Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. bře 2010

Tak Honzík mi tady drandí na motorce, budu ho muset vzít ven, spal ale chudák jen hodinu a deset minut, neboť tady v baráku, bydlí nějaký hovado, který vždy před půl dvanáctou flákne dveřmi tak, že se otřásají zdi a dítě se mi vždy probudí, až toho debila vychmátnu, tak jeho huba pozná středověk, já mu dám céres, že se z toho víte co.... 😠 😉

martinka79
22. bře 2010

Jani taky pádíme ven... 😉

anta
22. bře 2010

Tak se pak jukněte na ty fotečky, vaše komentáře jsou bezvadný, vždycky se nasměju 🙂

monkia.pv
22. bře 2010

tak dneska teda bylo venku fakt nadherne!My se vyvencili az az!Nohy me boly jako pra..!Jani jdu juknout na fotky!

monkia.pv
22. bře 2010

Jani Honzik je fakt drsnej motorkar-jeste mu ale chybi nejakej ten kozenej oblecek 😉 !

anta
22. bře 2010

Já myslela, že dneska na motorku ee a on že jo a jel zmeťour ještě rychleji než poprvé, je vidět, že to má zmáklý, dělá mi to velkou radost, že je šikulka 🙂

martinka79
23. bře 2010

krásné ráno holčičky, my včera fakt venčení super zahradu jsme tzrochu poflákala,a le ještě musím potřebuji teď nakoupit něšjaké keříky a ovocné stromky no uvidím zda tatina ukecá a pustí nějakou kajdu. ten zase šetří na chodíček... 😀 Já samo chci oboje jak jinak, že: 😉

martinka79
23. bře 2010

Jani tak jsem ti něco připsala do albíčka... 😀 nezlob se na mě.

martinka79
23. bře 2010

tak hlídáme malého souseda. Míša je rád. 🙂

martinka79
23. bře 2010

Štěpánek a Míša

anta
23. bře 2010

Ahojky, já neměla čas sem vlízt, Marti, nevadí, hlavně, že se ti líbíme. Mám už umytá okna, si představte, ale teda mákla jsem si, mytí oken nemusím. Honzík je už tam, , taky jsem koukala, že tam v pase nemám žádnou fotku 😉

anta
23. bře 2010

Mně se Mišák strašně moc líbí, je to fakt sympaťák a machr 😀 😀 Myslím, že je to stejný divoch jako náš Honzík i ten hlásek mají podobný 🙂
Honzík se chudák probudil dnes v půl šestý a plakal a plakal, až mi ho bylo líto - zuby 😖

paolin
23. bře 2010

ahoj holky! tak Adam má oboustranný zánět středního ucha. opět. v noci nespal, pořád se buditl, kňučel, vrtěl se...usnul až tak v 5. ráno už mi to bylo divný, kouknu do ouška a bylo jasný. neměl tedy ani jedno prasklý, jen mu to prosakovalo. tak propíchnout, nasadit atb a tradá 🙂 ještě se mi poblil, jen co jsme vlezli na polikliniku, tak paráda. spal mi v autě cca 10 minut a to bylo vše. tak to bude dlouhý den. škoda sluníčka, no.
Jani, ty jsi zvládla umýt okna? to jsi tedy fakt šikula! stav se k nám 🙂
Marti, doufám, že kluci nezlobí 🙂

paolin
23. bře 2010

jinak Koník pořád nic moc. novinky supr, ale celkový koncept mi prostě přijde nepřehledný. 😒

martinka79
23. bře 2010

čusík kluci byli hodní a nakonec tu byl i ten straší od zubáka nechtělo se mu domů... tak tu s maminou zůstali všihcni a potom jsme šli samo ven. Míša venku číslo 1. 🙂 počasí sice horší jak včera, ale krásné.
Jani okna??? ty jsem dělala nedávno a můphla bych asi znovu,a le ne, mám je celkem pěkné až na ty terasová fůůůůůůůůůj Míša je ošahává... 😠

Jsi šikulka to máš moji pochvalu holka... 🙂

PAvli ach jo, to je tedy fuj nemoc. drž se...
To jsi tam jela sama??? tedy to je na prd viď. hele aspoň, že to sluníčko se k vám dostane přes okna. 😉 Adámkovi pusinu.

anta
23. bře 2010

Tak jsme byli udat ten velký kočár v bazaru, paní mi ho vzala s tím, že ho možná udá za 2500 Kč, tak uvidíme. No jinak jsme byli pak na písku s dětmi a pohoda, byli jsme venku 1,5 hodiny a pak jsme se stavěli doma, abych se mohla taky najíst a šup šli jsme ven na motorku, je krásný teplo.
Jé Pavli, to je blbý, že jste nemocný, tak posílám pusinku marodovi 😉 Jo a na okna se asi holka nestavím, děsně mě to nebaví mýt 😀 😀 Honzík sedí za mnou a kope mě do zad, je to možné? Se asi otočím a čutnu ho taky 😀 😀 😀

anta
23. bře 2010

Pořád mi mizí fotka z pasu, to nechápu, včera jsem jí tam dávala a už je zase pryč, to je divný 😒

martinka79
23. bře 2010

Jančo no já tomuto soft.. nerozumím... 🙂my venku celé odpoledne... 🙂klasika políčko zoráno, květiny zasazeny a semena zaseta. 😉

martinka79
24. bře 2010

krásné ráno 🙂

paolin
24. bře 2010

ahoj holky!
venku je krásně! a my tam nesmíme ☹ tak snad aspoň na nákup by to šlo 😉 Adam plive atb, tak mu to tam asi narvu nitrožilně nebo co 😀

paolin
24. bře 2010

jinak má chudák osypaný nožičky a já nevím, z čeho. 🙄

paolin
24. bře 2010

Marti, u vás se chystají velké oslavy narozenin, viď? už máš vysondované dárečky 😉

anta
24. bře 2010

Ahoj holčinky, Honzíkovi se taky udělaly nějaké osypky na nohách vzadu, tak mu to mažu modrou indulonou a snad to zmizí. Příští týden nás čeká poslední dávka hexy, tak se těšíme. Tak Pavli, dej to Adámkovi v nějakém papů, nejde to? Děti vědí, co je dobrý 🙂 Teď jsem vyhnala dítě od sebe, ať mi dá pokoj, pořád někde leze, blééééé, už i pereme prádlo, je to potřeba, jsme tento týden akční. Až to dopere, tak jdeme koupit botičky na jaro, ty, co má, jsou hrozně teplý 😉

anta
24. bře 2010

Ahoj holčinky, Honzíkovi se taky udělaly nějaké osypky na nohách vzadu, tak mu to mažu modrou indulonou a snad to zmizí. Příští týden nás čeká poslední dávka hexy, tak se těšíme. Tak Pavli, dej to Adámkovi v nějakém papů, nejde to? Děti vědí, co je dobrý 🙂 Teď jsem vyhnala dítě od sebe, ať mi dá pokoj, pořád někde leze, blééééé, už i pereme prádlo, je to potřeba, jsme tento týden akční. Až to dopere, tak jdeme koupit botičky na jaro, ty, co má, jsou hrozně teplý 😉

anta
24. bře 2010

Ahoj holčinky, Honzíkovi se taky udělaly nějaké osypky na nohách vzadu, tak mu to mažu modrou indulonou a snad to zmizí. Příští týden nás čeká poslední dávka hexy, tak se těšíme. Tak Pavli, dej to Adámkovi v nějakém papů, nejde to? Děti vědí, co je dobrý 🙂 Teď jsem vyhnala dítě od sebe, ať mi dá pokoj, pořád někde leze, blééééé, už i pereme prádlo, je to potřeba, jsme tento týden akční. Až to dopere, tak jdeme koupit botičky na jaro, ty, co má, jsou hrozně teplý 😉

martinka79
24. bře 2010

Jani try jsi akční i v psaní... 3krát.. 😀 No já dárky mám namyšlené, ale nevím nevím kdy budou...
Chceme koupit tu velkou skluzavku na zahradu... a jak se umisťuje na tu dřevěnou kontrukci... zatím se Mišák st. nevyjádřil zda zvládne tu konstrukci dovyrobit. 😀 😀 😀 Jarní botičky holky... to mám dobrou příhodu. Janouši jakou máte nožku???

martinka79
24. bře 2010

Jinak prdelínek dostane tu kreslící tabulku.... a jinak nevím nemám jako fakt žádný nápad my máme doma vše a děti taky haha... možná, že si maminka skočí na kosmetiku a pedukúru a jak bude mít lepší náladu tak to bude dárek i pro Mišáčka.

martinka79
24. bře 2010

pedikůru

martinka79
24. bře 2010

Pavli ach jo... ta nemoc taks edržte a nemá už teploty a je fit tak to bude Ok. dávej mu to v jogurtu pokud jí něco... ATB 😉

anta
24. bře 2010

Jé, jak to, že se mi to tam objevilo třikrát? Chacha, to je trapný 😀 😀 😀 Mám státnice ze psaní na počítači, něco přes 600 úhozů za minutu, ale že bych třikrát opisovala stejný text, tak o tom já nic nevím. Máme velikost botiček na ven asi 23-24, to zatím nevím, protože ty zimní botičky měly velikost 22, no a bačkůrky tak 14 a já mu blbec koupila 13,5 a lezou mu z toho palce, že? 🙂

martinka79
24. bře 2010

Jani to je dobrý... já vím,že jsi profík na pc.. a psaní. 🙂 tak to taky máte nožky velké. 🙂 my 25. 😀

martinka79
24. bře 2010

no já Míšovi dala v pondělí 23boty a ono kukec čubec byli mu malé... 🙂 a chuděrka v nich jel autem k dr... 😀 ale on je nazuje a má tam i rezervu nebo jsem debil já 😠