Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

alianka
14. srp 2010

Holky Valus dneska bude spat poprvy u babicky. povedu ji tam az se vyspi a zustane pres noc, tak jsem zvedava. mame vecer parbicku 🙂 nemuzu se dockat hlavne na tu noc, konecne se SNAD vyspim bez brzkeho ranniho budicku.

anta
14. srp 2010

Ali, u nás se již občas nespí přes den, takže závidím 😉

alianka
14. srp 2010

jee narazila jsem na netu na supr stranku, kuknete: http://www.lepeeto.cz/cs/

anta
14. srp 2010

To je super, líbí se mi dětské motivy na zeď. Honzík nějakých pár má, aby ty zdi neměl tak holé 🙂

alianka
14. srp 2010

Jani, u nas se spat pres den musi, i kdybych mela dat drevenou narkozu 😀 te chvilkove oazy klidu se neminim vzdat 😉

anta
14. srp 2010

Ali, to jsem si myslela taky, ale aby každý den chodil spát se šíleným řevem, to prostě ne, nemám sílu ho ukládat 3 hodiny, to snad chápeš 😀 😀

anta
14. srp 2010

Tak dneska jsme vážně nespali. Dala jsem si do albíčka pár nových fotek, chcete-li se zasmáti, stačí to jen otevříti 😉

e.k.t
autor
14. srp 2010

ahojky, konečně doma a mám dost, hned po noční js me vyrazili ale je postýlka a matrace a noční stolek a dekorace, tak bych to ve čtvrtek - jediný den volna ráda dala do kupy, když tu Joli není, ta bude koukat

e.k.t
autor
15. srp 2010

Dobré ráno, tak už začínám likvidovat uložené věci v budoucím dětským koutku, a už jsem zpocená jako vrata od chlíva. fujky, ale teď jsem dala léky a že se množí fůůůj a až slehnou tak zase trochu a potom nějaký kus chleba s něčím a zase něco popojedu, ještě k tomu peru, že se na to nevyse.. 😀

anta
15. srp 2010

Dobré ranko, holčinky.
Teda Evi, ty jsi pilná fčelička, to tě teda chválím. Já vařím, klucí jsou venku, Honzíka asi bolí zoubky, pořád si ňoume pusu, chudák. Teď dávají Spalovače mrtvol, tak to mám puštěný, takový optimistický je to 😀 😀

e.k.t
autor
15. srp 2010

Jani no co mi zbývá, je to tu teďe skoro jako u tvé ségry, protože jsem tam měla skládací postýlku naplněnou různýma oblečeníma a zásoby plínek a pak různé drobnodsti co jsem jen zašila aby nebyly vidět, zato teď vidět jsou a já to musím nějak udělat, chjooo to bude maso, ale mám na to hlavně dnešek, no a pak se uvidí

e.k.t
autor
15. srp 2010

jupíííí podařilo se mi napresovat komodu mezi jídelní lavici a obývákovou stěu, přes to že tam chybí 3mm 😀

anta
15. srp 2010

Jenže Evi, tady je rozdíl v tom, že ségra Valinová doma nic nedělá a válí si šunky prakticky celý den a ani snad nevaří 😉 To jsi dobrá, že jsi to tam narvala za všech sil 😀 😀

e.k.t
autor
15. srp 2010

no já jsem bordelář od malička, ale snažím se jak se dá

e.k.t
autor
15. srp 2010

😀 tak sešroubovaná postel i noční stolek, ještě dolepit ty dekorece a hotovo, ted ještě sehnat ruce na uklizení té spouště 😝 😉

anta
15. srp 2010

Evi, dobrý, ty už i šroubuješ postele, ju? Tak to jsi frajerka 😉 . Já vyhnala chlapy pryč, ten Honza je taaaaaak ukecanej, že mi jde z něj hlava kolem, už spojuje slova, začíná vážně říkat věty, ale stejně uáááááááá, zase nespal, takže je s ním vážně co dočinění 😝 😀 Tak jsem aspoň vytřela, ale jsem fakt unavená. To se teda nechci vidět, až zítra mm půjde do práce. Je nějakej otrávenej, asi z těch Honzíkových keců 😀 😀 😀 Ale myslím, že to půjde stejně trošku líp. Když je mm otrávenej, tak to nestojí za nic, otráví mě taky a pak to tady vypadá teda! 😀

paolin
15. srp 2010

ahoj holky! Evi, ty jsi ale šikula! pošli pak foto 😉
Jani, to je nářez bez spaní...to začal Honzík nespávat dost brzo. ale neboj, za chvíli se srovná a už nebude takový protivák.
tak čtu, že Alenka má doma taky pěknou dračici! Ali, aspoň nejsem sama. u nás to stejné, v bledě modré doslova 😀 😉

jinak nic nového. včera jsme byli lehce v lese a našli jsme i houby - kozáky a tak. tak měli kluci houbovku a polívku a ani jsem je neotrávila 😀 dnes jsme šli juknout do obory na prasátka a cestou taky nějaká ta houba byla, dokonce i bedla a praváčky. lidí tedy, jak..páč tu byla přes víkend Velká cena. zítra Mirek frčí do Banské Bystrice, tak se vrátí až někdy na večer. nějak se mi chce někam na chvíli chlapečky dát, ale to nehrozí. potřebovala bych krapet samoty 😉

paolin
15. srp 2010

jo Alča je poprvé bez Valinky! jak jste to zvládly holky?

anta
15. srp 2010

Pavli, můžeš juknout do albíčka ke mně, ať se pobavíš 😉

e.k.t
autor
15. srp 2010

tak teď ty fotečky 😉

paolin
15. srp 2010

Jani, jukala jsem včera 🙂 máte prima hřiště!
Evi, tak šupky dupky 😉
kluci jsou divocí, až hrůza. a my s Mirkem ucaprtaní 😀

anta
15. srp 2010

Pavli, Honzík je taky divoch, lítá po ulici a řve jako indián, já ho nechávám, řvou i jiný děti, tak co by neřvalo to naše 😀

e.k.t
autor
15. srp 2010

tak druhý pokus

e.k.t
autor
15. srp 2010

hurá povedlo sše, mezi tím jsme byli na večeři, po zásluze 😉

paolin
16. srp 2010

dobré ránko!
Evi, to vypadá parádněěě! 🙂

anta
16. srp 2010

Dobré ranko. Dneska mi začíná služba, mm šel do práce 😉
Evi, i já chválím, moc pěkné, vážně, jsi šikulka 🙂

alianka
16. srp 2010

Dobre ranko, Evi Ty jsi borka, mas to opravdu krasne! co na to Joli? 🙂
Paol uplne chapu, ze potrebujes chvili samoty. Je to des kdyz Ti nema kdo pohlidat, ja mam velke stesti, ze mam tchyni s tchanem 100 metru odsud (coz mi zprvu takova vyhoda neprisla, ale ted to ocenuju 😉 ).
Jinak holky vikend super, Valus byla u babi naprosto spokojena, usnula a spala uplne v pohode a byla prej moc hodna. Takze to mame nacvicene a doufam ze toho budeme moct obcas vyuzit 🙂 A akce byla paradni, konecne jsem zas zaparila, meli jsme i karaoke a byla s tim mega sranda, prisli jsme domu skoro ve 3 rano 😎 akorat jsem vcera mela trosku problem s hlasivkami (a to jsem musela odpoledne jeste skolit, to bylo docela trapeni).

anta
16. srp 2010

Ahojky, byli jsme venku. Honzík hezky pozdravil sousedku, nejdřív řekl "dobrý den" a při loučení řekl "čau" 😀 😀

martinka79
16. srp 2010

ahojky holky moje. tak net. už jede.. bouchl nám do domu blesk a něco spálil či co naštěstí jen net....
já se dnes činila mám vygruntováno a navoněno dole... v domě vše... 😀 děti sjou totiž na dovolené tak jsme po letech zase sama.... to ne nádhera.
o víkendu jsme také zapařilia došli domů podobně jako Ali... jen nebylo karaoke, ale kulečník a to byla přča... zajela jsme si na vysočinu a potkávala lidi do se mnou pařili před více jak 10lety to byla srnada já je nepoznala... ale sestra mě zasvětila kdo to je... koho jsem nepozdravila holt měl smůlu asi jsem ho nepoznala... 😀

Jo děti a dovolené prý luxus ubytování i spračkou ammina si to emůže vynachválit. Míša je prý šííííleně hodný a vychovanýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 prý se zezovouvá už předmístní hospůdkou a žene se do dětského koutku. chodí si sám na mošt domácí.... 😀 to bude mít dědeček mega účet na konci dovolené, jelikož se vše platí až při odjezdu..jinak tam mají kravičky, které shánějí na pastvu a zpět. Míša si hraje na honáka. Nikolka zase na Koňáka jezdí denně ka koních, a prasata to jsou jeich druzí kamarádi.... jinak tam zvířátek dalších moc... Mohu je doporučit.
farma hedecko.... super ubytování co ammina psala. fotečky dodám až přijedou domů...
Pavli snad si odpočineš na dovolené...
Evi tedy moc pěkné....a co, že modrá?? líbí se mi písni do IP o tom krtkovi??? kde jsi to sehnala??
Janičko nezoufej, že Honzulák nespí.. a na židličce je fakt klasa.... super kluk. co to je za židličku???
jdu kukat na fotečky. 😉

martinka79
16. srp 2010

ahojky holky moje. tak net. už jede.. bouchl nám do domu blesk a něco spálil či co naštěstí jen net....
já se dnes činila mám vygruntováno a navoněno dole... v domě vše... 😀 děti sjou totiž na dovolené tak jsme po letech zase sama.... to ne nádhera.
o víkendu jsme také zapařilia došli domů podobně jako Ali... jen nebylo karaoke, ale kulečník a to byla přča... zajela jsme si na vysočinu a potkávala lidi do se mnou pařili před více jak 10lety to byla srnada já je nepoznala... ale sestra mě zasvětila kdo to je... koho jsem nepozdravila holt měl smůlu asi jsem ho nepoznala... 😀

Jo děti a dovolené prý luxus ubytování i spračkou ammina si to emůže vynachválit. Míša je prý šííííleně hodný a vychovanýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 prý se zezovouvá už předmístní hospůdkou a žene se do dětského koutku. chodí si sám na mošt domácí.... 😀 to bude mít dědeček mega účet na konci dovolené, jelikož se vše platí až při odjezdu..jinak tam mají kravičky, které shánějí na pastvu a zpět. Míša si hraje na honáka. Nikolka zase na Koňáka jezdí denně ka koních, a prasata to jsou jeich druzí kamarádi.... jinak tam zvířátek dalších moc... Mohu je doporučit.
farma hedecko.... super ubytování co ammina psala. fotečky dodám až přijedou domů...
Pavli snad si odpočineš na dovolené...
Evi tedy moc pěkné....a co, že modrá?? líbí se mi písni do IP o tom krtkovi??? kde jsi to sehnala??
Janičko nezoufej, že Honzulák nespí.. a na židličce je fakt klasa.... super kluk. co to je za židličku???
jdu kukat na fotečky. 😉

martinka79
16. srp 2010

promiňte mi dvakrát jsme to dávat nechtěla... 😠