Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2008

Evi, tak snad to budes vedet brzy!

Jani a uz vis, co budes mit? neterinku nebo synovecka? to je asi jeste brzy, vid? znami jsou ted v nadeji. mala jeste nema rok, ale oni to tak chteli. brali si dvoulety rodicak. pro me tedy neco nepredstavitelneho. ale mala je hodna, spava, vzorna. to ma clovek na vec asi jiny pohled 😉

byla jsem s Vitou venku a bylo to fajn. Mirek byl doma se spicim Adamkem. ted Vita chvili zustal u babi. jdu mu nachystat nejakou zabavu na zitrek.

martinka79
15. pro 2008

Kamčo to je jasné chlapy jsou na jednu věc.
Pabvli to je fajn, že jsi si schrupla. Akorát tě lituji, že histerka zase řvala vaše malá. Nevím ti co s ním nějak to něco štve kluka vašeho.
já dnes hrůza Míša skoro nespal,ale uspával večer tatin, tedy položl a odešel.
Besídky Nikolky dobrá ja to nějak neumím moc hodnotit přijde mi to takové to předvádění dětí a tak, ale jo šlo to.
Evičko tak to je super. 🙂

e.k.t
autor
15. pro 2008

No už abych věděla jestli se něco děje nebo nikoli, případná dieta se dá vydržet, no uvidíme. 😉

e.k.t
autor
15. pro 2008

Tak klidnou dobrou vám všem 😉

martinka79
15. pro 2008

Taky přeji krásné sny mám konečně vše upečeno, jen dozdobyt krémem a čokoládou a hurá na Vánoce.

martinka79
16. pro 2008

Krásné ráno maminy.
Tak jaká byla noc Pavli a Kamčo. Já na vás moc moc myslela. Kojila jsme jen jednou v noci a jednou nad ránem. jinak začla spát pěkně, ale pozor to jsou dvě noci zatím. 😀 😀 😀
Máme doma vše hotovo a za chvilku vykopneme Nikolku na autobus a hurá budeme doma sami. jedu dnes na výpet směr naše škola máme tam výstavu prdejní a také musím rpo penízky do bankomatu a na poštu. ty jo musím busem blééééééééééé ☹

anta
16. pro 2008

Dobré ranko holčiny, u nás byla taková prapodivná noc. Malej začal od devíti hodin večer v postýlce pobrekávat, sice spal, ale vypadl mu dudlík a plakal. Jindy mu to nevadí, ale tuto noc spal neklidně. Zdá se mi, že nějak víc popokašlává a ublinkává mi po každém papání, tak nevím, jestli na něj něco neleze. 😖 Teplotku nemá, z nosu mu taky neteče, tak nevím.

martinka79
16. pro 2008

No možná se něco usadilo dole v dých. systému. nějaké hleny, ale určitě to nic nebude vážného. ještě vyčkej a uvidíš zda se to nezlepší. 😉

martinka79
16. pro 2008

určitě mu na průduškách nechrčí viď.

anta
16. pro 2008

Včera, když poplakával v půl deváté večer, tak spal, ale děsně jakoby chrápal. Musím si ho poslechnout, jestli mu na průduškách nechrčí, vidíš Marti, jsi chytrá, mě to nenapadlo 😉 Samozřejmě dnes ho budu trochu sledovat a uvidím. Manža nás zase hnal k dr., tak jsem mu řekla, že nikam nepůjdu, aby něco nečapl v čekárně, když je zdravej, tedy jak doufám 😉

paolin
16. pro 2008

cauky holky! noc dost hruza. Adamek spinkal od 7-do desiti. pak to stalo za prdlacku. 2x kojeni, rano flaska. o pul seste se pokakal a hura si hrat. pak jecel cca hodinu-byl zahleneny, nechtel odsavat..ted spi a Vita se furt na neco vyptava. tyjo..ja bych tak spala! musime ven, nebo jsem jasna 😉 holky, tohle neni normalni, mit deti tak strasny nespavce ☹

martinka79
16. pro 2008

no klidně si ho poslechni když bude broukat a nebo ho budeš chovat to by jsi slyšela. není to etdy 100% ale pozná se aspoň něco.já byla u dr. zdálo se mi, že chrčí,ale na průduškách neměl nic.

martinka79
16. pro 2008

no Pavli to je šílené já měla Nikolku docela spavou jako šla spát večer brzy a v poledne spala,a le jinak ráno vstávala klidně o půl čtvrté šílené, ale zzvykneš si. jsme s tebou. 😉

martinka79
16. pro 2008

Jo holky já vám ani neřekla tu novinu máme dveře a dceře na terasu+ venkovní žaluzii akorát firma vůbec nenapsala o té slevě. myslíte mám je kontaktovat. jelikož od namontování do 14dnů máme doplatit ten zbytek peněz, al já jim je nechci dát když jsme 2měs čekala déle. ☹

anta
16. pro 2008

Ahoj Paol, my jsme taky s Tebou i s Honýšem, myslíme na Tebe moc 😉
No, Marti, já jako malá jsem dost trpěla na průdušky, měla jsem i oboustranný zápal plic a byla jsem i na pokraji bronchitidy, tak co kdyby malej náhodou chrčel, mám s ním jít k dr.? 😉

anta
16. pro 2008

Marti, tu firmu kontaktuj určitě, oni rádi zapomínají, jsou to potvory, člověk na ně musí být přísnej a jít po nich jak slepice po flusu (chichi) 😉

e.k.t
autor
16. pro 2008

Dobré ráno 🙂

anta
16. pro 2008

Dobré ranko, Evi. Tak co nové okuláry, dobrý? 😉

e.k.t
autor
16. pro 2008

tak Joli se plácá na dece, já mám opravený záchod, umyté nádobí jinak už více méně budu jen čekat na poštuuuu už by mi měly přijít objednané dárečky je to od 1. tak už by to mohlo být, jo a 22. mám mít hotové nové brýle 😉

e.k.t
autor
16. pro 2008

no Jani Joli taky sem tam pokašlává a dr mi řekla že to je reflexní, že se mezižeberní svaly učí správně pracovat a abych se neděsíla, nebo kýchání to je poprskaná půlka pokoje, zvlášť když krmím zeleninkou 😝

e.k.t
autor
16. pro 2008

Marti určitě se ozvi, kdo nic nežádá nic nedostane ☹

paolin
16. pro 2008

Marti, urcite je to nedodrzeni smlouvy. meli by byt nejake sankce, ne?
Vita taky vubec nespal a vstaval o pul paty. clovek si zvykne. akorat ja uz vlastne nespim 4 roky. to je drsny...normalne se alespon krapet dospim rano s Adou. ale to byva Vita ve skolce. tak teba zitra 😉

Mirek jel do Prahy. taky nevyspan. bojim se ☹

nic, pujdeme ven. Adam rve, kdyz do polozim, Vita knoura.

e.k.t
autor
16. pro 2008

Paolin to je náročné, už potřebujete oba vypnout nebo vás šlehne, ale ten Víteček mne opravdu zaráží, je to divné ☹

martinka79
16. pro 2008

Tak Pavli zvládni to. Já jim tedy asi zavolám nebo napíšu? mail Jani poraď?
Holky Mišák konečně usnul. Jani jestli nemá Honzík teplotu a nic ho netrápí tak bych nehcidla kapky mu můžeš dát sama koupíš cokoliv v lékárně na odkašlání mucosolvan 🙂

martinka79
16. pro 2008

No za dva roky už snad budeš Pavli spinkat celou noc. 🙂

anta
16. pro 2008

Paol - ty tam máš slušný očistec, to ti povím, já jsem občas taky nervní z toho našeho raubíře, ale kdyby mě serinkal nějak víc, tak sebou šlehnu a nevstanu 🙄 Jak to můžeš vydržet tohle masírování nervů? To znám dobře, mě Honýs (díky Evičce je to Honýs 😉 ) kňourá pokaždý, když ho položím, nevím, co to je, asi vyčůranost, že se chce nosit 🙂 . Ale Víťa už by mohl mít trochu rozum a neztěžovat ti to ještě víc. ☹

martinka79
16. pro 2008

No těžké soudit a hodnotit děti je to zvláštní, ale každé dítě je jiné. anše Nikolka byla hjolka do nepohody aje do teď nikdy s ní nebyly problémy od závislosti na matce až po poslouchání. teď už pubertálně něco vyvádí. Míša je zcela jiná sorta to jsem zvědavá jak to bude s ním. ☹

anta
16. pro 2008

Ale Paol, musím ti říct, že ti moc fandím, opravdu, myslím, že bych navrhla na "Ženu roku", jsi silná a my jsme pořád s Tebou 😉
Marti, nejdřív jim zavolej, uvidíš, jak se budou tvářit a případně jim napíšeme trochu ostřejší text, ju? 😉
Evi, budeš krásná paní Okulárová 😀 😉

paolin
16. pro 2008

holky, mne ten Vita taky neprijde normalni. bohuzel..kazda vec je s nim problem. nejspis s nim budu muset do rodinne poradny. tohle preci nejde ☹
moc dekuji za podporu! jsem dnes fakt down.

martinka79
16. pro 2008

PAvli jdu dio psych poradny uvidíš třeba to je banalita. já byla s Nikolkou moc spokojená v poradně vážně jen najdu nějakou dobrou a osvědčenou. 🙂 držím pěsti.
Jani díky zavolám tam.