Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. pro 2008

On normálně kaká obden, ale nějak to z něj dneska nejde a nejde, kurňa, tož to se na to juknu zblízka a vyčistím mu kukátko😀 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

Marti že by pomoz mu? 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

Jani u nás vede meruňková přesnídávka nebo šťáva

anta
16. pro 2008

A to už Honýs může? 😉

anta
16. pro 2008

Zase nám tady vržou nad hlavou nábytkem, já ty lidi tady snad zabiju! 😠 😠 To jsou rány jako bejk!

anta
16. pro 2008

Holčušky, tak se mi pro manžu zadařilo sehnat dárasa. Koupila jsem mu krásný holicí strojek, to bude zase keců, že utrácím, 😅 já bych se tím strojkem sama holila, jak je pěknej 😀 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

jo může, šťávičku ředím 1díl š a 2 díly vody a hlavně trochu ohřát 😀

anta
16. pro 2008

Tak já se juknu v obchodě a pořídím mu to. Už mi to štve, jak neustále řeším to jeho trávení. Zaráží mě, že mi hodinu po papání pokaždý blinká 😕

e.k.t
autor
16. pro 2008

Jani to je všude stejný, já to řeším o měsíc dýl nez ty, tak můžu poradit 😉

anta
16. pro 2008

Tak malej se vykakal, prošťouchla jsem ho pro jistotu, aby nebyl moc zacpaný a to bylo teda ho... hohó 😀 😀

e.k.t
autor
16. pro 2008

teda lumpík 😅

anta
16. pro 2008

😀 😀 Víš, jak se mu pekelně ulevilo a mně vlastně taky? 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2008

no než aby to tlačilo 😀 😀 to pak jednomu ani nechutná 😅

kamca.mazda
16. pro 2008

Marti aby jsi víc neprovolala než bude ta sleva 😀

kamca.mazda
16. pro 2008

Jani může i přesnídavky i šťávičky jsou od čtyř měsíců. A jak mu pomáháš?

anta
16. pro 2008

Já jsem byla teď venku s malým. Pomáhám tím, že na něj volám "Honýšu do toho do toho" 😀 😀 😀 Ba ne, vážně, používám rektální trubičku, když to nejde 😉

kamca.mazda
16. pro 2008

aha tak tu mám taky ale použila jsem ji jenom párkrát když byla menší a nemohla prdět, teď už ne aby si na to nezvykla.

kamca.mazda
16. pro 2008

Koukala jsem Vám zase na fotečky Honzula ale krásně sedí.
A Jolanka je podobná mamince.

e.k.t
autor
16. pro 2008

kami díky já bych řekla že není na nikoho protože je nádherná 😀 😀 😀

anta
16. pro 2008

Už vydrží skoro pět minut, heč 😀 😀
Za chvíli se vrátí manža, tak budu mít s PC utrum 😉 Přeji Vám všem klidný večer a bezbolestné spaní 🙂

anta
16. pro 2008

Joli je opravdu krásná princezna, fakt se mi moc líbí 😉 Má kukáky veliký a vůbec je to takový krásný drobeček k sežrání a ňuchňání 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2008

asi právě proto že je to takový drobeček 😉

kamca.mazda
16. pro 2008

Nene je fakt podobná tobě teda mi tak alespoň připadá může být přece krásná po tobě všechny ženský mají svou krásu. 😵

anta
16. pro 2008

Holky, malej má teplotku 37 stupňů, co s tím mám dělat? Mám zítra jít k doktorce raději?

e.k.t
autor
16. pro 2008

Jani dej hodně pít třeba čajíček nebo odvar z fenyklu kmínu a heřmánku a meduňku, zkrátka co máš doma a uvidíš ráno, myslím že bude v pohodě

anta
16. pro 2008

Dávám čajíček dnes celý den, tak jo, uvidím, jak to bude. Má dneska celý den teplé ručičky a vůbec se mi nějak od rána nezdá 😉 Díky moc 😉

e.k.t
autor
16. pro 2008

ráno uvidíš, Joli je některý den taky celá teplá dnes má ten jakosvetr co jsem zkoušela, ale je pravda že asi je příjemný a heje 😉

paolin
16. pro 2008

cauky holky! docitat vas nejak nestiham.
nakonec jsme vyrazili ven a tam se vsichni docela srovnali. doma jsem se s Vitou v klidu najedl, zatim co Adam spinkal. pak si kluci krasne hrali a sli jsme vsichni hodku spat. odpo jsme byli venku pres dve hodky, potkali jsme kamosku s detmi, tak to bylo prijemne. Mirek prijel o pul sedme a ted uspava Adamka. Vita pujde tak za hodku. uf! nakonec jsme meli prima den, tak mam zase na chvili pripomenuti, ze nic neni tak horky 😉

e.k.t
autor
16. pro 2008

Pavli to je super zprávička 😉

kamca.mazda
16. pro 2008

Pavli to je fajn holky přeju krásnou noc jdu už spinkat Amy se pořád nějak kroutí hrůza. ☹