Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. pro 2008

Ahoj Many, tak to u nás vypadá na zoubky 😝 😀 To mám radost, malej mi přes den skoro vůbec nespí, je nevrlej a neustále vrčí a kňourá.
Co se dá na tohle použít a měla bych se poradit s dr.? 😉

many
19. pro 2008

ahoj anta 🙂tak my zatím nemáme ani jeden zoubeček,už párkrát jsem si mysleli,že poleze,tak jsme večer,když plakal mazali tím Cal gelem,ten hodně chválí,ale teda nic nevylezlo do dnes 😀 😀 známí,co rodili až tak 14 dní po nás už mají 8 zubů 😀 😀 😀

many
19. pro 2008

a v noci ti spinká nebo taky ne 😉

many
19. pro 2008

nám teda zase šílel včera kolem půl noci,chvíli byl v klidu,pak řev jak blázen,pak se zase chlámal,pak si třeba prdl tak jsem si,řekla,že ho to tlačilo,pak zase řev,no tak hoďku to trvalo,furt jsem mu cpala prso a pak vytuhl a spal až do rána do 5,jééé to byla úleva,nevím jestli třeba taky nemohl prostě usnout,i mně se špatně spalo 😖 jestli suchý vzduch 😖 uvidíme dnes no

anta
19. pro 2008

V noci mi spinká krásně 10 hodinek, ale nikdy neměl problémy se spánkem přes den, teď je to nějak na prd, protože před 3 dny mi spal krásně ráno 2 hodinky, pak hodinku a půl a ještě si dal přídavek další hodinku a v noci nám spal též pěkně. No jo, ale nějak to poslední dobou nestojí za nic, dnes, kdybych ho nevzala ven, tak by mi spal 2x třičtvrtě hodiny 😝 😉 Což si myslím, že je dost málo 😉

many
19. pro 2008

no mně spí Ladík jen půl hoďky a vždy za dvě hodiny jde zase spát takže spí vlastně přes den jen 2 hoďky dohromady pokud neusne ještě jednou před spaním to by spal 2,5 dohromady

many
19. pro 2008

a pak až večer a to se dost budívá už 😒 no co,půl roku jsme se vyspali tak teď nám dá zabrat 😀

many
19. pro 2008

co přípravy na vánoce 😉 já už včera ozdobila stromeček a měla jsem takový nutkání tam šoupnout i dářečky,ale udržela jsem se,že až ve středu 😀 😀 😀

many
19. pro 2008

ale už se fakt nemůžu dočkat 🙂 🙂

many
19. pro 2008

mamky kde jsteeee 🙂 zase tu jsem sama 😀 😀 😀 😀

anta
19. pro 2008

Nejsi, byla jsem vyhodit pleny. 😉 Stromek teprve budeme kupovat, kapra též, na toho se těším nejvíc 😀 😀 Dárky budeme s manžou rozbalovat 25.12., protože malej chodí spát v půl sedmý, tak abychom ho nevzbudili, to nevydržííííííííííím 😀

many
19. pro 2008

teda to bych taky nevydržela 😀

many
19. pro 2008

no taky to máme naplánovaný,že uvidíme jak budeme vozit do těch 4 a jestli pak ještě doma,kolem 5 nebo 6 usne,že bysme rychle pojedli a pak jak se vzbudí,tak dostane kašičku a půjdeme ke stromečku 😀

many
19. pro 2008

jinak taky se tě zeptám,jak ti často malý kadí,jak dávám ty příkrmy,tak mi kadí většinou jednou denně,ale už od včera má průjem třeba 5 denně a většinou po každým příkrmu to hned vyhrkne do plíny,myslíš,že to neva,mám strach aby neměl třeba něco s trávením 😒 no snad ne,ale že tak najednou

many
19. pro 2008

jdu Ladíčkovi udělat trošku kašíčky 🙂 🙂 🙂

many
19. pro 2008

nejdu,já jsem blbá,před chvíli jsem mu dávala prseno,tak až za hoďku 😀 😀 😀 jsem skleróza 😀 😀

anta
19. pro 2008

Mně malej kadí normálně obden, ale teď, jak má ty zubáky, tak mi kakal včera i dnes. Má tuhou stolici zelené barvy. Což je normální. Ale na ten průjem bych se zeptala doktorky, to se mi zdá nějak moc to kakání a že je to ještě průjmový, no nevím nevím, nechci tě strašit, ale je dobré se na to zeptat dr. 😉

anta
19. pro 2008

Já dávám malýmu do UM tři kapky Sabika, aby to neměl pěnivý a aby ho z toho nebolelo bříško 😉

martinka79
19. pro 2008

holky já budu tedy slavit štědrý den i s MIšákem, normálně se najíme kolem 16hod a potom půjdem na stromeček a budem se radovat z dárků všichni společně. a pak půjdem Miška spít normálně a my si budeme užívat večera s Nikolkou. 😉 bych nevydržela do 25.12 tedy vydržela my slavili i 25.12 Vánoce když tatínek sloužil, ale co Honzík? bude rozbalovat až ráno. my slavili s nikolkou, která měla 2měs.

martinka79
19. pro 2008

Many a jak vy? jak to budete dělat?
my nemáme stromek ten zítra ho koupíme a tatínek kapra přiveze živého pro děti a potm bum bác dáme co zato.

martinka79
19. pro 2008

jé užjsem si to přečetla Many jak to bude u Vás. 😀 no to kakání je divné asi bych to řešila s dr. zda mu ta strava sedí. alůe nevím menemám s tím zkušenost.

many
19. pro 2008

ahoj Marti - mrkni o pár řádku výš 😉

many
19. pro 2008

á v poho 😉

martinka79
19. pro 2008

jj koukám jsme to ale blb.

martinka79
19. pro 2008

jdeme koupat 🙂 tak zatím.

many
19. pro 2008

no tak uvidíme a přinejhorším bysme v pondělí letěli k doktorce 😒 no ale doufám,že to bude dobrý

many
19. pro 2008

a nebo polezou zuby konečně

martinka79
19. pro 2008

no já bych jí jen brnkla

many
19. pro 2008

ok 🙂 a nemusím tam letět,že 🙂

many
19. pro 2008

tak my valíme pomalu k bedně,bude ulice 😀 😀 😀 😀 ale net si nechám zaplý a sem tam juknu,pokud mě teda malej nechá,dnes jsme samotinkaní,tatin mají firemní kalbu 🙂