Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
9. čer 2010

Evi, na mladý prďte, ví kulový, co je to život. Já se přiznám, že na každýho se..me 🙂 🙂 🙂 MM je doma, do práce jde příští pondělí a je to moc fajn. U Honzíka se střídáme v pohodě a Honzík se i ke mně před tatínkem chová velmi pěkně, je vidět, že to nešidím a věnuju se mu, jak to jde. Mám bezva období, najednou se vše v dobré obrací a já mám pocit,že jsme s mm nej rodiče na celým světě 😀 😀 😀

martinka79
9. čer 2010

Jani.. 😀 😀 😀 mě bavíš... 😀 😀 😀
to je prima číst.
no tak jdu zdobit ty perníčky čusík nebo se u toho pose... mám jich asi 160.

e.k.t
autor
9. čer 2010

Jani to je super, že se konečně veselíte, ono někdy to tak přijde, ale tady jsou jen bojovnice, co je všechno naše trápení proti nemoci Monči, moc na ni myslím a snažím se posílat energii, vím že to funguje a pomáhá, mne jste taky držely nad vodou když bylo ouvej

martinka79
10. čer 2010

čusík holky krásné ráno.na mOnčo myslím každý den 😉 snad jí to za nás všechny pomáhá...
Jinak dnes peklo vedro a už asi za chvilku vyrazíme ven... máme vše uklizené-.. jak jinak máma se nastartovala jako motorová myš a měla to šup šup...

anta
10. čer 2010

Ahoj holčinky, včera jsem Monice zrovna psala SMS, ale zatím neodpověděla, tak snad dneska jí to vyjde. Taky na ní myslím a občas se jí ozvu, aby věděla, že není sama 😉
Marti, jsem ráda, že tě bavím 😀 😀 😀

anta
10. čer 2010

Tak nábytek už máme v obýváku v krabicích, je toho cca 18 ks, takže máme menší byteček 😉

martinka79
10. čer 2010

Jan, jsi hodná holka... a si piš s tebou se nenudím... 😀 😀 😀
vykoupáno papáme a hurá do hajan.
U Janoušů se bude kutit Pat a Mat na scénu... 😝

martinka79
10. čer 2010

Míša nespí, přišel dolů as trikem a říká Maminko oblíct. a chtěl se koukat na Pů... a tak tu leží u pohádky, taky dobrý... Já vařím játra na přírodno a buchtu...

anta
10. čer 2010

Tak tatíček už vybaluje nábytek dobytek příbytek, už si málem ukopl palec, takže je to Pat či Mat? 😀 😀

martinka79
10. čer 2010

Jani je to šikula... 😀 já heldám a plánuji výlety pro děti mám dvě mini zoo a dALŠÍ A DLAŠÍ...

e.k.t
autor
10. čer 2010

tak my se společně dusíme, já peru peru a bléééé

Joli než polední spánek tak raději nočník a dokonce si přinesla vařečku že chce na zadek, no šli jsme do kolen oba dva

e.k.t
autor
10. čer 2010

Joli dns trhá rekord, celé odpledne jen v jedom oblečení, teda zatím, uvidíme jak to zvládne večer, až bude unavená

e.k.t
autor
10. čer 2010

tak zvládla to bez havárky a už se nechala doprovodit do pelíšku, tak jsem zvědavá 😉

anta
10. čer 2010

Tak holčinky, stůl je postaven! 🙂 Psala Monča, že měla jít na 4. dávku chemo, ale nešla, neb jsem jí ten nádor zmenšil, to by mohlo být na lepší cestě 😉 Vaneska je prý divoška, včera si rozflákala kolena, jak lítala, ale jinak dobrý 🙂 🙂

e.k.t
autor
10. čer 2010

Jé to je dobře že začíná reagovat, tak posíláme moc moc moc energie, to je momentálně asi to nejvíc potřebné, Moni drž se máme tě ádi a myslíme na tebe 😉

martinka79
11. čer 2010

krásné ráno, tam my včera koupání koupání.. a večer já s Nikol na trenink. Jinak Janča pracuje s Manžou jak o život rtoi bude žužo.,..
Evi u vás takové změny super...
MOnča to snad vše krásně zvládne a Vanes ji dělá jen jen RADOST.

paolin
11. čer 2010

ahoj holky! já honem na skok. valíme k Mudr a pak pojedeme na Vysočinu. potřebuji vypadnout a myslím, že i chlapečkům lesy udělají dobře. tak se tu mějte moc prima 🙂
super, že je s Mončou líp!
Jani, ty hoď foto, ty kutilko 🙂
Marti, kamoška neregovala? 😉
Evi, ty vůbec nejsi špatná máma, že pracuješ. naopak chceš rodině dát jen to nelepší! sociální vazby v rodině jsou taky důležité. myslím, že babičkování je jen ku prospěchu dítěte - pokud se ovšem babičkovat dá, že 🙂 a hlavně si rodič odfrkne a věnuje se dítěti zase na 100%. narozdíl o neustálého kontatku..člověk odpadá, co si budeme povídat 😉

martinka79
11. čer 2010

Pavli čekám co napíše ahned ti to písni na mail nebo k večeru zavloám s Mišákova mobilu. neboj myslím na to. jen je kamarádfksa moc vytížená... služby a tak... ☹

martinka79
11. čer 2010

jo vysočina vám pomůže všem a rostou houby... 🙂

martinka79
11. čer 2010

Míša truní a jedna novinka nejenže se koupe ve velkém bazéně... ale začal sám chodit venku čůrat a taky na záchodě to zvládá na stojáka... a sám si pinďu drží. to je sranda. včera si vzal venku takový kelímek a do něju čůral jednou rukou držel kelímek druhpu pinďu.. a nakonec to vylil.... žádná ozdravná kůra se nekonala 😀 😀 😀

jak vám jedí drobci...?mě nic moc obědy moc nechce jen pár lžiček spíše jogurky y suchá chleba

anta
11. čer 2010

Ahoj holčinky, no Honzík taky moc papat nechce, spíš ovoce, občas polévku, ale jen tu šťávu, žádný nudličky a tak, jako normální jídlo vcelku dost odmítá, no ale přiznejme si, že my dospělí toho taky moc nespořádáme😀 Včera Honzík začal říkat "ale", říká to jako aue 😀 😀 😀 Je moc hodný, myslím, že mu to horko dává taky dost zabrat 😒
Teda, Marti, závist, já nějak nemám odvahu ho tady nechat lítat s holým pimpilínem a prdkou, bojím se, že si neřekne, že chce "tuat", ale asi to teda dneska zkusím, jen jestli si řekne. Mišák je teda fakt šikulka, chválím 😉

anta
11. čer 2010

Jak nám dělají tu rekonstrukci, tak máme polystyren všude, musíme mít otevřená okna, jinak bychom tady asi chcípli, občas to vyluxuju, ale je mi jasný, že je to boj s větrnými mlýny a že se toho budeme teda zbavovat doooost dlouho. Dnes mm vyrobí komodičku, to jsou vám návody jak na stavění eifelovky, fakt. Než to člověk pochopí a obzvlášť chlap, tak to trvááááá 😀 😀 😀

martinka79
11. čer 2010

Jani, hele on si Honzík taky zvykne, sousedka nechtěla tak jsem začala dovykat jejich ťuldu srpnovýho já a jak čurá na trávu s Míšou... doma se počůrá,a le snad na to časem dojede. 😀 uvidíš jak budeš mít chu´t tak šup nato... 😀 😀
díky za pochvalu v tomto je fakt šikula a mluvení je taky Ok... řekne už vše, ale né čistě...ja jaké plodné věty... 😀 😀 😀

martinka79
11. čer 2010

Jani bych to vidělay, že to zvládnedš postavit ty. čti návod a Tm ať pracuje manuálně... 😀 držím pěsti ve stavbě+ a tím polyst.. to musí být hnus, ale vydrž holka to se zvládne...

anta
11. čer 2010

Tak, Marti, ten polystyren neřeším, vysavač mám v pohotovosti a tradá, už to jede 😉

martinka79
11. čer 2010

jj to si dovedu představit já bych šílela jsme moc cimprdflich,a le asi bych to taky udejchala...

anta
11. čer 2010

Je fakt, že mám jednou za čtvrt hodiny "službu" a už to fučí 😀 Co mám taky dělat, dítě hodný, manžel se baví při stavění nábytku a maminka je na ocet 😀

martinka79
11. čer 2010

maminka na ocet a kyselo? to je blbé... ale když si projedešs luxem tak je to prima.... 😀 😀 😀 já jsme na ocet taky Míša tu má návštěvu

anta
11. čer 2010

Tak dítě spí, komoda skoro hotová, no jde to tady jak na drátkách, ale z čeho mám teda největší radost, je, že začal foukat pěkný vítr, hurááááá 🙂

anta
11. čer 2010

Marti, to že jsem na ocet, neznamená, že se tvářím jako kyselá prdka, naopak, jsem ráda, že taky můžu odpočívat, je to fajn, kdy se mi tohle nicnedělání zase naskytne. Honzík už si zařídil stoleček, tj. už má autíčka v šuplíku a ve skříňce. Až to bude hotový, tak to určo vyfotím a ukážu a pochlubím se 🙂