Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
16. lis 2010

Pavla asi odpočívá - vegetí 🙂 Adámek chrupe 🙂 pssst

anta
16. lis 2010

@many - ovoce dostává dostatek, já jsem na tohle ras. Rozhodně neupřednosňuji sladké tyčinky před jablíčkem a tak. Proto jsem byla překvapená z té jeho zácpy. Rozhodně nejí nic jiného než ostatní děti, naopak, co se sladkého týče, to ho držím právě zkrátka, ale občas mu taky něco šoupnu, ale ne ve velké míře 😉

anta
16. lis 2010

Moje máma by byla schopná ho cpát samými sladkostmi a to fakt nemůžu 😀 😀

many
16. lis 2010

jasnačka, babičky, to znám 🙂 taky má Ladík povolený jedno kokino denně 😉 často je to kinder vajíčko 🙂 furt chce hračky 😖 ale už musíme brzdit, je to taky drahý, raději házet do pokladničky 🙂 a nebo kinder řez, no samo, že bába přinese někdy tatranku, tak je tatranka 🙂 ale jedno denně 😉

many
16. lis 2010

no myslím, že ti dá doktorka třeba nějaký ty kapičky nebo mu budeš dávat tu laktulozu ,

many
16. lis 2010

holky, tak mizíme, nechte si dařit 🙂 vysáto, hračky uklizený a jdeme se pomalu chystat 🙂 něco ještě pojíme a po půl příjde tatin a valíme na návštěvu, tak páááááá
jinak dnes Ladíkovi došel stoleček 🙂 takže doufám, že bude v dobrém stavu, večer až usne, tak ho zkusíme složit 🙂

anta
16. lis 2010

Tak jsme vytáhli prdící pytlík a máme z toho srandu 😀 😀 😀

anta
16. lis 2010

Udělali jsme si krásnou hodinku, Honzík si na mě sedl tak, že měl naproti mému ksiftu obličejíček, přikryla jsem ho dekou a povídala mu pohádky a on si krásně odpočinul a já taky a bylo to moc fajn. Já to strašně miluju, když se ke mně přivine s takovou tou dětskou důvěrou, je to prostě úžasný 🙂 Venku pořád prší, tak doma mi neusne, tak aspoň, že si takhle krásně u mě odpočinul, jůůůůůů 🙂

many
16. lis 2010

přejeme pěkný večer všem a dobrou noc 🙂
u nás nepršelo, tak možná to dojde večer nebo zítra 😖

paolin
16. lis 2010

u nás taky nee. zato opět scéna a brutální..řvaní od bytu až po školku, ve školce, ze školky...strašný ☹ a zase ty poznámky okolo..Adam dostal 3x nařezáno a nehlo to s ním ani o píď! Mirek šel na voliš..zítra jde do práce.. herdek, se do tý práce začínám čím dál tím víc těšit 😀

anta
16. lis 2010

@paolin - to se ti ani nedivím. Byla jsem na domovní schůzy jako správná bába domácí 😀 😀 😀

anta
16. lis 2010

Tý vole chtěla jsem napsat schůzi 😕 a místo toho jsem myslela asi na čůzy 😀 😀

paolin
16. lis 2010

Jani a co jste čůzovali? ééé schůzovali? 😉 a co kolínko?

e.k.t
autor
17. lis 2010

Ahojky, Joli se ráchá ve vaně po umytí hlavy což bylo s béééé, ale nedá se nic dělat 😠

martinka79
17. lis 2010

krásné ráno sváteční.
@paolin nějaké odkazy na zimní dovču mám pošlu. 😉 a jinak jste drbny... a ty holavní lyžařko... 😀

@anta Janoušku co koleno?? jo relax s dítkem v náručí je něco na mě... 😉 jsem pak celá blažená a MIchálek to na mě fakt umí.. 😉

@many Tak lyže na nohy máme a je to fakt na h.... a lepší jsou praskáče klasika... my tedy tento rok lyžovat ano, ale Míša ne, asi by se do toho nepustil a vzhledek k úrazům ho nedám má rok čas... 😀 já se max. procházím a relaxuji.

typ Harusáku je fajn máme tam babču a, el ani jendou jsem se tam s Pavču neviděla... te´d u nás hrozí jen víkendy a svátky. 😉

jinak Nikoka zub no stále drží a nečerná,ale vudíme... naštěstí ji to nebolí.¨
Já včera do večera na školení avečer schůze ohledně adventu...
dnes relax a úklid odmu, Nikolka jede do Německa do bazenů, my ne... 😉 jede se známými...

martinka79
17. lis 2010

@e.k.t ty sadistko 😀 😀 moje děti milují mytí hlavy čehokoliv. 😉

many
17. lis 2010

Dobré ránko 🙂
Marti u nás není jistý jestli je budeme kupovat po novém roce, záleží na kačkáchá taky 🙂 a přinejhorším až příští rok 🙂 ale malej od spolužačky ten lyžoval brzo a fakt borec, mám za to, že určo ani 3 roky neměl, no oni hodně lyžují, tak ho to asi chtěli taky rychle naučit 😀 a byl na to šikulka 🙂 jinak ty hory bysme chtěli fakt víkend přinejhorším 4 dny, jak chce kámoška, mně by stačil víkend 🙂 když jsem těhu a nebudu tam nijak moc řádit 🙂 a taky tatin musí šetřit dovču na porod 😀 a na letní dovču 🙂
holky dotaz - jak je to , když porodím , budu v porodnici - a Ladíka může hlídat jen tatin, když nechodí do školky, má nárok na paragraf ? A co to vůbec je 😀 ? Bude brát prachy z práce jako nemocenská nebo co ???
Díky za odpovědi 🙂 prd tomu rozumíme 🙂 a lepší když to asi někdo vysvětlí po lopatě 😀 jak nějaký vědecký čtení 😀

paolin
17. lis 2010

Marti, supr, že zoubek drží! jen tak dál 😉
Míši, myslím, že může být na OČR - ošetřovaní člena domácnosti, když nemůžeš ty jako mamina na MD. určo mu to řeknou v práci.

many
17. lis 2010

Pavli - díky 😉

anta
17. lis 2010

Ahoj holčinky, tak koleno konečně povolilo, to bylo fakt strašný. Ale už jsem na dobré cestě, že nebudu skákat po jedné noze.
Evi, Joli už se ráchá? 😀
Pavli, ale bavili jsme se o té rekonstrukci baráku a o plánech, co nás čeká v dalších letech - výhledově, no samý kecy 😉
Marti, ahoj, no to víš, klucí to s mámama umí koulet, jsou jak kočičky - přítulní 😀 😀

e.k.t
autor
17. lis 2010

@many
na očr - paragraf - hlídačenku jake se tomu kde říká nárok má, je to plnění jako nemocenská 9 dní a nevím jistě ale od novýho roku chtějí první tři dny neplatit, takže je lepší dovča co se peněz týká, ale toto zase pokud by stačil ten týden tak by bylo taky v pohodě

e.k.t
autor
17. lis 2010

@martinka79
jaká sadistka, po týdnu se fakt nedá nic dělat, koupat jooooo hlaVU NÉÉÉÉÉ

e.k.t
autor
17. lis 2010

@anta
Jani večer si o to řekla že ráno, a šla spát a vytuhla poměrně rychle, tak proto ráno

anta
17. lis 2010

@e.k.t - aha, tak to je frajerka, já musím taky umýt to moje prasátko Pepinu 😀

many
17. lis 2010

Evi nám taky Ladík dřív plakal a díky Bohu ho to přešlo, to moje sestra řvala i ve 4 letech jak pavián a nevím jestli ještě neřve, teď bude mít 6 🙂 se musím zeptat taťky 🙂
no u Ladíka zabrala to, že se sním koupu a pak si na mě lehne a hlavu mu pěkně spláchnu, uklidňuju ho, že ho držím, že je u mě a nic se mu nestane 🙂 a je klid 🙂 ale nechá se i někdy od tatina sprchou 🙂 a někdy zaječí 🙂 tak mamka přiletí 🙂

paolin
17. lis 2010

Evi, máš pravdu - čistota musí bejt 😉
Adam dnes spal celou noc ve své postýlce! vzbudil se jen na čůraní, ani mlíčko nechtěl. a po týdnu konečně v noci neřval 😀 tátu máme v práci a venku je hnus 😝 tak musím vymyslet nějakou činnost

many
17. lis 2010

Pavli parááádička 🙂 tak jen tak dál, že 🙂 no je tam dost pohádek 🙂 já si opisovala co bych chtěla vidět a mám program až do večera 😀
tak uvidím, jestli půjdu pak s klukama ven nebo půjdou samotní 🙂

anta
17. lis 2010

Já jsem teď chlapy vyhnala, ať mám klídek na vaření. Teda holky, ten Honzík si vážně s tatinem vytírá řitní otvor, už ho stačil i naštvat 😀 😀 😀 Už si s nima doma připadám jak bachař 😀 😀 😀

many
17. lis 2010

Jani to je fine, že sním šel a vyžeň je i odpoledne 🙂 ať si ho tatínek pořádně užije 🙂 a co nožka 😉 valíš zítra 😉

anta
17. lis 2010

@many - už mě to přechází, už to není tak ukrutný, tak jsem moc ráda 🙂 . Další zlepšení vidím i v Honzíkově spaní. Ráno vstává v 7 hodin! No konečně se mu to začíná srovnávat - snad 😉