Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
9. pro 2008

my taky valime ven. Adam je neuveritelne protivnej! snad se venku spravi! 🙄

anta
9. pro 2008

Tak jsme pojedli zkusmo vařenou mrkvičku, no malýmu moc jela, tak jsem ráda. Jinak už si občas i cucá palečky u nohou 😉

paolin
9. pro 2008

my jsme zpet. nakoupili jsme a Adamek po ceste usnul. tak snad mu to chvili vydrzi. chrni v pokoji u okny 😉
Jani, Honzik je moc sikovny! co foto-neni? 😉 😉

anta
9. pro 2008

Foto bohužel nemám, ale našla jsem mu kus mrkvičky v kalhotách, nechápu, jak se mu tam dostala 😀 😀 😀

anta
9. pro 2008

Normálně mu dávám žužlat syrovou mrkev místo dudlíka, aby si na tu chuť zvykl a nedělal zbytečné ciráty při jídle 😀 😉

paolin
9. pro 2008

Jani, to mas dobry figl 😉
u nas desny den 😒 Adam porad hulakal a pak mi neusnul. tedy..on uz usinal. ale to si to prifrcel Vita a vzbudil ho. a tohle mi udelal 3x po sobe! ja myslela, ze ho nekam zadupu! nakonec Adam neusnul a je od dvou vzhuru! mazec tedy..vykrajovani lineckeho se Vitovil libilo, akorat je to nepouzitelne. ale to neva 😵
nic, jdu na panaka. koupila jsem si Jelcina jabko. je mi fakt mizerne 😔

e.k.t
autor
9. pro 2008

Paolin to chápu a co tak si pustit nějaké krásné pohádky a dát si dobrou baštu a hned ti bude líp 😉

martinka79
9. pro 2008

Holky tak my jsme doma si od 17hod. sedím u pc a relaxuji, uvařím si kávu a asi si dám kávový likér. Jinak jsem zlvádla návštěvu kamarádky.MIšák byl zase jako obvykle na návštavě moc moc hodný. Máme 8455g a 76cm. jsme zdravý až na půdu.
Pavli tak to jsi měla prekerný den. 🙂 ☹ snad bude večr lepší.

e.k.t
autor
9. pro 2008

tak to je obřík proti nám, zkrátka kus chlapa 😀 😀 😀

gaba3
9. pro 2008

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a koukla jsem na fotečky, dětičky jsou krásňoučké a jak rostou 🙂
evi: závidím, jak se můžete koupat ve vaně, my máme sprcháč a docela mi to chybí 😕
pavli: to jsou bráškové, jak spolu hajali a takoví lumpíci, to z nich vyzařuje, moc pěkný 🙂
marti: copak to tam v té postýlce máte za čertíčka? a to máš takhla postýlku nahoře, to ti malej nevyleze? to my jí máme aaaaž dole, jinak by letěl hned, lump :-/ krásné míry, taky jste nějak posilnili, ač nato nevypadáte, špagetky... asi to máte fakt v délce ne? 😉

pavli: panáka bych taky potřebovala, od víkendu jsem marod, ted to chytil i mirek, tak taky heká a vojtík je živej a zdravej o 106 a dává nám to sežrat 😝 a nerostou mu třeba zoubečky? to s vojtou při každém zubu k nevydržení 😒

martinka79
10. pro 2008

Gabi čauky mamino. no my ji máme normálně nahoře tedy měli a on si pěkně v nís esěl a někdy se vykulil na postel když měl bok dole. jinak už ji má dole a je odstěhovám prač ode mě. to víš hned se mu spí lépe. budí se jen 2krát a to jednou v noci a potom v 4-5ráno aspí až do půl sedmé. to je už doma moc velký šrumec.
no to víš domácí strava mu dává. k bědu sní klidně 2knedlíky a rajskou. už mu dávám naprosto vše akorát ne guláš a koření. jinak jo. a jogurkty jen ty doporučené a nebo domácí. 🙂 jenže vař pořád něco jsem jak v MŠ. 😉

anta
10. pro 2008

Dobré ranko holčiny, já poslední dva dny trpěla příšernou depkou a úzkostmi, byla jsem nějaká vynervená z malýho, to se občas holt stává. Člověk si to tak nesmí brát, jinak by se fakt zbláznil. 😉
Paol - snad bude líp, občas s těma dětma je to fakt příšernost největšího kalibru. 😠 Doufám, že ti Jelcin chutnal a trochu vzpružil. Já si dávám panáky jen na zvednutí tlaku, ačkoli je fakt, že na to mi většinou vystačí Honýs 😉

martinka79
10. pro 2008

Jani říkala jsem si, že se tu ani neobjevíš.Už je lépe? někdy je to šílené, ale ono to brzy přejde.

paolin
10. pro 2008

dobre ranko!
tak koukam, ze depka padla na vsechny. nic, musime se nejak rozptylit 😉

jee, ahoj Gabi! musim taky juknout do albika! no, zuby nevim. Adamek je protivnej snad dva mesice a v tlamicce porad nic 😒 jinak u nas je to s bastou na levacku. krome kase nic neji, leda tak ryzi a vyvar. ale dukladne rozmixovane. tak to bude opet krapet boj. aspon uz mam trenink s Vitou 😉

holky...to je drsny! dala jsem Adu spinkat a neni to ani pet minut a uz se hlasi z postylky a rehni se! ja tohle nechapu! v noci nespi, pres den nespi..kde bere tu energii?

paolin
10. pro 2008

jee-u nas jsou namrzle stromy a vypada to mooc krasne 🙂 no, jako v pohadce 😵

anta
10. pro 2008

Marti, neboj, já jak můžu, tak se ráda objevím, ale včera to bylo nějaký pekelný a malej mi lezl příšerně na nervy, tak jsem neměla ani náladu se objevovat, ale myslím, že jste rozumné a chápete to 😉
Paol - jenže jak se rozptýlit, když člověk neví, kdy se to malý zvíře vzbudí a bude dělat rambajs 😒
My jsme zrovna v takovém období, kdy se malej překuluje, ale nemůže se na bříšku posunout, tak je to boj. Na zádech se mu nelíbí a na bříšku za chvíli taky ne, takže co s ním? 🙂

paolin
10. pro 2008

mne nejvic pomaha jit ven. koupit si neco pro radost..Adam da pokoj a krapet si odpocnu.

anta
10. pro 2008

Tak to koupit si něco pro radost nějakých 5 měsíců neznám, ale je fakt, že se třeba těším k holiči, aspoň pak nevypadám jak pralesní žena 😀 😉

paolin
10. pro 2008

ja si vcera koupila Jelcina a novy gatky 😀

anta
10. pro 2008

Tak sis oblékla Jelcina a vypila gatě 😀 😀 Náhodou dost dobrá kombinace 😀 😀 😉

paolin
10. pro 2008

ze jo 😀
Adam zase usnul, tak doufam, ze na dyl, nez 5 minut! jdu honem varit..

anta
10. pro 2008

Tak uvař nějakou dobrou mňamku, já jsem dala Honýse též do postýlky, už je 2 hodiny vzhůru a vidím na něm, že je utahanej 😉

martinka79
10. pro 2008

Holky já zase vyřazovala s MIšákem oblečky. nemohu si teď na něj stěžovat je super hodný. hrál si sice potom zase udělal rajony z Badovi vody, ale jinak pohoda. Mám hromadu věcí na posteli a přemýšlím , že je dám pilotům ať je vyhodí z oblohy dolů ajko vánoční dárky pro maminyk co potřebují něco por děti. 😀 😀 😀
Pavli jééééé já gatky také potřebuji. to jsi udělalal dobře. já spíš chodím ven jen tak v přírodě do města vyjíždím jen když musím.
Jani chápu to to je jasné. no to je nejhorší jak se nemůže překulit,ale to za chvilku bude zase lepší. 😉
Tak Jani šup ven a kup si nějaké pěkněé triko nebo chlepíčky či zákusečky. a potom hurá domů a až budeš šátkovat tak si dej dobrotu.
Pavli já nevím kde ti děti berou energii, ale majá víc než my,.

paolin
10. pro 2008

Marti, tak je supni treba do azyloveho domu. uplne malinkaty veci jsem dala porodnici a zbytek se mi dari bud prodat nebo preposlat dal 😉 likviduju, co se da. my to nemame kam davat.
gatky ti muzu poslat, jako vanocni darecek 😉 koupila jsem si u tamanu krajkovy bavlneny za 30,-. no nekup to 😀 shanela jsem i rifle, ale maji jen velka cisla. asi studentky vyrazily nakupovat nebo co!
chtela jsem je k vanocum, tak jsem si misto nich vymyslela nove botky volejbalky Mizuna. jen se musim rozhodnout, jestli pro smecare nebo blokare. kdo vi, kde na tom kurtu zkoncim 😝

jinak nas tatka si k vanocum koupil nove autiko a k Mikulasovi masinku na preso. pani ucetni ho pochvalila, ze to hezky vymyslel. sice mu to krapet rozhodilo cash flow, ale dane bude platit minimalni 😉 a kdyz je ta krize, tak je asi lepsi rvat penize do majetku. buh vi, jestli pristi rok nebude na materske on.

martinka79
10. pro 2008

jé autíčko nové to je supwer. já bych taky ráda manžílkovi udělala radost. alke až budu tou ředitelkou. 😀
jinak u nás je zase opak s riflemi samé tvigy a na mě nic. tedy já zase toho moc neprošla já a nápupy fujky.

presovač máme MM mi vždy dělá super latté. 🙂

martinka79
10. pro 2008

míša od rána nespí,ale je hodný hraje si a tak různě.

martinka79
10. pro 2008

tak jsem ho dala ležet, uvidím zda usne. 😉

martinka79
10. pro 2008

díky za radu s těmi oblečky. mám tu spoustu zase zančkových obklečků tak přemýšlím co je zpeněžit jinak je daruji. 🙂

anta
10. pro 2008

Malej si dal hodinu chrupku, už je takový celý klidnější, nevím, co s ním ty dva dny bylo, ale už je čím dál tím klidnější 😉

martinka79
10. pro 2008

No Jani možná ještě ptom očkování, taky zoubky nová strava.Sami nevíme co těm našem dětem je.