Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
14. pro 2008

Jinak včerejší návštěva byla fakt moc super, měla jsem strach, že malej bude vyvádět, ale choval se vyloženě vzorně, ani jsem ho nepoznávala 😀 😀 😀 Fakt šikulín. Holčiny, když se zavádí příkrmy, jak se to dělá? Malej teď papá mlíčko každou tři a půl hodinu, ale ve čtvrtek jsem mu dala mrkvičku na to příkrm a v pátek tady bylo haló, protože ho tlačilo bříško, tak nevím, za jak dlouho po mrkvičce má tak cca papat mlíčko? 😉

paolin
14. pro 2008

dobre rano!
Kamco, odsavacku mame klasickou. Adamek se pusteneho vysavace boji, takze je to stejne jedno 😉

dnes byl Adamek vzhuru od pul druhe do tri. uz to nejak neresim..stejne nema cenu se tim trapit, protoze s tim nic nenadelame. snad se to kolem roku nebo dvou zlepsi.

anta
14. pro 2008

Tak to náš Honzulák je na vysavač jako divej. 😀 😀
Jo a jinak mám novinku,v pondělí se dovím, zda budu po třetí tetou anebo strejdou 😀 😀 😀 , bratrova manželka je nejspíš po druhé v očekávání 😉

martinka79
14. pro 2008

Pavli ahojky, tak to je děsné viď, ale přesně včera jsme v noci venčila psa a říkala si tyjo Nikolka má 7let už je samostatná, spí sama celou noc, nic nechce a snad by si i jídlo sama připravila.Jak to uteklo a já se babrám zda Mišák spí a jak jsme unavená. potom jsme potkala jednu babču a ta mi řákala jak nespí jak ráno brzy vstáva atak a já si říkala,vždyť za pár let budu úplně nez starostí snad jen škola a prachy pro děti jinak budu free a spát se mi nebude chtít, takže to chce klid a pokud na mě padne depka mám na lednici jednu fotku babičky s hůlkou jak se směje na zápraží. 🙂
Jani tak mu prostě řekni, že bude honýs vstávat až bude chtít a do té doby ať se manžílek k tobě tulí. 😀 😝

martinka79
14. pro 2008

Náš Míšák miluje vysač, je zvyklý kjak s ním každé ráno rejdím po bytě a potom ještě min. 2krát tak to je na něj jak bvosa na bonbon.
taky má rýmu, už zse chrupe. a to jsme chtěli na nákup taka si nebudeme vařit a nic jíst. ty jo už dna dny mě MM láká do obchodů a já odolávala. jsem to ale dobrá žena co? 😀

martinka79
14. pro 2008

JAni to bude super. 🙂 tetička vícepečená

anta
14. pro 2008

Čau holky, zdraví Vás manžel Anty, jak vám tom tam jde? Jana se zrovna šla dívat na televizi, Honzík nám spí. Už jsem nepolezu, protože mi Anta kouká za zády...chichi 😀 🤐

martinka79
14. pro 2008

zdravíme tatina jen jsme občas přilezte. 😀

anta
14. pro 2008

😀 😀 😀 Tatin je vtipálek 😀 😀

martinka79
14. pro 2008

jako všichni. no náš Mišák už je vzhlru, Pavli normálně opičíme. Je vyspinkanej. nikolka si dala svačinku, já ostříhala tationa jedeme do víru obchoďáků a nákupů. 🙂

anta
14. pro 2008

Tak malej už je taky vzhůru, táta ho "kojí" 😀 Musím žehlit 😝 🙂

e.k.t
autor
14. pro 2008

Tak my jsme s Joli z nákupu a procházky, docela fouká ale jinak teploučko 6°C no neberte to 10 dní před Ježíškem 😀

anta
14. pro 2008

Tak holčiny, další novinka, malej teď dvě minuty seděl sám! To je moc supeeeeeeeeer 😉

e.k.t
autor
14. pro 2008

No Jani samé pokroky 😉

anta
14. pro 2008

Opravdu fakt sedí, je to moc hezký, dám fotku do albíčka, ať z toho taky něco máte 😉

anta
14. pro 2008

Šoupla jsem do alba dvě fotečky, tak se jukněte, to se asi zasmějete, jak Honýs krásně stojí 😀 😀

e.k.t
autor
14. pro 2008

Honzulka je fakt šikulínek, Joli si sedá do sedu z pololehu na lehátku při krmení, to je někdy síla ji nakrmit 😉

anta
14. pro 2008

Jé tak to je ale moc pěkný a jak jí teda krmíš? 😀 😀 Občas si říkám, že by nebylo špatný dát dětem do pusy gumovou hadici a jen to do nich pěkně pouštět 😀 😀 😀

paolin
14. pro 2008

Jani hezkyyy!
Marti, taky si rikam. Vita uz krasne chrupe celou noc. konecne 😉 nedovedu si predstavit kamosky, ktere maji deti treba rok po sobe a ani jedno nespi. ja bych na to fakt nemela! to mi pripomina..znami jsou v nadeji. a to jejich mala nema jeste rok. oni to tak chteli. mne z toho jde hlava kolem..mala je tedy hodnoucka. spinka od narozeni celou noc, neplace a tak. ale stejne..tak jen doufame, ze jim vse vyjde! jsou to moc hodny lidicky.

paolin
14. pro 2008

jinak my dnes taky absolvovali "zazitkove" nakupovani, jak tomu rika Mirek. nastesti jsme vyrazili tak, ze polovina lidi jeste chrnela v postylkach, tak to slo. potkali jsme tam nase 😀

nu, vcera vecer mel tatin opet nehodove depky. zni to blbe, ale nastesti zacal plakat Ada. nejak uz fakt nevim, co mu rikat. me to taky trapi. taky me to pronasleduje. jenze zmenit to nelze, ze ☹

e.k.t
autor
14. pro 2008

no děláv vrrrrrruuum a bbbzzzzzuuuuummmmmmm eeeeaaaaauuuuuummmmmm a tak a až se opře tak říkám hangáááár a začne se řehtat a otevře pusu, pár soust vydrží a pak znovu 😉

martinka79
14. pro 2008

holky jsme zpět, mám uvařeno a teď se doam provozuje disco a úklid. haha 😀

e.k.t
autor
14. pro 2008

paolin tak leda psychoterapeut

e.k.t
autor
14. pro 2008

no vidíš šikulka jsi Marti 😉

martinka79
14. pro 2008

Pavli tak to nevím jak raditi jedině vydržet. Jinak my jeli až byly davy v obchodech. koupila jsme mIšákovi super dáreček hrocha vozítko a nevím kolik variant. je to decela super. na chození dětí. 😀 😀 😀
jinak to je fajn, že mají spavopu holčičku.
Jani fotky super. já vařila rizoto, špenát brambor a párek Nikolce.teď půjdu na kávu a potom na makovec ten musím nejdříve upéci.

e.k.t
autor
14. pro 2008

tak já vařila Joli bamboru se špenátem a bez nadšení 😉

paolin
14. pro 2008

Evi jak vim. ale on proste nechce 😒
holky, vy jste sikulky!

martinka79
14. pro 2008

no nic moc, jsme pěkně z toho unavená, ježdění uklizení vaření všechno honem něco na mě ☹ Mišák by chtěl jít ven spinkat a mně se tak nechce. 😖 navečer jedu na merendu s kamarádkou, ale musím do spaní domů. ☹

martinka79
14. pro 2008

PAvli tak pokud enchce tak jsme slyšela, že pomáhá i radikální strikní zákaz babrat se v tom. prý se lidé často proberou,a le kdo by to dokázal manželovi říci. ☹

paolin
14. pro 2008

Marti, nekdy mam chut mu rict, at uz toho necha. ze to nebylo jednoduchy pro nikoho a vraci to zpatky i me. jenze se obavam, ze by to pak vzal jeste hur. neco jako, ze nam zkazil zivot a bla bla bla.
ja jsem taky spaci, az hruza! jeste to pocasi..uz tyden se mi poo mota budka. mam pocit, ze to brzy vezmu o zem. Mirek sel spat s Adamem a fakt zavidim 😉 asi pak necham deti v peci otce a pujdu spat taky.