Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. led 2010

many já jen ladím net jako divá, ale padá a padá 😝

anta
25. led 2010

Ahoj holčinky, tak dítě mi zničeně odpadlo, byl unavenej chudák, tak jsem ho prostě šoupla do postele a dobrou noc. 😉 V noci plakal, panč ho bolí zubáky, jestli mu nerostou náhodou ty pětky, to je radost. 😉

e.k.t
autor
25. led 2010

teda všichni zubují a Joli ještě nemá ani jeden špičák 😉

anta
25. led 2010

Evi, vy nemáte špičáky? Ajaj, no to si užijete, ale nebudu tě strašit 😀 , vy jste šikovní, tak ty zubáky zvládnete 😉

anta
25. led 2010

Tak to mám radost, Honzík spal jen necelou hodinku, áááááááá, tak to budu mít dneska asi těžší, pomoooooooooc 😅

e.k.t
autor
25. led 2010

no je mi to jasné, ale holt něco vydržíme, jen mohly vylézt dokud jsem byla doma ☹

anta
25. led 2010

Evi, tak to jo, to mohly, to máš pravdu 😉 No dneska teda z Honzy moc radost nemám, panč normálně spinká od hodiny a půl a dál, ta hodinka je fakt dost málo, ne pro mě ale pro něj☹

e.k.t
autor
25. led 2010

no Joli teda dnes perlí, ale od včera jí děsně chutná jogurtové jahodové mléko, tak dnes jdeme po obídku koupit ještě. do pátku mám dovolenou, nucenou a v sobotu noční a od pondělí v té nové stanici, tak jsem na sešbe zvědavá, prý je to masakr 😲

many
25. led 2010

jdu za váma , od rána se furt nudím 🙂 Ladík spinká 🙂

Evi tak každýmu rostou zoubky jinak, neva, oni narostou 😀 sestřenka má dvou a půl letou a mají jen 12 zubů 😉

a známá mají o měsíc míň a rostou už pětky 😉

many
25. led 2010

no já se snažím zkoušet mlíčko a ééééééé

ale naštěstí pudinky, jogurty do sebe dá a rád 😀 včera večer jsem dělala ten skládanej nepečenej dort s jahodama 🙂 tak měl dnes ráno poprvé a teda říkal mňam mňam 😀 😀 😀

musím mu zkusit koupit nějaký to ochucený mlíčko a zkoušet a zkoušet, začala jsem mu vařit i kaše od Hami, jak měl když byl malej 8- jižní ovoce, no prvně nechce, ale pak příjde na chuť a zbodne to 😀 😀 😀

tak aspoň tak to do něj musím dostat no 😒

many
25. led 2010

Jani jukla jsem na Honzíka , vidím, že si taky rád obouvá tvoje papuče 😀 to je všude stejný 😀 prďolíni 😀
tak jdu juknout na další albíka, snad bude Ladík ještě chvilku chrupkat 😀

many
25. led 2010

Evčo teda Jolanka se umí už pěkně namalovat 😉 akorát si spletla řesenku s rtěnkou no 😀 kočena je hodně podobná tobě,že 😉

e.k.t
autor
25. led 2010

jj je to hodně do naší rodiny, ale já to taky zvládla 😀 😀 😀

teď chrupe, vytuhla už cestou na nákup, úplně si zamilovala z hrnku nebo z lahve ta jogurtová ochucená mléka, klidně tu lahev za odpoledne sní 😀 😀 😀 tak mám radost a ekzém se nezhoršil, což je super zpráva 😉

anta
25. led 2010

Holky, to je tak dlouhý, jak je ten kluk od půl jedenáctý vzhůru 😅

e.k.t
autor
25. led 2010

třeba ještě do večera odpadne 😉

monkia.pv
25. led 2010

ahoj holky! My taky jeste nemame zadnej spicak! A kolikrat je Vanula tak protivna ze si rikam ze uz musi nejakej vyyrust a ono nic! Holky jaky ochuceny mlicka kupujete?
Vaneska ma rymu a ja ji nejak nemuzu naucit smrkat nemate na to nejaky figl?
Jani me minuly tyden vaneska nespala pres den vubec a ja z ni byla na nervy!Ten den se tak tahl!Takze vydrz vim jak ti!A neboj ono se to zpravi! 😉

anta
25. led 2010

Evi, tak kdepak neodpadl, já jsem ale ráda, protože si půjde aspoň lehnout normálně, my to tady nevedeme tak, že si kluk jde spát, jak chce, na to on není zvyklý. Pěkně spí, jak spí, no a pak jde až večer. Tady se volný režim rozhodně nepěstuje, ještě toho trochu, abych si aspoň večer neodpočinula a děsila se toho, kdy si půjde lehnout 😉 🙂
Moni, říkám Honzíkovi, ukaž, jak děláš rýmu a on frkne, ale i tak mu to moc nejde 🙂 Já z něj ani na nervy nejsem, spíš mě od rána bolí záda a on vždy odpoledne ožívá, když už toho fakt mám plný kecky 🙄

monkia.pv
25. led 2010

No ja z Vanesky minuly tyden na nervy byla!jeste k tomu ze nespala cely tyden pres den ani minutku tak byl i MM mimo domov,takze jsem toho mela plny zuby!Taky mi prijde ze Vanula odpoledne jaksi oziva!No ja ji to zkousim nazorne ukazat ale ona smrka spis dovnitr nez ven!No uvidime kdy se to nauci!Zatim je dobry ze ji to tece pekne z nosu ven a nemusim odsavat!Ten rev u odsavani je hroznej!

many
25. led 2010

Mončo u nás je to tak, že se Ladík naučil, když mě vidíval smrkat a on jak smrkám tak frká 😀 😀 😀 a když se mu spouští rýmečka, třeba když brečí, tak frká a já pak utírám nos 🙂 málokdy mi frkne přímo do kapesníku, to se na něj dívá, pak udělá frk a já ho utřu jak to vyletí 😀 😀 😀 😀 neboj se naučí, je dost času, ještě jsou malí

monkia.pv
25. led 2010

dneska jsme s Vaneskou hrali pexeso s ponozkama 😀 ,potrebovala jsem je zparovat,tak jsem je rozlozila na gauc a Vanula podavala a ja je smotala!A normalne se ani jednou nespletla vzdycky podala 2 stejne ponozky 🙂 .

monkia.pv
25. led 2010

many taky ukazuji,ale ona asi nechce videt ☹

many
25. led 2010

téééda šikulka 🙂 vidíš, taky dobrá hra 😀 a stím smrkáním neva, to neumí víc dětí neboj 😉 myslím, že je fakt čas, že jsou malí, každý je rychlejší v něčem jiným 😉

many
25. led 2010

jinak dneska jsem zkusila koupit mlíčko - kravičku jahodovou a blééé 😝 teď to vypil teda tatin, ať se to nevylívá no a na zítra mám lipánka jakýsiho, tak jsem zvědavá, ale on prostě pozná to jiný mlíko a prd 😀 není to to dobrý na co byl zvyklej no 😀 tak jsem mu teď uvařila kašičku a tatin ji do něj snad nějak narve 🙂

monkia.pv
25. led 2010

Ladik nechce pit mlicko?My porad nutrilonujeme!

monkia.pv
25. led 2010

a lipanek ma taky mlicko?To vubec nevim!

many
25. led 2010

Ladík ne, já jsem kojila do 15ti měsíců a přestala skrz tu antikoncepci no a chtěla jsem zkusit to UM a ani jedno mu nejede 😝 😝 😝 ale doktorka říkala, že to nevadí, že stačí jogurty, sýry,... ale víš jak mlíko je mlíko 🙂 byla bych ráda, kdyby místo jogurtu vypil aspoň 250 ml mlíka , ale prd no, co se dá dělat, ale prostě to chci zkoušet no, jinak naštěstí jí všechno a jogurty a pudinky mu jedou

monkia.pv
25. led 2010

je to jsi dobra ze jsi kojila tak dlouho! A od hami to slazene zahustene mlicko v krabicce jsi zkousela? Ja jsem ho Vanesce kupovala jednu dobu na noc a bylo chutove moc dobry!

many
25. led 2010

Lipánek lahodný od Madety - modrá krabička - 250ml - dětské polotučné mléko 🙂 tak to zkusím zítra, vzala jsem dnes tady ty dvě, tak první nejede a myslím, že stejně ani to nepojede, no musím zkoušet jo a je zajímavý, že třeba banánový koktejl normálně vypil, ale prý se má mlíko furt převařovat a já to nedělala, tak nevím :-/ ale jednou za čas, by to snad vadit nemělo 😒

many
25. led 2010

ne ne, já zkoušela akorát ty nutrilony a sunary, tak zítra zkáknu do rosmanu a po něčem juknu a ozkoušíme 😉 no já chtěla kojit dýl, ale já od toho porodu furt v kuse krvácela a nebo špinila, už jsem toho měla plný zuby, brala jsem antikoncepci pro kojící matky a ta prý dělá takový bordel, tak jsem se snažila to furt vydržet a pak už jsem přestala a konečně mám normální a je klid 🙂 no ale v létě vysadím a dáme se do druhýho 😀 😀 😀

monkia.pv
25. led 2010

a do kdy se ma mliko prevarovat?Ja jsem to jeste nezjistovala! A vlastne Vaneska jeste ani normalni mliko nemela ma porad Nutrilon!