Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. čer 2010

Marti, to jsi popletla, to nejsou sedmimílové botičky, to jsou křečové žíly 😀 😀 😀
No, četla jsem tu tvoji litanii, věřím, že to teda není dvakrát příjemné, ale já si myslím, že vy všichni jste fajn lidi a určitě to Nikolce ulehčíte svým stále stejným přístupem a hlavně tím, že se s vámi cítí bezpečně. Když ti budou docházet síly, máš nás, i když já ti asi moc neporadím a říkám ti rovnou, že doufám, že se s něčím takovým neshledám v Honýsově případě 😉

martinka79
17. čer 2010

Jani, taky ti to přeji... ovšem kdo ví jakou bude mít pova¨hua jak bude zvládat kolektiv dětí viď.... jsem zvědavá jak se s tím popere Michal...

martinka79
17. čer 2010

Pavli je fakt moc fajn a to že nás takto rezebrala je pro mě dobré.... díky za síly, pomalu to vše vstříbávám anakonec budu sůpokojená se zaltíčkěšm co mám doma.... hodná spolehlivá, a já jsme důsledná... 😀 křečáčky jéééééééééé to mám taky na nožkách...

anta
17. čer 2010

Marti, četla jsem to ještě jednou 😀 Nemyslím si, že by tam převládaly zas tak negativní vlastnosti, Nikolka je šikovná a je holt vyspělejší rozumově než její vrstevníci. Co já si pamatuju, tak já se vždy pohybovala v kolektivních mladších lidí, pak už mě to začalo vadit a začala jsem vyhledávat starší 😀 😀 😀 Tuším, že taky nejsem zcela v pořádku, co se psychologie týče, no a poprala jsem se se světem, protože mi nic jiného nezbývalo 😉 No Honzík mi někdy přijde jako ťunťa a že si nechá všechno taky líbit, to bude tím, že my s MM jsme takoví poctiví blbci, tak to asi zdědil 😅 😅 😅 😅

anta
17. čer 2010

Křečky mám už i v hlavě, jak mě naprdli, idioti 😀 😀 😀

martinka79
17. čer 2010

Jani křečkys z halyv vyžeň ven... my vaříme s Mišákem karbenátky květákové...
no Míša je negický a temperasmentí jako njikolka byla, el to víš z takto nevinné dušičky se vypracuje zcela něco jiného díky okolnímu světu...
Nikolka byla holka dos věta vše zvládáala krásně... až škola ji ji změnila...
nO NENÍ TAM NEGATVINÍCH věcí moc, ale i tak to je zlváštní kdo nezažil rozobr vl. dítěte tak nepochopí... u sebe je to trochu jinačí.... 😉s tím se srovnáváme lépe...

anta
17. čer 2010

Marti, upřímně, zažít nechci, i když si samozřejmě uvědomuji, že co není, může být. Hlavně Nikolka byla ještě do toho všechno šikanovaná, tak to člověku a obzvlášť takhle malému nepřidá, to jí taky mohlo tzv. dorazit, chudinku 😒

martinka79
17. čer 2010

Jani, jako neovlivníme postižení dítěte a různé nemoci(zvětší části) tak neovlivníme ty to věci... ☹ ale popkud je rodina jak má být tak to snad půjde.
Nikolka prý bude mít v životě více práce, ale to má žiuvot krásný plný lásky harmonie... a jakou má prá představivost ... to se jen tak nevidí a to je tak veselá, což prá některé lidi ani nezažijí.... 😀

martinka79
17. čer 2010

být u psychologa je docela normální, na tom nevidím nic zvláštního... 😉 spíš to dokáže spoustě lidem pomoci jak vychovávat dět a nahlížet na dané problémy, já bych to dala jakou jednu z povinných věcí před vstupem do školy... jelikož když vidím některé matky tak bych brečela či zabíjela... podle situac,. ani sami nemají své děti zmáklé.... a neví co cítí... a takový to rozbor osobnosti by jim snad pomohl a nahodil je... nebo ne...
asi pokud je máma roura tak jí nepomůže ani svěcená voda.... 😀 😝

paolin
17. čer 2010

Marti, tak vidíš! má vlastně štěstí, oproti jiným lidem. jako introvert to bude mít s ostatními těžší, ale pořád si myslím, že když bude mít kolem lidi, co ji mají opravdu rádi, tak to nebude problém. mám jednoho takovýho doma 😉 vyrazit z něj to, co mu leží v žaludku, je nadlidský úkol 😉
Jani, Vítek je taky ten typ "ativního blbce" 😀 pro všechny všechno a neřeší zpětnou vazbu 😉
Marti, docela se tedy školy začínám bát, když čtu, co píšeš..

paolin
17. čer 2010

Marti, to s těma matkama na palicu je vidět už i v MŠ. myslím tedy ty opravdu "lajdavé" maminy. ne trubky, jako jsem já 😀

paolin
17. čer 2010

my máme taky květák 🙂 a pečeme jahůdkovou buchtu. mám těch jahod nějak příliš, budu muset udělat i knedle.

martinka79
17. čer 2010

neboj se 😀 to nemá odstrašovat... ono vypadá děsně, ale to se udejchá... 😉 😉 😉 😉

martinka79
17. čer 2010

knedle máme abuchtu asi udělám jakou jsi dělala pošli recept.

martinka79
17. čer 2010

pádím smažit...

martinka79
17. čer 2010

nebo to dám do trouby to bude lepší...

paolin
17. čer 2010

Marti, klasický táč. uvidíme..

martinka79
17. čer 2010

aha
no já přemýšlím co upéct...

anta
17. čer 2010

Marti, pozor, návštěvu u psychologa rozhodně nevnímám jako něco negativního, naopak si myslím to, co ty, že by to spoustě maminek mohlo taky otevřít oči. Já bych občas psychologa přeskočila a šla bych rovnou k Chocholouškovi 😀 😀 😀 😀 Spíš člověka mrzí to, že toho malýho človíčka trápí takový věci, který ani dospělý nezná, víš? 😉 Myslím si, že nepatřím do skupiny maminek, které se nedokáží vcítít do pocitů malýho prďoly, naštěstí 😉

martinka79
17. čer 2010

no já si myslím, že spíš maminkám připadá banílůní některé věci a něbo je ani jako problém nevnímají... no ona taky tak uspěchaná doba... 🙂
já se domnívala, že psychologa nepovažuješ za prožití, ale ale jako slyšet od duobrého diagnostiku svého dítka je fakt maso... a´t to je pozitivní nebo negativní... 😀

martinka79
17. čer 2010

odpoledne budem hlídat sousedovic prdelína

martinka79
17. čer 2010

jé to bude mazec až nám prdelíni vyrostou do školních let... a kluci jak to budou zvládat paní učitelky... 😝

martinka79
17. čer 2010

Jani ty svého Honzíka máš v pohodě, jsi skvělá mamina holky taky

e.k.t
autor
17. čer 2010

tak dítě u babi, auto u mm v práci, šéfové prý ani moc neprudili, koupená dálniční známka a za ni jsem na sebe pyšná, 12:36 jsme dojeli do Pardubic a vyběhla jsem na poštu, koupila 10ti denní známku a poklusem zpět na vlak a 12:44 jsem odjížděla, odměnou mi byl super oběd Taj - Mahal z kuřecích kousků a řecký salát. Před chvílí jsem se doploužila domů, ještě jsem koupila kočce stelivo. a vůůůbec se mi nechce, no dám bleskovou sprchu a převlíknu se do mundůru a šupem na nádro a na noční, pc si beru s sebou, tak večer dočtu, bude - li co

martinka79
17. čer 2010

Evi ty jsi šikulka... a tak večer ve službě si to užij.,..

martinka79
17. čer 2010

J á pleju záhon kytek to je opruz... ☹ mě to neba ale venku je krásně....

anta
17. čer 2010

Holčinky, tak vám posílám na koukandu to naše okno bez okna, jak tomu říkám a tu zarážku 😉

e.k.t
autor
17. čer 2010

večeřím a při té chvíli čumím do netu

Jani moooc pěkná postelnice

ale ty trubky od topení to je fakt zlý sen 😝

anta
17. čer 2010

Honzík byl dnes velmi šikovný, když jsme jeli busem, tak chtěl pořád vystupovat a to bylo "plyč plyč" a sedla si vedle nás a Honzík si s ní teda dost kvalitně pokecal 😀 😀 😀