Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
26. říj 2010

Jni doporučují vodu s citronem, teplou vodu nalačno, soju....

anta
26. říj 2010

Ahoj holčinky 😉
Marti, děkuji za odkaz 😉
Kuk na náklaďák, který jsem Honzovi vyrobila. Honza dnes vstával zase brzy 😒

martinka79
26. říj 2010

šikula... 😉

martinka79
26. říj 2010

tak eletrika stále jde a na mě něco leze.... 😖

martinka79
26. říj 2010

jdu něco dělat... ale moc se mi nechce

anta
26. říj 2010

Jéje, Marti, tak to teda musíš pěkně přestát. 😉

paolin
26. říj 2010

ahojda holky!
Marti, tak honem do pelíšku s čajíkem!
Jani, to je lumpík vstávací! třeba se mu to posunem času nějak srovná.
my byli ráno ve školce, Adámek nechtěl domů 😀 byla tam pí ředitelka, tak jsem tak trochu nadhodila řeč na Adama.. no a snad první človíček, který měl pochopení. včera jsem se od tří lidiček dozvěděla, že je Adam špatně vedený, proto je tak divoký. takže za to vlastně můžu já...naopak paní ředitelka říkala, že je to hodně o dítěti a jiném přístupu k němu, než ke "škatulkovým" dětem. a že si nemám z řečí takovým maminek, babiček apod nic dělat a tak. udělala mi fakt radost, dost mě podpořila. už jsem z toho byla zoufalá. Adam je takový, jaký je a ještě když mi pořád někdo vykládá, že je špatně vedený, tak je to dost na depku. jasně, že dělám chyby. holt nejsem profesionální mamina 😉

anta
26. říj 2010

Pavli, tak to konečně zní jinak, viď? NIkdo tě neodsuzuje, kluci jsou holt divočáci a špatná máma rozhodně nejsi. Když bych tě směla porovnat s mojí sestrou Lenkou a její dcerou Valinou, tak ona to rozhodně vůbec nezvládá a to má jen jedno dítě - oproti tobě. Ty jsi naprosto v pohodě, akorát máš z kluků pocuchaný nervy, ale tomu se vážně nikdo divit nemůže, rozdvojit se prostě nejde. Vůbec si o tobě nemyslím, že by jsi nebyla profesionální máma, jen prostě se dvěma kluky je mnohem více práce než s jedním, to si spíš myslím o sobě, že jsem neprofesionální 😅 😅
To, že kluk vstává dřív, mi nějak zas nevaí, to se nedá nic dělat 🙂

paolin
26. říj 2010

Jani, to jo. konečně někdo, kdo chápe a snaží se poradit a podpořit, místo výsměchu a odsuzování. tedy, kromě vás! nu, plácám se v tom s klukama slušně. snažím se z toho nějak vybruslit a kolikrát jsem už zoufalá. jedno dítě labilní, druhý šílený 😀 nejvíc supr je, že po celém tom bláznivém dni dorazí domů vyrovnaný otec, který vše řeší s nadhledem a hysterická matka si připadá ještě více hysterická 😀 je tedy fakt, že na Vítka přestává platit "po dobrém". dle mě to chce nasadit mužskou hrubou sílu, aby se chlapeček srovnal.
hm, zjistila jsem, že potřebuju pro Adámka zimní čepici. samozřejmě chce nosit jen a jen tu svoji současnou podzimní, tak ho budu muset přeprat 😀 u nás mají dobrou za 260,-. jen se mi to zdá sakra moc. ale asi ji budu muset koupit.

paolin
26. říj 2010

Adam chrní. jdu juknout na MASH 🙂

anta
26. říj 2010

My byli nakupovat. Honzík mě tady cpe hroznovým vínem, pomooooc 😀 😀 😀
Pavli, myslím, že jsi na kluky dost často sama a tak ti to asi přerůstá přes hlavu, ale tomu se fakt nedivím. Já další dítě mít nebudu neb jsem taky na Honzíka neustále sama, Adámek taky zlobí, ju? Já myslela, že je klidnější než Vítek? 😉

many
26. říj 2010

@anta - u nás to taky dělá tatin, mně to totiž dělá zle 😖 u tak malýho ☹ taky se u toho směje a pak začne mrčet, nechce no :-/

many
26. říj 2010

@pavlina05 - no už si mezi náma dlouho nebyla, jako i jiný holčiny, třeba Licina , fisch,..... jinak taky bývám dost unavená a teda na večer mi bývá dost zle :-/ snad budeme zachvíli fit úplně a budeme si to jen a jen užívat 🙂

many
26. říj 2010

@anta - teda ty si šikulka, takovej suprovej náklaďák 🙂

many
26. říj 2010

@anta - laktulozu teď taky často papkám :-/ sic už pořádně trpím :-/ je to super věc a slaďoučký 🙂

pavlina05
26. říj 2010

@many 😉

many
26. říj 2010

@martinka79 - díky, díky, dala jsem si ten stolek do záložek 🙂 líbí se mi a pokud jste sním i vy spokojený 🙂 akorát by teda mohl být vyšší 🙂 ale v poho, tatin tam může dát nějaký podstavce 😀 něco vymyslí 🙂

anta
26. říj 2010

Holčinky, my byli venku, dítě už se mi i před spaním venku vzteká a že jet tam tam a tam a já si myslím něco o prdce 😀 a jedu si, kam chci 😀 😀 😀
Kde jste, holčiny, vyhrabošily ty žádosti o přátelství? Budu vás muset taky požádat? 😉 😀 😀 😀

martinka79
26. říj 2010

holčičky já byla na výletě super koupila jsem jeden dárek pro Nikolkua íša si vybral dalíš 3 ale já je nekoupila vůbec ale vůbec se nevztekla a byl moc hodný... ale doma říká, Mami kde mám ty koupené garáže...? a já jé Míšo já je tam zapoměla a on mamííííííííí nééééééééééé ☹ ale dobré.
JInak jsme si dali obídek v prima restauraci a za chvilku pojedeme pro Nikolku.

@many si myslím, že nevadí, že je nízký jelikož Míša u toho montování všeho sedí... 😀 nářadí se bere a sedí a mnotuje a sparvuje...
@paolin to je dobře, že tě někdo podpořil, vůbec to není výchovou... ten základ má dítko v sobě. Míša třeba te´d odmítá půjčovat jednomu kličinovi hračky a kdykoliv je on u nás má smůlu a M9ša si s ním ani nehraje a čadeto říká moje... moje moje... a co já s tím snažím se vysvětlovat občas plácnu a co??? nic...
a u vás to je stejné, neboj on z toho všeho vyroste... 🙂

anta
26. říj 2010

Holky, člověka spíš štve, jak ten svět má ve zvyku se cpát člověku do soukromí a mezi námi, co je komu do toho, jak někdo vychovává své děti, na kritiku jsme všichni dobří 😝

e.k.t
autor
26. říj 2010

Ahojky tak zkoušky jsme s mm zvládli oba na 1* ani jedna chyba v testu u o bou, jupíííí, na rok klid 😀 😀 😀

anta
26. říj 2010

Tak, Evi, gratulace velikááááánská 🙂 Jste šikulky 🙂 Jak Jolinka si vede, je jí líp 😉 ?

e.k.t
autor
26. říj 2010

no pořád polehává a pusa prý bolí, naši bojují statečně, zítra jde na ko, tak se uvidí

anta
26. říj 2010

No co mě dneska provedlo dítě! Byli jsme venku a on se začal točit, tak na něj volám "Honzíku netoč se, spadneš" a ne a točil se, pak se zastavil a trochu se zakomíhal směrem dozadu, to ustál, ale pak se chtěl rozběhnout za mnou a tak se divně přetočil, že si div nevykloubil koleno či nezlomil kotník, řval jak na lesy, jsem myslela, že ho.....! 😠 Před venčením, když se mu chce spát, tak docela prudíkuje, nechce poslouchat a chová se jak nevychovanec 😒 😀 😀 😀 Už spinká 🙂

anta
26. říj 2010

Dnes novinka. Už používá "Já počkám, já sedím atd." a ne "počkáš, sedíš", tak mám radost 🙂 🙂 Jo a ještě se ptáme "co to je, co to je", tak nám to začíná 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. říj 2010

tééda to je lumpík, ale zkouší to všichni

paolin
26. říj 2010

Jani 😀
Evi gratulace k perfektnímu rodinnému výkonu 😀 Jolince fu fu na bebí ☹
holky těhulky držte se!

anta
26. říj 2010

No, Evi, zatrnulo mi teda pekelně, jsem myslela, že se taky zatočím a seknu sebou😝 😀 😀

anta
26. říj 2010

Kuk na dítě a na kamion 😉