Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
1. srp 2010

Jani třeba ti Honzík už nebude spávat 🙂 ale lepší bude, když jo , že 🙂 chvilka tichááá 🙂 já doufám, že Ladík bude spávat aspoň do 4 let 😀 😀 😀
a teď když ani neuspáváme tak je to bomba 🙂 chodí v těch 12.00 a pak 20.00, kočár už leží na chodbě a sedá na něj prách, tak se Ladík ťapáním asi víc unaví a proto asi bez prostestu sám usíná 😀

many
1. srp 2010

tak jsme si sama povykládala a mizím 🙂 třeba na vás zachvíli narazím 🙂 pěknou neděli všem 🙂

anta
1. srp 2010

Ahojky, Míša se na nás přišla podívat. 😉 To víš, holky tu nejsou a je tady nějak vymeteno až smutno, už aby byla drbárna jak má být, už se těším 😉 Ale holčinám to přeji, že si dovolují 🙂 Taky mě napadlo, že by to Honzík mohl s těmi plínkami udělat stejně jako s tím dudlíkem, dát je krakonošovi, pořád do něj hudlám, ale zatím bez výsledku. Je to stydlín 🙂

e.k.t
autor
1. srp 2010

Jani dovolují a pak budou dělovat zážitky a to bude frkot 😉

My se dohodli že příští rok pojedeme s Joli na týden na Lipno 😉

monkia.pv
1. srp 2010

ahoj holky ja vas tu pravidelne ctu,ale nejak neni nalada a vlastne ani tak nejak co psat!U nas nic moc noveho neni!Vaneska je na dudinkovi zavysla a bud eho mit nejspis do 18 let 😀 ,nastesti pliny uz dlouho nema jen na nocni spani-to jsme se jeste nenaucili nejak 😖 .Ale verim ze to casem prijde!Ted jsem sama doma nebot si malou vzala mamka a manza jel do Nemecka na ligu a prijede az v noci!Tak si jdu uvarit kaficko a v klidu si ho vypiju aspon jednou 🙂

monkia.pv
1. srp 2010

jo jinak teda Jani Vaneska uz mi obcas taky nechce spavat po obede!Minuly tyden dokonce 3x nespala!

many
1. srp 2010

ahojky holky 🙂
Evi na Lipno taky chceme jednou jet 🙂 je tam krásně 🙂
no nás čeká už za 14 dní Vranov, tak se taky moc moc těšímě 🙂 a pak má tatin ještě týden dovču, tak uvidíme podle korunek, co zbyde 😀 a valili bysme do kempu Suchý pod stan 🙂 a taky podle počáska 🙂 no a zítra jedeme do zoo, tak se taky nemůžeme dočkat, jen se modlím, ať Ladík k tomu nachlazení nechytne teploty :-/ myslím, že to má od zubů :-/ naštěstí teda kucká jen málo, zato v noci to byla síla a teď mu dávám přes den jitrocelový sirup a vypadá, že pomáhá a rýma, ta mu pěkně teče 🙂
Jani s plínkama to neva, však je ještě času, on na to příjde sám a Vaneska s dudlíkem taky 🙂

many
1. srp 2010

holky, chystám se na Ozzyho 😀 tatínek mi koupil tuničku 🙂

many
1. srp 2010

holky a vy jste už někde byly s rodinkama nebo se teprve chystáte a nebo letos nejedete

many
1. srp 2010

nikdo nikde 🙂 tak jdu kuchtit 🙂 dostali jsme chuť na cuketový bramboráčky 😀 nechte si teda dařit a možná se tu navečer ještě ukážu, tatin má zkoušku s novou kapelkou, tak uvidím co s Ladíkem vymyslíme 🙂 a kdyžtak juknu, zatím páá

monkia.pv
1. srp 2010

no my letos zatim nikam nejedeme!Mozna az na podzim nekam do tepla,ale to se uvidi az podle vsech vysledku atd. Zatim nic neplanujeme!Jak delas cuketovy bramboracky?Normalne jak normalni bramboraky?

many
1. srp 2010

jéé Mončo, držím pěstičky, ať vše dobře dopadne
jo,jo už je máme v sobě, dělám je tak půl na půl 😉 půl brambor, půl cuket 🙂 je to fakt mňamka 🙂 se po nich zaprášilo, ještě se stavil kámoš, tak nám pomohl, dělala jsem hromadu 😀

many
1. srp 2010

jsou takový lehčí s tou cuketou 🙂 víc jich sníš 😀

monkia.pv
1. srp 2010

tak to musim zkusit!Ja delam bramboraky s kysanym zelim a taky jsou dobry! 😉 Jenom se po nic trosku prdi 😀

paolin
1. srp 2010

ahoj holky! jdu jen pozdravit. dnes jsem se vrátili, peru už třetí pračku a ještě jedna čeká 😀 jinak dovča dobrá. tři dny bylo 10stupňů a pršelo..pak tři dny kolem 20 a pak dva dny lilo. mezitím měl Adam dva dny střevní chřipku, ale naštěstí to nikdo jiný nechytl, jen já jsem v noci rozdýchávala blitíčko. v sobotu jsme plynule přešli k našim na chatu a to kvůli pěkné předpovědi. v sobotu jsme si dokonce zahráli místní tradiní volejbalový turnájek a bylo to moc supr! takže až na tu šílenou kosu, Adamovy histerické scény první dva dny a pár dní, než si děti zvykly to bylo OK 😀 a teď hurá do hokny. já tedy možná pojedu zpět na Vysočinu. naši by nás vzali! jinak maminka jak vyměněná. dokonce i v sobotu přes dva zápasy hlídala chlapečky! no zíráme..
Martinka se ještě koupačkuje?
Mončo, no a jak ti je? nového asi nevíš nic, co?
Míši, pěkné tričenko 😉
Jani, na dudýna nespěchej. Honzík je šikula, on tě zase překvapí 😉
Evi, ty bys měla mít chvíli pracovní klid?

e.k.t
autor
1. srp 2010

pavli byl asi dva dny a teď mám dnes noc v út a st den ve čt noc a v so volno a od neděle další maraton 😀 😀 volno nevolno bude týden skoro na konci srpna a dovolená od 4.do 19 září, ale jen já, mm bude v ráci tak nevím jestli něco s Joli sama podniknu 😉

CUKETOVÝ BRAMBORÁKY MŇAM DĚLÁVÁM JE TAKY, ALE JEN Z CUKET

se zelím je taky děláme a někdy ze starého chleba taky dobré 😀 hlavně nešetřit s česnekem

anta
1. srp 2010

Jé, vy se tu slejzáte jak švábi na pivo, moc vás tu vítám.
Míšo, sluší ti to, jsi hezká holčina, hlavně Ládík vedle tebe je fotogenický 😀 😀
Pavli, na dudýna nespěchám, 14 dní jsme bez něj, hovoří se zde o plínách 😅
Dnes Honzík opět nespal, uáááááá. Což o to, ale on pak na mě pořád visí a k tátovi nenene, byla jsem s ním i venku, zatímco si taťulda doma válel šunky 😖 No co, od pondělí má dovču, tak snad si to taky vyžere, stále je statečný, tak uvidíme, kdy ho to přejde 😀 . Ve středu jedeme za Valinou, to bude prdel a přetvářka najednou 😀 😀 😀
Honzík je pěkná drbna ukecaná, vážně ten kecá pořáááááááááááááááááád a je mu krásně rozumět!
Ahoj Moni, tak vy taky nespíte? To jsou radosti, viď? 😀

e.k.t
autor
1. srp 2010

Tak u nás se zase po obídku většinou spí ale musí být oběd nejpozději o půl dvanácté, za to díky bsabičce, ta bere všechny vnučky stejně, tak Joli pochopila že nebude výjimka a já se snažím i doma ten režim udržet

anta
1. srp 2010

Evi, závist 😉 Honzík na mě loudil, že chce v 17 hodin "pinkat", já mu dám! Tak jsem řekla, že nene. 😉

paolin
1. srp 2010

eeee..Jani...jsem to zvojtila - myslela jsem plíny 😀

e.k.t
autor
1. srp 2010

no aspoň na něco ty babičky jsou dobréé hi hi hi ale tahle se durdila, když jsem jí minulý týdsen dávala kuny na dovolenou a že to má za pomoc a k svátku a narozeninám no řečí plno 😝

anta
2. srp 2010

Evi, jak které babičky, jak které. Ty naše nejsou jaksi dobré na nic 😉 Dneska Honzík hudlal od půl šestý, na to, že to včera vůbec nezabořil, má teda kurňa výdrž, ale já už moc ne. Upřednostňuje mě před tatínkem, jako by tatínek ani nebyl, mám já tohle zapotřebí? Půjdeme udělat nájezd na nějaké bazárky, abych Honzovi koupila trička, protože jsou mu všechna nějaká malá či co. Neprotáhne je přes hlavu, což je problém 😀 😀

anta
2. srp 2010

Holky, tak dnes jsem Honzíkovi poprvé navlékla slipečky, lítal v nich třičtvrtě hodiny, jednou nahlásil, že chce "tůlat", tak jsme šli rovnou na záchod a nic, no a potom to asi za 10 minut pustil v děcáku 😀 😀 😀 Ale i tak mi udělal radost 🙂

many
3. srp 2010

ahojky holky 🙂
tak včera nám zoo vyšla a bylo suprově, zatím nejkrásnější zoo co jsme viděli 🙂 fakt bomba a rádi tam zase pojedeme 😀 jdu si pro kávičku a jdu vás dočíst 🙂
jinak v zoo jsem Ladíkovi našla další pětečku co se mu klube 🙂 téééda tak až se to bude prodírat pořádně, tak snad to bude v poho :-/ akorátm mám hrůzu ať nás třeba na dovče nechytnou horečky ☹

many
3. srp 2010

Jani , Ladík ze začátku když jsem zkoušela na doma slipečky, tak to taky nepomohlo, jako by zapomněl , že je má a myslí, že má plínu a vyčůrá se do nich, tak jsem to pak dělala raději, tak aby lítal nahej a naučil se to a slipy jsem pak dala až později, bych kecala jestli za týden nebo 14 dní 😒 to neřeknu přesně

Pavli teda počasí vám moc nepřálo ☹ ....... ale tak hlavně, že jste si to užili 🙂 taky máme z počasí hrůzu, přinejhorším budem furt někde ve sklípku 😀

many
3. srp 2010

néé si dělám srandu, ale je tam místnost i pro děti na hraní,.... a kdyžtak výlety někam dovnitř, ale snad počasí výjde, i kdyby nebylo na koupání, hlavně pršet by nemuselo no

many
3. srp 2010

tak nikdo nikde 🙂 dodělám polívku Laďouškovi a zase juknu 🙂

many
3. srp 2010

spinkáte 😉
já už mám polívku uvařenou, vychládne, nahážu zbytek na mražák 🙂 dělám nádobí a pak se budeme válet 🙂 nevím nevím, hlásili, že má být na Moravě 27 stupňů , ale jaksi se to kaboní,... :-/ tak uvidíme, jestli se půjdeme pak projít nebo nee
a kdypak se Marťa vrací 😉

anta
3. srp 2010

Ahoj Míšo, my tak spinkáme, my jo. Hudlal zase od půl šestý, takže tady spaní fakt nehrozí 😅

many
3. srp 2010

no Ladík dnes překvapil 🙂 vstávali jsme až v 6.45 😀 jinak taky většinou kolem té 6 🙂
měla jsem tu mamku, tak jsme kecaly a kecaly 😀
už u nás leze sluníčko, furt se rozmýšlím, jestli jít teď ven nebo až po obídku až se vyspinká 🙂