Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. led 2010

Ahojky, Jani a co třeba prodlužku na kabel, nestojín to tak moc a funguje to. Samo sebou že bude fajn, když tu budeš moct 😉

e.k.t
autor
11. led 2010

Marti taky jsem hrozná, ale určitě se dočkáš 😉

paolin
11. led 2010

tak jsem zase na chvíli tady. dnes se nahrnulo dost práce, páč kolega jede prezentovat, tak dodělávám podklady. pak jsem si jela nechat seřídit nové lyžičky, vyzvednout svůj dáreček k narozkám 😀 pořídila jsem si spacáček http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6701123 a jdu vařit večeři.
Jani, 33 je krásný věk 😉
Marti, jak jsi zvládla nápor dětí 😉
Evi, jak dopadla ta nová práce, klaplo to?

martinka79
11. led 2010

nápor dětí pohoda teď jsme dorazila domů, jdu dělat večeři a k tomu štrudlik. jé se máš lyžičky sis seřídila to já letos jezdit nebudu... nebude mít kdo hlídat. ale ani mi to nevadí.
Pavli a jak ty?
Evi no je to náročné viď,a kle musíme se polepšit v novém roce.
Ovšem jarní mejdlo u nás olatí to si piště.... všeho se dočkáte. 🙂

paolin
11. led 2010

Marti, my se budeme v lyžování střídat - tedy pokud bude sníh nebo pokud vůbec hory vyjdou 😀 jeden bude jezdit s Vítkem, druhý hlídat. myslím, že budu ten druhý 😀

e.k.t
autor
11. led 2010

Pavli ještě se to neřeší, štve mne o nás bez nás, nevím kdo to zařizuje, moje stanice ofiko nic neví, já ofiko nic nevím nikdo nic neví, nová stanice nic moc a po ověření situace v původní, kdy se zatím nic měnit nebude fakt nevím, zkusím si vyprudit lepší pozici a jinak zůstanu na této původní, tady jsem potřebná a je to tu občas fakt mazec, např včera i dnes 😉

martinka79
11. led 2010

Pavli,ale já jedu hory sama MM nemůže má AJ školu až do květnu.. takže smolík... 😎

martinka79
11. led 2010

tak budu relaxovat sama s Míšou na saních.... 🙂 ale vy si to užijete, neboj nic se nestane a bude to prima.
Co maminka, kdy nastupuje do té nemocnice, za chvilku viď. Many se neozvala snad na horách nezůstala... 😅

e.k.t
autor
12. led 2010

Já jsem teda skoro na horách a relax se tomu tady zatím říkat teda nedá, ale od jara do podzimu to tu asi je pohoda 😉

martinka79
12. led 2010

Evi, já na vysočině také zažívala... pěkně krušné chvilky, ale teď na hory se těším... snad to dobře dopadne.

JANIČKO, vše nejlepší k tvým narozeninám.
Přej si co budeš chtít,
život nenech jen tak být.
Každý den je jen tvůj,
tak si nenech říkat stůj.
Měj kolem sebe jen lidi fajne,
kdo je otrava nepatří k prima Janě.
Tak krásný celý rok a
nezapomeň na sladký mok.

martinka79
12. led 2010

krásné dopoledne plné námrazy, chystáme se ven na chvilku.

anta
12. led 2010

Ahoj holčinky, děkuji za přáníčka, nějak mi pořád nejde nastartovat koník, překvapuje mě to, panč to zkouším již od 6 hodin od rána, dostala jsem se sem až teď. Tak Marti, takže nápad s notebookem není špatný nápad, koukám, to jsem ráda 😀 😀

anta
12. led 2010

Tak dítě spinká, předtím mi ztropil trochu hysterák, panč jsem ho nenechala sedět u PC, pak ukázal na postýlku, šup a byl v ní a do 10 minut byl tuhý 😀 😀 Jojo, tak se to má dělat, odhodit dítě, nechat usnout a pak ho znovu odhodit do jiné postele, abych mohla za vámi. Štve mi, že sem můžu jen na určitou dobu a pak ne 😒 . Honzík chodí spát v půl sedmé večer, no a to mu sem pak už nelezu, takže fakt děs.
Jsem příšera a rozhodla jsem se, že prostě si pro ten notebook skočím v sobotu, koupím rovnou i ten wifi router a připojím se, na počítače jsem sice trošku tágo, ale když budu mít návod napsaný pro lidi, tak se snad v tom vyznám. Manžel má strach, že je to zbytečná investice, což já si osobně nemyslím, panč kluk bude růst a pořád i když je malej, mě nenechá u toho PC v klidu pomalu sedět a cpe se sem. Nakonec bude manža rád, že ho já k tomu notebooku pustím, panč Honzík ho k PC rozhodně pouštět nebude 😀 😀 😀 Takhle bych měla notebook třeba v kuchyni, to je jedno, kde, ale aspoň bych se do něj taky mohla dívat i večer a ne jen hodinu dopoledne, kdy dítě spí a já vařím a lítám sem a tam 🙄 😉

martinka79
12. led 2010

Jani moje řeč... a nejelepší investice nemůže být protože takové ty dětské opc... želvíci stojí ětis s tojí za HO... a lepší na výuku je klasika pc+ programy pro děti a ty ti budu posílat až bude Honzík dorůstat. 😀 jéééé a nakonec bude tatin běhat po kuchynia vy dva si užívat u PC.

martinka79
12. led 2010

Dala jsem Míšu chrupat... ale slyším šrumec tak jdu na něj na lumpa. Jinak musím žehlit a asi začít něco plodného dělat... číst si či pomáhat s dipl. kamarádce tolik se mi necce. 😒

martinka79
12. led 2010

tak se tam jen tak povaloval v posteli a vzdychal a tak uvidíme zda usne, chci pořádně vysát sedajdu a začnu žehlit.

paolin
12. led 2010

ahoj holky!
Jani, vše NEJ ke Kristovu věku 😉 Hlavně zdravíčko a pevné nervy a lásku a to ostatní přijde 🙂

ráno jsme šli do školky, pak za kamoškou a po cestě domů mi Adam usnul na bobech. tak jsem ho nesla a ruply mě záda ☹ není mi z toho dobře od hlavy, tak půjdu spát. v noci jsem usla až ve 3. nějak mi to bez Mirečka nešlo, tak jsem si nastěhovala děti a bylo 😀
ráno psal Mirek, že dojel do Blavy na letiště a kolega z Německa byl na letišti v Praze. Tak jel zpátky do Prahy a pak zase do Blavy. v 11 v noci! no, vědět to, tak nespím vůbec 😔 dost šílená akce. někdo to Německu holt posr...

Jani, na notebook mám bezdrátové připojení. ale co je to zač, to nevím...je to fajn. s nouťasem můžu i na hajzlík 😀

martinka79
12. led 2010

Pavli mám to podobně Mm si ho nosí do vany a tak su relaxuje a pouští hudbu.
Jinak se ti nedivím, že jsi nespala a vědět ještě tolik info a zybtečných jízdách tak je to úplně v pr... snad bude líp a přejdou tě záda. já musím na toho kluka co tam nahoře dupe Pa

martinka79
12. led 2010

tak konečně zabral hajdalák... přelezl k nám do postele a bylo. jd na to žehlení. teď je u nás nádherně svítí slunce a vše je zasněžené a namrzlé 🙂

anta
12. led 2010

No já chtěla s Honzou ven a on nechce, zmeťour jeden a te%d se vzteká u stavebnice 😀 😀 😀
Pavli, děkuji, stáří se nebojím 😀 😀 😀

martinka79
12. led 2010

No u nás se staví puzzle nechce se mu také ven, ovšem padla mlha tak ani nevím zda jít ven. 😉 ale vyženu je na chvilku

anta
13. led 2010

Ahoj holčinky, tak je to dobrý, nouťas bude. Dnes jsem to MM vysvětlila pěkně jemně se sekerou v ruce a je to 😀 😀 😀 😀 😀 Myslím, že to je i lepší kvůli Honzíkovi, panč, když chce odpočívat v postýlce, tak člověk mu do toho pokoje tzv. nesmí chodit, no a to jsem fakt nahraná 😉

anta
13. led 2010

Jo a novinky, Honzík umí chytat balón a házet do výšky a otevírat kufřík, super 😉

martinka79
13. led 2010

Jani krásně jsi to vysvětlila TM. to je super. my ráno dělali očistu těla....a teď se u nás autoje. netuším co uvařím.... poraĎTE. Honzík je šikulka. 🙂 🙂 posílám mu pusu zlatíčku.

martinka79
13. led 2010

Dala jsem péct část krůty a udělám bramborový knedlík a zelí... snad se to ujme...
Mám problém, že my synátor nejí čočku ani z ní polévku 🙂

dite1
13. led 2010

cauvejs holciny!!!
ja opravdu moc nestiham, porad litame nekde po doktorech, protoze od ty doby co chodi honzik do jesli tak je porad nemocnej a ja k tomu do prace, jo neni to jako v cechach, vzit si paragraf na dite a hotovo!!!! tady mam narok jen na jeden den marodni pro dite a smitec. ten den jsem si vybrala vsera, pac chodit v noci do prace a pres den hlidat dite je dosti vycerpavajici.
Jinak je vse v poho, pekne roste a zacina mluvit jak francousky tak cesky, je hrozne srandovni, zpiva si nejakou pisnicku a jeste si do ni mlaska pak udela piruetu a nakoec si zatleska a rekne bravooo!!!! 😀
a co vy???

e.k.t
autor
13. led 2010

Ahojky kočky tak sem se včera vůbec nedostala na koně 😠 ani na farmu ☹ a no skoro nikam, po noční jsem mazala za mm do práce domluvit se na bobech nebo sáních, na postupu s jeho šéfstvem. tak jsem jela za šéfy a omlouvala jsem se jim, že jim nejspíš způsobím komplikace, když nabízený Hrochův Týnec nepřijmu, s ohledem o péči o Joli...
ani se nijak nezazlobili, a jen se zeptali, jestli trvám na Moravanech, tak jsem řekla že by mi bylo i jedno kde, ale na 12ky, ale že mne v Bolehošti nic netlačí tak že si tam klidně počkám.
No najednou byli úplně jinak ochotní teda až když zjistili že je joli rok a půl tak to už se ochotou úplně rozplývali.
takže prý nkdyž jsem ochotná počkat tak to zařídí na nějakou bližší stanici na hlavním tahu. tak zatím beze změn. 😉

e.k.t
autor
13. led 2010

boby tak to byla taky story, prochodila jsem po té noční za dopolko všechna možná i nemožná místa v pardubicíchh a nemáme nemáme... jako před 20ti lety, dýchla na mne nostalgie 😀 😀 😀

no a nakonec jsem si v jednou bazaru zamluvila jedny staré sáňky, s tím že když si pro ně nepřijdu do 15 hodin, tak už je nepotřebuju, no a paní se ptala kde jsem všude byla a jestli jsem někde neviděla kluzáky, jako lopaty, že taky nemůžou sehnat 😝 no tak jsem jí poradila a tak mi poradila že před chvílí jí volala kamarádka že jí v obi vyskladnili asi 50 bobů, tak jsem se mhd fofrem přemístila tam a světe div se, ještě tam dvoje byly a to stály pouhých 999 korun fakt nádhera, ale aspoň to s Joli jde, přemísťujeme se často a když se polovina cesty nosí golfky v náručí, to nedává ani martin, natož já 😉

bonus byla skládací odhazovací lopata do auta za 190 😉

anta
13. led 2010

Ahojky holky, tak Honzuláš spinká, jsem ráda 😉
No jinak nějak od včerejška nemůžu vydejchat naší sousedku. Je to ženská v mých letech, má dvě děti a je rozvedená, ale žije u ní v domácnosti nějakej vietnamec či co to je. O to ale nejde. Pokaždé,když jí potkám, tak na MM pěje neustále nějaké chvály, jak je bezvadnej, hodnej a já nevím co. Že má u ní plus a takový řeči. Jako fakt nechápu, o co jí jde. Pozn. autora, doma neuklidí, co je rok dlouhej - jen tak pro srandu to píšu 😀 😀 Už mě to ale leze na nervy, tak jsem se ptala manži, co to jako má znamenat, že kdybych nevěděla, že jezdí každé ráno do práce, tak si budu myslet, že je u ní. Já vím, zní to děsně debilně, ani nějak extra nežárlím, ale vadí mi, jak ona na mě přes celou ulici pořád řve, jak je můj manža div ne svatej, no co si o tom myslíte? Jak mám už reagovat, to je pořád a Honzík je celej Libor /MM/ a Libor tohle a Libor tamhleto, no už mě to nějak začíná štvát, co ona má co posuzovat mého manžela? Jako ano, napůl mi to těší, že jsem si asi nevybrala špatně, že? Ale na druhou stranu nevím, co tím jako ona sleduje? MM samozřejmě věřím, že se jako nic neděje, ale nevím, co mám dělat, jak reagovat?

e.k.t
autor
13. led 2010

Jinak Jani s omluvou vše nej nej nej k narozkám, dáreček bude jistě super 😉