Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
31. bře 2010

Jani byli jste venku??

anta
31. bře 2010

Byli jsme venku a je tam fakt hnusně. Takže odpoledne čapnu dítě a jdeme do té herny, ať se s ním doma neukoušu nudou, musím vzít foťák, panč to stojí za to ho fotit, to je tak krásný, jak lítá a všechno si užívá 🙂 Ani mě nepotřebuje a to je dobře 😉

anta
31. bře 2010

Jo a jste drbny, kdo to pořád má číst, co? 😀 😀 😀

anta
31. bře 2010

Včera mě teda Honzík rozesmál, já si umyla hlavu a měla jsem ručník na hlavě a pak jsem si to sundala a Honzík se zvedl a hned mi donesl kartáč a "mámo, koukej se učesat, kdo se má na tebe koukat, když vypadáš jak strašidlo" 😀 😀 😀
Dnes budeme zkoušet tu novou metodu večerního spaní bez nošení, tak mi koukejte držet palce, ať to dobře dopadne, jsem na to doooost zvědavá 🙂

anta
31. bře 2010

Tak do Berušky (herny) nejdeme, dnes tam mají zavřeno, panč se tam koná nějaká oslava, ještě že jsem se podívala na jejich stránky, co budu dělat s tím mým Bulibošem??? 😲

paolin
31. bře 2010

ahoj holky!
Many, my to taky tak děláme. nejdříve chůvu a pak jen otevřené dveře 😉
na Moničku moc a moc myslíme!
Marti, tak co ta školka? Míša je frajer, že tak kdásně zvládne hlídání!
Jani, to je na levačku s tou hernou 😒 co takhle nějaká kamoška, nebyla by?

u nás taky leje. ale ráno jsme krásně zvládli zajet pro Sunar a pak pro dudýny - Adam včera jedním opšt nakrmil kačenky..a nakoupit mňamky a šupky dupky, než dorazila na návštěvu kamoška. mám doma oba chlapečky, tak je veselo. i tak jsme to v pohodě zvládli, což se často nestává 😀 pak do školky pro oběd a odhlásit Vítka. no a jupí doma 🙂 Adam dnes taky spal špatně, pak usnul ráno a v 7 jsem ho budila, tak usnul až teď - věc nevídaná! 🙂

paolin
31. bře 2010

Marti, já chlapečkům měřím nožku, než něco objednám. ale má tam paní ale krásné botky od Neverest! jen to bude spíš na lítačku, asi to nebude mooc velká kvalita. máme od nich tedy kalhoty alá Rejoice a ty jsou supr.

martinka79
31. bře 2010

Pavli koukala jsem. chystám s emu změřit nožku a uvidíme... 🙂 ty plátěnky bych brala jen na cvičení do Tv.. nechám je pořád v batohu takže na kvalitu kašlu...
Jani to je fakt k prdu... já taky přemýšlím co odpoledne. Mohla bych vzít auto ajet do obchodu a někam, ale nechce se mi vůbec.
Písmi odkaz na tu vaši hernu??? kdo ji provozuje?
večer samo na tebe budem myslet...
Jo škola tak to nevím psala jsem ředitelce, a že se zítra domluvíme... tak uvidíme. ach jo. 🙂

martinka79
31. bře 2010

tak jsem něco našla jdu na to... brambůrky a kapřík to bude bašta

paolin
31. bře 2010

Marti, taky jsem to koupila klukům jen na lítačku. Vítek má ještě trekové botky a to mi přijde na teplo už moc.
My školku budeme vědět 8.4. Ale Adama od září nevezmou a ani by to nešlo. Spíš jsem to jen zkusila, kdyby třeba od ledna nebo tak něco...Jinak je u nás v Bystrci cca 270 neumístěných dětí a budou stavět školku pro 40 - termín 2013. Ha ha teda!
Jinak se včera ozvala mamka, že se staví! To bylo překvapení! No chlapečci byli úplně hotoví 🙂

martinka79
31. bře 2010

tak kapřík se smaží..

martinka79
31. bře 2010

Pavli no u nás se uvidí školek je málo v českém brodě dvě a nic se stavět nebude jen pouze se zařídí přes centrum hlídání a děti a snad jedna známá předškolku...

martinka79
31. bře 2010

maminka přijde dnes?? nebo už u vás byla

paolin
31. bře 2010

Marti, byla včera 🙂
Tyjo...venku leje a leje..ale chlapečci jsou dnes kupodivu docela hodní. narozdíl od posledního týdne 😀

martinka79
31. bře 2010

tak jsi měla zase veselo... s maminkou .jo lije? u nás to ustálo, ale kam jít ven viď. leda holínky hurá.... a do bláta. 😀

martinka79
31. bře 2010

http://jiko-obchod.mimishop.cz/katalog.php?kate...
holky něco pro dětičky. Mám to od jedné kamarádky tady z MK. kdo by něco chtěl můžeme se domluvit... 😉

paolin
31. bře 2010

Marti, supr! zrovna nemůžu sehnat omalovánky pro Vítka. takové ty labyrinty a domalovávání tvarů a tak..

monkia.pv
31. bře 2010

ahoj holky tak zitra jdu na dalsi vysetreni!Pro vysledky mi byla mamka nebot v nemocnici dela a primar ji rikal ze se jim to moc nezda a posilaji me na mamograf,rentgen plic,krev a ja nevim na jake jeste vysetreni-ach jo.Diky ze na me myslite

anta
31. bře 2010

Odkaz posílám. Je to www.beruskakladno.cz, je to herna pro prťouse 🙂
Teda Moni, dělají jen bububu a nechtějí nic zanedbat, tý jo, moc na tebe myslím, holka 😖

monkia.pv
31. bře 2010

Jani kez by,ale vis jak mam strach a je mi zle.

martinka79
31. bře 2010

Mončo oni vážně něchtějí nic zanedbat.. a kor když vědí jaké to bylo s tvým tatínkem. věř, klasika postup...

anta
31. bře 2010

Moni, je těžké říci, aby jsi se nebála, chápu, že se cítíš blbě, nebudu tě lživě uklidňovat, když nevím, co bude ☹
Honzík je dneska pěkně protivnej, asi ho brzo prodám, neměl by někdo zájem? 😀 😀 😀

many
31. bře 2010

jéééé Monči ☹ drž se chuderko a my držíme pěsti ať je to vše v pořádku 😔

holky díky za přáníčko Kvídovi 🙂 vyřídím 😉

teda dneska je ale počasí co 😒 😠 jsme slítli jen do obchodu v kočárku jak pršelo a pak k tetě autem, no síla už ať je zase líp i chladno je dost 😒

many
31. bře 2010

tak mizím, Ladík jde za hoďku spát a bude Ulice 😀 nechte si dařit, ráno se tu ukážu 😉

Jani držím pěstičky s uspáváním

paolin
31. bře 2010

Mony, alespoň budeš mít kompletní výsledky. vem to z druhé strany - budeš mít už velkou jistotou pro nebo proti. Jak píšou holky - lepší, než něco zanedbat. Drž se, moc na tebe myslíme!!!!!

anta
31. bře 2010

Tak holčinky, můžete mi gratulovati, vyšlo to! Honzík šel spát 10 minut před sedmou, šup s ním do postýlky, mlíčko a do deseti minut od mlíčka tuhoň. 😀 😀 😀 Neplakal, nedělal žádné haló, že chce maminku, no prostě pohoda 😉

martinka79
1. dub 2010

Jani gratuluji, jupí. Jsi šikulka, Zato náš cestovatel nemohl usnout a cestoval ze své postele k Nikolce nahoru a potom do ložnice a zase do své a nakonec šup ze schodů dolůůů a vysmátej jak sluníčko... 😀 Mami hajá já šám a auto.. tak jsem ho dala hajat a on uložený mega auto Nikolky na barbíny v pelechu. 😀 Pak jdu o půlnoci spát a on nikde, heldám kupám pod postel a on zase chrupal u Nikolky v pelechu hajdalák... 😝 ten nám dává prdelín, ale co... ono ho to přejde.

martinka79
1. dub 2010

holky u nás k večeru se udělalo krásně a my byli do půl sedmé na zahradě. Nechtělo se nám domů... zasadila jsem semínka afrikánů a Míša mi pomáhal samo

e.k.t
autor
1. dub 2010

Dobré ranko, včera jasem byla v práci, tk nejak nebyl čas, dnes až na noc ale pak snad v neděloi večer nebo v pondělí večer, budeme s Joli v pátek vláčkovat k našim, ale před tím po noční domů, přebalit sebe, spakovat joéli na 9 k dr na ko s uchem a pak tradá na vlak, mm se ještě večer musí v rátit domů má v so den v ne noc a já v po den, tak to bude jako na houpačce 😉

martinka79
1. dub 2010

Ahojky, to bude mazec... 🙂 , ale ty to zvládneš.