Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. zář 2010

Dobré ranko, holčiny, tak milý manžílek si to přihasil domů až v půl devátý večer, no to je teda hrozný. Chystá se na nás (úředníky) pěkný bič, to bude teda ještě legrace 😉

paolin
1. zář 2010

ahoj holky!
Jani, to je teda dost na.. a co ti na to řekl? bych taky byla nasr..

Vítek ve školce supr. ale Adámek..jak ten plakal, že nemůže být s bráškou.. ☹

paolin
1. zář 2010

jo, jinak jsem se pochlapila.. a kontaktovala slečnu na hlídání.. tak teď uvidím co a jak..

anta
1. zář 2010

Museli v tý práci čekat na rozhodnutí ministra, což je teda dost ošemetný, jsem se dověděla, že od příštího roku budu mít menší výplatu skoro o 4 tisíce, manžel cca o 5500, takže to je dost katastrofa 😠 Oba jsme zaměstnaní ve státní správě, takže fakt to bude slušný finanční propad. 😒
Tak ať ti to vyjde, to jsem zvědavá 🙂

anta
1. zář 2010

Holky, natrefila jsem na supr kšiltovku za 25 Kč, Honzíkovi je pěkně, tak jsem mu jí vzala, moc sluší a hlavně je dobrý ten název Happy school 😀 😀

martinka79
1. zář 2010

@anta Jani to je děsný s těma platama to já vím dávno a asi se z toho poser... my jsme oba Mm také ve státní sféře takže nás to potká oba...
Jinak s tou prací tvého muže je to šílené, ale snad to nebude trvalé a brzy bude doma zas jak má., tak mu dej za úkol nákupy ůj MM nakupuje roky a musím říci, že je super... dokonce včera s oběma dětma nakoupil pořídil kupon do průkazky nikol obědy do školy a vyvezl i tříděný odpad a uvařil fakt super... 😉 nákupy mi doporuč... teba jendou za čas velký nákup a on aje to...
Já v práci dobrý jen pracuji na tom ŠVP a to je tedy mazec snad to příštího týdne odevzdám dobře... mohu na tom pracovat v práci.. 🙂 jupííí Míša po mandli kontrola OK ale ještě nejosu s atatinem doma.. a Nikolka byla sama jediná ve škole bez rodiče... (zase matka šílená) ale vést dítě do 3 třídy a čekat na něj mi přijde stupidní... Nikoka říká, že ty děti jsou holt neschopné... no nevím... asi se půjdu učitelce a spoň ukázat nebod dám Nikol fotku ať ví kdo jsem. 😀 😀 😀

anta
1. zář 2010

Holky, novinka! Honzík si sám umí sundat bačkůrky a tepláky 😀 😀 😀 No Marti, my přijdeme asi o 9.500,- Kč z rodinného rozpočtu, jsem celá na větvi teda 😒

martinka79
1. zář 2010

@anta to ti věřím... mě se právě asi posrala myčka... ach jo. sice mphu mýt v ruce, ale je sorva rok stará... anemohu najít nic co s ní zůstala tam voda... 🙂

e.k.t
autor
1. zář 2010

Jani je to děs, přijdete o dost peněz, my se zase klepeme o místo, já to mám na 95%, mm na 45%. takže taky radost, no uvidíme, ještě nehoří, nikdo niíc neříká, jen tak mimochodem, což nenávidím. Uvidíme co nám ti vykořisťovatelé ještě předvedou 😝

paolin
2. zář 2010

ahoj holky!
teda...Jani..to je fakt supr! Evi a tobě vyhrožují vyhazovem? co to jako má být za blbou srandu? 🙄
to je výborný, jen naznačovat 🙄 tak ať vám to dobře dopadne!

e.k.t
autor
2. zář 2010

no jde o úspory zhaměstnanců státní organizace, původně myšleno na kanceláře ale hovno padá dolů, zatím jsem ve hře, dala jsem jim lukrativní nabídku, tak uvidíme 😔

anta
2. zář 2010

Ahoj holčinky, teda Evi, to jsou jurvy (abych nebyla tak sprostá), je to děsný, dělají si s námi, co chtějí a vůbec je nezajímá, že lidi nemají pomalu na žrádlo 😖

anta
2. zář 2010

Měla jsem po ránu spoustu práce, vyráběla jsem Bořkovi pokojíček, tak se jukněte 😀 😀 První fotka je celkový pohled, druhá fotka konvička s hrníčkem na stolečku a poslední postel s nočním stolkem, fuj to jsem si mákla 😀 😀

paolin
2. zář 2010

Jani ty jsi drak kreativní 😀

anta
2. zář 2010

Chtěla jsem udělat Honzíkovi radost 🙂

martinka79
2. zář 2010

Ahojky holky moje, nemám čas, ale jak jinak že 😀
v práci to jde docela mě to baví, doma to jde zatím také..
JInak Evi fujyk myslím na vás, podobné jako u AČR.. to by nás zhroutilo kdyby Michal vyletěl...
u mě to nehrozí mám na neurčitou a jako podle mé pozice jak jsem se vrátli je další tisíc adeptů co by letělo... jen nesmí zrušit školu.. 😀 ale to jen tak nebude. 😀 😀 😀
o víkendu nakouknu, jo pěkal jsme prima sušenky pro děti a jak jim chutili, recept od Míši- many...
jak je Monče??, máte info?? a co Míša nechodí se co???
a Holky naplánujte nějakou akci na říjen a sejdeme se... Pavča dojede a já dovezu janču. Evička dorachá do Brodu a tam ji naložím... uděláme mejdan u nás s dětmi a Honzík bude mít premieru se spaním u nás..._jinde. 😀 Janča potřebuje dovolenou.... 😉 Tak přemýšlejte mám etam prázdniny a nebo jak bude MM v prčicích na dovlené.
Míša samo může přijet taky... budu jen ráda.
zatím pa práve jsme dopracovala na PC....

anta
3. zář 2010

Ahoj holčinky, tak dneska Honzík dnes vstával v 7,15 hodin. Teď sedí ve své židličce a krká jak o závod, to jsou zvuky přírody 😀

anta
3. zář 2010

Marti, poslala jsem ti email 😉

anta
3. zář 2010

Tak jsem zatrhla mm hospodu 😀 😀 Já mu dám chodit do hospody, jakože by přijel jeho brácha, to je vždy spojené s návštěvou hospody, 14 dní chodídomů jak do holubníku, kluka pomalu nevidí a když je víkend, tak by zdrhnul. Kurňa ráno chodí brzy do práce, vrací se večer a o víkendech by zdrhal, já mu dám. To neexistuje, jsem s klukem pořád sama, ten si ho ani neužije a zase by šel pryč, tak to teda ne, už s tím mi leze na nervy 😎

anta
3. zář 2010

Tak Honzík telefonoval s tátou a říká mu "Tady Honýk" 🙂 Ještě umí říct, "haló, haló, kdo tam?" 😀 😀 😀

paolin
3. zář 2010

Ahoj holky! Já tradičně nestíhám 😀 Mám hodně práce, tak to tak vypadá. Mirek bude téměř celý týden pryč, bude veselo 😀 Ale včer u nás byla paní/slečna na hlídání a dobrý. Adámek tedy dělal, že tam není, ale snad si zvykne..příští týden bychom se chtěly domluvit, aby hodinku Ádu zkusila pohlídat. tak uvidíme. možná jí rovnou nechám oba dva, aby to nebyl pro Ádu takový šok.

martinka79
3. zář 2010

krásný podvečer u nás pohodvě děti venku a my s MM na zharadě jen nemám buřtíky a nemohu opékat a to mám chutě... mňam tak spad zítra bude počasí a zejede kupit. 🙂
Pavli s tou hlídačkou to je super.. tak ať se to vydaří a slečna si poradí... pomohlo by ti to.
Jani správně děláš... snad se TM moc nenaprdl... ne on bude rád s Honzíkem...
Jinak Honzík je šikula. Míša volá taky rád.. sa vždy mi říká mamíí šeš v práci?? a já taky do práče, nebo já jsme doma víš.. já pudu do školky a šám... zahnu a je to... 🙂

martinka79
4. zář 2010

krásné ráno, dnes u nás pršavo, budeme vařit kuřenna paprice už dlouho jsme ho nedělala, ale musím do obchodu... ☹ MM spí asi ho ta MD nějak zmáhá.. 😀 😀 😀

martinka79
4. zář 2010

tak nakonec vylezlo slunce a je docela krásně... vaří se obídek i s polévkou... 😉

paolin
4. zář 2010

ahoj holky! tak u nás lilo strašně, teď už krapet přestalo. původně jsme chtěli jet na Vysočinu, ale Mirek je nějakej unavenej. tak jsme šli na houby a našli bedle 🙂 vařím poprvé bedlový guláš s bramboráčky 🙂 Adámek nám usnul o pů11 v autě a spí doteď! 😨 nechápu...včera spinkal málo, tak se asi dochrňává..

anta
4. zář 2010

Ahoj holčinky, neměla jsem možnost se sem dostat, courala jsem po Praze, koupila jsem nám nějaké pěkné hrnky (hlavně mně 😀 😀 ) na bylinkové čaje, které s chutí popíjím po večerech, Honzíkovi jsem koupila zelený hrneček s ksichtem 😀 😀 a hlavně jsem šla objednat takovou polici do ložnice, než na nás přijde ta krize finanční, tak ať máme aspoň zařízený byteček celý 😉 Honzík nespal zase celý den, je to s ním těžký, no tak jsem s ním holt šla na procházku já, protože se div nerozbrečel, že "tatu neeeee", no děs 😒

martinka79
4. zář 2010

@anta jééééé Jani tak to jsi šikula...
Honzík je teď taková mamina jo??? ☹
taky jsem to měla doma, ale nakonec se to překonalo, dělával i to, že čůrat jen s mami k kdybych měla ruce strčené nevím kde, musela jsem jít jak bulel. Občas jsme křikla nemůžu a honem s tatínkem ale někdy to nezabralo... 😒 teď už je to Ok... samo je mamánek, ale už i tatánek. 🙂

martinka79
4. zář 2010

@paolin jakej byl guláš??taky bych šla nahouby, ale doma je jím jen s Mm a jinak nikdo a máme jich celkem dost... tak nevím.

martinka79
5. zář 2010

peču koláčky...

anta
5. zář 2010

Ahojky holčiny, my jsme již po obídku. No Marti, povím ti, že ta "láska" k tatínkovi stojí dost za hovno. Nechce s ním vůbec jít ven, řve jak na lesy, no děs, vůbec to nechápu, co se jako děje, ven jen s mámou, táta neexistuje, je to nepříjemný a nevím, co s tím??? 😕 Jinak jako vcelku doma dobrý, ale prostě vzít ho ven není prostě možný 😒