nepochopila ☹ . Je mi té holčiny fakt líto, když si představím, jaký je Honzík pohodář - tedy kromě toho vzdoru, ale tím si prostě projít musí, tak si říkám, že je z Valiny slušnej spratek rozmazlenej 😉 Musely jsme hovor ukončit, protože jsem ségru naprosto přes ten řev neslyšela 😅 😅 .

e.k.t
autor
6. led 2010

Jani no to je mazec, ale jak jsi kdysi psala že jě to daň za luxus, a bojím se že to bude jen a jen horší 😔

anta
6. led 2010

Tak spíme, začal mít očička jak špatně vyřezanej číňan, tak jsem ho dala do postýlky a světe div se, do 5 minut byl tuhý jak žádný druhý 🙂

e.k.t
autor
6. led 2010

teda toje šikulínek, to Joli teda ani omylem, ale přžišla a říkala říkánky, tak jsem vzpomínala a vzpomínala protože to bylo a ještě 😀

anta
6. led 2010

Evi, v tom máš pravdu, ona má pokojík plný hraček, ale hrát si s nimi asi neumí, to raději věci v kuchyni, to chápu, Honzík mi tam taky rád vaří a podává mističky a tak. Nezlobím se na něj, panč vím, že ho to baví a je hodnej 😅 No a na myčku my doma kreslíme fixkami 😀 😀 , Honzíkovi se moc líbí autobusy, které mu tam každý den kreslím nové v jiných barvách, on vždycky vezme fixu a vždy mi vymalovává kolečka, no že ho zmaluje celý, to neřeším 😀 😀 😀 Já se přiznám, že bych to s naší Leničkou taky nevydržela ani jako velká, natož jako malá. 😀 😀 😀 Problém je v tom, že Valérka taky půjde někdy do školky, no to chci vidět, jak se jí tam ségra bude bát dát.

anta
6. led 2010

Vím, že je to hnusný, ale mě teda ten telefonát docela dodal sebevědomí, panč když je Honza pekelnej, tak taky z něj lezu po stropu, mám ho plný kecky, ale ne pořád, že jo. Ale fakt si nepamatuji, kdy Valérka nekřičela, když jsem ségře volala ☹ . Prý ztropila i výtržnost u našich, protože jí nechtěli pustit do pokoje, kde byl vánoční stromek, tak prý dostala na prdku, až se prohnula. Brácha, který bydlí s nimi dokonce i na patře, mi do telefonu říkal, že je od Lenky neustále slyšet pláč a řev, no takže to musí být taky teda mela 🙄 . No hlavně, že Lenka Valérii učí anglicky a to ta holka ještě neumí mluvit pořádně ani česky. Je to nějaký děsně postavený na hlavu 😖