Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. lis 2010

M9šo to já věřím, že někdo jezdí už ve třech letech, ale co nic mu neuteče tomu mému prdelíkovi a kdo by se mnou chodil po horách a boboval? 😉
Evi jasná věc čistota musí být. 😀
Janoušku ty to máš doma zařízené chlapy jsi vyhodila ven to u nás nehrozilo, ale už jsme po obědě a půjdeme odpočívat.
dělá se těsto na šátečky. a zadělám na perníčky.

anta
17. lis 2010

@martinka79 - to víš, někdo musí být generál 😀 😀 😀

martinka79
17. lis 2010

@anta jasná věc já to vzdávám generálem jsem jen v práci doma jsem za sebe.

e.k.t
autor
17. lis 2010

tak u nás se negenerálí, to vyvolává vzteky na podlaze 😝

e.k.t
autor
17. lis 2010

tak jsem zvědavá naplnila jsem pekárnu směsí na kynuté těsto na housky, no to jsem opravdu zvědavá

martinka79
17. lis 2010

@e.k.t jakápak to směs???
já udělala jablečné a povidlové rohlíčky

e.k.t
autor
17. lis 2010

no mléko máslo vejce hladká mouka drždí sůl a troška cukru, tak jsem zvědavá dělám poprvé

many
17. lis 2010

ahojky 🙂
kluci jeli na kole na průlezky, tak jdu za váma 😉

many
17. lis 2010

Jani tak to je super, že Honzíček spává dýl, tak držíme pěstičky ať mu to vydrží 🙂 se aspoň dýl prospíte trošku 🙂

many
17. lis 2010

Martinka dnes peče o 106 😀 šikulka 🙂 veliká 🙂 jinak s tím lyžovaním jasnačka 😉 i v 5ti není pozdě 😉 a ty lyžuješ nebo snowborduješ 😉

many
17. lis 2010

kurňa u Evičky se taky peče 🙂 šikulky šikovný 🙂
Jani co my 🙂 mně se nějak nechce nic 🙂

many
17. lis 2010

tak co 😉 upečený 😉 nebo už pomalu i snědený 😉

anta
17. lis 2010

@many - no toť otázka, zda péct či nepéct, když Honzík nemůže nijaký extra sladký 😕 🙂

anta
17. lis 2010

@many - já se spoléhám na Martinku a na Evičku, že mi něco pošlou kurýrem, určitě toho budou mít hodně, viďte holčičky? 😀 😀 😀

many
17. lis 2010

noooo už pomalu ucítíme doma tu vůni od nich 🙂
právě Jani, já když upeču, tak musím rozdat po rodině pak, protože Ladík ani Laďa moc nepojí,, tatin se nechce moc cpát, tak jen ochutnává a Ladíček málo , jen teda jablečný perníček, ten mu jede, to pak jí 3 dny, ráno , odpoledne a večer 😀
kluci už jdou domů 🙂 už je slyším na chodbě 🙂

e.k.t
autor
17. lis 2010

tak u nás je vykynuto a upletýnkováno, čekáme půl hodinyx než nakynou a než se rozpálí trouba, hotovo bude tak za hodinu a je toho 15 malých houstiček

paolin
17. lis 2010

ahoj holky! u vás e dělají dobrůtky? 😉 přidávám se do řady na výslužky za Janičku 😀 já budu péct, leda by si někdo kluky na chvíli vzal. což si neveme, takže péct nebudu 😀
jinak Adámek má teplotu. krom toho nic jiného, tak uvidím, co to bude. zatím tipuju střevní chřipku. má totiž fáze hrací a fáze kňourací a ležící na mně. no. už byl skoro 14 dní zdravý, tak je asi čas, aby byla zase nějaká choroba 😉 🙄

paolin
17. lis 2010

jinak Mirek docela zváld kanclík, tak jsem ráda. on asi taky 😀 za chvíli jde na voliš, tak valím za klukama. mějte prima večer!

paolin
17. lis 2010

@martinka79 jo Marti, kdybys poslala nějaké ty kontakty na ubytko na horách, budu moc ráda 🙂

e.k.t
autor
17. lis 2010

Tak 15 minut se první popečou a uvidíme, asi udělám fotočku

many
17. lis 2010

jéééééééé Adámek začíná stonat ☹ tak ať se toho rychle zbaví bobeš ☹
áááá u Evky už bude zachvíli ochutnávka 🙂 a nebudete tomu věřit, ale tatin šel do sklepa pro jabka a dostal chuť na štrůdl 🙂 minule mu můj taťka říkal nějaký dobrý receptík, tak mu volal a dává se do toho 🙂

e.k.t
autor
17. lis 2010

tak žitná mouka moc nenakynula ale jinak dobrý

e.k.t
autor
17. lis 2010

hmmm nebylo to špatné, moc nezbylo, jů to nám v noci bude blééé

many
17. lis 2010

@e.k.t - pěkný , chutný 🙂 šikulka 🙂
tatin už taky válí těsto, tak počítám za půl hoďky budeme práskat ušima nebo za třičtvrtě 😀

many
17. lis 2010

já jsem zase zabalila pár dárečků 🙂 přišel Avon 🙂 a odpoledne jak synek spal, tak jsme postavili stoleček a bomba 🙂 je fakt suprovej 😀

martinka79
17. lis 2010

čus hplky já nadělala rohlíčky plněné jablečnou nádivkous mandleli kešu a ořechy, a druhá várka s povidlya zbytek nádivky se použil na jablečné lívance. poslala jsem kámošce co vzala Nikolku do toho bazénu,přijela nadšená a spokojená. Mišáček spí od 18:15hod a dnes mi jedl snad poprvé pomeranč sám... sem čuměla on totiž na ovoce krom banánu a jablek není... a samo domácí jahody. 😉 posílám vám ochutnat...

@many sem ráda, že se stolek líbí...

@e.k.t šikula taky peču housky a u nás jdou na dračku stále... momentálně je milují navrch se šunku či sýrem
@paolin vyhledám a pošlu...
@anta ale jablčené lívance může.. 😉 nebo ovesné suši...

martinka79
17. lis 2010

@many se někdo má-... chlap peče to u nás Ne, ale nemůžu chtít po MM vše 😀 i když proč ne. jdu mu to oznámit a jsem zvědavá ajk se k tomu postaví.¨čusík jinak zítra mě čeká práce a porada. blééééééééé 😝

e.k.t
autor
17. lis 2010

Marti já je dělala poprvé a z žitné mouky, ale moc nenakynuly, tak to příště udělám z pšenice

martinka79
17. lis 2010

@e.k.t dělám je obyč.. a dávám majonezu jsou super lehounké a douho měkké.