Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
13. led 2010

Evi, nic se neděje, stará zůstanu pořád 😀 😀 Děkuji, dostala jsem od manžela kytí, knihu a pěkný košík na šitíčko, ten jsem si dlouho přála, tak mě moc potěšil 🙂

e.k.t
autor
13. led 2010

Jani já myslela ten net já si ho taky pořídila jako k narozkám.
Sousedku bych neřešila, víš asi neví jak to má udělat aby se dostala k tomu klidnějšímu typu chlapa. možná závidí, ale myslím takovou tu normální závist, tu že ti to přeje, ale sama by taky ráda

anta
13. led 2010

Víš, Evi, ale mně už je to fakt nepříjemný, jak poslouchám, že MM je nej na světě ☹ . Říká mi to, jako kdybych mu snad doma ubližovala, podváděla a podobně ☹ Přemýšlím, jak jí v těch chvalozpěvech utnout. Já to manžovi říkala a on, abych na to prděla. No viděla jsem na něm, že mu to nejspíš dělá dobře, tak jsem mu řekla, jak on by na to prděl,kdyby mě takhle neustále vychvaloval soused, tak by mu to asi taky vrtalo hlavou 😖 Fakt o něm poslouchám pokaždý 😝 😉 Asi jí brzy pošlu do prdele 😝 😀 😀 😀

anta
13. led 2010

No už je asi na čase, abych se začala česat a hledět si svého manžílka trochu víc 😀 😀 😀 Si z toho napůl dělám legraci, ale včera jsem manžovi řekla, že si ho teda kurňa budu hlídat, když mu sousedka leze do prdky krásnými řečičkami, jestli ona není do něj zabouchnutá, fakt mě to napadlo 😀 😀 😀 Ona to hlavně říká takovým stylem jako bych si ho nezasloužila, já jí ukážu, začnu se upravovat a to uvidí 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2010

Jani to co tvoje sousedka je normální žárlivost a závist na druhého muže... mám takovou kámošku a ty mi kldině řekne, že když už mě mm OMRZÍ, ŽE HO BERE... ŽE NEVÍM CO DOMA MÁM. ALE JÁ vím co doma mám. 🙂 jednou ji řekni víte co já Vám libora půjčím chcete?

martinka79
13. led 2010

EVi boby za litr??? nebo sánky. 🙂 my máme boby za 240kč.

anta
13. led 2010

Marti, já taky samozřejmě vím, co doma mám, ale půjčovat nenene 😀 😀 😀 My si s tou sousedkou tykáme. Asi se jí brzy zeptám,jestli takhle chválí každého manžela a jestli náhodou za ty kecy už nedostala do držky 😀 😀 😀 . Mně to nepřijde teda moc normální jako kdyby si neuvědomovala, s kým mluví. Já jsem jeho manželka a ona ho chválí 😕 , je to nějaký na hlavu padlý, fakt.

martinka79
13. led 2010

Jani no ženswká není normální.... 😉 to půjčení ber samo jako legraci...

anta
13. led 2010

Tak jsem to probrala s mojí mámou, panč si pamatuju, že jsme měli dost podobnou sousedku. Máma mi poradila, abych jí řekla, ať se přestane do naší rodiny cpát a prý, že jí mám skočit nahou prdelí do obličeje 😀 😀 😀 No není problém 😀 😀 😀 Máma mi říkala, že takovýhle krávy dokážou slušně rodinu rozrejpat 😉 Vím, že MM je v tom naprosto nevinně, takže si to s ní vyřídím sama 😉

martinka79
13. led 2010

🙂 🙂 🙂 To bude veselo u Vás v domě.,

martinka79
13. led 2010

Míišo, ahojky taky bojím, že až prdelín půjde do MŠ bude nemocný,a le NIkolka to ustála bravurně tak snad zlatko také. My máme v ČR výhodu proti cizině, ale mám obavu, že za pár let to bude stejné i u nás.... 😝

dite1
13. led 2010

ja doufam, ze ne a ze se ostatni evropske zeme prizpusobi cr........... 😉

martinka79
13. led 2010

haha my se přizpůsobuje všemu tomu co vadí lidem v cizině trochu zpomalen+ kopírujeme všechny kraviny a blbosti... 😀

anta
13. led 2010

Marti, nebude, neboj. Řeknu jí v klidu něco v tom smyslu, jestli ví, s kým mluví, že jsem jeho manželka a že mi ta její chararakteristika mého manžela už leze na nervy, tak ať brzdí. 😉

martinka79
13. led 2010

To bude hezké...
Musela jsem zase vlítnout na toho naše prevíta.. nějak se neměl k spánku.. spíš neumí zabrat a dělá hajdalárny.
je jako by mu byly 3-4roky, lumpík.

gaba3
13. led 2010

ahoj holky,
marti: teda to mi něco silně připomíná, u nás je to to samé!!! 😉

jinak hlásím, že se držím, sice už na magnezku, kvůli častému tvrdnutí břicha, ale máme za sebou nt+ a vyšlo nám to dobře a vypadá to, že bude mít vojtulka sestřičku, ale to se ještě uvidí, jestli ještě časem nevyroste pindík 😀 koukněte na fotečku z utz....
já vás jdu taky obkouknout a přečíst, co je nového...zatím pa

paolin
13. led 2010

ahoj holky! jdu jen mrknout. dnes jsme jsme měli maraton - ráno školka, pak kancl, pak Mudr očkování, pak domů, oběd, Adam chrnět..naštěstí šla pro Vítka babi, takže teď jdeme pro něj. venku je pěkná kosa a Adam kašle, tak tam moc nemůžeme. večer vás zkusím dočíst. poslední dvě noci usínám až tak v 1. nějak nemůžu zabrat! tak kdyžtak budu sedět u koníka 😀
Gábi, no paráda!!! skvělí, že jste OK 🙂 sestřičku říkáš? tak to by vám do krásně vyšlo! nooo...krapet závidím 😀 😉

martinka79
13. led 2010

Pavli písni prosím odkaz na vaši letní dovolenou, chci ji pro kamarádku.
Jinak to je mazec viď s těmi dětmi. 🙂

Gabi dnes jsme na tebe intenzivně myslela chystala ti večer psát mail... aty tu. tak ahojky holčičko.ů To je krásné číst... že by sestřička no to by bylo fajn. U nás je už vyspáno a já se chystám na prac. schůzku až dojede MM.

jo říkala, jsme vám, že jako kráva píšu jedné známé diplomkua ona je v klidu jen ať to stihnu včas a pomoc od ní žádná. ☹ ☹ dnes v noci to dokončí a ser.ü na pomoc takovým to lidem. jsem to ale kráva? a ona říkala kolik chceš za tu práci?? 😀 😀 😀 to je přeci k nezaplacení.

martinka79
13. led 2010

tak na schůzku nejedu něco závažného se stalo kolegyni... škoda ses se těšila na kávičku v kavárně

dite1
13. led 2010

koukam, ze mela spousta holek narozky red koncem nebo zacatkem roku, na me to taky tak vychazi primo 25.12 tak vsem preji dodatecne vse nej k narozkam, vse dobre, lepsi a nejlepsi a hodne deti hlavne!!!!

ja mam s tim mim lumpem mensi problemy, je totiz porad nemocny a prave ted mam uplne zivy krk a nemuze jist. Ma hrozny hlad porad rika nami nami a jak polkne tak strasne srve. uz nevim co mu do ty pusy dat ani mliko nechce. Co delat????

gaba3
13. led 2010

ahoj marti, my už máme taky po spánku, hodka a konec a to v noci dnes taky stálo za prd ☹ a ty jseš hodná, že myslíš 🙂 jinak sestřička, ale aby se to ještě nezměnilo, znáte dr.... 😉 ale říkala to dost jistě, tak uvidíme, co nám řeknou za pár týdnů... a ty děláš někomu diplomku? no to má kočka dobrý a ten přístup, že se na to nevys**** a to píšeš něco z tvé pedag.praxe? skoda, že ti kávička nevyšla, já se ted zbavila vojtaska a za chvilku je tady mirek a frčíme úřady.... jsem celá nadšená 😝

pavli: teda to máš fofr, koukám, že se mám na co těšit, dětičky brzo za sebou jsou pěknej záhul a ty ještě v brně, chudáku 😅

martinka79
13. led 2010

No káva nevyšla,a le Míša uděla latté....
jinak já nikam nikam nejedu mohla jsme za kamrádkou druhou, ale to víš... se mi nechce.
No píšu diplomku a známá se k tomu postavila, jako, že ji napíšu celou.... je to o syndromu hyperaktviních dětí se z m,ého oboru,a le jen tak z prstu to nevycucám.
Domnívala jsem se, že to bude spoluprácě případná moje pomoc. a ono takhle.

paolin
13. led 2010

Marti, myslíš tu u moře?
Gábi, u nás je to nějak jedno, jestli jsou od sebe rok nebo tři 😀 Adam je střela neřízená. tuhle jsem byla u kamošky a její holčička si hrála, malovala, četla..Adam ani ň. zajímá ho akorát, kam by vylezl a vlezl. dnes toho mám fakt plný zuby! jinak jak to kdo snáší. někdo je v poho s dětmi rok od sebe, někdo je na dně.

martinka79
13. led 2010

Pavli ano ta zahraniční moře...
jinak na pobaveni po odchodu z práce... mě pronásleduje jedna moje kolegyně co mě moc M🙂 a četla moje příspěvky na této diskusi a donášela drby ohledně toho co jsem tu řekla o škole a ředitelce.... prý aby se mě říďa zbavilaq... asi v pátek něco udělám a té krásce dám pár zasloužených... pa 😠 😠 😠 😠 jinak ráno jedeem směr Praha na alergologii

martinka79
13. led 2010

Pavli spíš??? snad už Ano tak krásné sny a kldiný spánek. 🙂

e.k.t
autor
14. led 2010

Ahojky, Míšo tak tobě zpětně taky vše nej nej. Taky dobrý termín, no aspoň ten svátek že máš jindy 😀 😀

e.k.t
autor
14. led 2010

Jinak na ten krk je to těžké, ale Joli pomáhalo dávat po troškách studený jogurt 😉

a taky chladý juice, ten vezme skoro vždy a když je 100% tak to je jako ovocné jídlo

paolin
14. led 2010

Míšo, s krkem taky nevím. Leda zkoušet tekutou stravu 😒
Marti, byli jsme v Řecku, ostrov Kos, hotel Caravia beach. doporučuji last moment.

anta
14. led 2010

Ahojky holky, tak dítě spí 😉 No jinak se strašně těším na ten notebook, myslím, že je lepší notebook než minibook, takže koupím ten. Já vím, zní to blbě, ale mám docela dost peněz na účtu a nijak s nimi nehýbám, tak jsem se rozhodla, že si ten účet trošku provětrám 😀 😀 😀 Ba ne, vím, že na ten notebook mám a bídy se tedy naštěstí nebojím 😉
Jé, Marti, co to čtu? No to je teda dobrý s tou kolegyní, to asi není moc příjemné 😕
Míšo - připojuji se s gratulací k narozeninám 😉

urbi
14. led 2010

😀 RRČEČEČČEEČEČČ