Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. led 2010

no bude to míň směn, lepší spojení a třída navíc, ale zase fůra práce, že si člověk přes den skoro nedojde na záchod, ale myslím že mi to za to být víc s Joli rozhodně stojí. Zítra mi Martin přiveze z práce směnář na únor, tak uvidím, prý tam ještě někde přistane jedna směna, abych měla normu, ale jsem na to zvědavá.

anta
20. led 2010

Tak zuby nás teda trápí celý den, Honzulín toho moc ani nesnědl a vůbec celý den stál vcelku za prd a ořech, tak snad zítra bude líp. Je to docela facha, ale zase na druhou stranu, aspoň více odpočíval a já jsem se s ním nemusela tolik tahat 😅 Přeji vám krásný večer, už se třesu na ten internet v kuchyni 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. led 2010

Jani to bude super. Teda začíná mi nějak šíleně škrábat v krku, no to jsem zvědavá jak toto dopadne a zrovna když mám měnit místo, no opět asi nastoupí samoléčba, kloktání a tak, jen nevím jestli to chytám od Joli nebo jestli tím Joli nakazím 😝

martinka79
21. led 2010

u nás já fit mÍŠA TEDY RÝMUJE STÁLE... jani už se těším až budeš na síti.

martinka79
21. led 2010

Evi drž se, čajík a tak.. vždyť sama víš...

anta
21. led 2010

Ahoj holky, kluk si hraje u stolečku 🙂 . Včera to s ním nestálo opravdu za nic, byl buď nosící anebo uřvánek, no děs. Dnes vypadá jako normálně, což znamená, že v pohodě. Teď jsem mu vymyslela, jak mu to tady pěkně uspořádám. To bude super 😀 😀 😀 Marti, také se těším, až budu na síti, lepší než v síti 😀 😀 😀 Zítra za mnou přijede ségra, co se bude vdávat pro rady, tak jí poradím, co a jak, ačkoli mě nikdy nikdo s ničím fakt nepomohl. To mám fakt nejraději tohle 😅

martinka79
21. led 2010

Jani tak ji pěkně oraď, náhodou být v síti je také super.... (houpací už se těšímjak sin ji na jaře dám venku...
Míša studuje časopis s auty a kouká našílenou pohádku, ale když se mu to líbí...

martinka79
21. led 2010

tak to hned bude veselejší den... my dnes jedeme do poradny vařídit Nikolce ten ozdravný pobyt. tak uvidíme. ataky sháním něco na masky na karneval chci zase děti připravit na místní radovánky... musím něco dokoupit na hory a nechat nikolku o očkovat... no je to šílené. Pojedem až se prdelín vyspí nikol čeká v družině.

e.k.t
autor
21. led 2010

Mrti tak to máš nabito, já hned ráno volala komandýrce, že jestli mám absolvovat to zacvičení do Opočna, když od února jdu pryč a ona že to porokoumá a dá mi vědět

paolin
21. led 2010

ahoj holky! koukám, že choroby hnusné se rozmáhají 😒 tak ať je to jen lehké nachlazení, šupky dupky bacily pryč!
My byli na poště, teď je Adam ve vaně 😀 Co s ním 😀 Odpo jedu na masáž, záda mám fakt už bolavý. No těším se 😉 😉 Mirek šel včera na trenál, mezitím se kluci nastěhovali za mnou do postele, tak pak neměl kde spát 😀 Vítek spadl 4x z postele! Ale nic neřekl, zalezl zpátky a bylo. Asi o tom ani neví 😀
T

paolin
21. led 2010

Tak já jdu vařit kuřátko a rýži.

e.k.t
autor
21. led 2010

😉 no tak krk se tváří na pohodu u Joli rýma trvá, ale to je vždy tak na 2 týdny, ale zítra zase jede na několik dní za babi a tam bude zase čekat bacil dotažený sestřenkou ze školky 😉

martinka79
21. led 2010

Pavli tak jsem se pěkně zasmála...jak ty děti přes pády vydrží v hnízdečkus maminou...
to znám od nás z domu.
Jinak já vytřela malému udělám obědu jen kaši... nějak nemáme chutě jíst... a sama mám čučku.

e.k.t
autor
21. led 2010

joli dostane polívku s brambory a brokolicí 😉

anta
21. led 2010

Tak Honzík spí, dnes jsem ho po dlouhé době unosila, v postýlce mu to nějak nešlo. No jinak jsem mu tedy uspořádala ten pokojíček a má to lepší než předtím, ono to chce občas taky přemýšlet, že? 🙂

martinka79
21. led 2010

Jani co jsi tam změnila...?
a MÁŠ TROCHU KLIDU VIĎ

paolin
21. led 2010

Jani, pošli fotku 😉

paolin
21. led 2010

Marti a co ta školní donašečka? 😀

martinka79
21. led 2010

nevím chystala jsme se na ni jí dát pár... přes... ale nakonec když jsme ji chuděru vbiděšla tak jsme si řekla, že mi za to zatím nestojí. asi šmíruje pořád.

anta
21. led 2010

Já jsem mu jen dala stolek se židličkou k oknu, žádné razantní změny se zase nekonaly, jen jsem chtěla, aby si nestínil, tak jsem to přestěhovala. Honzíkovi se to moc líbí 🙂

martinka79
21. led 2010

jé to je pěkné jsi šikovná...

anta
21. led 2010

Taak jsem dala dvě fotečky do albíčka, aby jste viděly, jak nám Buliboš pěkně roste 😉

martinka79
21. led 2010

super...

paolin
21. led 2010

No ten už je velikej! To to letí 🙂

anta
21. led 2010

To, že je velikej, se hodí, když zlobí, dostane lepanec a nemusím se ohýbat 😀 😀 Už je mi pomalu k pasu, což při mých 158 cm není takový problém 😀 😀

anta
21. led 2010

Dala jsem tam ještě jednu fotku, kterak mi Honzík zabavil bačkory, umí v nich docela slušně chodit 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. led 2010

Jani super fotečky i komentáře 😀 😀

martinka79
21. led 2010

No Jani tak to je prima šetření zad viď... u nás se občas ohnout musím,a le je to také lepší..

anta
21. led 2010

Tak Honzík je vzhůru, ale nechce mi zmeťour vůbec obědvat, je po tom vyspání takovej nedocvaklej, tak ho vždycky musím dát na chvíli ještě do postýlky, aby se probral 😉 Děkuji za pochvalu, jsem na Honzíka i hrdá, to jo, ale to jeho věčný nedochrápání je takový divný 😅

martinka79
21. led 2010

Jani chlap... to znám.