Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
1. únor 2010

ahojky, já taky mizím

paolin
1. únor 2010

Adam nechce usnout. asi si už odbourává poo spaní. já mu dám! 😀

anta
1. únor 2010

Honzík tady zase lítá a nemůžu ho udržet u jídla, asi ho čutnu 😀 😀 😀

anta
1. únor 2010

Tak ségra byla "teprve" v 6. tt, to jsem se teda spletla pořádně. Volala jsem jí, zdála se mi býti vcelku v pohodě. Dokonce se i smála, ale tak říkala, že jí z toho není dvakrát dobře, no ale budou se pokoušet znovu, tak si myslím, že se na to i těší. Já se bála, aby nebyla na sebevraždu, řekla bych, že tomu naprosto nic neodpovídá. Říkala, že je ráda, že má aspoň Valuš, takže tak. Udělala jsem jí radost, že jsem jí brnkla. Dítě se mi opět válí a hučí. Zase se posral a neřekl 😀 😀 😀

paolin
1. únor 2010

Jani, tak to je OK. to se stane. teda to mimčo, ne to posrando grando 😀
Adam seděl ráno 1/4 hod na nočníku, pak vstal a vyčural se na zem 😀 chlapi jedni zatracení 😀
šupla jsem do albika pár fotek z hor.

martinka79
1. únor 2010

čusík my byli cvičit a návštěvovat te´d si pohraje ajedem směr brod znovu. Nikolka jde na solavu a já mám cvičení.

anta
1. únor 2010

Byli jsme venku a je tam docela mrazivo, bych řekla. No Honzík se láduje makaronama a taky podle toho vypadá 😀 😀 😀

martinka79
1. únor 2010

u nás je krásně

anta
1. únor 2010

Tady je taky krásně, ale trošku mrazivo. Honzík se při cestě domů rozhodl, že bude veprostřed chodníku cvičit 😀 😀 😀

anta
1. únor 2010

Tak jsme měli napínavý večer, Honzík byl unavený jak prase, mm se vrátil z práce, já letěla nakoupit a celou tu dobu, co jsem nebyla doma, Honzík u táty prořval, to je teda radost. Takže mm je naštvanej a já lítala mezi klukem, plenama a vařením, achjo. ☹ Myslíte, že Honzík cítí z mm určitou bezradnost a zkouší to na něj ještě víc? Někdy mě štvou i víkendy, panč tady mívám s Honzíkem přes týden relativně božský klid a jakmile je mm doma, tak je tady věčně nějaké ródeo 😀 😀 Ještě abych tady usměrňovala oba, to je fakt k nasrání - s prominutím 😝 😀 😀

anta
1. únor 2010

Tak holčiny, jsem se urazila, že tu nejste a jdu spinkat 😀 😀 😀 Dnes jsem vzhůru již od 04,20 hodin, dobrý ne? Já se prostě vzbudím a neusnu a neusnu. Teď jsem mm říkala, ať mě neruší, když jsem u notebooku, panč se snažím seznámit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
1. únor 2010

Jani ty lumpíku... já Byla na cestách pondělky mám mega náročné. lae užili jsme si to. víš co jdu dělat uklízet. 😀 pa krásné sny jestli už spíš.. 😉

martinka79
2. únor 2010

krásné ráno, všem. 🙂

anta
2. únor 2010

Ahoj holčiny, tak využívám toho, že se malej válí. Za chvíli půjdeme kupy kupy 😉

martinka79
2. únor 2010

jé se máš my nejdem. čekáme návštěvu a taky u nás zase chumelí.

anta
2. únor 2010

Tak jsme doma, to je děs, jeli jsme s golfáčema a málem jsme přes ten sníh nedojeli 😉

martinka79
2. únor 2010

no to je rpávě šílené. tak si uývař čajík nebo kávičku..

anta
2. únor 2010

To mě teda pěkně bolely ruce než jsem ho dotáhla zpátky domů 😅 No dneska jsem mluvila se sousedem, co bydlí pod námi a ptala jsem se ho, zda pod námi moc netrpí a on říkal, že docela jo, že nejhorší jsou rána. No jo, Honza je ranní ptáče a je od pěti vzhůru, s tím nic nenadělám. Ale taky říkal soused, že je děsný, jak tahá nočník po zemi, že je to děsně slyšet. Tak jsem mu řekla, že to nočník bohužel není, že kdyby byl, tak bych byla šťastná 😀 😀 , ale že bohužel tahá Honzík židličku, ale také jsem sousedovi slíbila, že ten hluk rozhodně zminimalizuji, on říkal, že přes den to jde, ale ta ráááána 😝 . No jo, to jsem mu řekla, že to musí vydržet, protože bych musela kluka asi zabít, aby nebyl hlučný a to neudělám, tak jsem ho požádala, ať to ještě chviličku vydrží, že už to tak dlouho nebude 😅 😅 Soused mi nenadával, nebyl ani nepříjemný, ale tak to víte, špatně se to poslouchá, ale rozhodně mohu aspoň zjednat nápravu 😉

martinka79
2. únor 2010

Jani víš ono je to slyšet jelikož máte tu plovoučku.. ta totiž hluk šíleně přenáší... my v bytovce trpěli svým způsobem také hlčička staršía jaké to byly rána a třeba skákací balon to bylo jak kdyžspadne dům... ale nedá se nic dělat když to neprovozujete v noci a tak ta bohužel... a noční klid končí v 5hodin.
Vidím to v domě.. sice máme úroti hlukovnku extra polystyreny a podlahu odlehčenou, ale stejně to polovoučka přenáší.... to je život. 🙂

aspoň soused ví, že žijete. 😀 ale chápu tě.

anta
2. únor 2010

Tak mě to tak ani nevadí, protože kdybych se ho sama nezeptala, tak by mi nic neřekl 😉 Byli jsme s Honzíkem na prochajdě a vyžebral si od jedné paní rohlík, to je trapas 😀 😀 😀 Prý vypadal hladově, chacha 😀

martinka79
2. únor 2010

Jani samé lepší.. toto vše už znám nijak mě to nepřekvapuje... 😀 jen tak dál.

martinka79
2. únor 2010

many jsme tu jen jáááááááááááá
míša si dnes prima hraje.. právě se mu vrátila Nikol s tatinem tak se raduje jak malej janek

many
2. únor 2010

ahojky holky 🙂 dneska kávičku až teď 🙂 a mám čas , tak jdu za váma

many
2. únor 2010

ségra si sním bude hrát 🙂

many
2. únor 2010

jéééé zase se řešili sousediiii 😀 😀 😀 😀 😀 no taky už to máme za sebou, jak je to neúúnosný jakej Ladíček dělá hluk, .... každý den od 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bacha na to, to už není vůbec noční klid 🙂 tak jsme si tenkrát taky se sousedkou pěkně povídali i s tatinem a byli jsme z ní teda paf 😉 tak jsme jí řekli, že prostě za to nemůžeme, že ho přivázat na gauč nemůžeme a že bysme se taky rádi vyspali i dýl 😀 no a doma jsme se domluvili, že pokud bude mít opět problémy, tak jí pošleme na úřad, ať si to jdou změřit jaký dělá malý dítě rachot, no všude je to stejný a všichni měli malé děti, tak mají držet huby 😠 😠 😠 😠 😠 😠

many
2. únor 2010

tak a basta 😉 😉 😉

many
2. únor 2010

no a děcku řekneš nedělej to a zachvíli to stejně udělá a to teprve příjde až bude s dětma lítat po schodech, práskat dole dveřma................ 😀 😀 😀 😀 jedním uchem dovnitř a druhým ven 😀 😀 😀 samo, že se malému domluví, ale to dělá teda všichni 😀

anta
2. únor 2010

Paní říkala, že kouká hladově, taky ho snědl celý, no je holt ve vývinu 😀 😀

many
2. únor 2010

hm nikdo nikde 🙂
Marťa má doma zbytek rodinky 🙂
tak já mizím opět na facebook asi

many
2. únor 2010

jééé to jsem četla až teď, chudáček ,mu nedáš, že 😀