Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. srp 2010

takto málo jsem měla poprvé, tak jsem se taky trochu divila 😝

právě mám léky ráno, ty jsem zhltla ale na najedení už nebyl čas 😠

e.k.t
autor
23. srp 2010

dobrý hodinu po obědě 8,3 ta to je víc než norma, ale je to bezpečnější než kdyby bylo málo 😉

anta
23. srp 2010

Tak aspoň že tak 😉 Honzík doteď opět neusnul, začala jsem brát vitamínky, protože beru tu antikoncepci a cítím se taková pořád unavená, tak jsem ščórala na internetu a zjistila jsem, že antikoncepce člověku ubírá vitamíny v těle, hlavně B12 a kyselinu listovou a z toho pak vzniká ta únava, tak jsem se rozhodla, že se do sebe po dvou letech pustím 😀 😀 Chci být fit, protože jsem na kluka pomalu sama i o víkendech a opravdu mi to občas ubírá dost sil, tak snad to bude dobré, držím si palce 😀 😀 😀 Mohla bych i po té B12 trochu přibrat, ale to se uvidí 😀 😀

anta
23. srp 2010

Tak holčinky, dnes jsem zjistila, že Honzulákovi rostou 2 pětky najednou, pomoooooooc! Já jsem v pohodě, ale manža z něj má vážně depky 😉 Pozdravuje vás Many, jsou na dovče, tak si jistě užívají pohodičky, přejme jim to 😉

martinka79
23. srp 2010

čus holky, nějak nebvyla čas. nikolka odjela s babi na vysočinu...Já se nějaK PLESKÁM ..
Ráni na odběry podorbnosti zítra ráno krátce nenašla žílu tak rejpla s jehlou a bylo posvícení, všzde krve jako z prasete... Míša statečně držel potom se vyčůral do zkumavky a hurá na poslech a pak si kouúpit časopis...
Fakt třída. Potom doma snídaně a pak dvouhodni¨váý pochod... porcházka návrat domů obše hurá do hajan s novým časákem a spánešk přiošel i já si dala dvacet...
já stihla posbírat prádlo a vyplet a zasadit další květiny a pak ukldit garáž a dílnu a učit Míšu zpívat jezdit na traktoru... te´d vegetujeme před spaním... animáček. 🙂

anta
23. srp 2010

Míša je tedy frajer, to se musí nechat, obdivuju ho 😉 My s Honzíkem zpíváme i na ulici a dneska jsme papali travičku, chtěl ji ochutnat, tak jsme se napásli oba a on že ještě a ještě, no tak jsem mu natrhala na cestu a bylo 😀 😀 Viděli jsme živého krásného králíčka, Honzík z něj byl nadšený a mně by se taky líbil na smetaně, ale to by se jeho majiteli asi nelíbilo 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. srp 2010

Marti šikulínek, Joli ječela i kvůli naslouchátku a špachtli do pusiny

noční se vleče, ale taky uteče 😀

postel akonec slaví úspěch hurráááá 😀 😀

Jani řežu se tu smíííchem 😉

martinka79
24. srp 2010

@anta Jani mě taky na smětaně či na víně je králíček milejší, alew to by byl průser, Honzík je šikula..
my dnes jedem pro výlsdeky a zítra s nimi do nemocnice a ve čtvrtek to vypukne já práce a Míša operace.. 😒

@e.k.t postýlka je krásná a malá v ní je kouzelná.... 🙂

anta
24. srp 2010

Jé, Marti, to vás čeká zase trápeníčko, viď? Ale Mišák je fakt velký šikula, toho bych se nebála, i když samozřejmě věřím, že to je nepříjemný 😉 Jsem dyžtak na telefonu pořád, tak není problém mi zavolat a vypovídat se z trápení, snad aspoň trošku pozdvihnu na duši 😉

anta
24. srp 2010

No Honzík teda slušně fajruje, jak mu rostou ty dvě pětky najednou, tak to je síla. Chudák malej, je mi ho fakt líto. Mišák už má všechny zuby?
Sousedův synek už měl zuby v roce a půl 😀

martinka79
24. srp 2010

@anta Já vím díky ti...
nejhorší bude, žebdu ten čtvrtek sama doma... o oni dva v nemocnici... ☹ dnes jedem pro ty výsledky a Míša říká... nebude bolet a nic dělat.
Je to větší mazel než byl, jak přijel z dovolenky... 😉

anta
24. srp 2010

Jé, Marti, Mišák je mazílek? Možná cítí, že se chystá zrada 😉 A s kým bude v nemocnici?

anta
24. srp 2010

Jo koupila jsem Honzíkovi lampičku, takovou obyčejnou bílou a ještě jednu židličku do pokojíčku, aby se měl dobře, moc se mu to do pokojíčku hodí a líbí se mu (lampička) 🙂

e.k.t
autor
24. srp 2010

ahojky, po noční vyspinkáno napapáno a nakoupeno a hurá na galeje, teda ještě si s váma dám kafčo 😀 😀

nám pro Joli došla lampička beruška a plazma koule lampa, tak až to zprovozníme uvidíme jaká bude odezva. teď mne čekajá dvě denní a pak uvidím jestli hned ještě 2 noční a nebo týden dovolené 😀

martinka79
24. srp 2010

@e.k.t drž se... u nás se spí.přijeli jsme od MUDr.l a z návštěvy vytuhl mi v buse a donesla jsme ho domů a hurá spí dál..

@anta s tatínkem... od čtvrtka do pátku... 😉

martinka79
24. srp 2010

@anta Jani a jakou židličku to stejnou jak je na ni focený:::::::?

e.k.t
autor
24. srp 2010

Marti to víš, jen doufám že kolega už po 3 měsících nastoupí, docela by po včerejšku bodl voraz

anta
24. srp 2010

Marti, tak to není tak hrozný, to je jen jedna noc a vše bude v pořádku, neboj 😉 . Ano, je to ta samá židlička, může se o ní opírat, tak je na ní spokojený 🙂 Jinak dneska už druhý den nespíme, takže je to vcelku záhul, ne, že by Honzík zlobil, to ne, ale je to pořád nějakýho lítání, si pomalu nesednu za celé dny na prdku 🙄
Jinak mi mm oznámil, že v pátek bude v práci od nevidím do nevidím a půjde nejspíš do práce i v sobotu, totálně mi zkazil náladu, já toho mám za celý dny plnou prd.. a nemám prostě nárok si vůbec odpočinout, tak jsem mu doporučila, ať v tý práci teda rovnou spí, že mi stejně skoro ani nepomůže 😠 Jsem fakt naštvaná, těším se na každou volnou chvilku jak nějakej vězeň ☹

e.k.t
autor
24. srp 2010

teď máme super mňamku- nákládané nsýry, hermelín balkán cibule zakořeněnéčesnekem a grilovačkem, zakáplé bylinkovým octem a slunečnicovým olejem, den zaležené na teple

martinka79
24. srp 2010

@e.k.t bych si nehcla taky líbit... závidím.
Jani to je blbé,a ch jo. vydrž holka je silná... třeba si veme zase nějaou dovču... a budeš mít volněji

anta
25. srp 2010

Dobré ranko, holčinky 😉 Honzík dva dny nespal a dneska byl vzhůru už ve čtvrt na sedm, bůůůůůů, vypadá vcelku unaveně, tak by to mohl dneska přes den zalomit 😅 No tak uvidíme 😉

martinka79
25. srp 2010

@anta Jani snad ti usne.... 🙂 my se vrátili z nemocnice, zítra tam mají být v 7hodin... personál a všichni moc prima... odpoledne jedeme na poradu do brodu, takže vaříma pak hurá do města.

anta
25. srp 2010

Neusnul doteď, ale to nevadí, alespoň mi pomohl s vytíráním! 😉 Normálně jsem mu dala jeho kyblíček na písek, malý hadřík a už jel, samozřejmě bez mycího prostředku, ale snažil se krásně, tak jsem ho musela moc moc pochválit 😀 😀

martinka79
25. srp 2010

@anta šikovnej to chlapec.. u nás už nervy haprují... zítra ráno nastujúpuje Míša po 7hod a já na 8hod do práce.. ☹

paolin
25. srp 2010

ahoj holky! jsme doma! až budu mít chvilku, písnu. zatím pa paááá

martinka79
25. srp 2010

@paolin čus budu se těšít sice vytížená, ale budu... 😀

paolin
26. srp 2010

ahoj Marti! no to koukám! už frčíš do práce? to jsou novinky!!

anta
26. srp 2010

Ahojky, tak jsem tady. No taky mě to udivilo, že už Martinka jde do práce. Pavli, díky za hezký pozdrav 🙂

e.k.t
autor
26. srp 2010

ahojky, doufám že u
Martinky i monči vše v pořádku, já konečně 5 dní dovolená, jestli někdo nelehne 😀

paolin
27. srp 2010

ahoj holky! tak na chvilku! co je u vás nového?
Adam od večera teploty, od 4 hodiny zvracení, průjem, horečka, zimnice...úplně to stejné v bledě modrém, jako loni po moři ☹ nechápu to a jediné, co mě napadá, že mají sna v letadle špatnou vodu, protože vždy pil po cestě zpět Sunar vařený z vody v letadle...jinak nejedl nic, kromě rohlíku ☹ chudáček je úplně v .... snad zase neskončíme v nemocici..