Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. led 2010

jj napiš, tohle se nedělá, holt potřebovaly pracvhy a tak lhaly, protože jinak bys to nekoupila ani ty ani nikdo jiný a už vůbec ne za takový prachy. Já teda Joli pořídila kombinézy v obrovských aukcích na dotahání a jakou ještě udělají službu 😉 na parádu to není, ale to má jiné oblečení 😀

paolin
18. led 2010

Evi, dala bys za tak poškozenou kombinézu 280,- + cca 100,- za opravu zipu?
Nový, sice ťamanský, prodávají na netu za 340 ☹ Nechtělo se mi na dva měsíce kupovat nějakou supr kvalitní. Do příští zimy by mi z ní lumpík vyrostl.

e.k.t
autor
18. led 2010

no to bych teda nedala, já měla za 1000 asi 400 kusů různých věcí a 70% se použilo 😉

martinka79
18. led 2010

Pavli já bych 300nedala.... a jednání no comment, dnes už kolem 400seženeš super kombinezu... zrovna na jednu se chydstáma je značková 🙂 No co se dá viď... lidi jsoud ěsní. negativní hodnocení napiš... 😠 😠 😠 😠 Jinak máš veselo viď. já v sobotu super.. testíky byli dobré zvládla jsme to... jeden bez chyby a druhý tedy s dvě,a chybami,ale svou blbostí né neznalostí... ovšem i tak
MM jezdí na AJ jak jsme už psala a od středy měli nachlazenou lektorku co prskala a smoa MM nakazila.. a on nás doma. Normálně mám tu rýmu co pšíkáte rýma valí no šílené a Míša malý taky... jsme na enrva snad nás to přejde... ☹

martinka79
18. led 2010

Krásné ráno všem

e.k.t
autor
18. led 2010

Marti tak něco podobného dotáhla Joli od babi z Pardubic, teda od sestřenek, my zatím držíme, i kkdyž já žádná hitparáda, migrena na pochodu, kdo vymyslel ibalgin tomu patří řád 😉 navíc v práci musím chodit vymatat sníh no klasika, ale co by člověk v lednu nechtěl

martinka79
18. led 2010

Evi tak co smrádek doma,etdy ještěže se nic nestalo viď.... no jasně taky jalko nejsme nic moc nemocní, ale takový ta tekoucí rýma je šílená.... ale zvládneme ji.

e.k.t
autor
18. led 2010

no smrádek převoněn gulůášem, takže dobrýý, ona ta deska byla dřevěná, tak to bylo jakš takš pohoda.

Tekoucí rýmu má právě Joli taky a kýchavici k tomu, no uvidím kdy bude martin volat sos 😉

anta
18. led 2010

Ahoj holky, tak Honzík je hodnej.
Pavli, no to jsem teda koukala, jak s tebou paní prodávající vymetla, to je fakt sprosťárna, obzvláště mezi maminkami by měla být solidarita, tak kravička to taky asi nekoupila rozbité a přešívané, že? 😠
Honzík se zatím drží, tak snad něco taky nečapneme, to bych nechtěla, on se umí vztekat i tak 😀 😀 😀

anta
18. led 2010

To vám ale musím napsat, manžel mě v sobotu teda trochu dodělal. Prý, že Honzík ještě neumí na nočníček a měl kecy, jak to, že to neumí a že by se už nemusel přebalovat a takový. Tak jsem na to řekla, že to není úplně moje vina, když malej nechápe, že si má na ten nočník říci. Pořád to sice do něj hustím, ale ještě mu to prostě nejde. Pak jsem MM navrhla, ať si to teda zkusí sám být tady celý dny s dítětem a učit ho na nočník. On je doma jen na víkendy a já se mám jako ztrhnout, že budu nutit dítě do nočníku? To bych tomu dala! 😖 No ten si to teda představuje jak Hurvínek válku. Honzík ani neumí naznačit, že by na nočníček jo ☹

martinka79
18. led 2010

No u nás ač je rýma tak je pohoda...Míša si sám krásně hraje ajak rozvázal jazýček to budou u zápisu čučet...
No já se modlím ať nás žádná další nemoc nepotká... ☹ dnes máme cvičení atak jsem zvědavá kolik dorazí. jdem se pomalu chystat.. musíme se odházet.
Večr mkám cvičení s většími a chci s epotom domluvit na zdrav. TV. Obě s Nikolkou potřebujeme takové ty protahovačka jednou za 14dní by se nám hodilo... jsme celé zkrácené a zkroucené.. hrbaté... šílené.

paolin
18. led 2010

Holky, tak ať je rýmečka brzy pryč! Hlavně, když nejsou mrňousci naserýnkovaní 😉
Jani, Adam taky nočník ignoruje. Pořád mu převlíkám počůrané kalhoty a ani to s ním nehne 😠 Plína mu evidentně vadí, hlavně se pod ní škrábe. Ale on ani ťuk.
Milé paní jsem poslala hodnocení, tak třeba to varuje ostatní zájemce.
Jinak máme jít v pátek na ples a v neděli jet na hory. Tak snad se Adam dá trochu dokupy 🙂

paolin
18. led 2010

Jo, jinak je teda dost blbý, že se může hodnocení psát jen o určitém počtu znaků. Sem to tak krásně vymyslela a musela to úplně osekat 😀

martinka79
18. led 2010

JÉ PLES taky bych šla,a le bohužel není hlídačka.užíjte si dopoledne. pa 🙂

e.k.t
autor
18. led 2010

Jani to víš žes to vyřešila, tch měla kydy, tak jsem dovezla joli kalhotky a že může začít 😝 😝 😝

při tom Lucka je o rok starší a ještě v létě to taky neuměla a i teď se jí musí připomínat 😠 😝

zatím ticho po pěšině 😀 😀

prostě jsem řekla že do jara to nechám a pak bude nahulajda jen v kalhotkách a nenastydne 😉

martinka79
18. led 2010

no je to vážně různé u nás se začalo,ale dnes má plínku je nastydlí a tak si říká i s plínkou. ale to víte chtěl sám... takže klid maminy.

many
19. led 2010

http://www.facebook.com/home.php?#/photo_search...

ahojky holky 🙂 nějak nemám vůbec čas na net 🙂 tak pokud budete mít vy čásek, tak můžete juknout na pár foteček z dovči co máme na facebooku 🙂 mějte se pěkně, pááá

anta
19. led 2010

Ahoj holčinky, tak si představte, že jak pořád do Honzíka hučím, že když se mu bude chtít kakat, tak ať mě zatahá za triko a řekne "ee", tak on to před chvílí opravdu udělal! Přišel ke mně, zatahal mě za triko a řekl "e", nemohla jsem tomu uvěřit, ale raději jsem ho šla prohlédnout a měl hovínko na cestě, tak šup s ním na nočník a dobrý, no udělal mi velkou radost! 😀 😀 😀 😀

martinka79
19. led 2010

Ahojky holky, Jani to je super zpráva. 🙂 🙂 🙂 já jsme nemocná nějak mě rýma vše skolilo, ale funguji zatím.

anta
19. led 2010

Jé Marti, tak to chce kurýrovat a žádné lítání po kroužkách. Dnes jsme toho s Honýsem zvládli spoustu. Byli jsme dopo v drogérii a odpo pro potraviny. Teď tady Honzík sedí u bedny a přehrabává se v těch svých pokladech 😉

e.k.t
autor
19. led 2010

ahojky, tak jsem opět v práci, ale ve čtvrtek budu mít celý den volno ale pak totální nasazení 😀 😀

jak je hnusné počasí tak mi net padá

paolin
20. led 2010

ahoj holky!
Marti, co rýma, pořád blbý? ☹
Jani, nekecej! tak to je super! uvidíš, za chvíli budete s Honzíkem nočníčkovat 🙂
Evi, ty jsi teda pracant! co Joli, je hodná? zítřek si užij!
taky mi ten net nějak blbne. včera jsem lítala 3x do práce, domů, do práce, domů..docela drsný 😀
holky, já už nevím, co s Ádou doma 😒 venku strašně kašle. Vítek jde dnes poo domů, Adam mi chodí spát až kolem 12, to jsem zvědavá, jak to zkloubím. Asi bude muset jít Adam chrnět do kočáru.
jo, jinak jsem koupila novou kombinézu. takovou tu značku Peng Ming a je fakt super! voda z ní klouže dolů, Adamovi je v ní teplo a materiál je poddajný. žádný tuháč 😉 tak jsem spokojená 🙂

anta
20. led 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík dnes nějak nestojí za nic, je poněkud vztekací, ale to se nedá nic dělat, nějak to musím prostě zvládnout, ale moc lehký to teda není 😉

martinka79
20. led 2010

Ahojky tak mě je lépe, ale míšA RÝMUJE VEN ENCHODÍME... teď přemýšlíme co uvařit tatinovi k jídlu...
jinak u nás pohoda.
Jani dnes nějaký den nic moc u vás třeba odpoledne bude lepší.
pavli taky se nezastavíš viď... jé nakonec jsi kupila novou kombin... no to je dobré jo tu znakču znám je super...
evi ty jsi šikulka zvládáš to dobře a Joli také.

paolin
20. led 2010

my byli chvíli venku. Adam vypadá líp, ikdyž pořád chrmle. ale zase odkašlává na požádání 😀
Marti, taky už pořád nevím, co vařit 😒

martinka79
20. led 2010

no šílwn é dnes mám vymeteno Míša má jídlo,a le nějak envím co nám ostatzním táta nám nechodí na obědy jelikož jezdí studovat...

anta
20. led 2010

Tak holčinky, Honzík je nějakej nedomrlej, je uřvanej, vzteká se a nic s ním není. Co se týče jídla, tak taky nic moc. Nechce papat, takže z něj nemám moc radost ☹

martinka79
20. led 2010

Jani třeba to jous zuby a či nachlazení to víš... někdy je to šíené. 😉 myslím na tebe

e.k.t
autor
20. led 2010

ahojky, tak od února jsem opravdu v nové stanici na hlavním tahu, tak jsem zvědavá 😉 ale směn bude jen 14 ne 17 a dostanu se vlakem, tak uvidíme jaké to bude 😉

martinka79
20. led 2010

Evi tak to bude lepší.