Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. srp 2010

Jani je to, ale dobrodruh no co naděláš... bu´d ráda, že je od tebe dále a nenavštěvuje tě denně...
segře tvé gratuluji...
Pavli ty jsi nezmar... ale dobrý aspoň budem mít co měnit s tebou... 😀 nestíhačko jedna. my terve vaříme byli jsme dlouho venku...

Jani naho´d recept ... bra.mbor nebo je to i s tím masem???

alianka
12. srp 2010

holky vratily jsme se s Valus z hriste a to teda byl mazec. byla s nama kamoska s holcickou 1,5 roku - Terezkou. Valus najednou chytla zachvat vzteku, na pisku ji nic nechtela pujcit, jen rvala a vztekala se, ze nic nepujci a neda a vriskala ze jsem myslela ze se propadnu, fakt. Pritom ta Terezka je takova mila holcicka, bylo mi to lito. No neda se nic delat, asi to jsou takova obdobi, ale tohle mne fakt docela drti.
Jani a to jsou obe jako Tvoje segry? ta tehule i ta druha jo? mam v tom jaksi zmatek 🙂

martinka79
12. srp 2010

@alianka taky jsem toto zažila naštěstí ne na hřišti, ale na vlastní zahradě...

alianka
12. srp 2010

Marti s Misou nebo Nikolkou?

anta
12. srp 2010

Marti, uvařila jsem brambory ve vodě zvlášť. Maso jsem vařila v dalším hrnci. Nevím, kdo je dobrodruh, myslíš ségru Valinovou? Ne to není dobrodruh, je drzá a hraje si na paničku a uráží každého kolem sebe, nikoho nemá ráda a nikdo evidentně nemá rád jí. Horší je, že jí nemají rádi ani sourozenci, takže jednou to vidím na to, že se spojíme proti ní a bude mít po srandě a po urážkách, zůstane sama 😉
Ali, ano jsou to obě moje ségry. Jsem z 5 dětí, mám ještě dva bráchy, takže jsme taková bleší rodinka Hujerů 😀

martinka79
12. srp 2010

@anta No to chování je dost divné taková snad nebyla vždy.... 😝

@alianka Mišák Nikolka se nikdy nevztekla to bylo dítě do nepohody, zato teď nafukuje čumes.... 😠 a to soptím jááááááá.

martinka79
12. srp 2010

byli jsme na treninku a já samo u kamarádky kadeřnice takže jsme zase neodolatelná 😀 a jen jsem vystoupiala na benzině hned se chlapy otáčeli... 😕 a to jsem měla pracovní oděv... 😀 😀 😀

anta
12. srp 2010

Marti, bohužel byla, já myslela, že se s dítětem zlepší, ale není tomu tak 😝
Ty musíš být kóča, já chci takýýýýýýýýýýýýýý 😉

anta
12. srp 2010

Ona se totiž za nás jako za rodinu (mámu, tátu a sourozence) strašně stydí, vždy se styděla ☹ Její manžel je na ní už naprdnutej kvůli tomu bordelu. I brácha mi říkal, že snad ani doma nejedí, že ani s holkou nechodí ven, což odůvodnila tím, že jí vadí, že na ní lidi "divně" koukají, tak já nevím. Toho, že asi moc nejedí, jsem si všimla i já, když mají o jídelní stůl opřené jízdní kolo! V ledničce žádné jídlo navařené taky neměla, no to musí být. Možná by potřebovala psychologickou pomoc, jenže jak ji k tomu dokopat 😕 Samozřejmě, že mi to lhostejné není, ale ona námi jako rodinou prostě opovrhuje 😝 😝 😝 Marti, říkám ti upřímně, ty by jsi se v tom jejím bytě zbohnila už mezi dveřmi 😀 😀 😀 Už jsem našla i odborný název pro toto bordelářství "messies", tak se můžeš juknout na netu. Možná by tě to jako vystudovanou psycholožku zajímalo? 😉

paolin
12. srp 2010

ahoj holky! tak jsem přišla z volišu. bylo to fajn. chlapečci si pohráli na písku a apk šupajdili s tátou domů.
zítra jdeme k zubajdě 😝 a pak k mamce na přespání a pak do práce. mám to od ní 10minut, tak je to fajn. Adam se na babi stal závislák. jakmile někam vyrážíme, bere si svoje mašinky a žšššš - že jedeme za babi. děda mu totiž stavěl vláček. tak zítra se mu to bude líbit. zubařku máme na nádraží - oknem z čekárny vidíme na vláčky a pak za tou babi 🙂
Jani, ta tvá ségra by fakt potřebovala pomoc nebo co..
Marti, hoď foto 😉

martinka79
12. srp 2010

jj hodím zítra se vyfotím... te´d už jsem taková rozevlátá...
Jani díky za info kouknu,. no asi bych jí fakt pomohla.. co její M. nebyla by s ním řeč??? 🙂

martinka79
13. srp 2010

krásné ráno maminy dnes prdelín vstal dříve než normoš a to u nás je pod mrakem, ale co nadělám.. 😝

paolin
13. srp 2010

u nás zatím sluníčko. chystáme se k zubajdě. ať máte prima den!

martinka79
13. srp 2010

PAvli u vás bude ještě zítra slunce a v sobotu slunce, až v neděli či pondělí přijdou mraky... u nás už dnes. ☹ držím pěsti u zubáka.

anta
13. srp 2010

Ahoj holčinky, pěkně vás zdravíme. Honzík včera druhý den za sebou nespal, uááááááá, taky je to na jeho chování znát 😉
Marti, v tom manželovi Valinový ségry je trochu problém, že jeho postoj vůči ségře je takový poněkud ignorantní, moc se nezajímá a ještě Lenku před každým dost shazuje, takže je to takový celý na pytel.
Tady je taky zataženo. 😉

martinka79
13. srp 2010

Jani, aha tak to je blbé... no asi se v tom bude muset plácat sama... 😝
myslíte, že jsme brutus když chci začít s Nikolkou malé opáčko do školy a samo jí to dát i na dovču...,
v chorvatsku jsme trenovali násobilku, ale te´d chci nejen psaní, ale nauči jí komplet hodiny 😝 a 😝 😝 😝 samo sčítání a odčítání do 100 topakovat... 😉 netváří se nadšeně.-..

anta
13. srp 2010

Marti, není to brutus, jen ať se učí a ty si to taky oživíš, dá se to dělat zábavnou formou, třeba např. "tady si sedni a koukej počítat" 😀 😀 😀

martinka79
13. srp 2010

Jani zábavnou formu aplikuje, ale občas se to vyhrotí a je z toho řev a pláč. 😀 😝

anta
13. srp 2010

Nikolka taky umí plakat ještě? Anebo pláčeš ty? 😀 😀

martinka79
13. srp 2010

tak na vzájem já řvu a ona pláče pak já pláču a ona řve.. 🙂

e.k.t
autor
13. srp 2010

tak zatím jen na skok, úplně hotovo, nejdřív noc plná vášní 😝 😖 Joli nespala já byla po denní unavená a mm měl noc, ráno hromadně k dr Joli na ko před dovčou u našich, pobyt povolen, pak k dr na alergo pro kapky pro Joli, to byla rychlovka a nakonec ještě k OL my s mm, nejdříve on, protože co kdyby mi zdrhl, byl to na něj podfuk a habaďura, ale co, dostal atb, s tím že PN není nezbytná, ale přeléčení ano, zdá se že to byl n áš bacilonosič 😝
Než jsme asle do Pardubáic dojeli tak Joli hodila kosu a já jí holt musela koupit komplet nové oblečení takže tepláky 300 a triko 100 😠
no pak do jiného obchodu na veliký nákup no 3000 tam zůstaly ach jo, no ale nemůžeme k našim přijít s prázdnýma rukama a navíc má brácha dnes narozediny 😉
nakonec mm jel s Joli vlakem a pak se vrátí, a zítra pojedeme spolu s věcma pro naše a Joli a cestou zpět do Ikea a bude postel matrace a noční stolek, možná i nějaká dekorace, tak uvidím 😉
Jdu na noc, večer se snad ještě ukážu

anta
13. srp 2010

No Evi, to je teda, vy taky nemáte chvíli pokoj, to je mi vás až líto, jaké komplikace máte. Tak ať se TM pěkně přeléčí bacilonosič jeden 😉 Honzík si dneska sám řekl o slipy a také, že chce sedět na záchodě, tak jsme tam seděli 3x a nakonec jsme moč odhodili v obýváku na koberec 😀 Koupila jsem mu židličku, pak dodám fotečky, kterak si na ní pěkně hoví 😉

anta
13. srp 2010

Jo a už si umí sám říci o pomoc, když sesedá z motorky tak zavolá "pomoc pomoc" 😀 😀 Dnes řekl větu "táta neni tady", to mě překvapil teda! 😉

e.k.t
autor
13. srp 2010

Jani vidíš jak se rozkecává, počkej až začne mami jdi pryč a podobně 😀 😀

anta
13. srp 2010

Evi, tak mu ji ale jednu cinknu až si ucinkne 😀 😀 . Já mu dám odhánět mamičku svoji rodnou 😀 😉

e.k.t
autor
13. srp 2010

hi hi hi, nebo mu řekneš tak jdi ty a on poslechne 😀

anta
13. srp 2010

Evi, právě toho se vyvaruju, abych fakt neodtáhl třeba ve třech letech 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. srp 2010

no právě, Joli takto zalezla do ložnice a já jí byla šumák, totál ignorace

anta
14. srp 2010

Ahoj holčinky, včera jsem pořídila Honzíkovi novou židličku, jednu má v pokoji a neustále si ji tahal do obýváku, tak jsem mu koupila tzv. obývákovou, tak se podívejte, jak si jí Honzík pěkně umí užívat 🙂 Na druhé fotce vypadá jak lumpík 😉

alianka
14. srp 2010

Jani Honzik je sibal a moc mu to tam slusi 🙂 ja prave "uspavam" Valus. dela binec v postylce a povida si u toho basnicky a zpiva 🙂 tak jsem zvedava kdy usne.... ale ja to ted neresim a davam si kafe, pac by me z toho jinak....