Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. únor 2010

se slovákama a vypadá to na výhru 3:1 už je konec... jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

many
18. únor 2010

Dobré ránko všem 🙂

kurňa to miluju, když vás chci pozdravit a nejde to furt odeslat a musím to psát 100x dokola a nebo něco delšího :-//////////////

many
18. únor 2010

ááá Janča dělali džusíček 🙂 my zase banánovej koktejl 🙂 je to jediný mlíko co synek vypije 😀 takže děláme každý den koktejl 😀

martinka79
18. únor 2010

jé to taky potom šílím nejraději bych se na to.... ☹

many
18. únor 2010

kam jste utekly 🙂 no Marťa šije kostýmy vlastně, šikulka 🙂 tak si nech dařit

anta
18. únor 2010

Holčinky, jak mám Honzíkovi připravovat obyčejné mléko? Může ho pít místo té Beby? Ta Beba je děsně drahá, stojí 250,- Kč jedna pitomá piksla 🙂

anta
18. únor 2010

Já jsem nikam neutekla, já sedím kupodivu na zadku, ale to není nikdy na dlouho neb Honzík je děsně neposednej 😝 😀 😀

many
18. únor 2010

Jani - já dávám Ladíkovi už mlíko normální - polotučný 😉

many
18. únor 2010

ani ho nepřevařuju 🙂

já sedím na zadku furt, už mě začíná z toho sezení bolet 🙂 měla bych se jít protáhnout 😀 ale dnes nemám do čeho píchnout, včera jsem vše podělala 😀

Ladíček si od rána opět krásně hraje, teď jsem ho akorát přebalila, posrankanej málem až za ušima 😀 😀 a zachvilku půjde spinkat 🙂 a já si asi zacvičím a budu se učit 🙂 jsem se donutila opakovat si trošku němčinu a angličtinu 🙂 takže jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží 🙂 teď hážu do hlavy německy - potraviny 😀 😀 a předtím si zacvičím na břicho 🙂 ať ho trošku zpevním než půjdu do dalšího mimi 😀 😀 😀

anta
18. únor 2010

Tak to děláš správně, já teď odhodila dítě a nějak mu nejde zase spát 😝 Tak to s tím mlíkem taky zkusím a dáváš mu ho kdy? Kdykoli?

many
18. únor 2010

kdykoliv 😉 já mu dělám ten koktejl on mi jinak žádný jiný mlíko nechce být, tak díky Bohu aspoň , že ten koktejl

anta
18. únor 2010

Tak to taky teda zkusím, chci ho už odnaučovat pít tamto mlíko. A to mu to dáváš v hrnečku? Já vím, ptám se jako pitomec, panč Honzík nám pije mlíčko jen z flašky, víš? Teď doúpěl v postýlce a spinká divočák, jeden. 😉

martinka79
18. únor 2010

čusík já šila mysky potom vařila anakonec zase uklízela jak jinak u mě... teď půjdem prochajdovat s badem a potom vařit veču...
je to síla nějak tenč as běží...

anta
18. únor 2010

Tak jsem zase Honzíkovi vyrobila autíčko z roličky z kuchyňských utěrek a je zase povedené 🙂

paolin
18. únor 2010

ahoj holky! jakpak se tu máte, co děláte? 🙂 co je nového? dočítat vás asi nebudu ☹ to bych nedala ☹ tak snad jsou všichni zdraví!

anta
18. únor 2010

Ahoj Pavli, já měla potíže s břichem, byla jsem i na sonu a nakonec z toho byl natažený sval, naštěstí, fuj, já si malovala děsný věci v duchu, že mi tam něco najdou a nakonec jsem se dověděla, že jsem zdravá jak řípa 🙂

paolin
18. únor 2010

Jani, tak nakonec to bylo OK? Uf! 🙂 Vidíš, to jsi měla úplně to stejný, jak jsem psala 😀 Taky doktoři dělali humbuk, já vylekaná a na chirdě sáhli na břicho a že namožený vaz 😀 Hele, aspoň tě zkontrolovali. Máš takovou garančku 😉

anta
19. únor 2010

Dobré ranko, holčiny, u nás moc dobré ranko tedy není, Honzík vstával až v šest, ale je jak přejetej a jak je protivneeeeeej, musela jsem ho uklidit do postýlky a zadělat ho tam, protože se s ním nedá vydržet, ale já to vydržím 😉
Pavli, to máš pravdu, já čekala, že budu mít třeba prochlastaný játra zničený a ono nic 😅 😅 😅 Jsem zdravá, chacháááá. 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2010

krásné ráno, u nás je po malém vzteku před snídaní to jde... zase si chtěl vykřičet přesbě to co chce on... 😝

martinka79
19. únor 2010

Pavli ahojky jak bylo???
jani už jdu juknout na autíčko

anta
19. únor 2010

Marti, to autíčko v albíčku zatím není 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2010

já vím, jsi mě dostala chtivka chtivá to vidět jsme se tam sápala . 😀

anta
19. únor 2010

Tak harant ééééé děťátko spí, no dneska je to s ním teda dost o ničem, asi vstal prdkou napřed, ale teda sprdunky dostal 😀 😀 😀
Fotky jsou v albíku, tak kuky kuk 🙂

martinka79
19. únor 2010

už se řítím a pka jdu zaklidt prádýlko, dnes večer nás čeká osla¨va narozeni u sousedů, řeším prdelína. Zda ho vzít a uspat tam nebo ho uložit doma.. jen aby hajdalák nevstávat co hodinu na kontrolu. známé finty dětiček... 😀

martinka79
19. únor 2010

super bus. jsi dobrá... 🙂

anta
19. únor 2010

Dneska jsem z toho kluka taková divoká, fakt nepříjemnej byl a teď se modlím, aby se dobře vyspal 😉 Já nevím a byl by někdo s Mišákem doma nebo byste šli všicí?

anta
19. únor 2010

Holčinky, mám novinku. Honzík začíná držet tužku jako člověk a ne jako prase kost 😀 😀 😀 Maloval si na tabulku a držel ji správně, to mi udělal aspoň kousek radosti od rána 😀 😀 😀

monkia.pv
19. únor 2010

ahoj holky jak se mate? vidim ze vsechny deti jsou si hodne podobne!Vaneska je taky protivka!Hlavne ted posledni dobou chce jen me a ja uz jsem dost unavena a na nervy!A porad jen slysim jak vola mami mami maminko a sape se po me!Ja ji miluji ale ted je toho na me posledni dobou moooc! Porad pentlujeme mezi domovem a mamkou néchci ji tam nechavat na noc samotnou vim ze nas ted potrebuje a my ji vlastne taky,ze!Predevcirem na me padla depka a probrecela jsem skoro celou noc!Ach jo!Ted uz je to lepsi a snad uz budou jen dobre dny!Dneska jedeme za kamosku co ma dvojcatka tak se tesim!

martinka79
19. únor 2010

Mončo a nebylo lepší si vzít třeba maminku k vám domů, měla by jsi trochu klidu... 🙂 jinak se drž... Jo míša taky občaas dělá maminko mamiííííí a lítá jak ďas.
Jani nikdo s ním nebude doma jdeme všichni je to naproti našemu domu, vysílačka dosáhne, už jsme tam byli několikrát, ale to víš komu se chce vstávat od rozpité kávy či rozmluvené debaty... 😀 😀 😀

anta
19. únor 2010

Ahoj Moni, neboj, až budeš u kámošky s Vaneskou, tak si uvědomíš, že jsi na tom prakticky mnohem lépe než kámoška s dvěma Vaneskama 😀 😀 😀
Honzík také asi už 10 dní pořád volá "mama, mama,mama", obzvlášť když si ho vezme do prádla MM 😀 😀 😀 Tak ho hned MM utře, že mu žádná mama nepomůže a já mu říkám, že ani svěcená voda 😀 😀 😀
Moni, ten smutek musí ven, když se cítíš špatně, tak si zaplač, není to žádná ostuda. Mým rodičům je 67 let a můj tatínek, co jsem se dověděla, žije s kýlou asi cca 15 let! No je to blázen, že se nebojí, že mu to třeba praskne, nevím, nějak v podvědomí si říkám, kdy mi kdo zavolá, že se něco s mými rodiči děje, snad tomu rozumíš 😔 Jsi dobrá a obětavá, myslím, že má tvoje maminka v tobě poklad 😉