Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2008

jo Kamco, tak nejak. nechapu, kdy ten mrnous spi.

martinka79
15. pro 2008

Kamčo a Pavli u nás noci jsou děsné, ale néééééé jako u vás jen stále dávám dudela čsj či prso. tuto noc tedy ne.taky bch vám ráda pomohla tak pošlůte děti k nám já se o ně postará tak 2dna víc ne, zase abych já nepadla na hubu. 😀 maku já mám fůru pošli 😀 😝 😔 to bude hajánků.
holky držte se-
jdu si konečně uvařit kávu. Mišák usnul, já šila tepláky kamarádce, má to jako vánoční dárek. ☹ hrozná práce.
tak zatím.

martinka79
15. pro 2008

No já musím kamčo říci, že jak jsem včera poprvé nebyla doma kdy Mišák sám uspával tak to zvládli skvěle míša byl mnohem hodnější a klidnější když mě necejtil. No musím do té sprchy občas. 😀 😀
Možná by jsis e divila jak by chrupkala,a le chápu tě. když jsme odjížděla měla jsme výčitky jako rpase a to je právě špatné. Vždyť rodičové jsme oba a za druhé co dkyby se něco stalo amy museli do nemocnice.
Kamčo a co takto jí dát Amálku opěkně ať jede na prochajdu tak 1,5h a ty si zalezeš do pelíškua hurá a sapní.
OAvli i tobě by to pomohlo, sakra holky máte babičky u sebe tak ať vám pomohou, nebo jim napíšu. ☹ 😖

kamca.mazda
15. pro 2008

jsi šikulka Marti, díky za nabídku 😀
Amy spí vařím jí polívku a jdu něco dělat tak taky zatím papaapppapapa

martinka79
15. pro 2008

tak pa já se právě rozhodla že nejdu dělat nic. haha všechno má svůj čas já te´d toužím po chvilku relaxu a četbě.- taže budu občas nakukovat. 🙂 upěču makovec a pošlu Vám třeba to na ty vaše zlobivky krásné pomůže. 🙂

anta
15. pro 2008

Tak holky, já to s babkama taky nemám valný, jedna je líná dojet z Prahy do Kladna a to hlídá sestře holku neustále, sestra bydlí na Vinohradech, docela mě to mrzí, protože malýho vidí tak jednou za 2 měsíce a ještě se ani nenabídla, že by nám ho pohlídala,no a druhá babka bydlí v Brně, takže taky katastrofa 😖

paolin
15. pro 2008

Jani, tak tu babku z Brna posli k nam 😉 my to mame lepsi. obe babi jsou v Brne, Mirkova mamka o vchod vedle. nasi tedy hlidaji, pokud se jim chce. a to nejlepe, ze prijedeme, oni si s klukama pohraji a my zase odjedeme. druha babi si Vitu bere na prochazky i k sobe. zase uz ma svuj vek, tak to nikdo neprehanime 🙂 ale musim rict, ze tchyne mi tedy pomaha vic, nez mamka. ta mi vetsinou napise, at vydrzi. kdyz mi bylo blbe, byla jsem nemocna, tak babi Mila prisla s polivkou a Vitu si alespon na chvilku vzala.

martinka79
15. pro 2008

No Jani nezoufej. já mám babičky obě daleko předaleko. Moje mamina přijede jen když už je to mo moc dlouhá doba. byla tu asi po 3měs jinak jezdíme my, ale teď jsem odmítla ejezdit a tchýně tak by snad nepřijela nikdy. Byla tu naposledy asi před půl rokem. 😀 jinak ejzdíme my k nim na vysočinu tak to potom děti vidí.
je to šílené, ale vyčítat nám, že nejezdíme a tak to jim jde všem dospělým.

martinka79
15. pro 2008

Pavli to vím, psala jsi jak máš skvělou tchýni a přes své nemoci viď, je báječná. Ty naše matky sakra co to s nimi je. 😉 ☹

anta
15. pro 2008

To jo, Marti, nejvíc mě fakt dodělává moje máma, říká, že prý jsem rozmazlená, když mi už kluk leze na nervy, jenže když je na toho haranta jeden sám už přes 5 měsíců, tak je to síla. Nemám ani auto, řidičák taky ne, tak se s malým dostanu ledatak do prdky 😒 😀 😀

martinka79
15. pro 2008

To je to nejhoší. nejsi rozmazlená jsi skvělá. já jsme na vše také sama musím ti říci, že je to šílené někdy. Já si ani sné matvce nstěžuji, jelikož bych se stejně doščlaka jedině tak no to víš Martinko je to těžké, všichni to mají těžké jako třeba jáááááááááááááá a už jede. 🙂 už to tak beru, jsme vytrénovaná od Nikolky jak já chtěla utéci odstěhovaná do prdelákova nikoho jsme tu neznala a moje máti kdesi v trapu. anštěstí mám kamarádku na telefonu a ta mě vždy podržela, ale jak já šílela. jééééééééééééé to bylo. 🙂 😢

martinka79
15. pro 2008

Tak veme kočárky hurá do Parhy obě vlakem já to má kousek a ty taky. projdeme se po Václaváku Staromáku a na stromek dáme kávu, punč, a potm někde děti nakojíme přebalíme a hurá domů. 😀 😔

anta
15. pro 2008

Já nekojím, ale klidně ti ho na to nakojení půjčím, upírka 😀 😀 Já se snažím vše brát s humorem a prakticky si celý den zpívám, abych se nezbláznila 😀 Máma mi pořád říká:"Já měla pět dětí a taky mi s nima nikdo nepomohl." A bohužel toho se drží a nepomůže a nechá nás to pěkně vyžrat 😝

paolin
15. pro 2008

ted jsme si vzpomnela na vcerejsi joke. rikala jsem Mirkovi, ze neter asi bude mit nestovice a ze premyslim, jestli nenecham kluky nakazit. at to mame z krku. a on pry..nestovice? ses zblaznila? vzdyt staci ta strasna Adamova ryma! ha ha..jsem na nej koukala, jestli se nezblaznil! co on ma spolecneho s Adamkovou rymou. pres vikend je v praci, Adu vidi tak hodku a pul a v sobotu mel do dvou turnaj, v nedeli trenal. to me faaakt rozesmalo! mela jsem ho dnes 100 chuti nechat ho s klukama, at si to uzije! pak jsem si rekla, ze toho ma v praci dost, nema to jednoduchy, tak ho nebudu drazdit. ale dostal me slusne 😉

anta
15. pro 2008

Oni ti chlapi jsou vůbec takový přecitlivělí, já bych je taky nechala kolikrát jen spolu na dva dny. Manža se prsí, že by to zvládnul, se obávám, že bych je tady našla v krvi 😀 😀 😀

martinka79
15. pro 2008

No asi by to holky zvládli ti chlapy, ale pozor vy byste uklízely praly žehliy a vše rovnaly do pořádku. Michla včera hlídla Mišáka a tyk říkal pohoda, ale že nebylo umyté nádobí a v pokojíku bordel co udělal tedy Míša ještě za mě to ho neštvalo. 😀 i

martinka79
15. pro 2008

buch tička se pěče už se na ni těším.

paolin
15. pro 2008

jo, Marti, presne. oni to zvladnout. ale jen hlidat to mrne. kamoska taky rikala. manzel hlidal hodinu deti. mel navareno, uklizeno, nachystano..za hodinu ona prijde a v byte bordel, az hruza! no, chlapy, no..holt zvladnou jen jednu cinnost 😀

anta
15. pro 2008

Čím to asi bude, holky? Já stačím vysát, občas vyžehlit 😀 No ale dostala jsem pochvalu od sestry, že máme pěkný pořádek v bytě, to mě potěšilo. Člověk se naučí s dítětem být supermanem 😀 😀 😀

martinka79
15. pro 2008

jasně. já nechala svého muže často sa,motného s nikolkou, jelikož jsem od jejích necelých dvou let pracovala co bylo doma nechtějte vedět do mě vjel vždy takový vztek a zlost. ☹ ovšem on fddokonce jezdil s nikolkou sám na dovolenou takže kloubouk dolů jiní chlapy ani to. 😉

anta
15. pro 2008

Tak se mi to zvíře vzbudilo, teď si hraje s mými klíči, byli jsme spolu ve schránce, tak koukal ve výtahu s vykulenýma očima 😀 😀 😀

martinka79
15. pro 2008

jéé to se mu muselo líbit, no Mišák je taky vzhůru a vstával zadkem napřed takže půjde brzy zase pěkně ho vemu z hodinku ven a tam zabere. 😉

martinka79
15. pro 2008

jsme po obědě Míša už je s náladou lépe,a le stejně to chce dotáhnout spáneček. já si dám papů malinko tu něco udělám a frčíme asi ven. 🙂

anta
15. pro 2008

To se mu fakt moc líbilo, teď je na bříšku a hrabe se v hračkách 🙂

martinka79
15. pro 2008

No my stačili vše nějak pouklzet jako praach na všem kam se moc endostaneme, přerovnat věci a různé oblečky. potom umýt nádobí. No Mišák u toho samo asistoval to je šílenec.U toho jsme sledovali sama doma co jak dělat jak balit dárečky. čekáme na Nikolku. 🙂

kamca.mazda
15. pro 2008

Holky já mám tchyni taky fajn ale hlavně spíš jako kamaráku ona se všemu směje i pro mě vážnejm věcem. a s hlídáním nic moc. Mamka by hlídala ale je 200km

paolin
15. pro 2008

tak mi Vita dnes stropil 3 sceny. zabit malo.. 🙄 ale holkyyy! spali jsme ted vsichni a to dve hodky! uzasny 😵

anta
15. pro 2008

Tak dneska jsem se ujistila u bratra, že čekají další miminko, v pořadí druhé, mělo by se narodit v červenci, to je moc kráááásný 😉
Byla jsem s malým hodinu a čtvrt venku, protože se mi v posteli převaloval před spaním na bříško a zpíval, tak jsem řekla, to ne a šup s ním do kočáru a za 5 vteřin byl Franta sádra za 5 vteřin tuhej 😀 😀 😀
Paol - a co ten Víťa tak blázní? Není v pubertě? 🙂

e.k.t
autor
15. pro 2008

tak jsem byla na tom cukru 😝 😝 😝 no výsledky se dovím kdo ví kdy a ty krve taky 😠 😝

pak ještě na očním, tam se to srovnalo do předporodního stabu, takže jsem si nechala udělat nové okuláry 😅

kamca.mazda
15. pro 2008

Paol tak alespon chvilku jsis odpočinula s těma ćhlapama máte pravdu když hlídají tak jen to víc věcí najednou nezvládnou já mám vždy taky v celým bytě bordel.