Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. dub 2010

Já jim budu péct buchtu? Ani náhodou! 😀 😀 😀 Ať se nažerou doma 😀 😀 😀 My taky chodíme ven na dlouho 🙂 Pak si natáhnu fotky z pískoviště a hodím fotečky, až mi vyjde čas. 😉

martinka79
20. dub 2010

Jani máš recht... 😀 😀 na fotky se těšíme s Mišákem

anta
21. dub 2010

Dobré ranko, holčinky, dobré ranko Martinko, vše nejlepší k narozeninkám vinšujeme. Kuk do mailu 😉

martinka79
21. dub 2010

jé díky ti moc... a krásné ráno také přeji... 😉

martinka79
21. dub 2010

tvému M taky vše nej... 😀

anta
21. dub 2010

Děkujeme, málem jsem mu zapomněla popřát 🙂 🙂

martinka79
21. dub 2010

to nevadí odpoledne to můžeš nahradit i něčím příjemným.... 😀 mě taky nikdo nepopřál.. MM vypálil dřív než já a Nikolka nějak nemá po ránu čas.... ☹

martinka79
21. dub 2010

na mailu jsem už byla.... 🙂 🙂 🙂

anta
21. dub 2010

Tak snad tě to potěšilo, na mě taky normálně prděj, už to neřeším 😅

martinka79
21. dub 2010

jj na mě tedy maminka neprdšla a zavolala i vl. otec a sestra též... jern doma v chráštanech na mě zapoměli... 😀 sle to neva. chystáme se na poradu a taky na nákup... michal má rýmu jak cep a já taky.
Potěšilo mě to mocmoc....

martinka79
21. dub 2010

chstáme se na cestu.. se mi nechce..

e.k.t
autor
21. dub 2010

dobré raníčko po noční bouřce

Martinko vše jen to nej nej k narozeninám 😉

martinka79
21. dub 2010

díky díky díky... moc holky moje zlaté.. už bay jste přijeli a já vám mohla udělatvradost... třeba svým pohledem na vás nebo něčím dobrým...

anta
21. dub 2010

Marti, tak to nám raději něco upeč než na nás budeš koukat 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2010

Marti a už jste zdraví? za týden mám volno, teda zatím, měl to být celý týden a včera mi přistála směna na úterý a to bez varování 😉

e.k.t
autor
21. dub 2010

tak Joli se tulí a říká tatínek v práci, dědeček doma Lucinka doma a pojedeme za babičkou 😀 😀

anta
21. dub 2010

Evi, to je hezký, jak ti to Joli hezky plánuje 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2010

Jani to víš je to kecka po mamce 😀 😀 😀

teď se snaží přesvědčit mne že jí mám pustit boučky (broučky) kákosníčka (rákosníčka) nebo grjumcajse (rucajse) hi hi hi, ale má puštěnou školku a smůla, jsem neústupná, tak už zkusila i řízený pád, ale smolíček pacholíček

e.k.t
autor
21. dub 2010

ha ha ha v rámci výchvy se mi podařilo totálně připálit brambory 😠 😝 , ale horká octová voda vyléčí vše, i nerezový hrnec

anta
21. dub 2010

Evi s tím připálením to znám, občas se mi to taky bohužel stane v rámci výchovy, jak píšeš, no jo no, nejsme supermanky nebo supermamky 😀 😉

anta
21. dub 2010

Tak mi přetekla polévka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2010

vítej v klubu,

no pustila jsem Joli houbičky, o ty si neřekla a honem poskládat prádlo, pak do ní nacpat nějaké jídlo a přemístit nás nejdřív za mm do práce, pak k jeho rodičům a pak na noční, po noční nakoupit domů chrupec pak s mm navrtat do stropu ventilátor se světlem aby byla příprava na horké arní dny 😀 😀 😀 nebo naopak na chladné letní, dle směru točení 😀 a pak zase na noční 😝 pak krátký odpočinek na nehty a přemístit se k babi na oslavu strejdových narozenin

uf uf uf to se má stihnout za 4-5 dní 😕

anta
21. dub 2010

Evi, dá, ale na prdel si asi holka nesedneš 😀 😀 😀

paolin
21. dub 2010

ahoj holky! venku se nám nějak ochladilo..
Martince vše NEJ k narozeninkám!! užij si oslavy 🙂
Evi, ty bys potřebovala do sedinky vrtuli, co? Teeeeda..máš teda lítačku, až hrůza...
Jani, na fotky taky těšíme! 🙂

anta
21. dub 2010

Tak už tam mám v albíčku dvě fotky, jsou jedlé 😀 😀 😀

martinka79
21. dub 2010

čusík zase jste drbali když já byla v prdeli... 😀 😀 😀 to jste ale potvůrky...
Jé pěkěn se mě vás četlo. evča to je poletucha.... 😝 tak si to užij...
jasně přijeďte.. se těším. Jani si piš, že něco upeču i üvařím...
jinak připalování a přetékání to známm.... 😀 😀 😀
koupila jsem si sama dárek tak si ho jdu zasadit na zahradu

anta
21. dub 2010

Ale Marti, nedrbaly, jen jsme pokecaly 😀 😀 😀 Venku je hnus počasí, ani tam nejdu, byli jsme tam chviličku a vofoukli jsme s Hondurasem jak nádražní vrabčáci 😉 Koupila jsem si pod notebook takovýto větrání, protože jsem si ho nemohla ani vzít na klín, hrozně nepříjemně to pálilo do nohy, takže jsem to musela za chvíli vždycky sundat a měla jsem na noze popáleniny 4.- 8. stupně 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2010

Marti znáš to, jednou máš časík ty a jindy nikdo 😀 😀 nebo jen many nebo jen Jani 😀 😀 😀 a v noci jáááá 😝

anta
21. dub 2010

Zítra mi holky připomeňte, abych vám napsala, jak jsem setřela tu maminu, co pořád kritizovala našeho Honýse 😉 Zalezu do bezu papa a Evi, spinkej už 🙂

martinka79
21. dub 2010

Jnai připomenem... Evi já vím.. 😀 😀
Jani zavolala jsi rychlou... na ty popáleniny... 😀 😀 😀 😝