Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2010

my chodíme taky později... protože u nás krásně svítí slunce do pokojů a na zahradu.

monkia.pv
29. bře 2010

jejda Evi chudak Joli a ze hned 2x se pozvracela! Taky moc nechce sladka jidla?Vaneska taky nee!Maso to jo!To rika maseko este maseko 🙂 .,ale sladky nee-teda cokoladku to jo,ale jak pises puding ne,kase ne a to ani normalni krupicovou!
Jani a v kolik chodi Honzik spinkat?
My jsme okoupani,ted si Vaneska porucila okurek,tak jsem ji k tomu dala i chlebik a jak pekne papa!

anta
29. bře 2010

Chodívá spát v půl sedmý s tím, že ho MM nosí ještě čtvrt hodiny, dostal mlíko a stejně usnul až ve čtvrt na osm, takhle už to dělá nějakou dobu. Tak jsem řekla a "DOST", panč přes den nosit nepotřebuje a usne zcela sám, tak nevím, proč by se měl večer nosit. Takhle ani MM nemůže do hospy, panč já odmítám kluka před spaním nosit.

monkia.pv
29. bře 2010

tak to chodi celkem brzo,ale on vlastne i brzo vstava ze?! Vanula chodi uz dlouho spavat v osum.No tak to zkuste ho davat spat pozdeji a nenosit,kdyz to pres den nepotrebuje.Uvidite co to s nim udela!

martinka79
29. bře 2010

ale už leží a hajdalák chce spát s nIKOLKOU.

martinka79
29. bře 2010

jANI TAKY YBCH HO NENOSILA, DKYŽ JE TAK ŠIKOVNÝ PŘES DEN,ALE CO JÁ MÁM CO RADIT SE SPANÍM... 😀

martinka79
29. bře 2010

TAK JSEM TATINA OSTŘÍHALA JDU ŽEHLÍKOVAT.

monkia.pv
29. bře 2010

Teda Marti ty jsi sikovna!Ja tady brouzdam po netu a pisu si s MM po skypu,dite v klidu spinka a ja za chvili pujdu taky!Prace na me pocka do rana 🙂

many
30. bře 2010

Dobré ránko všem 🙂

many
30. bře 2010

přidám asi pár foteček 🙂

many
30. bře 2010

hm dobrý, ještě by to mohlo jít taky otočit , že 😀 😀 😀 takhle Laďouš už řádí na kole 😀 😀 😀 nebo motorce 😀 😀

martinka79
30. bře 2010

Krásné ráno, tak jsem to vše včera zvládla a dnes už mám vytřeno dole a potom hurá nahoru... 😉
many pěkná fotečka,

many
30. bře 2010

teda tak aspoň v tom nahrávání fotek je to teď lepší 🙂 jinak ty starý stránky, se mi líbily víc 😖

many
30. bře 2010

já vygruntovala včera, teď jdu akorát vysát a máme padla 🙂 zachvíli jsme tu, nějak mi od včera blbne FB 😖

martinka79
30. bře 2010

tak jsme M9šo koukla na fotky a moc krásné...

martinka79
30. bře 2010

Míša se nemůže na foečky vašich dětiček vynadívat... pořád vše komentuje... Něco jako Vanes... od Monči...

anta
30. bře 2010

Tak holčinky, krásné ranko vinšujeme. Tak tak, nosit se Honzík prostě nebude před spaním, jako když to zvládá usnout sám přes den a dokonce nošení odmítá, tak mám pocit, že když ho teda nosí MM před spaním večer, že to tím jako oddaluje, včera Honza usnul až ve čtvrt na osm, no takže si myslím, že to nošení naprosto nemá smysl, ještě před 3 týdny to bylo dobrý, ale prostě už tomu tak není, a když mi ještě MM řekl, že ho nehodlá do postele dávat později, no tak jsem si říkala, že to dítě se nebude nám přizpůsovat pořád, že není stroj, už je větší, takže to spaní zvládne i sám. Ke druhému roku mu chceme pořídit normální postel, tak mi přijde jako hloupost ho nejdřív předtím než ho dáme chrápat do normální postele, aby se nosil. Je to blbost, vyjdeme klukovi vstříc tím, že ho dáme do postele ve třičtvrtě na sedm, dostane hned mlíko a jde se od něj a papá, jemu to nevadí a kdyby moc řádil, tak není problém ho jít uklidnit, že. Že mi ale ten nápad vyprázdnil hlavu 😀 😀 😀 Manža s tím souhlasí naprosto, neměl vůbec žádné námitky. Aspoň bude moci v klidu občas jít i do hospody, tím nošením před spaním se zavazoval k tomu, že musí být doma, protože já malýho prostě nosit nehodlám 😉 Ráno ale hučel Honzík už od půl šestý 😝

martinka79
30. bře 2010

Jani dobře jsi to vymyslela..., bodejď musí být TM spokojen s takovým nápadem...já teď musím na děti jít i třikrát, ale oni jsou v pelechu jen prostě ne ne zabrat. O Nikolku nejde, ale prdelín. 🙂

many
30. bře 2010

tak jsem tu 🙂 ještě jsme pojedli a já si trošku namalovala obličej 😀

martinka79
30. bře 2010

Míšo jé ty jsi krásná. to já se zkrášlím až kolem oběda na tu akci-den učitelů, jsem pozvaná na baštu od školy... 😀
Míšu asi nechám hlídat u sousedky než dojede tatin a nebo si ho vemu s sebou to se uvidí podle nálady... 😀
my vytřeli nahoře a ustlali... až dnes nic nedělám jen uvařím... ☹

many
30. bře 2010

jééé taky jsme ráno řešila postel a brzo půjde tatin do sklepa zatím pro starou po něm, protože na domeček je malej, to bych se bála,že spadne a z postýlky si v noci sleze k nám a rozvaluje se fest 😖 takže jen co bude čas, tak jí donese, natře pěkně na modro a bude se hajat v posteli 😉

martinka79
30. bře 2010

jako dům velký nemáme, ale uklízet ho je dřina antož udržovat v naprostém pořádku. MM ten je takový ten průměrný chlap... a Nikolka je snad vyměněná bordelnice... 😠 stále se u ní něco povaluje a na úklid nemá čas.... 😒
V neděli jsme to zase řvala jako furie... a já až ječeláááááááááááááá takové to vyřvání jednoho tónů áááááááááááááááááááááá a nikolka je totiž palice dubová a nene se nechyt poradit A TO JE NĚKDY TĚŽKÉ.... A bude hůř. 😝

martinka79
30. bře 2010

Míšo dobrý nápad a myslíš, že ten domeček nezvládne??? jak je vysoká? Míša spí na vysoké posteli OBČAS u NIkolky 😔 . my mu koupili tu Ikee

many
30. bře 2010

Marti my asi povalíme kolem 10 ven, tak jsme se už raději upravila teď 🙂 musím do obchodu, na dnešek má Ladík hodně polívečky, tak to tak nechám a na zítra mu chci udělat rizoto s tuňákem 🙂 musím jít nakoupit surovinky 🙂

martinka79
30. bře 2010

aha, no my jedině na zahradu a tam si můžu sednout jako čarodějnice... 🙂

martinka79
30. bře 2010

já uvažuji M íšovi udělat ten pokojík, ale jen provizorně jelikož potom bude mít nábytek Nikolky a ona dostane studentské vybavení... chci do Vánoc udělat renovaci, ale to víte uvidíme... 😀 sice jsem měla v plánu mu pořídit nový pokojík, ale co s tím po Nikolce??? a vyhodit ho když je nezničený.. je blbost. a jemu to půjde k posteli má bílou a skříňku taky.

anta
30. bře 2010

Já se taky snažím udržovat byteček bytelný, ale jak jsem byla před svatbou u toho bráchy s tím Vašíkem, tak to vám teda povím, že jsem se zhrozila, byt velký, ale takovej bordel, všechno všude, no já nevím, jak vás, ale mě by to teda vadilo, obě děti v ložnici na spaní, takže to jsou podmínky, fuj 😒

many
30. bře 2010

Marti je vysoká metr od země, ale on ještě naštěstí neumí lézt ani potom žebříku 😀 no pak je tam ta zábrana, ale slyšela jsem, že i tak děti přepadli ☹ myslím, že je to dobrý tak až od 3 -4 let i teda co jsme se bavily s kámoškama, že by je na to taky nedaly, jedině koupit tu síť a přidělat ke stropu, ale to je zbytečný, když máme ve sklepě starou postel po tatinovi,je super,obyčejná ,nízká, dřevěná, se natře na modro a bude parááda, do ložnice se v leze a pak půjde jednou domeček do ložnice a v pokoji bude patrovka pro dvě děti 😀 😀 😀 😀

many
30. bře 2010

Jani hodně lidí má děti v ložnici, teda pokud jsou malý 🙂 my máme taky Ladíka u sebe a pak bude i druhý a až spolu půjdou do pokojíčka 🙂 ložnice je velká a jsme rádi, že máme Laďouška u sebe 🙂