Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. bře 2010

Míša spí, já spala chvilku s ním. peču buchetku- perník.
My ven půjdeme asi až odpoledne na chvilku...
No počasí má vliv i na naše děti.

e.k.t
autor
11. bře 2010

Marti určitě co máš v plávu v pondělí 15týho?

e.k.t
autor
11. bře 2010

tady je sice zima, ale svítí sluníčko 😉 venku to bylo fajn

martinka79
11. bře 2010

v pondělí nic moc... dopo mám cvičo od 1O do 11. hod a pak až kolem 17hod cvičení v sokolovně.

martinka79
11. bře 2010

u nás právě sluníčko nesvítí je pod mrakme a to je fujky...

e.k.t
autor
11. bře 2010

no pak je ndějné ještě 16, ale to nemá martin volno a nebo sobota,to je po noční 😉

anta
11. bře 2010

já se potýkám od včerejška s problémem, že oblékám malého a jak jsem u něj obličejem blízko, tak on mi normálně z ničeho nic dá facku. No dneska to teda už schytal, dostal na prdel a zavřela jsem ho v pokojíčku, aby věděl, že tohle se teda nedělá. Hrozně mi to vadí, v životě přes pusu nedostal, ledatak přes prdku. Včera jsem se mu to snažila vysvětlit nějakým rozumným způsobem, ale nějak to asi nevyšlo, takže zkusí to ještě jednou a zmydlím ho za to. Je to hnusný tohle, teď mi bude dávat facky a příště do mě bude kopat, hajzlík jeden 🙄
Měl štěstí, omluvil se mi tím, že mi dal pusu, ale nechápu, co ho to napadá? ☹

e.k.t
autor
11. bře 2010

no bude to boj, ani je to učit nemusíme 😔

martinka79
11. bře 2010

jani no děti to některé dělají já se s tím osobně nesetkala,a le vídám to... určitě reaguješ dobře. někde jsem sice četla, že se to nemá dítěti vrátit, ale říci ne a max... potrestat jinak, ale já to tedy aplikuji rána a šup moje rána... 😉 Taky se mi stalo, že mi míša vlepil facana když jsem ho chovala,ale jen párkrát.

hele 16jsme celý den doma a a sobota 20.??

e.k.t
autor
11. bře 2010

20 jsem před noční, 16 bych mohla sama s Jli, teda pokud nebude nějaká čina 😉

anta
11. bře 2010

Tak jsme se Honzíkem naučili to, že zamává rukama jako kdyby chtěl dát facku a udělá hlavou, že nene a pamatuje si to. On se tomu vždycky směje, když mi jí vlepí, ale přiznám, že mám sto chutí mu to vrátit, ale to neudělám, to není dobrý, něco zakazovat a zachovat se stejně špatně, samozřejmě, že i v té chvíli si uvědomuji, že mu mám být příkladem a tak ho to učím, aby jako, že mávat tímto způsobem rukama nene a docela mu to jde. Tak mi držte palce, ať si to pamatuje i zítra, jinak bude zase céres prdka a separace, nedá se nic dělat, chápu, že si to prostě musí jen zapamatovat, ale že se vždycky s prominutí děsně naseru 🙂 Nevím, kde to viděl, v životě od nás facku nedostal, ani s manželem se nefackujeme, nevím 😉
Dneska řekl slovo "kouzlo", překvapil mě! Ale pochlubit jsem se musela. Byli jsme i u dr., tak poslušně pozdravil, paní dr. byla s malíčkem spokojená a moc se smála, jak je vychovaný 😀 😀 I lidi v čekárně čuměli, že tak malej umí pozdravit, hned jsem si vzpomněla na Martinku, jak psala, že je tvrdá máma, podávám ti ruku Marti, nejsem jiná 🙂

martinka79
11. bře 2010

Jani super to je potom radost.Evi tak se rozhodni jak chceš.... Mohu celá týden jen pondělí a pátek mám kroužky... Budu ráda když dojedete... M. 🙂

e.k.t
autor
11. bře 2010

jj nadhodím to večer až umučíme prudilku 😉

martinka79
11. bře 2010

jj a potom písni. budu moc moc ráda.

e.k.t
autor
11. bře 2010

jj určitě dám zítra vědět 😉

martinka79
12. bře 2010

krásné ráno holčičky

many
12. bře 2010

ahojky, zdravím 🙂

many
12. bře 2010

teda musím se pochlubit, Ladíkovi včera tatin koupil balon a dneska furt říká- balon tati kopil 😀 😀 😀 žeby už začal spojovat věty 😀 😀 😀 😀 pokusím se vás dočíst, ale asi to nemá cenu, že, bude to na dlouho

many
12. bře 2010

ještě přebalím, cítím vůni, Mates se posral 🙂

many
12. bře 2010

jééé Evča budou podnikat návštěvu k Martince 😉

many
12. bře 2010

Jani když mě Ladík někdy zlobí a vynadám mu, tak taky dolízá 🙂 mamiko mamiko a pusinkuje o 106 😀 😀 to je nářez no

martinka79
12. bře 2010

Míšo užij si dnes návštěvy,. my dnes jedem dříve do města jdem k nám do práce za ženskejma a za dětma...

martinka79
12. bře 2010

Ládík je šikulka... u nás balony vedou máme jich hromadu a stále tu někde poletují a koulejí se...

martinka79
12. bře 2010

jo obě děti se ke mně tulí když mě naštvou, Nikolka, ale teď jako dost těžko vyjadřuje mrzí mě to promiň. jak ten věk mává s výchovou, holky máte se na co těšit. 😀

many
12. bře 2010

jdu si udělat kafčo 🙂

no Marti včera to byla kadeřnice 🙂 a dnes se odhodlám jít do nehtíků, příjdou kámošky a jedna nám to bude dělat, doufám, že nebudu litovat 🙂 jaksi mě to láká,už si to dává skoro každá kámoška co znám, ale nejsem moc na ty barevný laky :-/ takže jen francouzskou manikůru teda 🙂

jinak jsme vám chtěla říct, že moje kamarádka se po 14 dnech teda našla, jinak nemůžu nic říct , hlavně, že je v dobrých rukách 🙂 chuderka moje ☹

many
12. bře 2010

Marti už se těšíme 😀 😀 😀

many
12. bře 2010

jdu udělat rychle tu kávu

martinka79
12. bře 2010

něco do dítěte od narození v tloukáte a ono se to věkem mění.. dříve zdravila na tisíce mil daleko a klidně stokrát a teď sice řekne pozdrav, ale pod vousy a někdy se tváří, že bych jí zabila.... 😠 ale já jsme matka hned ji sjedu.
Ovšem i tak to je boj. včera jsem měla prac. schůzku s kolegyní a ty její dvě holčičky my přišly tak vychované. až sem si povzdechla. Ovšem uvedla mě v omylu, že zrovna měli prima den.
Dost teď s NIkol bojujeme...

martinka79
12. bře 2010

Míšo jé tolik jsem se tě chtěla zeptat. snad to bude už jen OK....
udělej si kávu., nehtíky jsou super taky jsem je nosila jo teď je mají i studentky... moje kamarádka je dělá,ale já nějak nemám zatím zájem mám svoje pěknéa fr. si udělám sama v poho na svoje...
možná až ze mě zase bude úča. 😀 😝

martinka79
12. bře 2010

držím tvé kamarádce palečky. 😉