Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
1. čer 2010

🙂 taky jsme včera chtěla koupit melouna,a le měli jen mega velké... 😝

e.k.t
autor
1. čer 2010

Joli to nechutná, ta jen banán a jablko ach jo ani jahody ne

martinka79
1. čer 2010

Evi zase ušetříš... 😀 😀

anta
1. čer 2010

Jé, Marti, my právě veliký milujeme 😀 😀
Evi, Honzík tedy papá všechno, jablíčka, hroznové víno, jahody, hlavně okurky a melouny, to je jeho 🙂 Jak píše Martinka, ušetříš, ono to není levné 😅
Teď mi dítě vytvrdlo, ani jsem to nečekala 😉

e.k.t
autor
1. čer 2010

no ono je zase hodně drahé kupovat multivitaminové přípravky

martinka79
1. čer 2010

no já velké taky miluji, ale v létě jinak je domů netáhnu a arději kupuji menší či rzpůlené nemám je kde skladovat... 😀 lednici věčně natřískanou. lidl teď hlísá melouny v akci... asi za 10kč.
jinak jahody jedině domácí.... už se na ně těšíme a jinak kupuji jen na sběrnici... ty obchodní ne,. jsou umělé a nemají vůbec chuť... max. do dortu... ale Míšovi ne. Míša jí podle toho co má za náladu. te´d frčí rajčata... a okurky.
pomeranče. se máš Mišák asi nepůjde spát jelikož pak večer nemůže zabrat když není minimálně řhodin venku.... a v tonmto počasí se neunaví doma... ☹

anta
1. čer 2010

No to je fakt, Evi, takže z bláta do louže.
No Honzík se včera v půl desátý večer vzbudil a plakal, tak jsme tam za ním s mm šli, ubezpečili jsme ho, že není sám a on pak klidně usnul, asi se mu zdálo něco ošklivýho, no a ráno zpíval už od půl šestý, takže únava byla zřejmá 😉

e.k.t
autor
1. čer 2010

no to je jasné že domácí jsou domácí, ale co už nadělám, zkouším aspoň něco, jestli se chytne, zeleninu většinou dojídám já, jahody Martin no a jinak zbytek přidávám do salátu nebo kaše, takže to dojídám zase já

anta
1. čer 2010

No já si nemám jahody kde pěstovat, takže jaksi pořizuji kupované, ale je fakt, že nejsou příliš ham

e.k.t
autor
1. čer 2010

tak já vyrážím na endokrinologii na kontrolu

anta
1. čer 2010

No Honza otevřel oči po 45 minutách, tak jsem ho uložila a on usnul, no a teď mi tady za oknem chlap mlátí do parapetu jako že ho sundá, jsou to rány jako kráva, to mám teda radost, to Honza asi dlouho spát nebude, chudák ☹

anta
1. čer 2010

Tak se mu to ještě nepodařilo, ale Honzovi je to evidentně jedno, spí jak dřevo, taky dobrý 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2010

tak já jsem zpět, kontrola dobrý jen jsem dostala malinko silnější hormony, ale jinak dobrý i tlak v normě

martinka79
1. čer 2010

Jani, Evi to jsné, že když není zbytí tak se holt nedá nic dělat a musí se potraviny kupovat. taky nepěstuji brambory a mrkev.... ale třeba porek, celer petržel se snažím a samo salát... ale teď můžu dříve jsems e snažila jezdit natrh pro čerstvé od místních lidiček, ale když je ta krize tak naši sedláci holt nemají šanci...
kdo ví co budou dětičky baštit ve školském zařízení...
Evi jak na kontrole. já tu měla kámošku na kávě a teď relaxuji u TV- Pů s Mišákem....

martinka79
1. čer 2010

jéééééééééé evi mě z odpovědí předběhla... 😀 Janoušku jak spinkal honzík...

anta
1. čer 2010

Kupodivu spinkal krásně, až mě to překvapilo. Jo a už jsme zazděný, to bylo vtipný, přišla za mnou paní a stěžovala si na to, že jí zazdili okno a nedali jí prostor proto, aby se rozhodla, zda chce nebo ne. Ráno se prý probudila a byla zazděná, já jsem jí řekla, že nám to nevadí, no ale dobrý bylo, že sotva jsem s ní domluvila, tak jsem mimoděk jukla na okno a zjistila jsem, že jsme taky už zazděný, takže dobrý 😀 😀 😀 Lidi děsně nadávají, já jsem teda naprdlá, protože nám bylo slíbeno, že nám satelit po dobu rekonstrukce půjde normálně, ale při stavění lešení nám s ním hnuli a už nejde 😝 😝 😝 Achjo. Jinak, vyhodili jsme myčku na nádobí, místo ní budu mít ukládací prostor, myčku jsem neměla v oumyslu vůbec používat, tak nám tady akorát pěkně překážela. 😉

martinka79
1. čer 2010

Jani ty tedy děláš renovace v domě, hele vyfot mi to okno dost mě to zajímá.... 😉 Honzíček je šikula...
no u nás pohoda, Nikola nemá úkol a Míša si čte...

e.k.t
autor
1. čer 2010

Tak mi právě Jolina nakopala žebra až jsem ji pleskla po prdce aby si to příště rozmyslela

martinka79
1. čer 2010

i ta potvůrka jedna

e.k.t
autor
1. čer 2010

no to teda ale jakou silou a ani stačí ani dost nepomohlo, tak jedna na stropě dozrála a spadla vzduchem chlazená

martinka79
1. čer 2010

však jo...

e.k.t
autor
1. čer 2010

za chvíli přišla maminko mazli mazli?

tak jsem ji samozřejmě pomazlinkovala

martinka79
1. čer 2010

míša se taky tulíkuje..

e.k.t
autor
1. čer 2010

teď sleduje mouové a to tak že velmi soustředěně, a do toho z ničeho nic začala zpívat hali beli

martinka79
1. čer 2010

u nás pohoda po svačioně pohádkách čtených a hra pexesa a azse hra se sestrou s míčem..

e.k.t
autor
1. čer 2010

no u nás se opět přečet méďa Ťapík a nějaké básničky a večer budou ještě asi 3-4 kratinké pohádky na každý den jedna

anta
1. čer 2010

Tak já to vyblejsknu, to víš, Marti, ta myčka tady byla zbytečná a pro mě je to další úložný prostor, panč mám kuchyňku jak prdýlku 🙂 To okno vyfotím a pak hodím fotku, ale my si necháme normálně ty žaluzie, jen se s nimi nebude muset hýbat, vypadá to normálně jako okno, jen se kouká do zdi. Jeden vlastník bytu se hodlá soudit, pokud mu to okno zadělají, to je fakt bordel 😀 😀 😀
Teda Joli to ale přehnala teda, to bych jí teda taky jednu plácla, to se nedělá, to je fuj. Ale je dobře, že se ti, Evi, omluvila aspoň tím pomazlínkováním, Honzík se mi za takovéto podobné kousky omlouvá pusinou 😉

e.k.t
autor
1. čer 2010

No horší je že nevím kde to vzala, u nás se nehrubí jen na prdelku občas a ještě jen zlehýnka vzduchem ochladit, no snad dá pokoj, jako že chytá moje vulgarismy to je holt už zase jiná písnička, jako kluk by to šlo, ale jako holka - to bude problém

martinka79
1. čer 2010

no to já neberu jako nějaké nísilí děti prostě testují kolik rodič vydrží mě naštěstí děti neštuchají ani nebouchají... 😀 😀 ale znáte to co není může být....

anta
1. čer 2010

No, Marti, on to člověk nebere jako násilí dětí, ale jsou věci, které si fakt dovolit nemohou a pokud to člověk nezarazí včas, tak pak se ty maminy asi diví, že je dítě kope do kolen a milé tatínky do k..í 😀 😀 😀