Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
17. pro 2008

tak jdu šmejdit jinam,mějte se pěkně,papa

gaba3
17. pro 2008

many ahoj, díky 🙂 jen jsem sem bohužel namrkla, jdu dělat honem obídek a pak musíme k dr. do poradny..... tak zatím papa

anta
17. pro 2008

Tak malej spal dohromady asi třičtvrtě hodiny, bléééééééé 😝 😀 To je děs běs to jeho občasný nespaní 😉

martinka79
17. pro 2008

jsem tu míšák spinká venká já nasraná na tu firmu od okne. holky sleva 2613kč za čekání 60dnů.

martinka79
17. pro 2008

Jani budu ti psát mail. už jdu na něj.

martinka79
17. pro 2008

Gabi elfíky znám to Miluje nIkolka už loni s nima šílela jak blázen pořád se tomu směje. moc pěkné. 😀 😀 😀

anta
17. pro 2008

Dobře, Marti, klidně piš, poradím. Dala jsem malýho do postele a co myslíte? Nespí, nemůže chudák usnout, občas ho nosím až do jeho usnutí, ale teď se mi to ne a nedaří 😔 Venku je fakt hnusácky, tak tam ani nepolezu 😉

martinka79
17. pro 2008

no u nás neprší a docela to jde Mišák chrupe za domem. 🙂

martinka79
17. pro 2008

tak odesláno. 🙂

anta
17. pro 2008

Marti, napsala jsem ti též 😉

martinka79
17. pro 2008

děkuji jdu se kouknout. přišla už Nikolka MIšák chrupe venku začíná pršet a já nemám pláštěnku.

anta
17. pro 2008

Nevím, co s malým, nemůže usnout a já nevím, jak ho uspat chudáka malýho. 😔

martinka79
17. pro 2008

zatím mi nic nedošlo

anta
17. pro 2008

Tak to je zvláštní, tak to zkusím ještě jednou 😉

anta
17. pro 2008

Dala jsem ti to Marti do IP 😉

martinka79
17. pro 2008

je už to mám promiň čekla mail. 🙂

anta
17. pro 2008

V poho, já ti posílala i maila i do IP, pro jistotu, závidím ti, že ti Mišák spí, to moje zvíře ne a ne zabrat 😝 😀

paolin
17. pro 2008

tak my uz jsme zpet.
ahoj Manyyy a Gabii! skoda, snad vas chytnu priste 😉
Jani, tak snad uz Honzik zabral!
Marti, je to mizerie. nejak podle zakona jsou sankce 0,1%, coz je vysmech! my to meli pri rekonstrukci taky 😒 ta prodleva je naprosto silena! snad z nich neco vymlatis!

Adamek spinka, Vita ma kouzelnou skolku. jdu se honem najist. mam zase motaky, jak psavala Many 🙂 Mirek z Plzne vyrazil o pul ctvrte, tak dorazi nejak po sedme. kluky vzhuru uz asi nestihne. jinak jsem neodolala a koupila Vitovi k vanocum pejska. plysoveho, ale vypada, jak zivy 🙂

anta
17. pro 2008

Bohužel, spal jen 10 minut, dneska mu to spaní kupodivu nějak nejde, i když je spavé počasí, tak snad zítra bude líp. Musím na jeho obranu říci, že i tak je usměvavý a nijak extra nepláče, jenže já jsem se s ním dneska tahala nejméně 4 hodiny v naději, že usne a ono nic, jsem ztrhaná tělesně jak mula 😒 😀 Ale jak vidíte, beru to s humorem 😀 😀 😀

paolin
17. pro 2008

Jani, to je super, ze te humor neopousti 😉 zase bude spinkat krasne v noci 😉
grilovala jsem koleno a jak jsem mazala za Adou, tak jsem ho trochu spalila ☹

anta
17. pro 2008

Ádu nebo koleno? 😀 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

to spíš to koleno Jani 😅

anta
17. pro 2008

😀 😀 😀 😉

martinka79
17. pro 2008

holky já byla na besídce, Michálek spí pěkně v kočárku nádherně a v postýlce jak se mu chce přes den. 😉

paolin
17. pro 2008

Jani 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

tak já dolepila linecké opilou kávou 😀 😀

anta
17. pro 2008

😀 😀 To já jen tak, musím si dělat legraci, jinak bych se brzy zbláznila 🙂 Holky, co já jsem za trubku, chtěla jsem si dnes dát za odměnu slivovici a úplně jsem na to zapomněla. Před spaním si jí nedám, to bych špatně usínala 😉
Evi, ham ham 😉

e.k.t
autor
17. pro 2008

No MM pomalu plakal že musí do práce, a prý to mám schovat nebo to sežereeee 😀 😀 😀

paolin
17. pro 2008

Eviii, doufam, ze jsi to stihla schovat 😉 Adamek uz chrni, Vita se chysta. a Mirek uz je doma. uf. mam slibenou masaz 😉 tento tyden je zatim velmi ukrutny. dru, jak mezek 😀 😝

e.k.t
autor
17. pro 2008

No MM šel na noc tak to nezbaští páč už je to v piksli a neprůhlednééé 😀 😀 😀