Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
28. říj 2010

Marti, že bysme šli bydlet vedle vás? 😉 😉
Mirek to má strategické v Brně. Dělá distribuci ČR a SR, tak to odsud má všude zhruba stejně daloko 😉 Samo že Pražáci remcají, proč nebydlí v Praze. Že když si oni vzpomenou, tak nepřijede raz dva tři teď 😀

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t jasná věc důležité je vše přepočíta a to my víme, že ty umíš... 😀

e.k.t
autor
28. říj 2010

no je to financích, jako okno by se holt asi muselo udělat hned na jaře, to jedno je takový divný, ostatní by asi stačilo opálit, zatmelit zaizolovat a natřít

martinka79
28. říj 2010

@paolin Pavli tak šup k nám můj chlap vám to postaví... lepší než naše a děti budou spolu na zahradě a slibuji remcat a nadávat nebude... obča dostanou spucunk všichni aa dohlídnu a na jejich šk. docházku. 😀 😀

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t tak jsem zvědavá jak to u vsá dopadne... my se nakoukali na domečky až zrak přecházek a nakonec jsme tady v tomto... 🙂

paolin
28. říj 2010

Marti, však jste taky vybrali to nejlepší 😉
to by sis dala s náma jako sousedy 😉 jedno dítě hyperaktivní, druhý labilní, obě uřvaný a do toho hysterická matka 😀 😀 možná Mirek by to lehce vyvažoval svým flegmatismem, ale zase podpořil svoji extrémě introvertní povahou 😀 rodinka k pohledání 😀

anta
28. říj 2010

@martinka79 já tě chci za sousedku, přistěhuj se k nám, bydlí vedle nás baba estébačka a ta mě už nebaví 🙂 🙂 🙂
@e.k.t - chlapi nějak blbnou, jestli nejsou skvrny na slunci, co? Evi, přidávám se do fanclubu k Martince a držíme moc palečky.
Já hraju v současné době JEN o 12 milionů, nejmenší výhra by mohla činit JEN 3 milionky 😀 😀 , jů, moc bych si přála vyhrát 😀 😀 😀

many
28. říj 2010

holky synek mi vytuhl u ulice 🙂 dnes měl výdrž 🙂 nešli jsme spát po obídku 🙂 tak ho přenesu a půjdu si už taky lehnout za ním 🙂 tak si tu nechte dařit, dobrou noc a sladké sny a Evče držím pěstičky ať jí to výjde, jak si přeje, tak páááááá a zítra se tu určo ukážu 🙂

paolin
28. říj 2010

jinak cena za domeček u Evičky se mi nezdá moc vysoká. je tedy fakt, že v Brně stojí celkem slušná garsonka přes meloun. kolik tak u vás stojí domky?

paolin
28. říj 2010

holky, tak si vsadím všechny, vyhrajeme ty melouny, pořídíme si supr vilky u móře a budeme si sousedit v ráji 😀

paolin
28. říj 2010

aukcujeme lyžáky pro Adama. tak jsem zvědavá 😀

martinka79
28. říj 2010

@anta jé já u vsá to by sjme byla dvojka ve vašem domku a tak až se rozvedu jdu k vám bydlet do paneláčku... 😀 😀 😀
jj to by byl ráj na zemi... moře pohoda prima lidi kome... 😎

@many krásné sny. u nás spí už od 19hod... šel sám hajat a jak rád... nakapal si do nosu a vzal si kapečky a šup chrrrrrrrrrr

martinka79
28. říj 2010

@paolin tak ať něco vyurkujete-.-..

paolin
28. říj 2010

přidala jsem fotečky z dnešního venčení na divoká prasátka a kačenky 🙂

e.k.t
autor
28. říj 2010

no vidíš, ale taky jakou máte splátku, to my si nemůžeme dovolit

e.k.t
autor
28. říj 2010

Tak mi volala mamka že Joluš o moc lepší a že ji zítra bude hlídat jen moje babička 78 let tak jsem zvědavá. Tady jsou domky taky kolem 1,5M náš 45m2 teď kolem 1,2M a to bez podlah a kuchyně 😝

paolin
28. říj 2010

našim oceňovali dvougenerační baráček téměř v centru - tedy spíš ruinu a dalo to 6,5 M 😲 to je šílený! za barák, který nemá dva oddělené byty a nejlépe ho zbourat.. zlodějina toto!

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t no o tom raději nemluvím... 🙂 ☹

martinka79
28. říj 2010

@paolin ale ten pozemek.. víš...
Evi tak Jolanku pozdravuj a A´t babi nezlobí... mějte se tu Mm se mi vrátil...

martinka79
28. říj 2010

takže krásný večer.. páček zítra nemusím vařit...

e.k.t
autor
28. říj 2010

já mm udělala na přání rizoto, mám zítra denní tak uvidíme jestli se dokope k telefonování, mám volno na telefonování až v úterý, tak uvidíme. pá den, so/ne noc, po den út/st noc, pá den so/ne noc, ne/po noc no fůůůůjjj

paolin
28. říj 2010

holky, tak dobrou a žádný zlobivý chlapy doma 😀

e.k.t
autor
28. říj 2010

taky dobrou

anta
29. říj 2010

Ahoj holčinky, dnes jedu na návštěvu těhotné sestry, tak jsem na ní zvědavá, jak vypadá, když je v tom 5. měsíci a něco 😉

paolin
29. říj 2010

ahoj holky!
Jani, užij si návštěvu u pupíku 😉
Adam zvrací ☹ začal už v noci. myslím, že jen hleny, má nájezd na rýmu. ale odsát mu nic nejde. já si to už fakt hodím..

martinka79
29. říj 2010

krásné dopoledne, dnes áme veget s MIšákem. MM šel makat ven, my sedíme doma půjdem ven až odpoledne..

martinka79
29. říj 2010

@paolin Pavli acho jo, snad to bude dobré...

@anta Janoušku užij si návštěvu... 🙂

paolin
29. říj 2010

Marti a jak vám je?

martinka79
29. říj 2010

@paolin no rýma teče, kašel v noci a jinak to jde. energie má ažaž 😉

paolin
29. říj 2010

tak to je prima 🙂