Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
2. čer 2010

Jani, kdy přesně už si nepamatuju 😀 Adam zatím pořád tatákuje, Vítek už rok dva máma máma 😀
Marti, s těma hračkama je to u nás stejné...jen asi trochu v menším rozsahu, když máme ty dva kluky.
Adam je dnes nějaký divný. apatický, neřve, nelítá...hraje si, v kočáře seděl..no chápete to? 😀

anta
2. čer 2010

Pavli, třeba šel Adámek do sebe anebo ti to dá ještě sežrat 😀 😀 😀 Když já si připadám jako když klukovi vyloženě vadím 😝 Achjo, musím to přehodnotit 🙂

paolin
2. čer 2010

Jani, Mirek taky říkal, že šel do sebe. Já jsem tedy pro variantu dvě 😀
Honzíkovi nevadíš. máte nejspíš ponorku. chce to nějaké návštěvy, děti a tak. přeci jen...co pořád s náma, že 😀

martinka79
2. čer 2010

Jani jasně jak píše Pavčaklid neber si to tak..., hele jako vadit dítěti začneš až budeš vyslovovat věty... máš toto, kam jdeš, co děláš, a tisíc dotazů naprosto stupidních... 😀
Pavli šel do sebe adámek tak to se psychicky chystá na dovolenou... 😉 😉

e.k.t
autor
2. čer 2010

Jen aby naše zlatíčka pochopily co nejdřív že hysterčením nic nedosáhnou, Jolina po návratu z obchodu v chodbě předvedla už doslova amok, první pomoc když uklidňování nepomáhalo byl cákanec ledové vody do xichtu, dále po chvíli následoval studený mokrý ručník a nakonec jsem šla demonstrativně poučtět sprchu, to už i náš amočák pochopil že je opravdu zle a začala se uklidňovat, ba dokonce si několikrát řekla o mokrý ručník na hlavu a posléze ještě i na obličej. Uf uf ale na prdinu nedostala, na to už bylo pozdě, už to muselo jít jinak

paolin
2. čer 2010

Evi, maskr teda 😨

anta
2. čer 2010

No on se totiž ve mně ukrývá trošku strach jak to tady zvládnu příští týden bez táty a Honzík to asi ze mě cítí a já si připadám jako ta nejhorší máma na světě, holky, kam já na to chodím? No nakopat do prdky bych se teda měla 😀 😀 😀 Ale víte, co je nejhorší? Že já si jako nejhorší máma připadám, mám pocit, že snad klukovi nerozumím bo co, ve všem se děsně hrabu a pak se zahrabu akorát tak v depkách, což mě pak mrzí a je to škoda 😖
Evi, Jolinka je chytrá, že raději ukazuje, že chce ručník a ne sprchu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. čer 2010

No ona sprchu totiž těžce nesnáší, mytí hlavy je morovka u nás vždy, jinak vodu miluje

anta
2. čer 2010

Honzík sprchu taky nemusí, nikdy jsem ho sprchou ale nemusela uklidňovat, tak nevím, ale mytí hlavy je taky pro něj asi nepříjemný. Takže nesprchuji, jen hlavičku otírám žínkou 🙂

e.k.t
autor
2. čer 2010

no Joli se právě kvůli ekzému musí nakonec přesprchnout čistou vodou, takže tu pětiminutovku řevu nějak vydržíme, stejně se uklidní hned na pračce když vidí kartáček na zuby a hlavně tu pastu

paolin
2. čer 2010

Jani, to je taky možný, že jsi nervozní a on to cítí. hele neboj! to bude dobrý! zvládneš to. asi bych si domluvila hodně návštěv, abyste nebyli doma.
jak se cítíš úplně chápu. mám totiž stejný pocity. ale já si vůbec nemyslím, že bys něco nezvládala nebo bylas špatná máma. naopak je Honzík moc a moc šikovný a když si vezmeš, že je o dva měsíce mladší, než naši mrňousci, tak zvládá stejný věci! jste šikulky oba. a moc. vůbec o sobě nepochybuj! hele, kdy že jede ten váš tatin pá?

martinka79
2. čer 2010

Evi, tak to byla zase super hyssterie, no naštěsrtí jste to obě ustály... Joli je taka čertík...
My se tedy sprchujeme a dokonce jsem šílená matka naučila Mišáka do sprcháče a a šup s ním pod sprchu.. jako večer místo koupání. ze začátku nechtěl, ale nakonec se poddal. v bazénu taky musí do sprchy... 😀 , vadí mu to, ale do očí je to cíťa... Nikolka byla kačena se vším.... 😉

Jani nervozita stoupáa Honzík to ví, ale ty to ustojíš stejně jsi většinou celé dny sama doma s malým... TM chodí až kolem 17-18hod domů. tak to se neboj...
zvládneš to a hlásí i prima počasko... 😉 😉 😉

HOnzíka máš zmáklého a vychovaného a ty se plácáš na suchu.. hele nakonec to bude prima... kolik dnů bude pryč?

e.k.t
autor
2. čer 2010

Marti no bylo to něco dosud nevídaného, jestli teď po druhých narozeninách přitvrdila či co, ale já se jen tak nevzdám, Joli je býk s blížencem ale já jsem kozoroh a ten se nevzdává ani když už to vypadá beznadějně

martinka79
2. čer 2010

Evi... vydrž holka. jdu si uvařit kávu kdo se přidá??? 😉

e.k.t
autor
2. čer 2010

já si dala latte machiato a asi si nechám udělat ještě cortado

martinka79
2. čer 2010

jééééé jen si dej. se těším na ten váš přístroj... až vás někdy přepadnu s dětmi. 😀

martinka79
2. čer 2010

jdu naházet nějaké fotečky a potom upeču buchtu...

paolin
2. čer 2010

já už jsem dokafíčkovala 🙂 mám už Vítka doma, tak i dopracovala. s dodavatelem je to fakt na dlouhý lokte 🙄

martinka79
2. čer 2010

Pav li ty jsi rychlovka jsi musela v tom lijáku ven s adámkem tě lituji...
to já sousedce vždy malého pohlídám...
no jsi šikulka šikovná.

e.k.t
autor
2. čer 2010

jj Marti už se těším, jinak u nás pruhina hysterická už chrní jako medvěd Brumla a ťapík dohromady

anta
2. čer 2010

Holky, děkuji vám za podporu, něco takového jsem přesně chtěla slyšet 😀 😀 😀 MM jede pryč v pondělí a vrací se ve středu. Honzík naštěstí spinká celou noc bez probouzení, takže vlastně moc krásně 🙂 U nás už taky prší, je to hnus fialovej 😒 Jo, Joli se nedá, Evi jsem taky kozoroh a stejně jako ty se NEDÁM 🙂

martinka79
2. čer 2010

jupíííííííííí evi uspáno, Janča je s náladou zase nad nulou a blíží se k teplotám léta...
dala jsme dvě fotečky jdu pokračovat.

e.k.t
autor
2. čer 2010

Jasně že se Jani nevzdáme a

prcci to poznají jaké to je,
když maminy ser nedají

martinka79
2. čer 2010

já se někdy vzdávám a utíkám pryč...
😀

martinka79
2. čer 2010

tak fotečky dodány a zase můžu fotit jen nemám fotky z oslavy narozenin má je švagrová tak je musím z ní vytáhnout. 😀

anta
2. čer 2010

Evi, to je dobře, že to prcci poznají, zač je koho loket, to je třeba dát znát včas, panč jinak by nám skákali po hlavách a to bych si teda fakt nepřála 🙂 🙂 🙂

anta
2. čer 2010

Tak Honzík už je v pohodě, dal mi hubinu na usmířenou, jsem mu řekla, že stačí jen na tvář a on chtěl na pusku, to bylo hezký 😀

e.k.t
autor
2. čer 2010

No uvidíme co přinese čas

martinka79
2. čer 2010

Jani to je milééééé

e.k.t
autor
2. čer 2010

Jani ta byla sladká že?